Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Na, végre.. behozták Javi Martinezt, bár itt igazán nem nagyon tud villani, de kíváncsi vagyok most mit fog alkotni.
(valszeg semmit, ott fog szűrni végig középen)Igor
Így is elég magas már az ára. 😕

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, végre.. behozták Javi Martinezt, bár itt igazán nem nagyon tud villani, de kíváncsi vagyok most mit fog alkotni.
(valszeg semmit, ott fog szűrni végig középen)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Ha a Horvát-Spanyol 1-1 lesz, az Olaszok meg verik az Íreket mittudomén 2 góllal, akkor az érdekes lesz...

Azért az büntetne, ha 2004 után megint így esnének ki az olaszok...Vrijbloed
Ha 1-1 a Horvát -Spanyol és 3-1 lesz ez is meg az Olasz-Ír is akkor az UEFA koeficiens döntene nah az lenne a poén 😀Toca
😀 Csak hogy lehessen esetlegesen überelni a B csoportot. 😀

Mindegy, bízom egy Olasz-Horvát továbbjutásban. 😊 😀Vrijbloed
Én meg a Dán-Portugálban, valszeg egyikünknek se fog bejönni 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha a Horvát-Spanyol 1-1 lesz, az Olaszok meg verik az Íreket mittudomén 2 góllal, akkor az érdekes lesz...

Azért az büntetne, ha 2004 után megint így esnének ki az olaszok...Vrijbloed
Ha 1-1 a Horvát -Spanyol és 3-1 lesz ez is meg az Olasz-Ír is akkor az UEFA koeficiens döntene nah az lenne a poén 😀Toca
😀 Csak hogy lehessen esetlegesen überelni a B csoportot. 😀

Mindegy, bízom egy Olasz-Horvát továbbjutásban. 😊 😀Vrijbloed
abba bízhatsz 😀

több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ha a Horvát-Spanyol 1-1 lesz, az Olaszok meg verik az Íreket mittudomén 2 góllal, akkor az érdekes lesz...

Azért az büntetne, ha 2004 után megint így esnének ki az olaszok...Vrijbloed
Az olaszok bundával esnek ki... Visszanyal a fagyi 😛
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha a Horvát-Spanyol 1-1 lesz, az Olaszok meg verik az Íreket mittudomén 2 góllal, akkor az érdekes lesz...

Azért az büntetne, ha 2004 után megint így esnének ki az olaszok...Vrijbloed
Ha 1-1 a Horvát -Spanyol és 3-1 lesz ez is meg az Olasz-Ír is akkor az UEFA koeficiens döntene nah az lenne a poén 😀Toca
😀 Csak hogy lehessen esetlegesen überelni a B csoportot. 😀

Mindegy, bízom egy Olasz-Horvát továbbjutásban. 😊 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Ha a Horvát-Spanyol 1-1 lesz, az Olaszok meg verik az Íreket mittudomén 2 góllal, akkor az érdekes lesz...

Azért az büntetne, ha 2004 után megint így esnének ki az olaszok...Vrijbloed
Ha 1-1 a Horvát -Spanyol és 3-1 lesz ez is meg az Olasz-Ír is akkor az UEFA koeficiens döntene nah az lenne a poén 😀
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha a Horvát-Spanyol 1-1 lesz, az Olaszok meg verik az Íreket mittudomén 2 góllal, akkor az érdekes lesz...

Azért az büntetne, ha 2004 után megint így esnének ki az olaszok...
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ez csak akkor lehetséges, ha a spanyol-horvát is 1-1 lesz.somoskovig
Ha mondjuk 0-0 lenne akkor mi alapján dől el?Boston
Akkor az olaszok 2-2 vel több lőt góllal csoport elsők, spanyol-horvát 1-1 miatt az írek elleni gólarány számít, perpill még a horvátoknak jobb a több lőt gól miattToca
értem, köszi 😊

Do your job
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Szegény írek lesznek a mérleg nyelve a csoportban. Simán lehet, hogy az dönti el a továbbjutást, hogy kinek sikerül jobban megrakni őket...Boston
Akkor olaszok fognak szívni 😀
Bár szerintem a spanyolok legyűrik a horvátokat sajna.. de ne legyen igazam.Igor
2-2 lesz. Az jó mindenkinek...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Szegény írek lesznek a mérleg nyelve a csoportban. Simán lehet, hogy az dönti el a továbbjutást, hogy kinek sikerül jobban megrakni őket...Boston
Ez csak akkor lehetséges, ha a spanyol-horvát is 1-1 lesz.somoskovig
Ha mondjuk 0-0 lenne akkor mi alapján dől el?Boston
Akkor az olaszok 2-2 vel több lőt góllal csoport elsők, spanyol-horvát 1-1 (egymás elleni gólarány a 2-2 és az 1-1 is)miatt az írek elleni gólarány számít, perpill még a horvátoknak jobb a több lőt gól miatt
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Given mit fogottToca
Az eb védése eddig nálam.

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Szegény írek lesznek a mérleg nyelve a csoportban. Simán lehet, hogy az dönti el a továbbjutást, hogy kinek sikerül jobban megrakni őket...Boston
Ez csak akkor lehetséges, ha a spanyol-horvát is 1-1 lesz.somoskovig
Ha mondjuk 0-0 lenne akkor mi alapján dől el?

Do your job
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Szegény írek lesznek a mérleg nyelve a csoportban. Simán lehet, hogy az dönti el a továbbjutást, hogy kinek sikerül jobban megrakni őket...Boston
Akkor olaszok fognak szívni 😀
Bár szerintem a spanyolok legyűrik a horvátokat sajna.. de ne legyen igazam.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Szegény írek lesznek a mérleg nyelve a csoportban. Simán lehet, hogy az dönti el a továbbjutást, hogy kinek sikerül jobban megrakni őket...Boston
Ez csak akkor lehetséges, ha a spanyol-horvát is 1-1 lesz.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Given mit fogott
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Szegény írek lesznek a mérleg nyelve a csoportban. Simán lehet, hogy az dönti el a továbbjutást, hogy kinek sikerül jobban megrakni őket...

Do your job
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Magyar meccseket közvetít azon 3 jó passz már über állat teljesítmény szóval én megértem.Toca
Persze és az elmúlt években nem láthatott sehol Barca / spanyol válogatott meccset. 😛Sinisa
Persze én meg komolyan gondoltam 😀Toca
Akkor jó, mert én is... 😉

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jenci, sokat beszélsz az alkoholról, már megint! 😀 😂

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Hehe! Ilyen gólokat a grundokon/játszótereken gurítottak régen.

Do your job
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Jó reggelt.
Knédli és a foci kb. mint tűz és a víz. 😀Stez
Magyar meccseket közvetít azon 3 jó passz már über állat teljesítmény szóval én megértem.Toca
Persze és az elmúlt években nem láthatott sehol Barca / spanyol válogatott meccset. 😛Sinisa
Persze én meg komolyan gondoltam 😀
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Knédli nem látott még Barca meccset, hogy így rácsodálkozik mindig a passzok számára?Sinisa
Jó reggelt.
Knédli és a foci kb. mint tűz és a víz. 😀Stez
Magyar meccseket közvetít azon 3 jó passz már über állat teljesítmény szóval én megértem.Toca
Persze és az elmúlt években nem láthatott sehol Barca / spanyol válogatott meccset. 😛

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Hát 2 írt elküldött hambiért meg hotdogért a harmadik meg hozhat kólát
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Azé' ez nem volt szép. :cool:

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez a Silva mekkora genyó... uhh.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)