Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 353 — Expect the Best !
Balotelli marad kezdő 😊Höri
akkor az írek ellen nem játszik majd...
mert egy sárga az esélyes min.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Balotelli marad kezdő 😊

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 353 — Expect the Best !
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/skocia-dontottek-a-hitelezok-nincs-tobbe-rangers-fc-2139899
Hát ez várható volt.
még jó hogy Juhász nem ment oda tavaly.eaglesmcnabb
ez nagyon brutál !
lám nem csak Mo.-n képesek elcseszni a dolgokat....
állami segítség ott nem jön szóba ?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/skocia-dontottek-a-hitelezok-nincs-tobbe-rangers-fc-2139899
Hát ez várható volt.
még jó hogy Juhász nem ment oda tavaly.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Én megkockáztatnám Buskekec helyére Navast a kezdőbe meg Llorente is megérdemelné, hogy bekerüljön végre. Torres úgyse lő gólt üres kapura se. Pont olyan balfasz mint C. Ronaldo.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Megint kezdenek riogatni, hogy lehet ismételten csatár nélkül állunk fel az Írek ellen. Remélem nem meri megtenni Del Bosque. Annyira azért ne szarjuk már össze magunkat.Shawn84
viccen kívül én Torres-Llorrente csatár kettőssel szerepelnék, Xavi/Iniesta duóból meg valamelyik pihenne.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként sok múlik azon h ki lesz a spanyoloknál a "középcsatár".empty taxi
Buzgec lesz szerintem az előretolt (f)ék.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Annyira azért ne szarjuk már össze magunkat.Shawn84
A spanyol eléggé vallásos nép az ellenfélnél pedig ott van St. Ledger.empty taxi
Heathtől jobban fosnék Joker jelmezben.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Annyira azért ne szarjuk már össze magunkat.Shawn84
A spanyol eléggé vallásos nép az ellenfélnél pedig ott van St. Ledger.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Megint kezdenek riogatni, hogy lehet ismételten csatár nélkül állunk fel az Írek ellen. Remélem nem meri megtenni Del Bosque. Annyira azért ne szarjuk már össze magunkat.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 353 — Expect the Best !
izgalmasabbnak tűnik az olasz meccs,bár könnyen benne lehet egy biztonsági döntetlen is!
az első meccsen rég nem látott motiváció nyomait véltem felfedezni az olaszokon és sok minden ezen múlhat...

este meg az Ég irgalmazzon szegény íreknek!
könnyen egy formába lendítő győzelem jöhet a spanyoloknak!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 746 — no es importante
http://www.fourfourtwo.hu/hirek/vilag-tobbi-resze/kimondtak-megszunik-a-rangers-fc a skót bajnokság szerelmeseinek 😀 csak a Celtic-Rangers meccset néztem...mostmár azt se.Kiss
korábban is mondogattam, hogy a skót futball haldoklik, de ezt azért nem gondoltam volna...

szerk: "Elképzelhető ugyanakkor, hogy a riválisok megkegyelmeznek a hatalmas tradíciókkal bíró Rangersnek, hogy a jogutódja az élvonalban folytathassa"

😀 😂 vissza mindent


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.fourfourtwo.hu/hirek/vilag-tobbi-resze/kimondtak-megszunik-a-rangers-fc a skót bajnokság szerelmeseinek 😀 csak a Celtic-Rangers meccset néztem...mostmár azt se.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 649
Hummels eddig félelmetesen jó. 😊 Badstuberrel egy ideig meg van oldva a belső védő kettős, Boateng is jó, és még ott van Höwedes is, akit beraknák a dánok ellen.

Robben meg pihenjen, jó tesz majd neki, bár szeretném ha a hollandok továbbmennének, csak a portugálok essenek ki. 😂 😊

De 2 meccs alapján a portugálokat illetné meg a 2. hely. Egy Orosz-Portugál negyeddöntő igazán jól hangzik. 😀Vrijbloed
én annyira rühellem Robben-t meg a hollandokat, hogy az nem igaz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sisa meg a Diósgyőré, nem külföldi, de sztem az egyik legjobb magyar.
Majd meglátjuk.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Prukner a Kaposvár új edzője :mad:Kiss
csak hazajött a Tanár úr 😀
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Prukner a Kaposvár új edzője :mad:

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Gyors kérdés, szerintetek lesz ma a Spanyol-Ír meccsen több mint 3 gól?FViktor93
Nem. 3-0 lesz.Atari
érdekes, én is 2/3-0-át várok ettől, de lehet akár mondjuk 5-1 is, gólözön még úgysem volt eddig az EB-n, talán az orosz-cseh meccsen.davemayer
Tegnapi dán-portugál? 😊
Egyébként sok múlik azon h ki lesz a spanyoloknál a "középcsatár".


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hummels eddig félelmetesen jó. 😊 Badstuberrel egy ideig meg van oldva a belső védő kettős, Boateng is jó, és még ott van Höwedes is, akit beraknák a dánok ellen.

Robben meg pihenjen, jó tesz majd neki, bár szeretném ha a hollandok továbbmennének, csak a portugálok essenek ki. 😂 😊

De 2 meccs alapján a portugálokat illetné meg a 2. hely. Egy Orosz-Portugál negyeddöntő igazán jól hangzik. 😀Vrijbloed
Elvileg fogod is látni. Ha jól emlékszem Gundi azt mondta hogy Boa el lesz tiltva az utolsó meccsen.Double B
Jah persze, Boa kapott sárgát tegnap, kiment a fejemből. Mindegy, inkább most pihenjen a dánok ellen, mint esetleg később. 😊 Amit bevetődött az egyik holland lövésnél, az félelmetes volt. 😊 :o
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://sportgeza.hu/futball/2012/eb/cikkek/itt_vannak_a_horror_forgatokonyvei/

Eehhh. 😂

Nyerni kell, vagy ikszelni a dánok ellen, és akkor tuti a csoport elsőség...

Még mindig olyan hihetetlen, hogy 6 ponttal kizúghatnaka németek, a hollandok meg továbbmehetnek. Szerintem nem is nézem tovább az EB-t, ha megtörténik... :/
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Hummels eddig félelmetesen jó. 😊 Badstuberrel egy ideig meg van oldva a belső védő kettős, Boateng is jó, és még ott van Höwedes is, akit beraknák a dánok ellen.

Robben meg pihenjen, jó tesz majd neki, bár szeretném ha a hollandok továbbmennének, csak a portugálok essenek ki. 😂 😊

De 2 meccs alapján a portugálokat illetné meg a 2. hely. Egy Orosz-Portugál negyeddöntő igazán jól hangzik. 😀Vrijbloed
Elvileg fogod is látni. Ha jól emlékszem Gundi azt mondta hogy Boa el lesz tiltva az utolsó meccsen.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hummels eddig félelmetesen jó. 😊 Badstuberrel egy ideig meg van oldva a belső védő kettős, Boateng is jó, és még ott van Höwedes is, akit beraknák a dánok ellen.

Robben meg pihenjen, jó tesz majd neki, bár szeretném ha a hollandok továbbmennének, csak a portugálok essenek ki. 😂 😊

De 2 meccs alapján a portugálokat illetné meg a 2. hely. Egy Orosz-Portugál negyeddöntő igazán jól hangzik. 😀
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gyors kérdés, szerintetek lesz ma a Spanyol-Ír meccsen több mint 3 gól?FViktor93
Szerintem megszórják a spanyolok az íreket egy négyessel. De lehet leállnak épp háromnál...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Gyors kérdés, szerintetek lesz ma a Spanyol-Ír meccsen több mint 3 gól?FViktor93
Nem. 3-0 lesz.Atari
érdekes, én is 2/3-0-át várok ettől, de lehet akár mondjuk 5-1 is, gólözön még úgysem volt eddig az EB-n, talán az orosz-cseh meccsen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Gyors kérdés, szerintetek lesz ma a Spanyol-Ír meccsen több mint 3 gól?FViktor93
Nem. 3-0 lesz.Atari
Remélem igazad lesz, jó lenne 1000ftból 3 rugót nyerni 😊