Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
hát én örülök, hogy vége a meccsbek és nem kell tovább hallgatnom ezt a balfaszt

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dinatale most nem les.Toca
csukott szemmel akár a kapuban is állhat

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Dinatale most nem les.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 277 — Lájkold a zsűrit!
kedvedért kiszámoltam 😛 az átlagmagasság 182,13 cm, ez telibe az európai átlag.empty taxi
😂 köszi, most akkor megnyugodtam h a stúdióban ülő nő a barom, hogy ezzel a jelzővel illeti az íreket 😀peach
jó bazzeg, ez fals, csak a kezdő 11-et számold ki 😀Höri
h neked mennyi bajod van 😛 a horvátok elleni kezdő átlagmagassága: 182.55 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerk.: az ír futball válogatott tagjairól nemtudom, hogy valóban nagydarabok e 😀 😛peach
kedvedért kiszámoltam 😛 az átlagmagasság 182,13 cm, ez telibe az európai átlag.empty taxi
😂 köszi, most akkor megnyugodtam h a stúdióban ülő nő a barom, hogy ezzel a jelzővel illeti az íreket 😀peach
jó bazzeg, ez fals, csak a kezdő 11-et számold ki 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
amúgy ez a Balotelli hogy lehet válogatott? Értem én, hogy ő elméletileg jó játékos,de nyilvánvalóan égeti a testét a címeres mez...jjncaa
Kurvára szegényes a csatárfelhozatal momentán. 13 premier league gól kiemelkedő egy olasztólHöri
Azért alig kezdett Balotelli, mindig 15-20 perceket játszott általában, így végülis nem rossz az, biztosan befér a csatárok közé a keretben szerintem, reálisan nézve.

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
DHPnek partjelzonek kene lennieToca
... vagy bárminek, csak nem sport-riporternek.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
most én vagyok tudatlan, vagy az írek valóban nagydarabok? mert a nő a stúdióban már vagy 3adjára emlegeti a nagydarab íreket...

DHP-vel továbbra is vallatni lehetne... 😀

peach
szerk.: az ír futball válogatott tagjairól nemtudom, hogy valóban nagydarabok e 😀 😛peach
kedvedért kiszámoltam 😛 az átlagmagasság 182,13 cm, ez telibe az európai átlag.empty taxi
😂 köszi, most akkor megnyugodtam h a stúdióban ülő nő a barom, hogy ezzel a jelzővel illeti az íreket 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amúgy ez a Balotelli hogy lehet válogatott? Értem én, hogy ő elméletileg jó játékos,de nyilvánvalóan égeti a testét a címeres mez...jjncaa
Kurvára szegényes a csatárfelhozatal momentán. 13 premier league gól kiemelkedő egy olasztól

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
DHPnek partjelzonek kene lennie
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
ez hol volt les?
sima ziccerben..

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
amúgy ez a Balotelli hogy lehet válogatott? Értem én, hogy ő elméletileg jó játékos,de nyilvánvalóan égeti a testét a címeres mez...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 277 — Lájkold a zsűrit!
most én vagyok tudatlan, vagy az írek valóban nagydarabok? mert a nő a stúdióban már vagy 3adjára emlegeti a nagydarab íreket...

DHP-vel továbbra is vallatni lehetne... 😀

peach
szerk.: az ír futball válogatott tagjairól nemtudom, hogy valóban nagydarabok e 😀 😛peach
kedvedért kiszámoltam 😛 az átlagmagasság 182,13 cm, ez telibe az európai átlag.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Egyébként a horvatok ennyire leszarjak? Azt hiszik majd a spanyolokat elkenik vagy mi?Toca
sztem nem szarják le csak most ennyi telik tőlük, ennek ellenére bármikor egyenlíthetnek

nem telt el 1 perc 😂davemayer
Ahogy leirtam elkezdtek vegre passzolgatni es amit irtam volnahogy mekkora bullshitet irtal 😀 kiegyenlitettek . Ugyhogy inkabb hagyjuk 😀 , ereztek hogy most golhelyzetbe kell kerulni es hat altalaban belovik 😀
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
HA még Modric is jól játszana...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ollé gólra megjönni a legbesztebb 😀 Persze a jó szokás kedvéért a Jelasics-Mandzukics párosból is a rosszabbat választottam ki megvételre 😀fetomy
Mondj már meglepőt, de tényleg. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ollé gólra megjönni a legbesztebb 😀 Persze a jó szokás kedvéért a Jelasics-Mandzukics párosból is a rosszabbat választottam ki megvételre 😀
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
Egyébként a horvatok ennyire leszarjak? Azt hiszik majd a spanyolokat elkenik vagy mi?Toca
sztem nem szarják le csak most ennyi telik tőlük, ennek ellenére bármikor egyenlíthetnek

nem telt el 1 perc 😂davemayer
SZÉP! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Èrzi, hogy mikor kell helyzetbe kerülni."
Ezt a hülyét komolyan...

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Chielli papíron a legjobb olasz védő 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 277 — Lájkold a zsűrit!
Mandzukic :cool:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Azt a kurva az olasz vedelem kiult a lelatora.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
MANDZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Újabb 3 gólos!
😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Balotelli mar fel perce sétál le, de DHP szerint Cassano-Di Natale csere lesz
és már egy órája erre van kattanva, nem tudom, honnan a faszból jött ez neki, mikor Cassano végigtolja a meccseket általában, Balotellit meg mindig Di Natale váltja
vezetésnél Prandelli biztos lehozza az árnyékéket és befejezőcsatárt hoz fel helyette