NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
najó, a félidőben kikapcsoltam ezt a szart....zavi27
Nem értem akik itt nagy rangadót vagy nagy focit vártak mire. Barcának tökmindegy, Realnak még sokkal tökmindegyebb (már ha van ilyen szó)
Ez csak szar meccs lehet Toca
Újpest-Paks a másikon , az jobb 😀gamerkr
Én az Újpest meccsről beszéltem...zavi27
BURN 😀
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
najó, a félidőben kikapcsoltam ezt a szart....zavi27
Nem értem akik itt nagy rangadót vagy nagy focit vártak mire. Barcának tökmindegy, Realnak még sokkal tökmindegyebb (már ha van ilyen szó)
Ez csak szar meccs lehet Toca
Újpest-Paks a másikon , az jobb 😀gamerkr
Én az Újpest meccsről beszéltem...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Igaz, ha jön Eu-ba majd meglátom😊
Ahogy anno Ronaldinho csinálta az nem volt rossz. PSG majd Barca, de Roni is jó példa a PSV-vel no de Romárió sem volt hülye ugyancsak a PSV-vel, apró szemű menddzserek ültek ott anno😀
De persze az sem baj, ha majd rögtön egy nagy csapathoz jön, mint pl. a Rapid wien😀
Portugália és Franciaország amúgy jó tranzitország foci szempontjából. ZoliMP
Más korszak volt még. Most ha beajánl 50-60 milliót Barca/Real/Manu akkor tökmindegy ki a menedzser nem fogod azt mondani megyek a PSVbe 😀
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 465
Igaz, ha jön Eu-ba majd meglátom😊
Ahogy anno Ronaldinho csinálta az nem volt rossz. PSG majd Barca, de Roni is jó példa a PSV-vel no de Romárió sem volt hülye ugyancsak a PSV-vel, apró szemű menddzserek ültek ott anno😀
De persze az sem baj, ha majd rögtön egy nagy csapathoz jön, mint pl. a Rapid wien😀
Portugália és Franciaország amúgy jó tranzitország foci szempontjából.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
najó, a félidőben kikapcsoltam ezt a szart....zavi27
Nem értem akik itt nagy rangadót vagy nagy focit vártak mire. Barcának tökmindegy, Realnak még sokkal tökmindegyebb (már ha van ilyen szó)
Ez csak szar meccs lehet Toca
Újpest-Paks a másikon , az jobb 😀

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
najó, a félidőben kikapcsoltam ezt a szart....zavi27
Nem értem akik itt nagy rangadót vagy nagy focit vártak mire. Barcának tökmindegy, Realnak még sokkal tökmindegyebb (már ha van ilyen szó)
Ez csak szar meccs lehet
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
najó, a félidőben kikapcsoltam ezt a szart....
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Neymar előbb utóbb elfog jönni braziliából és majd láthatod többször. 😀
Szvsz jól tette hogy nem az első hype-pal jött így azért jobban feltud készülni. Sokan égtek már meg hogy rögtön átugrottak EU-ban.
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 465
Ronaldo tényleg minden idők legjobbja volt. Szinte megreformálta a cseleket, de hülyén hangzik ez😀. Szóval Ronaldinho boka mozdulati már jóval Roni után volt. Állítólag Neymar az aki egy magasabb szintet hozott, bár őt még nem nagyon láttam játszani😕
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
 honvedfc.hu/hirek/9093

hatalmas.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Giggs egy évet hosszabbított.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
több mint 11 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
egyik csapatot sem szeretem amiben játszott de ez az ember...

 www.youtube.com/watch?v=uVueW6X7TM0davemayer
Számomra az örök kedvenc marad. Emlékszem mekkora öröm fogott el, amikor megdöntötte Gerd Müller gólrekordját 2006ban. FViktor93
Ő a legnagyobb.apeszos
Nekem is a kedvenc játékosom. Egyik ha nem a legjobb befejező csatár ebben a játékban.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
egyik csapatot sem szeretem amiben játszott de ez az ember...

 www.youtube.com/watch?v=uVueW6X7TM0davemayer
Számomra az örök kedvenc marad. Emlékszem mekkora öröm fogott el, amikor megdöntötte Gerd Müller gólrekordját 2006ban. FViktor93
Ő a legnagyobb.
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
egyik csapatot sem szeretem amiben játszott de ez az ember...

 www.youtube.com/watch?v=uVueW6X7TM0davemayer
Számomra az örök kedvenc marad. Emlékszem mekkora öröm fogott el, amikor megdöntötte Gerd Müller gólrekordját 2006ban.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
egyik csapatot sem szeretem amiben játszott de ez az ember...

 www.youtube.com/watch?v=uVueW6X7TM0

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/rangers-a-bajnoki-cimek-maradnak-a-penz-ugrik-2222047

csúnya is lett volna, ha egy ilyen legendás klubot eltörölnek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk én azért azon sem lepődnék meg, ha az irtózatos terhelés most jött volna ki Távolin, és egyszerűen elfáradt volna...
Lehet, hogy pihentetni kéne 1-2 hétig, mondjuk a Milan elleni visszavágóig. Stez
Mindenki válságról beszél úgy hogy évek óta először ilyen szar a Barca (1-1,5 hónapja edző nélkül). Egyszerűen elfáradt Messi is. C is pihent hétvégén. Amúgy akik Guardiolat fikázták régen azok hol vannak? Mióta elment azóta megy a Madridnak is. Blevi
Azért ekkora baromságot is rég mondtál 😀Toca
Félre érthető volt a Barca ellen azóta megy a Realnak. Pep többször lemeccselte Mourinhot. Tetszik vagy sem.
Értem amúgy hogy végre ki tudjak élni Madridban a sok éves frusztraciót, ettől legyenek idén a legboldogabbak. 😛
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Mondjuk én azért azon sem lepődnék meg, ha az irtózatos terhelés most jött volna ki Távolin, és egyszerűen elfáradt volna...
Lehet, hogy pihentetni kéne 1-2 hétig, mondjuk a Milan elleni visszavágóig. Stez
Mindenki válságról beszél úgy hogy évek óta először ilyen szar a Barca (1-1,5 hónapja edző nélkül). Egyszerűen elfáradt Messi is. C is pihent hétvégén. Amúgy akik Guardiolat fikázták régen azok hol vannak? Mióta elment azóta megy a Madridnak is. Blevi
Azért ekkora baromságot is rég mondtál 😀Toca
miért, biztos már nem ér rá woodoo-zni és amiatt feltámadt a királyi gárda

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Mondjuk én azért azon sem lepődnék meg, ha az irtózatos terhelés most jött volna ki Távolin, és egyszerűen elfáradt volna...
Lehet, hogy pihentetni kéne 1-2 hétig, mondjuk a Milan elleni visszavágóig. Stez
Mindenki válságról beszél úgy hogy évek óta először ilyen szar a Barca (1-1,5 hónapja edző nélkül). Egyszerűen elfáradt Messi is. C is pihent hétvégén. Amúgy akik Guardiolat fikázták régen azok hol vannak? Mióta elment azóta megy a Madridnak is. Blevi
Azért ekkora baromságot is rég mondtál 😀
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Mondjuk én azért azon sem lepődnék meg, ha az irtózatos terhelés most jött volna ki Távolin, és egyszerűen elfáradt volna...
Lehet, hogy pihentetni kéne 1-2 hétig, mondjuk a Milan elleni visszavágóig. Stez
Mindenki válságról beszél úgy hogy évek óta először ilyen szar a Barca (1-1,5 hónapja edző nélkül). Egyszerűen elfáradt Messi is. C is pihent hétvégén. Amúgy akik Guardiolat fikázták régen azok hol vannak? Mióta elment azóta megy a Madridnak is. Blevi
ja, azóta nem megy nekik, hogy Pep lelécelt, azért is vezeti a Real ilyen simán a bajnokságot.






...ja várj
több mint 11 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk én azért azon sem lepődnék meg, ha az irtózatos terhelés most jött volna ki Távolin, és egyszerűen elfáradt volna...
Lehet, hogy pihentetni kéne 1-2 hétig, mondjuk a Milan elleni visszavágóig. Stez
Mindenki válságról beszél úgy hogy évek óta először ilyen szar a Barca (1-1,5 hónapja edző nélkül). Egyszerűen elfáradt Messi is. C is pihent hétvégén. Amúgy akik Guardiolat fikázták régen azok hol vannak? Mióta elment azóta megy a Madridnak is.
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
remélem nem volt még:

óriási.... 😀

|
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk én azért azon sem lepődnék meg, ha az irtózatos terhelés most jött volna ki Távolin, és egyszerűen elfáradt volna...
Lehet, hogy pihentetni kéne 1-2 hétig, mondjuk a Milan elleni visszavágóig.