NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Ha valaki talál Puyol lecsüccsentéséről Gif-et az legyen kedves ossza meg. Mindenidők :'DHanni

child please!
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 240 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha valaki talál Puyol lecsüccsentéséről Gif-et az legyen kedves ossza meg. Mindenidők :'D
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Igen ez a legfájóbb így, én az elmúlt kb 5 évben ilyen kilátástalanul le se szrva az egészet nem láttam játszani őket bukjuk még el a bajnokságot is mert azt sem érdemeljük...dande
Az érdekesebb kérdés, hogy mi történt Mr Goldenball-al? A kis csapatokat megszórja, de az elmúlt 1,5 évben az igazi téttel bíró meccseken sehol sincs, csak lézeng a pályán. És döntő többségében ilyenkor szarul is játszik a Barca. FViktor93
Nem túl bonyolult a válasz egyszerűen kiszedik. Bárka játékának az ellenszerére is rálehet jönni. Mou már rég rájött, így hogy edző sincs változtatni is nehéz. Milan is és egyébb csapatok is kezdik érezni mit kell játszani. A kis csapatoknak nincs még meghozzá az emberanyaguk ezért őket még meg lehet szórni, nagy csapatok ellen már úgy tűnik kevés az hogy felmennek és játszanak amit tudnak.
Persze az is lehet hogy pont most, a legrosszabbkor jött be egy hullámvölgy ami 2 kupakiesésükbe kerülhet(az a Milan meccs még nem lefutott), de azért én kicsit már több problémát látok arra fele.
Madrid meg nem is tudom mikor játszott ilyen jól, bíztam benne hogy tavaszra beérnek csak a Manu meccset hozzuk le valahogy.
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Igen ez a legfájóbb így, én az elmúlt kb 5 évben ilyen kilátástalanul le se szrva az egészet nem láttam játszani őket bukjuk még el a bajnokságot is mert azt sem érdemeljük...dande
Az érdekesebb kérdés, hogy mi történt Mr Goldenball-al? A kis csapatokat megszórja, de az elmúlt 1,5 évben az igazi téttel bíró meccseken sehol sincs, csak lézeng a pályán. És döntő többségében ilyenkor szarul is játszik a Barca.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
Végre elpicsázták a Barcát! Már nagyon unalmas volt.
több mint 11 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Kicsit ez most rosszul esik azért... :/ 1,5 hónapja ezt a szar semmit játsza a csapat..Blevi
Igen ez a legfájóbb így, én az elmúlt kb 5 évben ilyen kilátástalanul le se szrva az egészet nem láttam játszani őket bukjuk még el a bajnokságot is mert azt sem érdemeljük...dande
Az simán meglesz.
Pepenek jár taps megérte beállni 😀
több mint 11 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Kicsit ez most rosszul esik azért... :/ 1,5 hónapja ezt a szar semmit játsza a csapat..Blevi
nézd már egy fanyalgó Barca drukker.... visszatért van Gaal vagy mi? 😛 davemayer
Nem tetszik a játék egyszerüen 1,5 hónapja fos az egész csapat. Azt mondja mindenki ez a Barca edző nélkül is elmegy. Kurvára nem.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit ez most rosszul esik azért... :/ 1,5 hónapja ezt a szar semmit játsza a csapat..Blevi
Igen ez a legfájóbb így, én az elmúlt kb 5 évben ilyen kilátástalanul le se szrva az egészet nem láttam játszani őket bukjuk még el a bajnokságot is mert azt sem érdemeljük...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Kicsit ez most rosszul esik azért... :/ 1,5 hónapja ezt a szar semmit játsza a csapat..Blevi
nézd már egy fanyalgó Barca drukker.... visszatért van Gaal vagy mi? 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Kicsit ez most rosszul esik azért... :/ 1,5 hónapja ezt a szar semmit játsza a csapat..
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Roura bohóc takarodj fenéért ezt kellett odaültetni most látszik hogy Pep vagy Villanova nem csak bábként volt ott hanem kell edző is a csapatnak aki fejben rendbe rakja a csapatot mert ez nem képes. Lehet örömködni gratula a Madridnak...............................
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Tudom hülye vagyok, hogy 12 év Madrid szeretet után érdekel, hogy egy kupa visszavágón a Barca ellen mit csinál a csapat, úgy, hogy idén a bajnokság elúszott. FViktor93
 www.firstrow1.eu/watch/171528/1/watch-fc-barcelona-vs-real-madrid.html

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Tudom hülye vagyok, hogy 12 év Madrid szeretet után érdekel, hogy egy kupa visszavágón a Barca ellen mit csinál a csapat, úgy, hogy idén a bajnokság elúszott.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerencsétlenségükre pont lekéstek az Oscar-átadásról

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 927 — no es importante
Valaki tud streamet dobni a Barca-realra? 😊FViktor93
tessék miről maradtál le, a legutóbbi kommentekből szemezgetés az nso-n

dxxCR7FOREVAxxb2013-02-26 21:53:16
kezdődik a bárka színészkedés, bírózás.. szánalmas törpék 😀

csokisfiu2013-02-26 21:53:15
Mulatságos nézni ahogy Alba szinészkedik.a válla helyett az arcád fogossa,mintha képen vágták volna.Inkább kellne fel és küzdene a gyözelemért.

barca_boy2013-02-26 21:53:10
albát az a paraszt arebeloa megtérdelte, az a mocsok nem tud úgy elmenni senki mellett, hogy ne nyomna egyet oda, hihetetlen. a tizi meg egy vicc... jól mondta roura, ezzel a bíróval a madrid járt jól.

maadridddgirl202013-02-26 21:53:05
szánalmas ez az alba,meg ez az egész színész brigád...okádék...hogy leet ezeknek szurkolni? és van aki a bírót szapulja?no comment

RGB
na,itt hamarosan elszabadul a pokol...maga a meccs nagy taktikai csata,amiben egyelőre jobb a Real,remélem,hogy így is marad de messze még a vége.

yayat242013-02-26 21:52:25
simán meg fogják fordítani a meccset. ez a real olyan gyenge, mint harmat. kár, hogy nem a focival foglalkoznak a srácok, Inin kívül.

Bergkamp442013-02-26 21:51:43
Jordi Alba az micsinál? Ezt már megtanulta a többi mocsoktól.... Fabregas dettó.

lejjo2013-02-26 21:50:02
Színészek vazzzze

blair152013-02-26 21:49:50
Mekkora szánalom ez az Alba, második színészkedése a meccsen.

Boltorn2013-02-26 21:48:10
Ez a spanyol foci egy nézhetetlen ****.. Csupa színészkedés, reklamálás, játék semmi..

Spanfinger2013-02-26 21:45:51
istenem hozzá se értek ronihoz,e ő automatice dobta magát..pffejj te patkány

yayat242013-02-26 21:44:50
CR mekkorát homorított újfent...beszarok b+...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Valaki tud streamet dobni a Barca-realra? 😊
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 465
Őszintén nem tudom😊,de felháborító. ( és ezt írják, hogy ott él )
Az origó közölt még 1-2 érdekeset, ami az NS-ben megjelent.

"-Már korábban vallomást tett, de a bíróságon még meg kell jelennie Horváthnak, aki jelenleg Dubajban dolgozik, és úgy érzi, Magyarországon nemkívánatos személy lett. Már nem focizik, mert az csak feltépné a sebeket. "Sohasem szerettem futni, és csapatjátékos sem vagyok. Most thaibokszedzésekre járok, és személyi edzőként dolgozom."-"

"Lipcsei Betta korábban valóban a barátnőm volt, és én nyitottam egy számlát az ő bankkártyájáról az egyik fogadási oldalon. Tudta a kódot, de nem engedtem, hogy fogadjon, mert sohasem találta el az eredményt."

MÁS:
Szegény Oldham ahogy várható volt..félidő 2-0 az Evertonnak. Bár a kis csapat rúgott egy kapufát és volt egy érdekes szitu ami eléggé véleményes, de végül nem kaptak tizit.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Külföldön csak gyanú felett álló emberek élhetnek?

több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Érdekes a H. Gábor interjú a nemzeti sporton.
Felháborít, ahogy nyilatkozik..megfertőzte ez a vírus....és dubaiban kell lennie, mert MO-n már nem nézik jó szemmel...
Bunda mindig is volt, én is hallottam az öregektől ilyen-olyan sztorit.A bunda következő kapuja a fogadási csalás. Itt már picit nagyobb "téttel" bír az egész. Lehet okolni a sportfogadó cégeket, de ha kicsit beleásná mindenki magát eme cégek szerkezetébe akkor nem biztos, hogy ŐK- ahogysokan mondják - csináljak az egész dolgot. Elképesztő intézkedéseket hoznak külön osztály van a furcsa eredmények vizsgálatára. Ahhoz elég sok embert kéne beszervezni, hogy ez így menjen..A fogadásra van igény, mint látjuk, de ez kiengedte a szellemet a palackból.
A legtöbb fogadási csalás olyan helyen üti fel a fejét ahol relatíve kevés a pénz...Igazi megoldást nem tudok, de ez a helyzet nem igazán a legjobb.
Role model a csávó: Fogadási csalás, elkapnak, alku és dubaiban kell élned😀


ZoliMP
Ha gyanúsított, akkor hogy élhet külföldön?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 465
Érdekes a H. Gábor interjú a nemzeti sporton.
Felháborít, ahogy nyilatkozik..megfertőzte ez a vírus....és dubaiban kell lennie, mert MO-n már nem nézik jó szemmel...
Bunda mindig is volt, én is hallottam az öregektől ilyen-olyan sztorit.A bunda következő kapuja a fogadási csalás. Itt már picit nagyobb "téttel" bír az egész. Lehet okolni a sportfogadó cégeket, de ha kicsit beleásná mindenki magát eme cégek szerkezetébe akkor nem biztos, hogy ŐK- ahogysokan mondják - csináljak az egész dolgot. Elképesztő intézkedéseket hoznak külön osztály van a furcsa eredmények vizsgálatára. Ahhoz elég sok embert kéne beszervezni, hogy ez így menjen..A fogadásra van igény, mint látjuk, de ez kiengedte a szellemet a palackból.
A legtöbb fogadási csalás olyan helyen üti fel a fejét ahol relatíve kevés a pénz...Igazi megoldást nem tudok, de ez a helyzet nem igazán a legjobb.
Role model a csávó: Fogadási csalás, elkapnak, alku és dubaiban kell élned😀
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
na erre azt mondom hogy ilyen már tényleg nincs 😀 😀 😀

 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xvr3ch75SVg#!davemayer
Óóó nincs olyan amit a csodás NB1 ne tudna produkálni 😀 Koszta János a BVSC-ben csinált hasonlót még a 90-es évek vége körül valamikor, csak ő nem kézből hanem földről rúgta ki a vége ugyanaz 😀
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner

Ne is álmodjatok csirkék! 😀 5pur2!!! 😉
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Óriásit játszott megint Bale meg az egész csapat ezt a finn kapust soha nem szerettem mindig keresztbe tett a kedvenceimnek de csak sikerült 3-szor kifogni rajta nem is értem hogy 😛 Tartsuk meg ezt a helyet valahogy Bale-t jövőre úgyse nagyon fog sikerülni. Bár ha a Barcába jönne... de félek nem fog . Go Spurs
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Úúúúristen mekkorát küzdött ma is a csapat Bale vezetésével...
Ideiglenesen megelőztük a cselzsírt. Hétvégén pedig vissza kell vágni az ágyúsoknak

COME ON YOU SPUUUUUUUURRRRRRRSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Nah beindult a Galata henger, már 4-2 Inan vérszemet kapott 😀