NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
SpoertGéza megint hozza magát !
egy 0 : 5 után (akárki is volt az ellenfél ) miért kell szenvedős kiütésről írni ???

mellesleg Németország 3:0-ra verte Feröert...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mindig is mondtam, hogy Hörit szövetségi kapitánynak, de le se szartak... 😕
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem értelek titeket fiúk.

Folyamatosan ekéztek mindenkit eredmény nélkül, nekem elég egyszer felírni, hogy Vanczák egy fasz, erre azonnal sikerül Cafu reinkarnációjaként robotolni a pályán.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sajna a meccset nem tudtam élőben követni, viszont a leírásokból eléggé jó meccsnek tűnt! Az ellenfél volt ennyire gyenge, vagy jó formát mutatott a válogatott?
MarioAna
eszméletlen nagyok voltunk, senkit nem bírtak tartani az andorrai sztárok! 😀 király meccs volt, mindenki nagyon jól játszott, az ellen át sem jött a félpályán, Sanyika a félidőben elaludt, én meg 2-0 után kikapcsoltam, de jó volt! 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én örülni fogok a 3. helynek is...már most...
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hollandok 50 méteres passzból gól! Nem semmi volt. A második félidőben még helyzetük sem volt pedig.
Amúgy darálós meccs volt: ment a dulakodás állandóan, rossz szerelés kísérletek tömkelege. De a törökök sem voltak valami nagy számok. Szerintem simán van esélyünk a törökök ellen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Történelmi diadal 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
úgyse fog egy percet se játszani, de a kérdés továbbra is adott, mondjatok helyette jobb védekező kp-t, aki kispadot melegíteni tud a renccerbe...én csak Maróti Béluskát tudom! 😀Divat
Vanczák már megint kezd?!?! Hogy a kurva életben lehet a legnehézkesebb védőt berakni egy szélre egy olyan meccsen, ahol pont nem ártana kísérni a támadásokat? Így is, úgy is nyerünk, de ez a Vili-imádat kikészítHöri
Felfutott Vilma 😊JoeyPorter
De az Andorraiak felkeszultek ra es pont idoben faltoltak. Hiaba Sioni legendank ismert villant.Toca
Úgy látszik még sem eléggé 😀JoeyPorter
Te is tudod az igazi klasszisra akárhogy készülhet az ellenfél , villan kettőt és eldönti a meccset.Toca
Lipinek kéne már odaérnie egy fejessel JoeyPorter
Tessek mekkora gólpaszt adott. Mindenki ilyen vedősorrol álmodik 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Undorító parasztok...

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
úgyse fog egy percet se játszani, de a kérdés továbbra is adott, mondjatok helyette jobb védekező kp-t, aki kispadot melegíteni tud a renccerbe...én csak Maróti Béluskát tudom! 😀Divat
Vanczák már megint kezd?!?! Hogy a kurva életben lehet a legnehézkesebb védőt berakni egy szélre egy olyan meccsen, ahol pont nem ártana kísérni a támadásokat? Így is, úgy is nyerünk, de ez a Vili-imádat kikészítHöri
Felfutott Vilma 😊JoeyPorter
De az Andorraiak felkeszultek ra es pont idoben faltoltak. Hiaba Sioni legendank ismert villant.Toca
Úgy látszik még sem eléggé 😀JoeyPorter
Te is tudod az igazi klasszisra akárhogy készülhet az ellenfél , villan kettőt és eldönti a meccset.Toca
Lipinek kéne már odaérnie egy fejessel

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
úgyse fog egy percet se játszani, de a kérdés továbbra is adott, mondjatok helyette jobb védekező kp-t, aki kispadot melegíteni tud a renccerbe...én csak Maróti Béluskát tudom! 😀Divat
Vanczák már megint kezd?!?! Hogy a kurva életben lehet a legnehézkesebb védőt berakni egy szélre egy olyan meccsen, ahol pont nem ártana kísérni a támadásokat? Így is, úgy is nyerünk, de ez a Vili-imádat kikészítHöri
Felfutott Vilma 😊JoeyPorter
De az Andorraiak felkeszultek ra es pont idoben faltoltak. Hiaba Sioni legendank ismert villant.Toca
Úgy látszik még sem eléggé 😀JoeyPorter
Te is tudod az igazi klasszisra akárhogy készülhet az ellenfél , villan kettőt és eldönti a meccset.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
úgyse fog egy percet se játszani, de a kérdés továbbra is adott, mondjatok helyette jobb védekező kp-t, aki kispadot melegíteni tud a renccerbe...én csak Maróti Béluskát tudom! 😀Divat
Vanczák már megint kezd?!?! Hogy a kurva életben lehet a legnehézkesebb védőt berakni egy szélre egy olyan meccsen, ahol pont nem ártana kísérni a támadásokat? Így is, úgy is nyerünk, de ez a Vili-imádat kikészítHöri
Felfutott Vilma 😊JoeyPorter
De az Andorraiak felkeszultek ra es pont idoben faltoltak. Hiaba Sioni legendank ismert villant.Toca
Úgy látszik még sem eléggé 😀

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Vancak Vili megint villant.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Ki ez az altato kommentator? 2 percet nem birok nezni a meccsbol mert bealszok.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
De jól helyreteszi Szabics a műsorvezetőt, kb. egy megállapításával sem értett egyet


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez a holland kezdő csapat nem semmi. A védelem elég gyenge náluk. Ez a Martins Indi nálam valahogy kimaradt. Mondjuk a belgák ellen is kezdett, de majdnem összehozott egy gólt a törököknek, de Arda Turan csúnyán mellérúgta. Krul sem volt a helyzet magaslatán egy beadásnál (az kapufa lett). Szóval a holland védelem gyenge, a törökök meg nem tudják kihasználni a nagy helyzeteiket sem.
Van Gaalt sosem szerettem (akár a Barca-nál, akár a Bayern-nél nézem), de ezt bevállalta rendesen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 822 — 258. §
Mindig elkápráztat, hogy a labdarúgás az egyetlen sport a Földön, ahol földön fetrengéssel kell jelezned, ha szabálytalankodtak ellened / megsérültél. Értem pl. hogy fájt Hajnalnak, mikor megrúgták a kezét, de nem tudok elképzelni olyan helyzetet, mikor ez padlóra küldjön valakit...jjncaa
Azért az Hajnal védelmében, hogy kb. 52 kg. 😊Sinisa
És ha annyira fáj a karom, mintha le akarna szakadni, azon mit segít, ha a földön fetrengek? A pályáról kéz nélkül is le lehetne sétálni... Persze az andorrai is ahogy kellette magát az állítólagos ütésnél, arra bármelyik buzibárban felfigyeltek volna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a kommentátor kurva idegesítő egyébként...

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
úgyse fog egy percet se játszani, de a kérdés továbbra is adott, mondjatok helyette jobb védekező kp-t, aki kispadot melegíteni tud a renccerbe...én csak Maróti Béluskát tudom! 😀Divat
Vanczák már megint kezd?!?! Hogy a kurva életben lehet a legnehézkesebb védőt berakni egy szélre egy olyan meccsen, ahol pont nem ártana kísérni a támadásokat? Így is, úgy is nyerünk, de ez a Vili-imádat kikészítHöri
Felfutott Vilma 😊JoeyPorter
De az Andorraiak felkeszultek ra es pont idoben faltoltak. Hiaba Sioni legendank ismert villant.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 923 — Gràcies Pep!
Mindig elkápráztat, hogy a labdarúgás az egyetlen sport a Földön, ahol földön fetrengéssel kell jelezned, ha szabálytalankodtak ellened / megsérültél. Értem pl. hogy fájt Hajnalnak, mikor megrúgták a kezét, de nem tudok elképzelni olyan helyzetet, mikor ez padlóra küldjön valakit...jjncaa
Azért az Hajnal védelmében, hogy kb. 52 kg. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
úgyse fog egy percet se játszani, de a kérdés továbbra is adott, mondjatok helyette jobb védekező kp-t, aki kispadot melegíteni tud a renccerbe...én csak Maróti Béluskát tudom! 😀Divat
Vanczák már megint kezd?!?! Hogy a kurva életben lehet a legnehézkesebb védőt berakni egy szélre egy olyan meccsen, ahol pont nem ártana kísérni a támadásokat? Így is, úgy is nyerünk, de ez a Vili-imádat kikészítHöri
Felfutott Vilma 😊

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Már azért tizenegyes/gól kéne, hogy járjon, hogy Vanczák lefut valakit


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 822 — 258. §
Mindig elkápráztat, hogy a labdarúgás az egyetlen sport a Földön, ahol földön fetrengéssel kell jelezned, ha szabálytalankodtak ellened / megsérültél. Értem pl. hogy fájt Hajnalnak, mikor megrúgták a kezét, de nem tudok elképzelni olyan helyzetet, mikor ez padlóra küldjön valakit...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt kéne megúszni, hogy valaki lesérüljön, vagy eltiltsanak valakit tőlünk a tuskó andorraiak miatt.

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 923 — Gràcies Pep!
Jól van!
Ez gyorsan jött.

Az első 7 perc után kicsit pislogtam, hogy kerestük a labdát...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.