NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
tervbe van, no meg persze Valcea ellen is...szép kis hétvége lesz! 😊

időközbe feltűnt egy holland válogatott is...vki csípjen meg, mert tuti álmodok!Divat
Jegyvásárlással igyekezz akkor 😊 Kapu mögé már nincs és az oldalsók is gyorsan fogynak 😊
Bálesz
kemény h pár nap alatt elfogyott 9000 jegy...szegény lilákok eljönnek a zsúfolásig telt Szentélybe, és még csak szurkolni se fognak nekik! 😀Divat
És még a stadionbotásba is besegítünk gondolom, azért ez az uccsó meccs😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Furcsa leszek egy picit. Nem láttam a Barca meccset, de van 1-2 gondolatom.
Olvasgattam és kb ugyanaz történt, mint tavaly a Cselzi ellen.
A barca szép egyedi focit játszik van koncepció is az igazolásoknál.Viszont ami hiányolok, hogy szerkezetileg és taktikailag nem tudnak változtatni, mert egyszerűen nincs hozzá megfelelő ember. Kb mindenki hasonló karakterrel bír, alacsonyak.
Egyszerűen a rövid passzos játékon kívül mást nem tudnak játszani. Egy szöglet, felívélt szabadrúgás nem veszélyes,,oldalról beadott labdák?! Ahogy mondták anno lóf+sz esti fénnyel. Profi klub, de, hogy ezt nem látják vagy nem akarják látni? Ha így nem megy akkor próbáljuk meg úgy.alapon! Átlövés? Igazi nagy lövőerejű játékos sincs a csapatban..Anno a középhátvédet küldték fel csatárnak...
Nekem ez fura. Igazából ennyit akartam hozzáfűzni.
Inkább belehalnak saját hülyeségükbe😕 ZoliMP
ez nem így van, már Guardiola is nyilatkozta az elején hogy ez az egyik legnagyobb bajuk(nem tudnak váltani meccs közben), ezért is hozta anno oda Zlatant, aki egyébként ilyen téren be is vált csak a csapatba nem tudott beépülni. Hogy utána miért nem igazoltak normális középcsatárt azt már nem tudom de látták ezt a problémát az biztos. Ha meg láttad volna a meccset akkor tudnád hogy Piqué sokszor volt feltolva az ellenfél 16-osán belülre, akkor is ha nem pontrúgás volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tervbe van, no meg persze Valcea ellen is...szép kis hétvége lesz! 😊

időközbe feltűnt egy holland válogatott is...vki csípjen meg, mert tuti álmodok!Divat
Jegyvásárlással igyekezz akkor 😊 Kapu mögé már nincs és az oldalsók is gyorsan fogynak 😊
Bálesz
kemény h pár nap alatt elfogyott 9000 jegy...szegény lilákok eljönnek a zsúfolásig telt Szentélybe, és még csak szurkolni se fognak nekik! 😀

|
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 466
Furcsa leszek egy picit. Nem láttam a Barca meccset, de van 1-2 gondolatom.
Olvasgattam és kb ugyanaz történt, mint tavaly a Cselzi ellen.
A barca szép egyedi focit játszik van koncepció is az igazolásoknál.Viszont ami hiányolok, hogy szerkezetileg és taktikailag nem tudnak változtatni, mert egyszerűen nincs hozzá megfelelő ember. Kb mindenki hasonló karakterrel bír, alacsonyak.
Egyszerűen a rövid passzos játékon kívül mást nem tudnak játszani. Egy szöglet, felívélt szabadrúgás nem veszélyes,,oldalról beadott labdák?! Ahogy mondták anno lóf+sz esti fénnyel. Profi klub, de, hogy ezt nem látják vagy nem akarják látni? Ha így nem megy akkor próbáljuk meg úgy.alapon! Átlövés? Igazi nagy lövőerejű játékos sincs a csapatban..Anno a középhátvédet küldték fel csatárnak...
Nekem ez fura. Igazából ennyit akartam hozzáfűzni.
Inkább belehalnak saját hülyeségükbe😕
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
tervbe van, no meg persze Valcea ellen is...szép kis hétvége lesz! 😊

időközbe feltűnt egy holland válogatott is...vki csípjen meg, mert tuti álmodok!Divat
Jegyvásárlással igyekezz akkor 😊 Kapu mögé már nincs és az oldalsók is gyorsan fogynak 😊

több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Remélem nem térünk le a jó útról.kristóf17
Miért, már rátértünk?Mikey
Igen!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Remélem nem térünk le a jó útról.kristóf17
Miért, már rátértünk?
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Na király, holnaptól lehet csak a minél jobb bajnoki helyezés elérésére koncentrálni. 😊Mikey
Carragher minden kívánságod így teljesíti ?😊Toca
Mire gondolsz? (Meccset nem láttam.)Mikey
Nézd meg Hulk gólját ráfogsz jönni 😀Toca
Azért büszke vagyok a csapatra. 😀 Remélem nem térünk le a jó útról.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
egy kis off itt a nagy BL témában:
aláírt Leonardo és Aborah is!!! jók leszünk ződ tezsvíreim!


Divat
Derbyn kint leszel? 😊Kiss
tervbe van, no meg persze Valcea ellen is...szép kis hétvége lesz! 😊

időközbe feltűnt egy holland válogatott is...vki csípjen meg, mert tuti álmodok!

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Na király, holnaptól lehet csak a minél jobb bajnoki helyezés elérésére koncentrálni. 😊Mikey
Carragher minden kívánságod így teljesíti ?😊Toca
Mire gondolsz? (Meccset nem láttam.)Mikey
Nézd meg Hulk gólját ráfogsz jönni 😀
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Na király, holnaptól lehet csak a minél jobb bajnoki helyezés elérésére koncentrálni. 😊Mikey
Carragher minden kívánságod így teljesíti ?😊Toca
Mire gondolsz? (Meccset nem láttam.)
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
egy kis off itt a nagy BL témában:
aláírt Leonardo és Aborah is!!! jók leszünk ződ tezsvíreim!


Divat
Derbyn kint leszel? 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
egy kis off itt a nagy BL témában:
aláírt Leonardo és Aborah is!!! jók leszünk ződ tezsvíreim!



|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Na király, holnaptól lehet csak a minél jobb bajnoki helyezés elérésére koncentrálni. 😊Mikey
Carragher minden kívánságod így teljesíti ?😊
több mint 11 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
Na király, holnaptól lehet csak a minél jobb bajnoki helyezés elérésére koncentrálni. 😊Mikey
Azért kár érte... 😕

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Na király, holnaptól lehet csak a minél jobb bajnoki helyezés elérésére koncentrálni. 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fogadjunk, hogy 3-1 lesz a vége a 93.percben Sharawy lövi az idegenben lőtt gólt lepattanóból 😛 ahogy ismerem magunkat. Már ha képesek leszünk 3 gólt lőni.... 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
biztos voltam benne, hogy Balo alkotni fog még a pálya mellől is 😀

„I didn't participate today because of the laws of the CL but I do not know why Messi didn't participate.” 😀

AKkora egy köcsög, hogy az már fáj 😀Stez
vannak gyökér dolgai de ezen tényleg tudok nevetni, ez jó 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 682 — Bears & Illinois fan
Jól van, nem kell beszarni, tényleg jobb volt a Milan, a második gól előtti szitut én szabálytalannak láttam,, ennyi.....
Hogy méltóképpen lezárjam, grat a Milannak, ezt a kétgólos hátrányt kell ledolgozni, ami rohadtul nem könnyű, de egy Barcanak nem lehetetlen!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
biztos voltam benne, hogy Balo alkotni fog még a pálya mellől is 😀

„I didn't participate today because of the laws of the CL but I do not know why Messi didn't participate.” 😀

AKkora egy köcsög, hogy az már fáj 😀

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
sok hülye barca-s meg fogja be...
fura, hogy azok a játékosok, akik tisztán látták, reklamáltak egyből... biztos tanfolyamon tanítják ezt is...

 www.origo.hu/sport/focivilag/bajnokokligaja/20130221-nem-volt-kezezes-zapatanal-boateng-goljanal-a-milanbarcelonan.htmlcsebi
Eloszor nekem is ugy tunt, de tobb kamerallasbol mezve a karjahoz is hozzaert szerintem
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
sok hülye barca-s meg fogja be...
fura, hogy azok a játékosok, akik tisztán látták, reklamáltak egyből... biztos tanfolyamon tanítják ezt is...

 www.origo.hu/sport/focivilag/bajnokokligaja/20130221-nem-volt-kezezes-zapatanal-boateng-goljanal-a-milanbarcelonan.html

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Mi lenne ha még itt lenne JC6 is... 😀 😀Asbee
halálba szivatnám az Anzsival.Höri
Freiheit für JCSechs!

criminal lawyer or criminal lawyer?