Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 652 — a new hope (again)
kint volt szombaton a szvesén, 4-1-re lenyomtuk a putnokot, lisztes k*rva jól játszott... őt kéne reaktiválni 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Lehet, hogy Huszti top3 meg faszom, de a válogatottban én még nem láttam jól játszani. De még közepesen sem.Bazzani


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 652 — a new hope (again)
legalább bödét hívná be, az még magyarázható volna, mert kevés azon nb1-es magyar playernek aki tud is focizni... gyömbér 😀😀😀 ez kurvajó 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 652 — a new hope (again)
áhhhhh 😀😀😀😀DDDDD , fuckyeee... lassan nincs lejjebb 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 316 — Ajmo Vatreni
Gyömbér baszki? Ez most komoly?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet, hogy Huszti top3 meg faszom, de a válogatottban én még nem láttam jól játszani. De még közepesen sem.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 652 — a new hope (again)
A korábbi magyar válogatott Dárdai Pál szerint a magyar futballnak szüksége van Husztira.

– Szabi két klasszissal jobb bármelyik másik magyar futballistánál – jelentette ki a volt Hertha-játékos. – Ezen nem kell megsértődni, ez tény. Nyerő típus, aki több poszton is bevethető, nagy hasznára lenne a válogatottnak. A kapitány intelligens ember, hiszem, hogy meg tudná oldani ezt a problémát.JC6
papíron egyértelmű, de illene végre megérteni, hogy a válogatott nem arról szól, hogy berakom a kezdőbe a 11 legjobb játékost, a szövkapnak a csapatkémiára kell helyeznie a legnagyobb hangsúlyt, a taktika összecsiszolására úgy sincs esély

jjncaa
Jaj hagyjuk már ezt a bullshitet. Nagy Lacinál is előtték akkor sem volt semmi. Klubcsapatokban is olyanokkal játszanak akit éppen nem kedvelnek. Profi sportról beszélünk, ha Huszti a legjobb de top3as játékos Mo-n akkor igen is kerüljön be.Toca
nemfog, ő kirekesztette magát a levelével. vass ádi meg a nyilatkozatával a bundás szerb U meccs után ( többen is kerettagok onnan ) tőzsér meg azzal h szar futballista....

valahol mondjuk érthető h szerethető s. nyomja az erkölcsös faszagyereket, kár h mióta gerának tényleg csinadrattával ment ki nyalizni már nem komolyan vehető... példa erre h a nyomásnak engedve behívta tőzsért, berakta mellé a hót gyökér sándor gyurit, majd ráfogta h szar volt... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
A korábbi magyar válogatott Dárdai Pál szerint a magyar futballnak szüksége van Husztira.

– Szabi két klasszissal jobb bármelyik másik magyar futballistánál – jelentette ki a volt Hertha-játékos. – Ezen nem kell megsértődni, ez tény. Nyerő típus, aki több poszton is bevethető, nagy hasznára lenne a válogatottnak. A kapitány intelligens ember, hiszem, hogy meg tudná oldani ezt a problémát.JC6
papíron egyértelmű, de illene végre megérteni, hogy a válogatott nem arról szól, hogy berakom a kezdőbe a 11 legjobb játékost, a szövkapnak a csapatkémiára kell helyeznie a legnagyobb hangsúlyt, a taktika összecsiszolására úgy sincs esély

jjncaa
Jaj hagyjuk már ezt a bullshitet. Nagy Lacinál is előtték akkor sem volt semmi. Klubcsapatokban is olyanokkal játszanak akit éppen nem kedvelnek. Profi sportról beszélünk, ha Huszti a legjobb de top3as játékos Mo-n akkor igen is kerüljön be.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Husztival egyébként a balhén kívül van még egy gond. Hogy konkrétan a másik legjobb játékosunkkal játszik egy poszton és még egyikőjüket sem láttam én személy szerint jól játszani másik poszton.Schleck
akármikor Husztit választanám. Amadeus91
jajj istenem, mindig az a jobb, aki nem játszik...jjncaa
nem. De agresszívebb, erőszakosabb, hajtós játékos. Üde színfolt lenne a töketlenek közt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Husztival egyébként a balhén kívül van még egy gond. Hogy konkrétan a másik legjobb játékosunkkal játszik egy poszton és még egyikőjüket sem láttam én személy szerint jól játszani másik poszton.Schleck
Dzsudzsinak voltak anno a PSV-ben jó meccsei mikor átküldték 1 félidőre / 15 percre a jobb oldalra, persze attól még az kérdés h 90 percen keresztül tudna-e a túloldalt focizni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 818 — 258. §
Husztival egyébként a balhén kívül van még egy gond. Hogy konkrétan a másik legjobb játékosunkkal játszik egy poszton és még egyikőjüket sem láttam én személy szerint jól játszani másik poszton.Schleck
akármikor Husztit választanám. Amadeus91
jajj istenem, mindig az a jobb, aki nem játszik...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Husztival egyébként a balhén kívül van még egy gond. Hogy konkrétan a másik legjobb játékosunkkal játszik egy poszton és még egyikőjüket sem láttam én személy szerint jól játszani másik poszton.Schleck
akármikor Husztit választanám.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Husztival egyébként a balhén kívül van még egy gond. Hogy konkrétan a másik legjobb játékosunkkal játszik egy poszton és még egyikőjüket sem láttam én személy szerint jól játszani másik poszton.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A 11 legjobb játékos talán majd megtanulja a csapat érdekeit szem előtt tartva azt, hogy csak együtt lehetnek sikeresek.
Taktikáról beszélni meg hülyeség.

Szar csapattól ne várjon senki jó, szép és eredményes játékot.
Amíg a csókosok fognak játszani, addig semmi esélyünk. Szerintem Husztit egyik játékos sem utálja, ellenben a szövkappal és pár haverjával.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
A korábbi magyar válogatott Dárdai Pál szerint a magyar futballnak szüksége van Husztira.

– Szabi két klasszissal jobb bármelyik másik magyar futballistánál – jelentette ki a volt Hertha-játékos. – Ezen nem kell megsértődni, ez tény. Nyerő típus, aki több poszton is bevethető, nagy hasznára lenne a válogatottnak. A kapitány intelligens ember, hiszem, hogy meg tudná oldani ezt a problémát.JC6
papíron egyértelmű, de illene végre megérteni, hogy a válogatott nem arról szól, hogy berakom a kezdőbe a 11 legjobb játékost, a szövkapnak a csapatkémiára kell helyeznie a legnagyobb hangsúlyt, a taktika összecsiszolására úgy sincs esély

nyilván én is szeretném látni Husztit még címeres mezben, de ha a keret többi húzóneve neheztel rá, rosszabb esetben utálják őt, akkor többet árt a beválogatása, mint használ...

az Út Rióba filmet meg azért is elkezdeni forgatni, mert mellé nem lehet nyúlni vele: ha a kvalifikáció nem is jön össze, érvényes repjeggyel kiutazni attól még ugyanúgy lehet 😊jjncaa
Szerethető csapat. (Dárdai Pali ezúttal is jót mondott)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 818 — 258. §
A korábbi magyar válogatott Dárdai Pál szerint a magyar futballnak szüksége van Husztira.

– Szabi két klasszissal jobb bármelyik másik magyar futballistánál – jelentette ki a volt Hertha-játékos. – Ezen nem kell megsértődni, ez tény. Nyerő típus, aki több poszton is bevethető, nagy hasznára lenne a válogatottnak. A kapitány intelligens ember, hiszem, hogy meg tudná oldani ezt a problémát.JC6
papíron egyértelmű, de illene végre megérteni, hogy a válogatott nem arról szól, hogy berakom a kezdőbe a 11 legjobb játékost, a szövkapnak a csapatkémiára kell helyeznie a legnagyobb hangsúlyt, a taktika összecsiszolására úgy sincs esély

nyilván én is szeretném látni Husztit még címeres mezben, de ha a keret többi húzóneve neheztel rá, rosszabb esetben utálják őt, akkor többet árt a beválogatása, mint használ...

az Út Rióba filmet meg azért is érdemes elkezdeni forgatni, mert mellé nem lehet nyúlni vele: ha a kvalifikáció nem is jön össze, érvényes repjeggyel kiutazni attól még ugyanúgy lehet 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A korábbi magyar válogatott Dárdai Pál szerint a magyar futballnak szüksége van Husztira.

– Szabi két klasszissal jobb bármelyik másik magyar futballistánál – jelentette ki a volt Hertha-játékos. – Ezen nem kell megsértődni, ez tény. Nyerő típus, aki több poszton is bevethető, nagy hasznára lenne a válogatottnak. A kapitány intelligens ember, hiszem, hogy meg tudná oldani ezt a problémát.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Remélem még nem volt. Filmsztárok lesznek a lelkeim. Csak nehogy ez is olyan jó vígjáték legyen mint az Üvegtigris 😂

 borsonline.hu/20120905_filmsztarok_lesznek_dzsudzsak_balazsek


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Részletkérdés, de ahogy emlékszem a külföldi igazolásokra közel sem költöttünk annyit mint a magyar játékosokra 😀

Amúgy úgy tudom Csányi sem most kezdte a vidi meccseinek látogatását 😊

A MOL már jó rég támogatja a sportot. Ugye Baumgartner, Szávay, Talmácsi pl. Esetükben nem igazán hallottam, hogy milyen szemétség, pedig mind mind kidobott pénz volt, ráadásul több mint amit mi kaptunk. Mégis mindenki akkor háborodott fel, mikor kiszállt mögülük. Nálunk meg amikor beszállt. Pedig ha valaki túlteszi magát Orbánon, akkor észreveheti, hogy bőven van ráció abban, hogy beszálltak. Mondjuk pl. a csőd után 2 évvel egy "tréfás" 2. és egy 1. hely. Fidesz nélkül.

Mindegy. Kár, hogy Orbán megjelent, és így már semmi más nem érdekel senkit, és nem fog akkor sem, ha továbbra is ilyen szép ívben haladunk felfelé.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/belga-sztarcsatart-igazolhat-az-ujpest-2170513

Bazzáék sem akarnak kiesniAmadeus91
Sonck bakker, ez mekkora 😀

Az általam utoljára használt (2005) Fifa játékban neki meg volt csinálva az arcképe, akkoriban ez csak a legnagyobb csillagoknak járt ám ki 😀Höri
Hát aki anno 6 gólt rúgott egy bajnoki meccsen. 😀 Asszem 9-0-ra nyertek, nem tudom milyen meccs volt, csak az, hogy 6-ot rúgott. 😀
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 835 — Amerikai sportok rajongója
Tudod mi a szép? 😊 Orbán tulajdonképpen nagyon szépen megoldotta. Sikerült elültetnie a gondolatot az emberekben, hogy ő csinálta. Miatta van ott a vidi, ahol. Senki nem jön azzal, hogy Garancsi mit csinált. Mindenki azzal jön, hogy Orbán így meg Orbán úgy. Igen, ő elment díszbuziskodni és aratni a babért valami után amit nem csinált meg. A sok birka pedig benyalja az egészet 😊

És te sem vagy kivétel 😉 Te a nagy összefogást dícsérted, ami milyen jó, ha már milliárdosok nincsenek. Ezt a klubot Garancsi tette olyanná amilyen az ő pénzével. Az összefogást Orbán találta ki, a nép meg elhitte 😊

Az MLSZ elnök csúnya amúgy abszolút. Csak miután hosszú-hosszú éveken át néztem végig, ahogy a kis esélytelen csapatunk ellen fújnak meccsről meccsre, ahogy akár bajnoki címeket vesznek el tőlünk mert kell épp a fradinak, újpestnek (ja nem, nekik majd csak jövőre), a lokinak, akárkinek, hát nem tud érdekelni, ha végre nem a fasz rossz végén vagyunk...fetomy
Najó, de azért ekkora költekezést egyedül nem tudott volna továbbra is Garancsi véghezvinni szerintem. Szóval ehhez a "szintlépéshez" a díszmagyarkodás mellett kellettek a haverjainak a pénzei is. Akkor maradt volna kb a magyar szintü sikerek. Sousa, és 10 külföldi nélkül szerintem. Erre értettem hogy ez a része kellett pluszban hozzá, és emiatt nem egészen nyaltam be a nagy népbutítást úgy érzem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én nem nyaltam be, csak idegesít, hogy ott feszít 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tudod mi a szép? 😊 Orbán tulajdonképpen nagyon szépen megoldotta. Sikerült elültetnie a gondolatot az emberekben, hogy ő csinálta. Miatta van ott a vidi, ahol. Senki nem jön azzal, hogy Garancsi mit csinált. Mindenki azzal jön, hogy Orbán így meg Orbán úgy. Igen, ő elment díszbuziskodni és aratni a babért valami után amit nem csinált meg. A sok birka pedig benyalja az egészet 😊

És te sem vagy kivétel 😉 Te a nagy összefogást dícsérted, ami milyen jó, ha már milliárdosok nincsenek. Ezt a klubot Garancsi tette olyanná amilyen az ő pénzével. Az összefogást Orbán találta ki, a nép meg elhitte 😊

Az MLSZ elnök csúnya amúgy abszolút. Csak miután hosszú-hosszú éveken át néztem végig, ahogy a kis esélytelen csapatunk ellen fújnak meccsről meccsre, ahogy akár bajnoki címeket vesznek el tőlünk mert kell épp a fradinak, újpestnek (ja nem, nekik majd csak jövőre), a lokinak, akárkinek, hát nem tud érdekelni, ha végre nem a fasz rossz végén vagyunk...
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 835 — Amerikai sportok rajongója
....zavi27
Hagyjuk már ezt az állam adja a pénzt dolgot... Jó a MOL ad mint támogató, mert bennünk láttak fantáziát. És miért? Orbán miatt? Akkor eddig miért nem? Orbán amióta az eszemet tudom kijár a meccsekre, és volt már kormányon is, mégse kaptuk meg azt a húdenagy állami lóvét, sőt lényegében csődbe is mentünk. És Orbán mentett meg? Lófaszt.

Jöttek Garancsiék és a béka segge alól, kurva nagy adósságból húzták ki a csapatot. Annyira szarul álltunk, hogy a Videoton cég nem akart szponzor lenni (ugye nem is így hívtak minket). Ja és persze a város, ami miatt viszont max a fehérváriak panaszkodhatnának, hogy elveszik innen a pénzt.

A szarból felépítettek egy olyan klubot, ami megteheti, hogy azt igazol akit akar, annyit fizet neki amennyit akar, mert a tudatos, jövőre tervező és okosan építkező klubvezetés elérte, hogy a szponzorok is fektetnek a klubba. Hozzátenném mindezt 2,5 év alatt...

Lehet, hogy túl komolyan veszem (biztos), de miután évekig csak lopták ki a klubból a pénzt, személy szerint nagyon nagyra becsülöm azokat akik mindezt úgy helyrehozták, sőt! előrébb vagyunk mint bárki az nb1ben. És kurvára igazságtalan, hogy mindezzel senki nem foglalkozik, mert kormányra került a fidesz, Orbán rájött, hogy nagy reklámérték minden nap a vidiről pofázni, és persze beszállt a MOL, és így szarba az egésszel, állami pénzből vagyunk ott ahol...

Csak hogy tiszta legyen:

- 2007 végén a csőd szélén álló klubot megvette Garancsi.
- másfél évvel később a 2008-2009es szezonban, miután visszaszerezte a Videotont névszponzornak (és persze több más befektetőt), 1 ponton bukta el a csapat a bajnoki címet (emlékeztek a zárómeccsre? Győr-Vidi 1-0, ahol a 93. percben Polonkai rálőtte, a spori lefújta a meccset, miközben a labda a kapuban landolt, így nem került sor a bajnoki döntőre)
- a következő szezonban a vidi történetének első bajnoki címét szerezte meg magabiztos előnnyel.

2010 nyarára tehát Garancsi 2 és fél év alatt csődből kishíján 2 bajnoki címig vitte a vidit. Eddigre már szívesen jöttek ide jó játékosok, és tudtunk is igazolni akit csak akartunk.
Ez alatt az idő alatt -3 millió eurós átigazolási egyenlegünk volt.

MAJD EZUTÁN:
Kormányra került Orbán és megjött a MOL. Garancsi 3. teljes szezonjában az első fél évben mindenki temetett, mert építkezni kellett, a szezon második felében, tehát ismét igen gyorsan nekünk lett igazunk, mert nagyon jó tavaszt zártunk, igaz sajnos kevés volt, így Garancsi 3 szezonos mérlege kettő 2. és egy 1. hely.
A MOL és Orbán érkezése óta az átigazolási egyenleg -2.5 millió euró.

Nagyon jó, hogy itt van a MOL, de nélküle se volt az ég világon semmi anyagi gondunk és semmi közük ahhoz, hogy történetünk legszebb időszakát élhetjük.

😊fetomy
Lentebb abszolút elismertem és bedícsértem az évek óta tartó tudatos építkezést, amit Garancsi és csapata véghezvitt, és leírtam, hogy ezt csk így lehet. Ami a gáz benne picit, hogy utána jöttek oda a Viktorék és díszpáholya a sikerben sütkérezni, és előadni, hogy ő évtizedek óta Vidi drukker (előtte volt már Fradi, Vasas, Újpest pl.) És így jöttek miatta is az állami támogatók mosmár (nem feltétlen maguktól, ahnem mert most Viktor kiadta az ukázt), amire írtam, hogy azok is csak most lettek ekkora magyar foci, és azon belül Vidi drukkerek. Az meg hgy az MLSZ elnöke is ott tapsikol és nyíltan drukkol szintén gáz (biztos ő is 20 éve Vidi drukker...), persze Viktor jó haverja ő is. De megértem, és tökjó lehet most, emlékszem mennyire nagy gázok voltak évtizeden át a Vidinél, meg gáz tulajok. Szerintem csak ez az uccsó években rátelepedett, szavazatokért nyalizó Viktor vonulat bánja sokak szemét, nem az előtte szépen anyagilag, szakmailag felépített klub.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetamás barátom, ez tetszik. de Vitya lassan többet foglalkozik a Vidivel, mint az országgal...JC6
Többet beszél róla persze. Mert a vidinél éppen az ment végbe ami az országban kellene. Ezer éve jár meccsre, reklámozta is mindig, de most különösen kell, mert a vidi jelenleg egy eléggé jó példa arra, hogyan kell a béka segge alól feltörni. Hogyan kell egy szétlopott, szétzilált valamit újra felépíteni. És reklámoznia kell magát a vidivel, mintha legalább részben, de minél nagyobban neki köszönhető ez. Csak szegény arra nem jött még rá, hogy az emberekből nem azt váltja ki, hogy ez az Orbán gyerek ért ehhez, hanem azt, hogy az állam pénzét, ami amúgysem létező dolog a vidire költötte.

Megértem egyébként, hogy ezt váltja ki abból, aki nem volt itt az elmúlt években, plusz jó alapot ad azoknak, akik nem is hajlandóak megismerni a valóságot arra, hogy ezzel fikázzanak. Ezért próbáltam rávilágítani arra, hogy ő itt csak le akarja aratni mások munkájának, pénzének a gyümölcsét. A kronológián ez tökéletesen látszik is, de azért tisztában vagyok vele, hogy az emberek java részének nem fog eljutni az agyacskájáig... 😊