NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Szerintem teljesen megérdemeltük a hat kapott gólt.
Nem volt ez bunda, nem volt edzőbuktatás.
Egyszerűen ennyit ér a sztáredzőnk által levezényelt 3 hónapos felkészülés és az edzőmeccs nélküli utolsó 3 hét.
Aki Proesmans és Remili szintű játékosokat a kezdőbe állít az ennyit érdemel.
Bazzani
miiiii??? nem volt edzőmeccs az utolsó 3 héten, ez komoly vagy túlzol?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem teljesen megérdemeltük a hat kapott gólt.
Nem volt ez bunda, nem volt edzőbuktatás.
Egyszerűen ennyit ér a sztáredzőnk által levezényelt 3 hónapos felkészülés és az edzőmeccs nélküli utolsó 3 hét.
Aki Proesmans és Remili szintű játékosokat a kezdőbe állít az ennyit érdemel.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Kit érdekel itt holmi el clasico mikor 6-ot vágtunk az Újpestnek 😊Matthew99
Tegnapi meccsben ami a legjobban tetszett, hogy 5-0-nál, a 82. percben Vayer még rástartolt a tétovázó Balajczára, megküzdött a labdáért, és egy gólt ezzel előkészített. 35 éves magyar játékostól nem sűrűn látni hasonlót. 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Ramost is megtanították nyilatkozni:
„Nem tudom, hogy megvolt-e a kontakt közöttünk – utalt Ramos a barcelonaiak által kivétel nélkül vitatott esetről. – Véleményes eset volt, de ilyen akadt több is a mérkőzésen, nem hiszem, hogy ez döntően befolyásolta volna a végeredményt.”
😀 Arc 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Kit érdekel itt holmi el clasico mikor 6-ot vágtunk az Újpestnek 😊Matthew99
Na most kell ám a bundázást figyelő bizottságnak résen lennie 😛 😉 dande
Pff leverjük szegény Újpestet mint a szöget aztán egyből bundát kiáltasz? Pedig csak egy gyanús meccsünk volt eddig... És szaba is tök későn szólt hogy utaljak neki pénzt mert hallott valamit 😀
Matthew99
Remélem ezt két jelt is látjátok 😉 😛 kb ennyire gondoltam komolyan
Fradi drukkerként pláne gratulálok, aztán majd lehet mi is beleszaladunk hasonlóba. 😀dande
szerintem az Újpest részéről lehetett bunda egész nyugodtan, nem bírják az edzőt, ennyi elég is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Újra dobogón vagyunk, sima 3-0. 😊
Balo nélkül, Pazzini elég jól pótolta.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kit érdekel itt holmi el clasico mikor 6-ot vágtunk az Újpestnek 😊Matthew99
Na most kell ám a bundázást figyelő bizottságnak résen lennie 😛 😉 dande
Pff leverjük szegény Újpestet mint a szöget aztán egyből bundát kiáltasz? Pedig csak egy gyanús meccsünk volt eddig... És szaba is tök későn szólt hogy utaljak neki pénzt mert hallott valamit 😀
Matthew99
Remélem ezt két jelt is látjátok 😉 😛 kb ennyire gondoltam komolyan
Fradi drukkerként pláne gratulálok, aztán majd lehet mi is beleszaladunk hasonlóba. 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Kit érdekel itt holmi el clasico mikor 6-ot vágtunk az Újpestnek 😊Matthew99
Na most kell ám a bundázást figyelő bizottságnak résen lennie 😛 😉 dande
ami egyértelmű bunda (mint volt az Újpest-Vaduz 0-4 is anno) az nem érdekli a kutyát se, de az hogy a Fiorentina legalább 3-at lőtt annak a Debrecennek aki addig 20-at kapott kb 4 meccsen, az gyanúúúúús

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Kit érdekel itt holmi el clasico mikor 6-ot vágtunk az Újpestnek 😊Matthew99
Na most kell ám a bundázást figyelő bizottságnak résen lennie 😛 😉 dande
Pff leverjük szegény Újpestet mint a szöget aztán egyből bundát kiáltasz? Pedig csak egy gyanús meccsünk volt eddig... És szaba is tök későn szólt hogy utaljak neki pénzt mert hallott valamit 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kit érdekel itt holmi el clasico mikor 6-ot vágtunk az Újpestnek 😊Matthew99
Na most kell ám a bundázást figyelő bizottságnak résen lennie 😛 😉
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Kit érdekel itt holmi el clasico mikor 6-ot vágtunk az Újpestnek 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak az utolsó 20 percet láttam de az elég volt valakit hozzanak már ennek a szerencsétlen Rourának a helyére mikor döntetlennél behoz egy védőt még ha az tud is támadni..... Gratulálok a Madridnak (csak hogy szó ne érje a ház elejét, meg amúgy is 😛)a 11-s meg nem izgat bízom benne majd vmikor máshogy visszakapjuk vagy összekapják magukat és nem lesz rá szükség. A Milan ellen tisztességgel kell búcsúzni mert a továbbjutástól elég távol vagyunk... szép volt jó volt köszönjük az 5 évet (ha Villlanova nem tud visszatérni és tartok tőle hogy így lesz) jöhet más csapat 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Értem hogy ez tizi volt, de Toca
mond ezt annak aki döntetlenre fogadott 😊 (egyébként meg k-ra nem számít mi történt előtte, azért szabály mert így kellett volna lennie)davemayer
Be kellett volna fújni ezt mondom, de ha ennyire nem csinál semmit egy csapat akkor engem nem tud meghatni hogy vak volt a bíró. Ezt anno mikor Realnál votl ugyanez is elmondtam.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Megyek a Bayernbe de azért még azelőtt rendet rakok a legnagyobb európai ellenefeleim egyikének a fejeikben hogy jobbak legyenek ? 😀
Azért az kemény lenne 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Értem hogy ez tizi volt, de Toca
mond ezt annak aki döntetlenre fogadott 😊 (egyébként meg k-ra nem számít mi történt előtte, azért szabály mert így kellett volna lennie)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Egy dolgot nem értek: ha Guardiola csak nyáron megy a Bayernhez akkor miért nem ül most vissza a Barca kispadjára a szezon végére? az előszerződés ezt megtiltja talán? Ha én a Barca elnöke lennék most a következő 2 hónapra visszahívnám az tuti.davemayer
Azért ezt gondold át mi értelme lenne ? Mellesleg biztos hogy tiltja a szerződése, de ha nem akkor is minek ? Pláne a barcának mért lenne jó ?Toca
rendet tegyen a fejekben, újra elrendezze a dolgokat, lehet hogy Iniesta se sütné le így a tekintetét amikor gólt kapnak - ez a Barca lelkileg meg van törve, ez a meccs ezt maximálisan bebizonyította, úgy kóvájognak Messi körül mint az argentín válogatott (most látsik egyébként a legjobban hogy mennyire kell a barca játékához egy jó Xavi és Iniesta, de persze minden egyéni díjat Messi kapott az elmúlt években...)

a 11-est meg nem befújni pffff tipikus kanapéról is jól befújható lett volna de ott persze 5 szempár sem látott semmit - ez a játék egyre szarabb., de a keddi meccs hosszú idő után az első soccer meccs lesz amit várok.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Valdes minimum 90 méterre volt az esettől de azért kireklamált magának egy pirosat.
szar ronaldo, szopásra állunk a depor ellen, meg itt is játékban, bejön és nyerünk 😀
ramosnak egy jó megmozdulása volt: a gól 😀 a barcáéban is benne volt de el van felejtve.
Pepe a meccs embere. azon a potyán kívül messi ma sem volt sehol, ronaldora jobban emlékszem, pedig harmada annyit játszott

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Értem hogy ez tizi volt, de egy csapat ennyire nem akar focizni mintahogy itt a Barca nem akart akkor ne rinyáljanak.
Roni 2 mekkora szabadott lőtt remélem a Manu ellen befér majd egy.
Nyertünk aztán ennyi.
Idény legfontosabb meccse jön.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Azért Ronaldo 1 labdaérintésből megmutatta, hogy miért utáltam meg a focit. Megtolja a labdát, nem ér hozzá senki, de biztos ami tuti, feldobja magát, a madár bíró meg megeszi és megy a sárga a védőnek.😊Imitheking
Szerintem hozzáértek, de amúgy hihetetlen a színészkedés. Pepe ahogy visszarántják majd belehomorít majd Messi szintén. Ezt ki kéne ölni valahogy de nehéz lesz.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Egy dolgot nem értek: ha Guardiola csak nyáron megy a Bayernhez akkor miért nem ül most vissza a Barca kispadjára a szezon végére? az előszerződés ezt megtiltja talán? Ha én a Barca elnöke lennék most a következő 2 hónapra visszahívnám az tuti.davemayer
Azért ezt gondold át mi értelme lenne ? Mellesleg biztos hogy tiltja a szerződése, de ha nem akkor is minek ? Pláne a barcának mért lenne jó ?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
na az Újpest elkezdte a tavaszt ahogy nézem, kár hogy olyan gyenge az NB1 hogy nem tudnak kiesni 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Egy dolgot nem értek: ha Guardiola csak nyáron megy a Bayernhez akkor miért nem ül most vissza a Barca kispadjára a szezon végére? az előszerződés ezt megtiltja talán? Ha én a Barca elnöke lennék most a következő 2 hónapra visszahívnám az tuti.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Imitheking New England Patriots 1 878
Azért Ronaldo 1 labdaérintésből megmutatta, hogy miért utáltam meg a focit. Megtolja a labdát, nem ér hozzá senki, de biztos ami tuti, feldobja magát, a madár bíró meg megeszi és megy a sárga a védőnek.😊
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
najó, a félidőben kikapcsoltam ezt a szart....zavi27
Nem értem akik itt nagy rangadót vagy nagy focit vártak mire. Barcának tökmindegy, Realnak még sokkal tökmindegyebb (már ha van ilyen szó)
Ez csak szar meccs lehet Toca
Újpest-Paks a másikon , az jobb 😀gamerkr
Én az Újpest meccsről beszéltem...zavi27
uhh akkor részvétem.

több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 465
Persze, hogy nem, csak egy kicsit nosztalgiáztam😀