NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ez a mai Liverpool meccs felvitte a boldogsághormon szintemet a duplájára. Egyértelmű, hogy egy meccs semmi, plusz egy szar napot kifogó csapat ellen ez elvárható, nem fogok elszállni, de már kellett valami 😀) 3. gólnál kisebb fajta erekcióm volt.kristóf17
Én sem fogok pezsgőt bontani, mert sikerült a Swansea tarcsit simán megverni.
Coutinho az első próbán átment, ellenben Borini idénre befejezte egy sajnálatos vállsérüléssel, szerencsére (?) nem fog hiányozni senkinek.
Csütörtökön jó lenne tisztességgel kiesni az európai bohóc kupából, hogy a bajnokságra lehessen koncentrálni.
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 466
Az oldham megtréfálta az evertont is.
vzettek de végül a 94.percben hozták ikszre.
Sztem a replay már sima lesz..
A cselzi meccsen elaludtam, bár ha a bíró előnyszabályt ad 0-0-nál..a végén david luiz 4-0-nál ilyet?!
A Huddersfiled meg a 2. félidőben kezdett focizni😕
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Ez a mai Liverpool meccs felvitte a boldogsághormon szintemet a duplájára. Egyértelmű, hogy egy meccs semmi, plusz egy szar napot kifogó csapat ellen ez elvárható, nem fogok elszállni, de már kellett valami 😀) 3. gólnál kisebb fajta erekcióm volt.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
SportKlub link valaki esti Inter meccshez??? 😊Medvepapa
 online.livesport.cc/index.phpempty taxi
Nagyon köszi! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
SportKlub link valaki esti Inter meccshez??? 😊Medvepapa
 online.livesport.cc/index.php


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
SportKlub link valaki esti Inter meccshez??? 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Coutunho szépen meghálálja, hogy betették a kezdőbe


több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Coutinho első alkalommal kezd a Liverpoolban, hamarosan Rodgers volt csapata, a Swansea ellen. Hál' istennek Henderson helyén.
Kíváncsi vagyok.
De hogy miért Carragher kezd megint Skrtel ellenében, arról szikrám sincs.
Illene nyerni...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Balot eddig mind a 3 meccsén fossá rúgják.
Kíváncsi leszek, mikor veri pofán először a védőt és álítattja ki magát. 😀
duó.Stez
Háp szerény véleményem szerint egy feketeolaszt igazából csak echte olaszargentinok tudnak sutbatenni vagy Kivu ő mindennekateteje, persze lehet még a játékoskijáróba beinteget Materazzi, úúú a butafiúk mindennap azdalojják! Hé sexilány!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
BALOBALOBALO! 😀
Már szabiból is van gólja 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Balot eddig mind a 3 meccsén fossá rúgják.
Kíváncsi leszek, mikor veri pofán először a védőt és álítattja ki magát. 😀
Pedig egyébként nem rossz, Pazzininél már most klasszisokkal jobb, az tuti.
Ha igazolunk egy irányítót jövőre, vagy Saponara beváltja a hozzá fűzött remányeket, akkor félelmetesen jó lehet a Sharaawy-Balo duó.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/sneijdert-moratti-nem-engedte-a-man-unitedhez-2217999

pedig megnéztem volna a Unitedben, nem nagyon értem hogy miért nem engedte el Moratti (ha tényleg így volt)davemayer
Büntiből, egy év letöltendő törökbe s végre mindenki rosszuljársutianap
azért azt tegyük hozzá, h ez nem mostani, hanem amikor még játszott akkor mondtak MU-nak nemet...akkor én is örültem, h megtartottuk, utólag be kell látni, h hiba volt.

Milito... 😕 (asszem ennyi volt pályafutása, és nincs csatárunk így...állítólag Baros jön majd, nem h Samarasra csapnánk le 😀)

|
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/sneijdert-moratti-nem-engedte-a-man-unitedhez-2217999

pedig megnéztem volna a Unitedben, nem nagyon értem hogy miért nem engedte el Moratti (ha tényleg így volt)davemayer
Büntiből, egy év letöltendő törökbe s végre mindenki rosszuljár


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/sneijdert-moratti-nem-engedte-a-man-unitedhez-2217999

pedig megnéztem volna a Unitedben, nem nagyon értem hogy miért nem engedte el Moratti (ha tényleg így volt)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Uhh Bale. simán jobb mint ronaldo és messi..
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
köcsög Nápoly, ajánlom, hogy szedjék a második félidőre össze magukat, fasza lesz ha ez viszi a szelvényemDub
Hát nem sz*rral pirítanak ezek a Plzeniek annyi szent... nekem már csak a Dnipro győzelem hiányzik (az oroszok hozták eddig)
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
 www.bild.de/sport/fussball/marc-andre-ter-stegen/gladbach-torwart-fc-barcelona-sieben-transfer-geruechte-28527042.bild.html

a Bild a Marcára hivatkozva állítja, hogy Ter Stegen és a Barca előszerződést köthetnek. Amadeus91
kár lenne érte 😕


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
köcsög Nápoly, ajánlom, hogy szedjék a második félidőre össze magukat, fasza lesz ha ez viszi a szelvényem
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Már megint elvesztegettem 2 órát az életemből a Liverpoolra, a héten már másodjára. A játéknál csak a gyep minősége volt rosszabb, mintha a 10 évvel ezelőtti Kispest stadionból importálták volna.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
 www.bild.de/sport/fussball/marc-andre-ter-stegen/gladbach-torwart-fc-barcelona-sieben-transfer-geruechte-28527042.bild.html

a Bild a Marcára hivatkozva állítja, hogy Ter Stegen és a Barca előszerződést köthetnek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nem vagyok oda ezekért a parasztmémekért, de ez jó: empty taxi
nem
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Nem vagyok oda ezekért a parasztmémekért, de ez jó:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Carragher a szezon végén visszavonul. Éppen jókor teszi. Számomra örökké a #1 középső védő lesz.Mikey
Minden tiszteletem az övé! És ahogy mondod!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
"C. Ronaldo: A futballban nincs jelen a dopping"

😊Amadeus91
há nem is a futballban van, hanem a játékosokban😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
rendben, biztos így történt, erről a Perez-sajttájról nem hallottam, én csak arra emlékszem hogy amikor először röppent fel az hogy CR a Realba megy akkor a Unitednál sokkal egységesebben összezárt mindenki, így tudtuk elérni hogy majd' 3 évbe telt mire el tudtátok vinni. Most ezt a Realnál nem láttam.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal