Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki mondta, hogy Laczkó újpesti? Volt már Rudolf is, meg Hrutka is meg mittudomén. Tehát nem úgy értettem, hogy az összes szakértő onnan volt, csak hogy túlzóan sok, és nem tudtam, hogy itt mindent szó szerint szokás venni, legalábbis nagyon nem ez volt észrevehető eddig itt, de mindegy. Mellesleg nem állt szándékomban megbántani az újpesti érzelmű itteni rajongókat, mindössze furcsállottam, hogy sok újpesti kötődésű szakértőt láttam itt, jóval többet, mint bármely más csapatból. De ezek szerint csak én vettem észre, vagy rosszul vettem észre.

Mégegyszer mondom, tudom, hogy Laczkó NEM újpesti.fetomy
Ki volt még újpesti?Bazzani
pl. Dunai, Szűcs Laller, Véberempty taxi
Borzalom. Főleg azt, hogy gerinctelen férget újpestinek nevezed.
A FourFourTwo magazintól is ketten voltak már.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Laczkó mióta újpesti?Bazzani
Ki mondta, hogy Laczkó újpesti? Volt már Rudolf is, meg Hrutka is meg mittudomén. Tehát nem úgy értettem, hogy az összes szakértő onnan volt, csak hogy túlzóan sok, és nem tudtam, hogy itt mindent szó szerint szokás venni, legalábbis nagyon nem ez volt észrevehető eddig itt, de mindegy. Mellesleg nem állt szándékomban megbántani az újpesti érzelmű itteni rajongókat, mindössze furcsállottam, hogy sok újpesti kötődésű szakértőt láttam itt, jóval többet, mint bármely más csapatból. De ezek szerint csak én vettem észre, vagy rosszul vettem észre.

Mégegyszer mondom, tudom, hogy Laczkó NEM újpesti.fetomy
Ki volt még újpesti?Bazzani
pl. Dunai, Szűcs Laller, Véber


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
2 ágú böködő 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy az m1-nél tudják, hogy az újpesten kívül más csapat jelenlegi és korábbi játékosai közül is lehet szakértőket válogatni?fetomy
Laczkó mióta újpesti?Bazzani
Ki mondta, hogy Laczkó újpesti? Volt már Rudolf is, meg Hrutka is meg mittudomén. Tehát nem úgy értettem, hogy az összes szakértő onnan volt, csak hogy túlzóan sok, és nem tudtam, hogy itt mindent szó szerint szokás venni, legalábbis nagyon nem ez volt észrevehető eddig itt, de mindegy. Mellesleg nem állt szándékomban megbántani az újpesti érzelmű itteni rajongókat, mindössze furcsállottam, hogy sok újpesti kötődésű szakértőt láttam itt, jóval többet, mint bármely más csapatból. De ezek szerint csak én vettem észre, vagy rosszul vettem észre.

Mégegyszer mondom, tudom, hogy Laczkó NEM újpesti.fetomy
Ki volt még újpesti?

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként nem mindegy hogy honnan jönnek? :rolleyes: Szerintem egyformán mondják az "okosságokat", csapattól függetlenül. 😀Gabesz92
Mondtam én, hogy nem mindegy? 😀 Csak megjegyeztem hogy sokat látok közülük, de hogy ennyire ne értse senki, azt nem gondoltam volna 😀
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Amúgy az m1-nél tudják, hogy az újpesten kívül más csapat jelenlegi és korábbi játékosai közül is lehet szakértőket válogatni?fetomy
Laczkó mióta újpesti?Bazzani
Ki mondta, hogy Laczkó újpesti? Volt már Rudolf is, meg Hrutka is meg mittudomén. Tehát nem úgy értettem, hogy az összes szakértő onnan volt, csak hogy túlzóan sok. Mellesleg nem állt szándékomban megbántani az újpesti érzelmű itteni rajongókat, mindössze furcsállottam, hogy sok újpesti kötődésű szakértőt láttam itt, jóval többet, mint bármely más csapatból. De ezek szerint csak én vettem észre, vagy rosszul vettem észre.

Mégegyszer mondom, tudom, hogy Laczkó NEM újpesti.fetomy
Egyébként nem mindegy hogy honnan jönnek? :rolleyes: Szerintem egyformán mondják az "okosságokat", csapattól függetlenül. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy az m1-nél tudják, hogy az újpesten kívül más csapat jelenlegi és korábbi játékosai közül is lehet szakértőket válogatni?fetomy
Laczkó mióta újpesti?Bazzani
Ki mondta, hogy Laczkó újpesti? Volt már Rudolf is, meg Hrutka is meg mittudomén. Tehát nem úgy értettem, hogy az összes szakértő onnan volt, csak hogy túlzóan sok, és nem tudtam, hogy itt mindent szó szerint szokás venni, legalábbis nagyon nem ez volt észrevehető eddig itt, de mindegy. Mellesleg nem állt szándékomban megbántani az újpesti érzelmű itteni rajongókat, mindössze furcsállottam, hogy sok újpesti kötődésű szakértőt láttam itt, jóval többet, mint bármely más csapatból. De ezek szerint csak én vettem észre, vagy rosszul vettem észre.

Mégegyszer mondom, tudom, hogy Laczkó NEM újpesti.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
hétig nincs meccs, a szakértők végre megdolgoznak a pénzükért! végre van idő a szélesebb körű, részletesebb elemzésre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy az m1-nél tudják, hogy az újpesten kívül más csapat jelenlegi és korábbi játékosai közül is lehet szakértőket válogatni?fetomy
Laczkó mióta újpesti?

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Jól hallottam azt mondta, h: "(Glen) Johnson nem tudta pótolni Rooneyt." Sebaj, majd Hart pótolni tudja.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mert Clichy neve eredetileg is latin betűkkel van leírva, Sevcsenkoé pedig eredetileg Шевченко-nak.Schleck
Ezt nyilván tudom, csak attól még ha más nemzetekét a nemzetközi verzióban használjuk, akkor a cirill esetén is a nemzetközit kellene szerintem, de mindegy úgyis egyedül vagyok ezzel 😊

Nagyon fasza, nem lesz meccs...fetomy
Nem, más nemzetét úgy használjuk ahogy önmaguk. A cirillekét pedig ahogy kimondjuk. Semmi nem indokolná, hogy úgy írjuk le, ahogy az angolok teszik azt. Persze a neten ezzel találkozunk legtöbbet, de ettől még mindenki máshogy írja le a cirill neveket. Pl. Sevát is a franciák Chevtchenkonak írják, a hollandok Sjevtsjenkonak, a németek Schewtschenkonak, szóval egyáltalán nem egyértelmű, hogy mindenki úgy írná, ahogy az angolok.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
"Hodgson alighanem beteszi Welbeck mellé Roy Carrollt."
Ő mondjuk kapus meg észak-ír egyébként minden OK.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Amúgy az m1-nél tudják, hogy az újpesten kívül más csapat jelenlegi és korábbi játékosai közül is lehet szakértőket válogatni?fetomy
Voltak azért hátvédek más csapatból is: Hrutka, Bánfi...
Btw We want Kálmááááááán!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy az m1-nél tudják, hogy az újpesten kívül más csapat jelenlegi és korábbi játékosai közül is lehet szakértőket válogatni?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Kovács Zoli utoljára pont Pápán játszott ehhez hasonló körülmények között, azon a meccsen úszott el anno az újpest bajnoki címe ha jól emlékszem 😀

szerk.: azon a mérkőzésen pon t nem állt be KoZoli


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mert Clichy neve eredetileg is latin betűkkel van leírva, Sevcsenkoé pedig eredetileg Шевченко-nak.Schleck
Ezt nyilván tudom, csak attól még ha más nemzetekét a nemzetközi verzióban használjuk, akkor a cirill esetén is a nemzetközit kellene szerintem, de mindegy úgyis egyedül vagyok ezzel 😊

Nagyon fasza, nem lesz meccs...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
It's raining man, halleluja...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
kis esőzés 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
és pont fetomy akad fenn ezen, akinek kedvenc játékosa a svájci Γιώργος Σαμαράς 😂 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Wow, épp most láttam a városban egy csoport ukrán fant 😀 Be voltak festve, meg zászlók sálak minden szar, mintha itt lenne a meccs 😊

A végleges kezdő csapatok:
Ukrajna: Pjatov – Szelin, Mihalik, Hacseridi, Huszev – Timoscsuk – Konopljanka, Nazarenko, Jarmolenko – Voronyin, Sevcsenko

Franciaország: Lloris – Debuchy, Rami, Mexes, Clichy – Cabaye, Alou Diarra, Ribéry, Nasri – Menez, BenzemaShawn84
Amúgy off, de sosem értettem, hogy ha ilyen Huszev, Voronyin meg Sevcsenko meg hasonlók kiejtés szerint vannak írva, akkor miért nem Döbüsi, Klisi, stb...fetomy
Mert Clichy neve eredetileg is latin betűkkel van leírva, Sevcsenkoé pedig eredetileg Шевченко-nak.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Wow, épp most láttam a városban egy csoport ukrán fant 😀 Be voltak festve, meg zászlók sálak minden szar, mintha itt lenne a meccs 😊

A végleges kezdő csapatok:
Ukrajna: Pjatov – Szelin, Mihalik, Hacseridi, Huszev – Timoscsuk – Konopljanka, Nazarenko, Jarmolenko – Voronyin, Sevcsenko

Franciaország: Lloris – Debuchy, Rami, Mexes, Clichy – Cabaye, Alou Diarra, Ribéry, Nasri – Menez, BenzemaShawn84
Amúgy off, de sosem értettem, hogy ha ilyen Huszev, Voronyin meg Sevcsenko meg hasonlók kiejtés szerint vannak írva, akkor miért nem Döbüsi, Klisi, stb...fetomy
Mert az ukrán neveket alapból cirill betűvel írják azt ugye pedig fonetikusan kell átírni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Blohin kezdő mint hallhattuk.Bazzani
Meg is lepődtem volna ha nem.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Blohin kezdő mint hallhattuk.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
azért az szép lenne, ha az Ukránok behúznák ma is.Amadeus91
A két nagy közül legalább az egyik szerintem bukni fog ma.vassadi
Szerintem a Franciák behúzzák, az esti meccs meg egy gyenge X lesz.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
azért az szép lenne, ha az Ukránok behúznák ma is.Amadeus91
A két nagy közül legalább az egyik szerintem bukni fog ma.