NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-vpill-2219433

köcsög vagyok de ezen a címen felnevettem, azért ilyet nyilatkozni, kb mint a magyar válogatott és a matematikai esélyek, úgy áll most az Arsenal is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
egyáltalán nem Wenger hibája szerintem, hogy itt tart a csapat. ami felróható neki, hogy nem képes eléggé motiválni a játékosait, nem tudja mindig kihozni belőlük a maximumot. vannak olyan játékosok akiknek van fél-egy éves fellángolása utána szépen eltűnnek a süllyesztőben (Arsha, most Verma, de néha Kocsi..) (viszont ha nem Wenger akkor ki üljön a padon, még szerintem mindig jobb ha ő, mint ha Benitez/Rodgers/Pellegrini félék). a különbség a két csapat között pedig óriási. évekig néztem ilyen típusú meccseket, annyi különbséggel, hogy akkor a bal felső sarokban WBA/LEI/WHU/SUND...-ARS volt, nem pedig fordítva. mintha egy kieső jelölt játszana a bajnokság első helyezettje ellen. a Bayern pont annyira engedi játszani az Arsenalt, hogy ne legyen veszélyes.
az pedig a 40 milliós kérdés, hogy hogyan sikerült az év eleji remek védelemből ilyet kihozni. nincs olyan játékos a védelemben akinek tudnék 7 jó meccsét mondani az elmúlt 4 hónapból, pedig eléggé sok Arsenal meccset nézek.kisvanek4
Persze, hogy nem Wenger hibája, csak divat őt fikázni.
Chevy
kisvanek tett egy állítást, majd az írásában gyakorlatilag megcáfolta azt :

amit én látok Wengernél évek óta az az hogy gyakorlatilag fő a csapat a saját levében (pedig minden évben kicserélődik a keret...), a legjobb 4 a cél, de ez is kezd szertefoszlani, az tartja az állásában hogy a bl-t azért eléri a végén a csapattal vhogy, tehát a pénz megvan. Közben meg ott volt egy Bergkamp-Henry időszak amikor ez a fásultság (amit leírtál és én kiemeltem) nem volt rá jellemző. De nem baj, jó ez így 😛 davemayer
Mert egész egyszerűen nem hajlandó kroenke pénzt adni igazolni. Tényleg kicserélődik a keret, ilyen minőségi Gervinho-squilacci-chamakh hibridek jönnek, az rvp-k meg mennek. Az, hogy ilyen keretekkel Wenger képes beslisszolni a top4-be, egy mágusra vall.
több mint 11 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
egyáltalán nem Wenger hibája szerintem, hogy itt tart a csapat. ami felróható neki, hogy nem képes eléggé motiválni a játékosait, nem tudja mindig kihozni belőlük a maximumot. vannak olyan játékosok akiknek van fél-egy éves fellángolása utána szépen eltűnnek a süllyesztőben (Arsha, most Verma, de néha Kocsi..) (viszont ha nem Wenger akkor ki üljön a padon, még szerintem mindig jobb ha ő, mint ha Benitez/Rodgers/Pellegrini félék). a különbség a két csapat között pedig óriási. évekig néztem ilyen típusú meccseket, annyi különbséggel, hogy akkor a bal felső sarokban WBA/LEI/WHU/SUND...-ARS volt, nem pedig fordítva. mintha egy kieső jelölt játszana a bajnokság első helyezettje ellen. a Bayern pont annyira engedi játszani az Arsenalt, hogy ne legyen veszélyes.
az pedig a 40 milliós kérdés, hogy hogyan sikerült az év eleji remek védelemből ilyet kihozni. nincs olyan játékos a védelemben akinek tudnék 7 jó meccsét mondani az elmúlt 4 hónapból, pedig eléggé sok Arsenal meccset nézek.kisvanek4
Persze, hogy nem Wenger hibája, csak divat őt fikázni.
Chevy
kisvanek tett egy állítást, majd az írásában gyakorlatilag megcáfolta azt :

amit én látok Wengernél évek óta az az hogy gyakorlatilag fő a csapat a saját levében (pedig minden évben kicserélődik a keret...), a legjobb 4 a cél, de ez is kezd szertefoszlani, az tartja az állásában hogy a bl-t azért eléri a végén a csapattal vhogy, tehát a pénz megvan. Közben meg ott volt egy Bergkamp-Henry időszak amikor ez a fásultság (amit leírtál és én kiemeltem) nem volt rá jellemző. De nem baj, jó ez így 😛 davemayer
arra gondoltam, hogy nincs nála jobb edző, aki szerintem többet tudna kihozni a keretből és leülne az Arsenal padjára. szerintem (amennyire én meg tudom ítélni) itt sokkal feljebb vannak a problémák, és minden Arsenal szurkoló is ezt mondja, hogy nem Wengerrel van a baj, hanem a gazdasági rendszerrel ami a csapat mögött van. de ugye, amíg fogynak a Wilshere mezek, tele a stadion és van top4(de szerintem anélkül is) addig ez teljesen jó...
a mai meccsen a probléma nem is a 3 kapott gól (Verma elveszti a párharcot, Merte lemarad, távoli jól eltalált lövés 0-1, Ramsey lemarad 0-2, Verma megint elb*ssza és balszerencsés öngól 1-3, ezekre azt mondom hogy benne van.), hanem az hogy egyetlen helyzetet sikerült 90 perc alatt kidolgozni és nagyon más lehetőségféleség se volt hazai pályán... a visszavágón akkor se lennék mérges, ha Coquelin, Jenkinson, Rosicky, Diaby féle emberekkel állna ki Wenger pihentetés szempontjából csak lássak olyan elszántságot, mint tavaly a Milan elleni meccsen.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Engem igazából nem érdekel, hogy megy-e Wenger vagy marad, egy dolog érdekel igazán, mégpedig az, hogy kászálódjunk ki ebből az óriási nagy kulimázból, mert ez az egész egyszerűen elképesztő és tarthatatlan állapot, hogy egy ekkora múlttal és tradíciókkal rendelkező csapat immáron 8 éve ne nyerjen semmit!

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
egyáltalán nem Wenger hibája szerintem, hogy itt tart a csapat. ami felróható neki, hogy nem képes eléggé motiválni a játékosait, nem tudja mindig kihozni belőlük a maximumot. vannak olyan játékosok akiknek van fél-egy éves fellángolása utána szépen eltűnnek a süllyesztőben (Arsha, most Verma, de néha Kocsi..) (viszont ha nem Wenger akkor ki üljön a padon, még szerintem mindig jobb ha ő, mint ha Benitez/Rodgers/Pellegrini félék). a különbség a két csapat között pedig óriási. évekig néztem ilyen típusú meccseket, annyi különbséggel, hogy akkor a bal felső sarokban WBA/LEI/WHU/SUND...-ARS volt, nem pedig fordítva. mintha egy kieső jelölt játszana a bajnokság első helyezettje ellen. a Bayern pont annyira engedi játszani az Arsenalt, hogy ne legyen veszélyes.
az pedig a 40 milliós kérdés, hogy hogyan sikerült az év eleji remek védelemből ilyet kihozni. nincs olyan játékos a védelemben akinek tudnék 7 jó meccsét mondani az elmúlt 4 hónapból, pedig eléggé sok Arsenal meccset nézek.kisvanek4
Persze, hogy nem Wenger hibája, csak divat őt fikázni.
Chevy
kisvanek tett egy állítást, majd az írásában gyakorlatilag megcáfolta azt :

amit én látok Wengernél évek óta az az hogy gyakorlatilag fő a csapat a saját levében (pedig minden évben kicserélődik a keret...), a legjobb 4 a cél, de ez is kezd szertefoszlani, az tartja az állásában hogy a bl-t azért eléri a végén a csapattal vhogy, tehát a pénz megvan. Közben meg ott volt egy Bergkamp-Henry időszak amikor ez a fásultság (amit leírtál és én kiemeltem) nem volt rá jellemző. De nem baj, jó ez így 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
egyáltalán nem Wenger hibája szerintem, hogy itt tart a csapat. ami felróható neki, hogy nem képes eléggé motiválni a játékosait, nem tudja mindig kihozni belőlük a maximumot. vannak olyan játékosok akiknek van fél-egy éves fellángolása utána szépen eltűnnek a süllyesztőben (Arsha, most Verma, de néha Kocsi..) (viszont ha nem Wenger akkor ki üljön a padon, még szerintem mindig jobb ha ő, mint ha Benitez/Rodgers/Pellegrini félék). a különbség a két csapat között pedig óriási. évekig néztem ilyen típusú meccseket, annyi különbséggel, hogy akkor a bal felső sarokban WBA/LEI/WHU/SUND...-ARS volt, nem pedig fordítva. mintha egy kieső jelölt játszana a bajnokság első helyezettje ellen. a Bayern pont annyira engedi játszani az Arsenalt, hogy ne legyen veszélyes.
az pedig a 40 milliós kérdés, hogy hogyan sikerült az év eleji remek védelemből ilyet kihozni. nincs olyan játékos a védelemben akinek tudnék 7 jó meccsét mondani az elmúlt 4 hónapból, pedig eléggé sok Arsenal meccset nézek.kisvanek4
Persze, hogy nem Wenger hibája, csak divat őt fikázni.
több mint 11 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
egyáltalán nem Wenger hibája szerintem, hogy itt tart a csapat. ami felróható neki, hogy nem képes eléggé motiválni a játékosait, nem tudja mindig kihozni belőlük a maximumot. vannak olyan játékosok akiknek van fél-egy éves fellángolása utána szépen eltűnnek a süllyesztőben (Arsha, most Verma, de néha Kocsi..) (viszont ha nem Wenger akkor ki üljön a padon, még szerintem mindig jobb ha ő, mint ha Benitez/Rodgers/Pellegrini félék). a különbség a két csapat között pedig óriási. évekig néztem ilyen típusú meccseket, annyi különbséggel, hogy akkor a bal felső sarokban WBA/LEI/WHU/SUND...-ARS volt, nem pedig fordítva. mintha egy kieső jelölt játszana a bajnokság első helyezettje ellen. a Bayern pont annyira engedi játszani az Arsenalt, hogy ne legyen veszélyes.
az pedig a 40 milliós kérdés, hogy hogyan sikerült az év eleji remek védelemből ilyet kihozni. nincs olyan játékos a védelemben akinek tudnék 7 jó meccsét mondani az elmúlt 4 hónapból, pedig eléggé sok Arsenal meccset nézek.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Wenger elvileg kapott 70 millát nyárra, ebből 50-60 mehet a védelembe....epikus.Newman
mi az hogy kapott 70 millát, és a stadionnal mi lesz? tényleg fog pénzt költeni az Arsenal a nyáron? davemayer
Mi lenne? Kölcsönből megy, de így is a világ egyik leggazdaságosabb klubja vagyunk, bőven van szabad tőke, de ideje lenne költekezni is.... 😊Newman
Nem lesz itt semmi, ne reménykedj.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Wenger elvileg kapott 70 millát nyárra, ebből 50-60 mehet a védelembe....epikus.Newman
mi az hogy kapott 70 millát, és a stadionnal mi lesz? tényleg fog pénzt költeni az Arsenal a nyáron? davemayer
Mi lenne? Kölcsönből megy, de így is a világ egyik leggazdaságosabb klubja vagyunk, bőven van szabad tőke, de ideje lenne költekezni is.... 😊

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Wenger elvileg kapott 70 millát nyárra, ebből 50-60 mehet a védelembe....epikus.Newman
mi az hogy kapott 70 millát, és a stadionnal mi lesz? tényleg fog pénzt költeni az Arsenal a nyáron?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Wenger elvileg kapott 70 millát nyárra, ebből 50-60 mehet a védelembe....epikus.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
el kell kezdeni drukkolni az Arsenalnak mert ha így folytatják tényleg kirúgják Wengert és még a végén edző is lesz a csapatnál nem csak egy kollégiumi tanár.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
bazd meg ilyen gólt kapni...

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
" harcával felpofozott Gary Neville"

 utwenger.blog.nepsport.hu/archives/2013/02/19/Bajernbazdmeg_Arsenal_-_Bayern/

érdemes elolvasni, hatalmas 😀 (bájern drukkereknek inkább ne)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát ez óriási... 😀 😀 😀

|
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
szegény Adrián 😕jjncaa
nem tudom mi lesz így vele, eddig sem játszott sokat...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
szegény Adrián 😕


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
😂

hát na, válogatott akart lenni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Az már lábon volt lőve. Ez a realitás esetleg egy orosz középcsapat. Ha valamit akart volna 2-3 éve kellett volna elhagynia belgiumot. Azt hitte ott megbecsülik majd végig csak aztán mégsem.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Ez is lábon lőtte a karrierjét, a szerencsétlen hülyéje.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Juhász Roland --> Videoton

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
 www.rangado.hu/tartalom/cikk/239299_lipcsei_bettara_es_detari_lajosra_is_vallott_a

ejjAmadeus91
Horváth – akinek vallomása alapján több embert is meggyanúsítottak – azt állította, hogy a mérkőzés előtt nem sokkal, társaival már arról egyeztettek, hogy korábbi elhatározásukkal ellentétben mégsem manipulálják a találkozót, de Lipcsei Betta arra már megfogadta a „sokgólos” meccset az egyik internetes irodánál, ezért végül létrejött a bunda.
.....
Horváth Gábor vallomásában azt állítja, Détári Lajos, a korábbi világválogatott labdarúgó, a Siófok akkori edzője is hasznot húzott az ominózus meccsből. Állítása szerint Kenesei Zoltán megtudta, hogy valakik manipulálni akarják a meccset és felhívta Détári Lajost, hogy figyelmeztesse, megítélése szerint kik lehetnek benne a mérkőzés manipulálásában, kiket hagyjon ki, hogyha nem akar veszíteni. Horváth azt mondta, az edző ezek után megfogadta a meccset, a bundázókat pedig bennhagyta a csapatban.

rangado.hu
Akcióban az Olsen-banda.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
 www.rangado.hu/tartalom/cikk/239299_lipcsei_bettara_es_detari_lajosra_is_vallott_a

ejj

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem szokásom az idő előtti temetkezés, de beköszöntött a három lovas Milánó kékebbik felébe, a ki a hülyébb tulajversenyt pedig fejhosszal hozta el Massimo Silvo orra elől, pedig biztos lecsukják a kopaszt, hajj kéne egy sejk... asssebajhakínai


Aki nem hiszi, annak utánajárnak