Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Ki mondta, hogy Torres nem lő gólt? 😛

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
looooool RVP gól, Torres gól, hát mi van itt a 2. körben?????
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az íreknek hosszú estéjük lesz...
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Torres:
INT + GÓL

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lájonel Messi, ezt Jenőn kívül így csak Kovács Géza Lászlótól hallottam.empty taxi
jó az, Jaime Alguersuarit is Dzséminek mondta Palik 😀 őt hiányolom mondjuk az EB-ről

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
"Lájonel Messi" by KisJenő 😂

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 277 — Lájkold a zsűrit!
Lájonel Messi, ezt Jenőn kívül így csak Kovács Géza Lászlótól hallottam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem ha lehetőségem lenne rá, akkor ezeknek a kommentátoroknak feldobnék pár random nevet és mondja meg a csapatát.

tuti biztos vagyok benne, hogy nem követik annyira a klubfutballt, hogy ne lehessen őket zavarba hozni. innentől kezdve pedig honnan is várhatnánk insider infót azon túl, amit elolvas a meccs felvezetéseként megírt uefa cikkben?

akik végigközvetítik a szezont, fülöp, méhes vagy akár hajdúb., azért jobbak mert nem most látják először ezeket az arcokat idén. knézy közvetít nb1-et, abból nem tud meríteni, a többiek meg még azt sem.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát pontosan ez az, amennyiben már beleivódtak a köznapi beszédedbe is ezek a szavak, szófordulatok, onnantól már nem tudsz hülyeséget mondani, sőt ha nagy beleéléssel kommentálsz, akkor már egyesen úgy tűnhet, mintha értenél is hozzá 😊jjncaa
Ne haragudj, de ez nem igaz. Napról napra tapasztaljuk, hogy nemhogy lehet, hanem kifejezetten nagyon könnyű hülyeséget mondani, még ha egy egyszerű mondatot mondasz is el.

Hát vagy csak ezekbe a kommentátorokba még nem ivódtak bele, csak mintha már hallották volna ezeket 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 277 — Lájkold a zsűrit!
3. linkelésnél tartunk rangers ügyben. Valaki még?Höri
Három a magyar igazság. Még skótok esetében sincs spórolás 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Ja, és anyanyelvi szinten nem kell tudni őket. Elég ha tudod, hogy milyen szavakból áll a mondás, és valamilyen random sorrendben elmondod a szavakat.fetomy
hát pontosan ez az, amennyiben már beleivódtak a köznapi beszédedbe is ezek a szavak, szófordulatok, onnantól már nem tudsz hülyeséget mondani, sőt ha nagy beleéléssel kommentálsz, akkor már egyesen úgy tűnhet, mintha értenél is hozzá 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3. linkelésnél tartunk rangers ügyben. Valaki még?

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 651
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/skocia-dontottek-a-hitelezok-nincs-tobbe-rangers-fc-2139899

ez engem megdöbbent. Egy ilyen nagy múltú klubot... nagyon sajnálom. 😐 :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
TORRES DANI KEZD!!! YEEEEE, ma se látunk több gólt 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az MTV-n a híradóban kapcsoltak egy nőt és egy faszit. A nő megszólalásának főcíme: "Budapest - Szurkolnak az íreknek" Majd pedig a férfinél: "Budapest - Szurkolnak a spanyoloknak" 😂

Komolyan mondom az mtv kurvamód rágyúrt erre az EB-közvetítésre. Megvették a jogokat, aztán gondolom el is fogyott minden pénz, a pénzzel együtt pedig távoztak az ötletek is. Most nem az, hogy csillogjon minden meg másfél órás bonyolult szakmai elemzések legyenek, de hát annyira semmik, hogy beszarok. Hírértékű, hogy pesten egy kocsmában 20 faszi nézi a meccset, hát beszarok.

Valóban JJ azt kihagytam, pedig fontos 😀 De az se baj, ha nem annyira tudod őket, de ki tudsz találni hasonlóan építő jellegű dolgokat (lsd.: 2-0 mint terror az előnyben levőknek)

Ja, és anyanyelvi szinten nem kell tudni őket. Elég ha tudod, hogy milyen szavakból áll a mondás, és valamilyen random sorrendben elmondod a szavakat.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
fetomy, egyet kihagytál az elvárásoknál: a sport-közhelyszótár ismerete és anyanyelvi szinten való használata 😀

az meg oké, hogy a labdarúgás egyszerű játék és nem kell túlbonyolítani, na de hogy az eb ideje alatt - az "elemzéseket" is beleértve - egyetlen olyan dolgot ne halljon az ember, ami nem a szokásos panelekből építkezik ("hátrányban x csapat, be kell hozni egy csatárt", "két gólt kapott y csapat, javítaniuk kell a védekezésükön"), az már számomra akkora agyhalotti szint, hogy szinte fáj a fejem meccsnézés közben

a mai kedvencem 0-0-nál: "jó lenne egy gól, ami kibillentené a feleket az egyensúlyi helyzetből"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ahhoz hogy valaki sportriporter legyen mi kell?Toca
Elvárások:
- hosszú nyelv, és annak megfelelő használata
- széleskörű ismerősi rendszer

Előnyt jelent, de nem elvárás:
- Dyslexia, vagy más beszédhiba
- legalább 45-ös IQ-teszt eredmény
- legalább 1 sport hallomás-szerű ismerete
- sikeresen teljesített 6 elemi, vagy 3 kisegítő osztály (évismétlésekkel együtt)
- magyar nyelv alapfokú, vagy azt megközelítő ismerete
- fizikai, de főleg szellemi rokkantságot igazoló okmány

Ezek a sportkommentátori elvárás, ha azonban stúdióban ülő szakértő szeretnél lenni, akkor elvárás nincsen, de előnyt jelent, ha legalább általános iskola 2. osztályú szinten tudsz olvasni és ha magadtól is eltalálsz a stúdióig.fetomy
😀 😀 😀 😀 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ahhoz hogy valaki sportriporter legyen mi kell?Toca
Elvárások:
- hosszú nyelv, és annak megfelelő használata
- széleskörű ismerősi rendszer

Előnyt jelent, de nem elvárás:
- Dyslexia, vagy más beszédhiba
- legalább 45-ös IQ-teszt eredmény
- legalább 1 sport hallomás-szerű ismerete
- sikeresen teljesített 6 elemi, vagy 3 kisegítő osztály (évismétlésekkel együtt)
- magyar nyelv alapfokú, vagy azt megközelítő ismerete
- fizikai, de főleg szellemi rokkantságot igazoló okmány

Ezek a sportkommentátori elvárás, ha azonban stúdióban ülő szakértő szeretnél lenni, akkor elvárás nincsen, de előnyt jelent, ha legalább általános iskola 2. osztályú szinten tudsz olvasni és ha magadtól is eltalálsz a stúdióig.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ahhoz hogy valaki sportriporter legyen mi kell?Toca
ami minden szakmához.

jó haverok 😀

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
maguknak köszönhetik, ezt a meccset megnyerhették volna még 1-1nél isdavemayer
Én sem sajnálnám őket túlzottan, sosem értettem miért kell ráülni az 1-0ra...Shilkor
mert a 2-0 a legveszélyesebb eredmény, annyira nem jó az olasz csapat, hogy azt be merjék vállalnijjncaa
bőven lehetett volna 3-0 is,de szerencsére amíg ilyen Balotellik rohangálnak,nem kell félni 😊

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Ha ma nyernek a spanyolok lehet megint egy lebeszélt 2-2vel esnek ki a digók?Shilkor
maguknak köszönhetik, ezt a meccset megnyerhették volna még 1-1nél isdavemayer
Én sem sajnálnám őket túlzottan, sosem értettem miért kell ráülni az 1-0ra...Shilkor
mert a 2-0 a legveszélyesebb eredmény, annyira nem jó az olasz csapat, hogy azt be merjék vállalni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ha ma nyernek a spanyolok lehet megint egy lebeszélt 2-2vel esnek ki a digók?Shilkor
maguknak köszönhetik, ezt a meccset megnyerhették volna még 1-1nél isdavemayer
Én sem sajnálnám őket túlzottan, sosem értettem miért kell ráülni az 1-0ra...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Ha ma nyernek a spanyolok lehet megint egy lebeszélt 2-2vel esnek ki a digók?Shilkor
maguknak köszönhetik, ezt a meccset megnyerhették volna még 1-1nél is

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ha ma nyernek a spanyolok lehet megint egy lebeszélt 2-2vel esnek ki a digók?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 277 — Lájkold a zsűrit!
Ahhoz hogy valaki sportriporter legyen mi kell?Toca
Az h elvégezd a Komlósi Oktatási Stúdiót.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...