Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Pontosítok: futballozni kellene és harcolni. tüsi91
Pontosítok. Az ha már az a megtiszteltetes ert hogy a vallogatotban jatszhatok , akkor az az alap hogy szivem, lelkem kiteszem a palyara mert ez az alap.
Ezen felul kene donteni annak hogy ki milyen focista.
(Es nem arrol hogy ki mennyire szeretheto)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Pontosítok: futballozni kellene és harcolni.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
értem én, hogy poén, de legalább küzd az az ember. (küzdött anno, amikor láttam játszani) Lehet az én értékítéletemmel van a gond, de ha már szar így is, meg úgy is, akkor küzdő, hajtó játékost jobban el tudnék viselni. Mint mondjuk a Sanyi, aki a legnagyobb kiraaaaly.Amadeus91
Nem értek hozzá úgy mint Te, de úgy vélem ez nem ketrecharc, hanem soccer. Itt focizni kellene, nem harcolni.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A magyar válogatott kezdőcsapata Andorra ellen: Bogdán Ádám – Vanczák Vilmos, Lipták Zoltán, Juhász Roland, Laczkó Zsolt – Koman Vladimir, Korcsmár Zsolt, Hajnal Tamás – Gera Zoltán, Szalai Ádám, Dzsudzsák Balázspeach
Lipták, Laczkó... Nics több kérdésem.tüsi91
már csak sanyi gyuri, air sanyi és Ginger hiányzik, no meg a mackógatyás... 😀Divat
Air Sanyit miért cseszegeti mindenki? Amadeus91
ki merné cseszegetni a levegő urát? 😀Divat
értem én, hogy poén, de legalább küzd az az ember. (küzdött anno, amikor láttam játszani) Lehet az én értékítéletemmel van a gond, de ha már szar így is, meg úgy is, akkor küzdő, hajtó játékost jobban el tudnék viselni. Mint mondjuk a Sanyi, aki a legnagyobb kiraaaaly.Amadeus91
Maróti Béla is küzd, hajt, akar, mégis ugatja a labdát...pölőről nem is beszélve!

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
A magyar válogatott kezdőcsapata Andorra ellen: Bogdán Ádám – Vanczák Vilmos, Lipták Zoltán, Juhász Roland, Laczkó Zsolt – Koman Vladimir, Korcsmár Zsolt, Hajnal Tamás – Gera Zoltán, Szalai Ádám, Dzsudzsák Balázspeach
Lipták, Laczkó... Nics több kérdésem.tüsi91
már csak sanyi gyuri, air sanyi és Ginger hiányzik, no meg a mackógatyás... 😀Divat
Air Sanyit miért cseszegeti mindenki? Amadeus91
ki merné cseszegetni a levegő urát? 😀Divat
értem én, hogy poén, de legalább küzd az az ember. (küzdött anno, amikor láttam játszani) Lehet az én értékítéletemmel van a gond, de ha már szar így is, meg úgy is, akkor küzdő, hajtó játékost jobban el tudnék viselni. Mint mondjuk a Sanyi, aki a legnagyobb kiraaaaly.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A magyar válogatott kezdőcsapata Andorra ellen: Bogdán Ádám – Vanczák Vilmos, Lipták Zoltán, Juhász Roland, Laczkó Zsolt – Koman Vladimir, Korcsmár Zsolt, Hajnal Tamás – Gera Zoltán, Szalai Ádám, Dzsudzsák Balázspeach
Lipták, Laczkó... Nics több kérdésem.tüsi91
már csak sanyi gyuri, air sanyi és Ginger hiányzik, no meg a mackógatyás... 😀Divat
Mackógatyás a cserekapus most is.... iktriad
Jah, biztos tök hülyék az 1860 vezetői is. Sőt, az 1860 ellenfeleinek támadói sem normálisak, hiszen négy Bundesliga2 fordulóban csak 2 gólt lőttek neki.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A magyar válogatott kezdőcsapata Andorra ellen: Bogdán Ádám – Vanczák Vilmos, Lipták Zoltán, Juhász Roland, Laczkó Zsolt – Koman Vladimir, Korcsmár Zsolt, Hajnal Tamás – Gera Zoltán, Szalai Ádám, Dzsudzsák Balázspeach
Lipták, Laczkó... Nics több kérdésem.tüsi91
már csak sanyi gyuri, air sanyi és Ginger hiányzik, no meg a mackógatyás... 😀Divat
Mackógatyás a cserekapus most is.... iktriad
kezdőbe a helye! feltéve ha még Rados honosítása nincs meg!

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A magyar válogatott kezdőcsapata Andorra ellen: Bogdán Ádám – Vanczák Vilmos, Lipták Zoltán, Juhász Roland, Laczkó Zsolt – Koman Vladimir, Korcsmár Zsolt, Hajnal Tamás – Gera Zoltán, Szalai Ádám, Dzsudzsák Balázspeach
Lipták, Laczkó... Nics több kérdésem.tüsi91
már csak sanyi gyuri, air sanyi és Ginger hiányzik, no meg a mackógatyás... 😀Divat
Air Sanyit miért cseszegeti mindenki? Amadeus91
ki merné cseszegetni a levegő urát? 😀

|
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A magyar válogatott kezdőcsapata Andorra ellen: Bogdán Ádám – Vanczák Vilmos, Lipták Zoltán, Juhász Roland, Laczkó Zsolt – Koman Vladimir, Korcsmár Zsolt, Hajnal Tamás – Gera Zoltán, Szalai Ádám, Dzsudzsák Balázspeach
Lipták, Laczkó... Nics több kérdésem.tüsi91
már csak sanyi gyuri, air sanyi és Ginger hiányzik, no meg a mackógatyás... 😀Divat
Mackógatyás a cserekapus most is....
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
A magyar válogatott kezdőcsapata Andorra ellen: Bogdán Ádám – Vanczák Vilmos, Lipták Zoltán, Juhász Roland, Laczkó Zsolt – Koman Vladimir, Korcsmár Zsolt, Hajnal Tamás – Gera Zoltán, Szalai Ádám, Dzsudzsák Balázspeach
Lipták, Laczkó... Nics több kérdésem.tüsi91
már csak sanyi gyuri, air sanyi és Ginger hiányzik, no meg a mackógatyás... 😀Divat
Air Sanyit miért cseszegeti mindenki?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A magyar válogatott kezdőcsapata Andorra ellen: Bogdán Ádám – Vanczák Vilmos, Lipták Zoltán, Juhász Roland, Laczkó Zsolt – Koman Vladimir, Korcsmár Zsolt, Hajnal Tamás – Gera Zoltán, Szalai Ádám, Dzsudzsák Balázspeach
Lipták, Laczkó... Nics több kérdésem.tüsi91
már csak sanyi gyuri, air sanyi és Ginger hiányzik, no meg a mackógatyás... 😀

|
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A magyar válogatott kezdőcsapata Andorra ellen: Bogdán Ádám – Vanczák Vilmos, Lipták Zoltán, Juhász Roland, Laczkó Zsolt – Koman Vladimir, Korcsmár Zsolt, Hajnal Tamás – Gera Zoltán, Szalai Ádám, Dzsudzsák Balázspeach
Lipták, Laczkó... Nics több kérdésem.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Gyepes aláírt a Portsmouth-hoz....

....

....

1 hónapra. Amadeus91
Öngólkirály lesz az 1 hónap alatt
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Gyepes aláírt a Portsmouth-hoz....

....

....

1 hónapra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
OMG, az a kezdő 11...

Csapattársaim mesélték, hogy amikor Szlovákia játszott EB-selejtező meccset Andorrával és páran mentek ki szurkolni, keresték a stadiont. Biciklizett szembe velük egy fiatalabb srác, megszólították angolul:
- Bocs, nem tudod hol a stadion?
- De, menjetek még egy jó km-t, aztán balra a következő utcában.
- Köszi. Jössz megnézni a meccset?
- Persze, játszok is.

Hát én sírtam 😀 Ők is 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
úgyse fog egy percet se játszani, de a kérdés továbbra is adott, mondjatok helyette jobb védekező kp-t, aki kispadot melegíteni tud a renccerbe...én csak Maróti Béluskát tudom! 😀Divat
rakja be Varga Jóskát az eredeti helyére, jobbekknek meg Schimmert és kész 😛

Vanczák már megint kezd?!?! Hogy a kurva életben lehet a legnehézkesebb védőt berakni egy szélre egy olyan meccsen, ahol pont nem ártana kísérni a támadásokat? Így is, úgy is nyerünk, de ez a Vili-imádat kikészítHöri
A magyar Badstuber 😀Asbee
?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
úgyse fog egy percet se játszani, de a kérdés továbbra is adott, mondjatok helyette jobb védekező kp-t, aki kispadot melegíteni tud a renccerbe...én csak Maróti Béluskát tudom! 😀Divat
rakja be Varga Jóskát az eredeti helyére, jobbekknek meg Schimmert és kész 😛

Vanczák már megint kezd?!?! Hogy a kurva életben lehet a legnehézkesebb védőt berakni egy szélre egy olyan meccsen, ahol pont nem ártana kísérni a támadásokat? Így is, úgy is nyerünk, de ez a Vili-imádat kikészítHöri
Biztos Szerethető Sándor gólvágóként számít rá ma, ha már a Sionban olyan jól megy neki ezen a téren. 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
úgyse fog egy percet se játszani, de a kérdés továbbra is adott, mondjatok helyette jobb védekező kp-t, aki kispadot melegíteni tud a renccerbe...én csak Maróti Béluskát tudom! 😀Divat
rakja be Varga Jóskát az eredeti helyére, jobbekknek meg Schimmert és kész 😛

Vanczák már megint kezd?!?! Hogy a kurva életben lehet a legnehézkesebb védőt berakni egy szélre egy olyan meccsen, ahol pont nem ártana kísérni a támadásokat? Így is, úgy is nyerünk, de ez a Vili-imádat kikészítHöri
A magyar Badstuber 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
úgyse fog egy percet se játszani, de a kérdés továbbra is adott, mondjatok helyette jobb védekező kp-t, aki kispadot melegíteni tud a renccerbe...én csak Maróti Béluskát tudom! 😀Divat
rakja be Varga Jóskát az eredeti helyére, jobbekknek meg Schimmert és kész 😛

Vanczák már megint kezd?!?! Hogy a kurva életben lehet a legnehézkesebb védőt berakni egy szélre egy olyan meccsen, ahol pont nem ártana kísérni a támadásokat? Így is, úgy is nyerünk, de ez a Vili-imádat kikészít

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 652 — a new hope (again)
olyan offensívek vagyunk, hogy andorra ( és mindenki más ) beszabehu...

A magyar válogatott kezdőcsapata Andorra ellen: Bogdán Ádám – Vanczák Vilmos, Lipták Zoltán, Juhász Roland, Laczkó Zsolt – Koman Vladimir, Korcsmár Zsolt, Hajnal Tamás – Gera Zoltán, Szalai Ádám, Dzsudzsák Balázs



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/05/Szeretheto_Huszti_Szabolcs/JC6
A magyar válogatott összeállítása a walesi 1-4-en
Gulácsi Péter - Gál András, Korcsmár Zsolt (Pintér Ádám, 46.), Debreceni András, Présinger Ádám - Vass Ádám, Gyömbér Gábor (Szabó Ádám, 75.) - Koman Vladimir, Szakály Dénes, Stieber Zoltán (Szabó László, 70.) - Németh Krisztián.

elvileg ezek közül valamelyik amelyiknek a képébe üvöltötte Vass a dolgokat. NK-n nem lepődnék meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 818 — 258. §
más tud jegyet foglalni az ibusz.hu-n a keddi meccsre?jjncaa
nem tudom hogy azóta megoldották-e de kedden haverom nem tudott így be kellett menni személyesen.davemayer
ezek szerint nem...
 nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/05/Szeretheto_Huszti_Szabolcs/JC6
uhh az a skótoknak lőtt gól, és azt is rövid hajjal lőtte, meg is van a megoldás a Zenites vergődésre 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
 nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/05/Szeretheto_Huszti_Szabolcs/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igazabol tulbeszeltuk ertem en sanyi ba nem csipazza, de hogy meg itt ti is megmagyarazzatok hogy Huszti helyett jobb dontes behivni Gingert az Divaton kivul meglepett 😀Toca
Hohóó félreértttél 😀 Ginger azt se tudom hogy ki, nem az ő behívását akartam megmagyarázni 😀 Na de tényleg mindegy 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
más tud jegyet foglalni az ibusz.hu-n a keddi meccsre?jjncaa
nem tudom hogy azóta megoldották-e de kedden haverom nem tudott így be kellett menni személyesen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal