Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Nos, mielőtt elköszönnék az egy hetes szabim előtt:

- szégyen ez a stadion, a futópályával, a FAPADOS kispadokkal...
- gyönyörű látványt nyújtott a narancsba borult VIP-páholy
- megköszönhetjük a bírónak, hogy nem lett meleg az utolsó 20 perc
- ezeket a szerethető győri játékosokat nagyon gyorsan el kell felejteni

+ Szalai, Bogdán, Gera: hatalmas ríszpekt

Gratulálok. Ettől függetlenül pesszimista vagyok, nem jutunk ki 😛

Élvezzétek ki ezt az egy hetet nélkülem 😀JC6
Előre ajánlgattam, hogy legyen egy év ebből az ígért egy hétből. De csicska voltál, nem merted bevállalni. Szégyen, a helyedben egy évre kitolnám a szabit. ;D

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
örülök h nem lett igazam, és összekapartunk egy győzelmet.

románokat de jó lenne megfaszozni tavasszal, kellene a lelkemnek.

szerencsétlen mészöly kálmánbá annyira bekarmolt a közvetítés végére, hogy kicsit aggódtam hazatalál é.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
az a baj egervárival rohadjon meg, hogy amikor gáz van valahogy mindig összehozunk egy szerethető győzelmet... a törökök meg sztem segítettek, edzőt buktattak... de kit érdekel, megint jó volt magyar szurkolónak lenni 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
Nagy meccs volt, nem tudom hogy ez most hogy sikerült, de szép volt fiúk!!

Megjegyzés: azért amikor olvasom a kommentjeitek akkor néha csak-csak elmosolyodok, hogy egyesek mennyire nem jártasak a magyar focival kapcsolatban, de azért Egervárit sikerül szídni enélkül is...
Bár igazából kiváncsi lennék mit szólnátok ha Vass Ádám játszana a csapatban, mindenestre én nem hinném, hogy sok örömünk lenne benne jelenleg. De azért megérte ma is pályára követelni, igazatok van. 😀Jughead
na azért csak ne szálljunk el a középpályánktól, komoly harc van a védelemmel hogy melyik a sebezhetőbb. Ma nagy szerencsénk is volt, a törököknek nem sok minden jött össze, a ziccerüket is Bogdánba lőtték, ha nem kapnak órási potyát és 0-1el megyünk szünetre akkor se biztos hogy ez az eredmény. Igazándiból én egyik félnek sem adok igazat, Egervárinak sok hibája van, de csak rá kenni mindent nem lehet + most ugye ezt a meccset megnyertük a második félidőben egész kulturált játékkal.
Kijutási reményeink csak akkor lehetnek ha mi is aratunk egy idegenbeli győzelmet vagy a törökök vagy a románok ellen+ hozzuk a hazai meccseket. Nem lehetetlen, de nincs rá sok esély. És még ez is csak pótselejtezőt ér ha jól emlékszem ahol azért nálunk csak nevesebb ellenfél jöhet szóba. Kicsit olyan ez mint amit most pl a Vikesnál érzek: nem állnak rosszul de ahhoz hogy PO legyen bravúrgyőzelmekre van még szükség.davemayer
Nah azért AP szerű klasszisunk lenne akkor nyugodtabb lennék 😀
Ui.:Igen átjött a lényeg 😀
Szép volt várom a román meccset ahol ha nyerünk úgy elbízzuk magunkat hogy...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Eger vár i
Sikertelen török hadjárat
lájk

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.haberturk.com/
Az első headline fordítása: "Vajon lemond?"
A másodiké: "Szégyelljétek magatokat!"

Lesz balhé ott is asszem.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hogy verjem bele az összes portugál hajkrémjébe! Egyszer bízok Christiano Ronaldora 2000 forintot!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Nagy meccs volt, nem tudom hogy ez most hogy sikerült, de szép volt fiúk!!

Megjegyzés: azért amikor olvasom a kommentjeitek akkor néha csak-csak elmosolyodok, hogy egyesek mennyire nem jártasak a magyar focival kapcsolatban, de azért Egervárit sikerül szídni enélkül is...
Bár igazából kiváncsi lennék mit szólnátok ha Vass Ádám játszana a csapatban, mindenestre én nem hinném, hogy sok örömünk lenne benne jelenleg. De azért megérte ma is pályára követelni, igazatok van. 😀Jughead
na azért csak ne szálljunk el a középpályánktól, komoly harc van a védelemmel hogy melyik a sebezhetőbb. Ma nagy szerencsénk is volt, a törököknek nem sok minden jött össze, a ziccerüket is Bogdánba lőtték, ha nem kapnak órási potyát és 0-1el megyünk szünetre akkor se biztos hogy ez az eredmény. Igazándiból én egyik félnek sem adok igazat, Egervárinak sok hibája van, de csak rá kenni mindent nem lehet + most ugye ezt a meccset megnyertük a második félidőben egész kulturált játékkal.
Kijutási reményeink csak akkor lehetnek ha mi is aratunk egy idegenbeli győzelmet vagy a törökök vagy a románok ellen+ hozzuk a hazai meccseket. Nem lehetetlen, de nincs rá sok esély. És még ez is csak pótselejtezőt ér ha jól emlékszem ahol azért nálunk csak nevesebb ellenfél jöhet szóba. Kicsit olyan ez mint amit most pl a Vikesnál érzek: nem állnak rosszul de ahhoz hogy PO legyen bravúrgyőzelmekre van még szükség.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Nagy meccs volt, nem tudom hogy ez most hogy sikerült, de szép volt fiúk!!

Megjegyzés: azért amikor olvasom a kommentjeitek akkor néha csak-csak elmosolyodok, hogy egyesek mennyire nem jártasak a magyar focival kapcsolatban, de azért Egervárit sikerül szídni enélkül is...
Bár igazából kiváncsi lennék mit szólnátok ha Vass Ádám játszana a csapatban, mindenestre én nem hinném, hogy sok örömünk lenne benne jelenleg. De azért megérte ma is pályára követelni, igazatok van. 😀
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hajrá Észak-Írek!Schleck
Az sem lenne kis blama.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
mondtam hogy nyerünk, be is jött, ebben az összeállításban a törökök verhetőek voltak, ha csak Arda Turan játszik nem nyerünk az tuti.

Ha német drukker lennék visszasírnám az ária társaságot, azok brusztoltak de legalább nem égtek le soha. Mondtam is tesónak (a 85. percben kapcsoltam oda) hogy ha még egy helyzete lesz a svédeknek azt belövik. Kihagyták a Neuer-bénázást, ezt meg belőtték így 2 helyzet is kellett nekik...
vicc ez a német válogatott, FÉLTEK hazai pályán, az a csapat amelyik meg az ellenfél 16osától szabadrúgásból hazaadja a labdát bőven meg is érdemli a vereséggel felérő döntetlent.davemayer
Amúgy most Hajnal is összekapta magát, de így is lecserélték. Olvassák a fórumot? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hajrá Észak-Írek!

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
mondtam hogy nyerünk, be is jött, ebben az összeállításban a törökök verhetőek voltak, ha csak Arda Turan játszik nem nyerünk az tuti.

Ha német drukker lennék visszasírnám az ária társaságot, azok brusztoltak de legalább nem égtek le soha. Mondtam is tesónak (a 85. percben kapcsoltam oda) hogy ha még egy helyzete lesz a svédeknek azt belövik. Kihagyták a Neuer-bénázást, ezt meg belőtték így 2 helyzet is kellett nekik...
vicc ez a német válogatott, FÉLTEK hazai pályán, az a csapat amelyik meg az ellenfél 16osától szabadrúgásból hazaadja a labdát bőven meg is érdemli a vereséggel felérő döntetlent.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 840 — Amerikai sportok rajongója
Ez most bátor, hajtós, mentálisan erős játék volt, meg is lett a siker, bravó fiúk!
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 167 — Falcons fan
a németek megnézték az MNF-t vagy mi a fasz???gamerkr
vagy jó volt a szorzóFarky
"A 60. percben 4-0 német vezetésnél 1:1000 volt az odds a távol-keleten a 4-4-re."
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 628
Bogdán Ádám – Vanczák Vilmos, Korcsmár Zsolt, Mészáros Norbert, Kádár Tamás – Varga József, Elek Ákos – Gera Zoltán, Hajnal Tamás, Koman Vladimir – Szalai Ádám

back6 nevetséges.kristof
Nekem nincs bajom a hátvédsorral, ennél jobbat jelenleg nem tudunk kiállítani és legalább nincs Lipták.Schleck
én is várom a neveket, hogy kiket lehetne még betenni a hátvédsorba... jjncaa
Leandrokaszo
és Ginger! Divat
Pátkai helyett simán játszhatott volna.

choose life
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Németek! Muhaha! :LOL:csi77
Verdammte Scheiße!!!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
Németek! Muhaha! :LOL:

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
ez a kemény:

- mi a közös magyar-svéd 2:1 és ebben a meccsben?
- egyiken sem játszott Juhász és Dzsudzsák...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Németek basszameg. :/ Meg is érdemlik, 4-0-ról pffffff. NVrijbloed
Ez nem a németekre vall. 4-0-ról. Istenem!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
a németek megnézték az MNF-t vagy mi a fasz???gamerkr
vagy jó volt a szorzó

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Németek basszameg. :/ Meg is érdemlik, 4-0-ról pffffff. N
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a németek megnézték az MNF-t vagy mi a fasz???

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 229 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Német-svéd szar meccs... 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sport 1: az év meccse.

na bye