A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Jönni fog a booo, de én annyira nem örülök Guardiolának. Nem bántam volna, ha előtte még legalább 1 helyen bizonyít, mielőtt idejön. + jobban örültem volna egy németül is beszélő edzőnek. Na sebaj, kár károgni és örömködni is előre, majd kiderül mit hoz a jövő. Spanyol játékosok áramlására meg nagyon nincs szükség, ez a Bayern Európában így is lazán top 5 csapat...Asbee
sztem egy év alatt azért átvette a start meg az unterwegs könyvet... én sejtettem, már júniusban írtam barcás barátomnak... jó lesz, én nagyon várom, csak félek, hogy fog kijönni Ulival meg Sammerral... lehet neki jobban feküdt volna Nerlinger, aki csak dísznek ült le, míg Sammer meg, ha kell leüvölt mkit!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jönni fog a booo, de én annyira nem örülök Guardiolának. Nem bántam volna, ha előtte még legalább 1 helyen bizonyít, mielőtt idejön. + jobban örültem volna egy németül is beszélő edzőnek. Na sebaj, kár károgni és örömködni is előre, majd kiderül mit hoz a jövő. Spanyol játékosok áramlására meg nagyon nincs szükség, ez a Bayern Európában így is lazán top 5 csapat...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 715
 www.sport1tv.hu/Videok/2013/01/15/torrente_ftc_9
😊

fideszoton: a Dnipro helyett spanyol harmadosztályú csapattal készülnek
ejj mi lesz velük Szóza nélkül... 😊Divat
beszopják 😊 fetomy
majd Kaszinós Gyuri megmondja, hogy mit kéne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
 www.sport1tv.hu/Videok/2013/01/15/torrente_ftc_9
😊

fideszoton: a Dnipro helyett spanyol harmadosztályú csapattal készülnek
ejj mi lesz velük Szóza nélkül... 😊Divat
beszopják 😊
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.sport1tv.hu/Videok/2013/01/15/torrente_ftc_9
😊

fideszoton: a Dnipro helyett spanyol harmadosztályú csapattal készülnek
ejj mi lesz velük Szóza nélkül... 😊

|
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 715
 www.fcbayern.telekom.de/de/aktuell/news/2013/39379.php?fcb_sid=3fc95929ab9361a9ad3b1632adaaa375

bűűűű mekkora már, végre nekem is tetszik valami.Amadeus91
Izgultam, hogy nem kamu-e, de mivel hoztad a jó kis német linket megnyugodtam 😀Toca
gondoltam, megerősítésképpen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
 www.fcbayern.telekom.de/de/aktuell/news/2013/39379.php?fcb_sid=3fc95929ab9361a9ad3b1632adaaa375

bűűűű mekkora már, végre nekem is tetszik valami.Amadeus91
Izgultam, hogy nem kamu-e, de mivel hoztad a jó kis német linket megnyugodtam 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 715
 www.fcbayern.telekom.de/de/aktuell/news/2013/39379.php?fcb_sid=3fc95929ab9361a9ad3b1632adaaa375

bűűűű mekkora már, végre nekem is tetszik valami. Csak azt remélem - szívből - hogy Uli meg a többi alfahím hagyni fogják dolgozni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
"Nade a világ legrövidebb könyvei sorozat asszem új elemmel bővül: Robben és a tiki-taka titkai."

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Guardiola állítólag Bayern. Csak az én lelki szemeim nem látják a labdafényező német focit 70%-os labdabirtoklással?somoskovig
Látszik nem sok Bayern meccset nézel akkor...
Meg hozza a spanyolokat...? milyen spanyolokat? ez nem anglia meg stb. ahol orosz tulaj van, még angolon kívül 20 nemzet egy csapatban.. 😀 😀 😀

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Guardiola állítólag Bayern. Csak az én lelki szemeim nem látják a labdafényező német focit 70%-os labdabirtoklással?somoskovig
 www.fcbayern.telekom.de/de/aktuell/news/2013/39379.php

Elvileg pénteken mutatják be. Amúgy én is kíváncsi vagyok arra, hogy mit fog alkotni a csapatnál. Németnek nem való a tiki-taka.

Egyébként lehet a megfelelő edző, mert jelenleg a keret is kitűnő, és egy-két kis kiegészítéssel összejöhet a 4 év alatt 14 kupa itt is. akkor viszont nem fogok szomorkodni miatta.Double B
Azért elvárások vannak 😀Toca
Egy ilyen edzőtől kell is legyen 😀 😀 😀 Amúgy neeem, csak alapvető elvárásaim vannak Bundesliga+ Német kupa, illetve hogy a Blben jól szerepeljünk. Szóval mondjuk 6-10 kupával is elégedett leszek, nem kell 14 legyen 😀 😛

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ Miértjeiéért?????????????????????? az általam eggyik legjobban nem szeretett csapat a bőrbugyogósok (nem tehetnek róla és no offense bennem van a hiba 😛) ezt emésztgetem még egy darabig kb olyan mintha Reid...ment volna el. Na nem mondok NFL csapatot mert tényleg megbántok vkit 😀dande
Hidd el, nekem is fura egy általam nagyon rühellt csapat volt edzőjét leigazolni 😀 Olyan mintha BB jönne a Coltsba 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szegény Pepe, hozhat 15 spanyolt legalább, hogy valakit a csapatba is berakjon. 😀

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 092 — Így remélem megfelelek nektek.....
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ MIééééééééééééééééééért?????????????????????? az általam eggyik legjobban nem szeretett csapat a bőrbugyogósok (nem tehetnek róla és no offense bennem van a hiba 😛) ezt emésztgetem még egy darabig kb olyan mintha Reid...ment volna el. Na nem mondok NFL csapatot mert tényleg megbántok vkit 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Guardiola állítólag Bayern. Csak az én lelki szemeim nem látják a labdafényező német focit 70%-os labdabirtoklással?somoskovig
 www.fcbayern.telekom.de/de/aktuell/news/2013/39379.php

Elvileg pénteken mutatják be. Amúgy én is kíváncsi vagyok arra, hogy mit fog alkotni a csapatnál. Németnek nem való a tiki-taka.

Egyébként lehet a megfelelő edző, mert jelenleg a keret is kitűnő, és egy-két kis kiegészítéssel összejöhet a 4 év alatt 14 kupa itt is. akkor viszont nem fogok szomorkodni miatta.Double B
Azért elvárások vannak 😀
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Guardiola állítólag Bayern. Csak az én lelki szemeim nem látják a labdafényező német focit 70%-os labdabirtoklással?somoskovig
 www.fcbayern.telekom.de/de/aktuell/news/2013/39379.php

Elvileg pénteken mutatják be. Amúgy én is kíváncsi vagyok arra, hogy mit fog alkotni a csapatnál. Németnek nem való a tiki-taka.

Egyébként lehet a megfelelő edző, mert jelenleg a keret is kitűnő, és egy-két kis kiegészítéssel összejöhet a 4 év alatt 14 kupa itt is. akkor viszont nem fogok szomorkodni miatta.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Guardiola állítólag Bayern. Csak az én lelki szemeim nem látják a labdafényező német focit 70%-os labdabirtoklással?

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Megkésve bár.. Egy kis Real Team kupa összefoglaló.
Nagyon jó élmény egy ilyen kupa. Aki teheti egyszer menjen el!
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szerintem 10 év múlva eljutunk oda is, hogy egy Fradi-Újpest meccsen egy "Mocskos lilák!"-ért pontlevonás és 3 zártkapus meccs fog járni...Asbee
Nagyon helyes! Mar most is az kene ilyenert!😊zavi27
persze aztán a siófuck lesz a bajnok 9 ponttal, dobogó alján pedig az eger 4 ponttal és EL indulással, kiesők pedig fagyi -60pont, dózsa -50! 😀

átlag nézőszámok pedig toronymagasan Gedeonék vezetnék!

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Szerintem 10 év múlva eljutunk oda is, hogy egy Fradi-Újpest meccsen egy "Mocskos lilák!"-ért pontlevonás és 3 zártkapus meccs fog járni...Asbee
Nagyon helyes! Mar most is az kene ilyenert!😊zavi27
Én múltkor lehülyéztem a bírót, kérnék érte 1 év börtönt isAsbee
Ha hülye zsidó/cigány bírót mondtál akkor jár a főbelövés, hülyéért nem mert csupán csökkent értelmiségi képeségére utaltál.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
vicc amit blatter csinált,remélem lassan fog meghalni.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Szerintem 10 év múlva eljutunk oda is, hogy egy Fradi-Újpest meccsen egy "Mocskos lilák!"-ért pontlevonás és 3 zártkapus meccs fog járni...Asbee
Nagyon helyes! Mar most is az kene ilyenert!😊zavi27
vagy szimplán szüntessük meg a két klubbot. 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Simán meglépném h bemegyek vmi rival csapat meccsére szurkolni és zsidózok 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintem 10 év múlva eljutunk oda is, hogy egy Fradi-Újpest meccsen egy "Mocskos lilák!"-ért pontlevonás és 3 zártkapus meccs fog járni...Asbee
Nagyon helyes! Mar most is az kene ilyenert!😊zavi27
Én múltkor lehülyéztem a bírót, kérnék érte 1 év börtönt is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Szerintem 10 év múlva eljutunk oda is, hogy egy Fradi-Újpest meccsen egy "Mocskos lilák!"-ért pontlevonás és 3 zártkapus meccs fog járni...Asbee
Nagyon helyes! Mar most is az kene ilyenert!😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintem 10 év múlva eljutunk oda is, hogy egy Fradi-Újpest meccsen egy "Mocskos lilák!"-ért pontlevonás és 3 zártkapus meccs fog járni...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER