NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Bogdán – Vanczák, Juhász R., Lipták, Elek Á. – Varga J., Korcsmár – Gera, Koman, Dzsudzsák – Priskin

mondjuk sztem tuti Varga lesz a balhátvéd, és Elek a vkp., de ez akkor se néz ki túl jól, bár ne legyen igazam..
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Laczkó lesérült. Remélem Egervári nem csinál valami óriási baromságot, teljesen megkavarva hátul a dolgokat, csak simán beteszi helyette Halmosit, sokkal rosszabb ő se tud lenni.
valaki2
v eljön végre Ginger ideje, netán Svábot felhozza UP-ből, lehetőségek tárháza!!! de Sanyibá megoldja a renCCert..

|
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Laczkó lesérült. Remélem Egervári nem csinál valami óriási baromságot, teljesen megkavarva hátul a dolgokat, csak simán beteszi helyette Halmosit, sokkal rosszabb ő se tud lenni.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Döme mikor megy Kondás helyére?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kell a ligakupa meccsekre is cserecsatár...Bazzani
gólkirály+válogatott lesz, pölő nem aprózza el!!!

|
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kell a ligakupa meccsekre is cserecsatár...

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Pölö aláírt a Lokihoz. Nem mondom, hogy mindig van lejjebb...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
lehet jön Szakály D. is, mivan bazze tévések tarcsija leszünk???? sztem akkor már meccseinket is játsszunk sóstón.... 😀Divat
az lehetséges? Mert őt elvileg már nyáron kölcsönadták Felcsútra, ami idéntől önálló intézmény, hogy ne kelljen kiesni (...)

Kezdem már elveszteni a fonalat, hogy mik itt a szabályok. vezessék be a waivertHöri
passzolom, de a Szentélybe látták többször is...

pölőt pedig teszteli a konda...remélem sikerül leigazolniuk egy ilyen weltklasse gólvágót! 😀

|
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Socccer lehet a tippjátékban? Csak mert lenne egy javaslatom:
Melyik játékosról kap több gólt a magyar labdarugó válogatott a kedd esti, Hollandia elleni mérkőzésen?:
Laczkó Zsolt
Vanczák Vilmosvalaki2
Mai sport után csakis így : van Czák 😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Socccer lehet a tippjátékban? Csak mert lenne egy javaslatom:
Melyik játékosról kap több gólt a magyar labdarugó válogatott a kedd esti, Hollandia elleni mérkőzésen?:
Laczkó Zsolt
Vanczák Vilmosvalaki2
Vancák Vili fele labda nem fog menni mert felnek hogy egyszer labdat szerez megindul es ott a gol.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lehet jön Szakály D. is, mivan bazze tévések tarcsija leszünk???? sztem akkor már meccseinket is játsszunk sóstón.... 😀Divat
az lehetséges? Mert őt elvileg már nyáron kölcsönadták Felcsútra, ami idéntől önálló intézmény, hogy ne kelljen kiesni (...)

Kezdem már elveszteni a fonalat, hogy mik itt a szabályok. vezessék be a waivert

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Socccer lehet a tippjátékban? Csak mert lenne egy javaslatom:
Melyik játékosról kap több gólt a magyar labdarugó válogatott a kedd esti, Hollandia elleni mérkőzésen?:
Laczkó Zsolt
Vanczák Vilmos

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
lehet jön Szakály D. is, mivan bazze tévések tarcsija leszünk???? sztem akkor már meccseinket is játsszunk sóstón.... 😀

|
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ronaldo hosszabbít, ha minden igaz nettó 16!milliót/év fog kapni. (Euróban ofkorsz)Amadeus91
Rado meg forintban?

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ronaldo hosszabbít, ha minden igaz nettó 16!milliót/év fog kapni. (Euróban ofkorsz)Amadeus91
talán most már akkor nem lesz szomorú kutyafej... 😊

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Ronaldo hosszabbít, ha minden igaz nettó 16!milliót/év fog kapni. (Euróban ofkorsz)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát én ma amatőrként 1200 néző előtt játszhattam, hazai pályán, életem legszebb napja lehetett volna, ha az a buzi bíró nem állítja ki a csapatkapitányunkat és nem kapunk ki 2-1-re az utolsó percekben. A második sárga egyébként egy vicc volt, komolyan mondom...fut a gyerek mellett a CSK, üldözik a labdát, srác lemarad, nagyot esik, jön a bíró: sárga, piros...a saját szememmel láttam a homorítást, a bíró meg benyelte...
De az a hangrobbanás, mikor egyenlítettünk..egyszer mindenkinek meg kell élnie...ahogy éltetik...
Csodálatos volt, B-középpel, minden...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát ez valami brutális volt. SVSE-Haladás II...Hali első negyedóra végén rúgott egy gólt. Gólszerzőnek volt egy sárgája, majd gólörömként kiment bohóckodni szögletzászlóhoz. Túlzott gólöröm, még egy sárga mehetett zuhanyozni 😀 Ilyet én még nem láttam 😀 Majd ment a szenvedés végig. Azért egy másodosztályban csak elvárható lenne, hogy 3 méterre pontos passzokat adjanak. A sztárigazolásokként bejelentett játékosok többségében meg szart se érnek. Inkább csak nevük van, tudásuk nagyon nincs. Egyik legszarabb a visszatérő Horváth András volt, anno egy meccsen a válogatottban is játszhatott (cseszett nagy gólt is vágott osztrákoknak), de amit ma művelt hát kész. Én lefutom bármikor. Majd 60-dik perc környékén büntetőt kaptunk, Hali kapusa meg mehetett zuhanyozni, kettős emberelőny 😀 Szerencsére berúgták, majd rá jó 10 percre meglett a győzelem is, természetesen Horváth góljával, aki az alibi teljesítmény után a meccs hőse lett. Mindig azt hiszem, hogy ennél már nincs lejjebb...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Bajnokok Ligája Szerelmesek Figyelem!!
Itt van a várva várt UEFA Champions League Fantasy Liga!
Nem kell mást tenned csak regisztrálnod magad a UEFA hivatalos fantasy oldalán , és csatlakoznod a Drukker Söröző Bajnoksághoz!
Csatlakozz te is a Drukker Söröző - UEFA Champions League Fantasy ligához!
Oszd meg ismerőseidnek is , és csatlakozzunk minél többen a ligához!
http://en.uclfantasy.uefa.com/UEFA/15804/clienthome.do
A Drukker Söröző Liga belépéshez szükséges kód: 872912-422724
CSATLAKOZZ TE IS ÉS BARÁTOD IS!!!

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Remélem az Orange ellenünk is fásult lesz, bár továbbra is kétlem, hogy lenne ellenük keresnivalónk.Mad
majd a magyar Cafu megoldja a dolgokat. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Remélem az Orange ellenünk is fásult lesz, bár továbbra is kétlem, hogy lenne ellenük keresnivalónk.

@KJuraszik
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Cicó góllal tért vissza, válogatottba vele is!!!

|
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Ginger nem játszott... 😕

 www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/besic-bombagolja/20120907/c/1672Divat
Pihentettük a holldandok elleni meccsre ne aggodj .

Azért remelem a holland helyzetkihasznalas ellenunk is marad, mert lesz gond hatul.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ginger nem játszott... 😕

 www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/besic-bombagolja/20120907/c/1672

|
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Vezetjük a csoportot simán. Lipták akkor gólpasszt adott . Priskin 1. Labdaérimtésből betalált. Gera amíg fent volt hihetetlen jó volt . És a Sioni Messi(ás) , a csodálatos,az elképesztő Vancák Vili úgy húzott el a széleken mint Lahm vagy Marcelo. Úgy cselezett/tolta meg a labdat mint Croni csak faltolni. tudtak. Beadasa meg annyira pontosan érkezett Szalaihoz mintha DiMaria/Xavi/Iniesta adta volna be. Nem hiaba lett ő a legjobb külföldi gól lövőnk és hiaba keszültek belőle az Andorraikat , villanásaival eldöntötte a meccset.
Hollandia retteg.