Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Elmander mindig egy ritka nagy szerencsétlen volt

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Így egy kör után:

Pozitívum: SVÁJC, Oroszok, Dánok, Horvátok, Ukránok, Olaszok, Portugálok szívóssága

Akiktől kábé hasonlót vártam: Görögök, Csehek, Írek, Spanyolok, Svédek, Angolok

(Pici) csalódás: Németek (de legalább a 3 pont megvan), Hollandok, Lengyelek, Franciák
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Granquist és Mellberg úgy játszik ma, mint két langyi. Nem tudom, mi van velük.Schleck
egymásba szerettek 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
"utolsó rohamra, vagy legalább az EB megtartására bíztatják az ukrán szurkolók a sajátjaikat"

most ha kikapnak, vagy ikszelnek, akkor nem lesz több meccs ukrajnában, vagy mi? 😀

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
1990 óta szimpatizálok a svédekkel majd minden sportágban a magyarok után, csak Ibra ne lenne 😊 (mondjuk ő nem is ehte az)dande
Akkor még Dahlin és Brolin voltak a csatárok? Az szimpi csapat volt. Különösen mert nem nagyon kerültünk velük egy csoportba..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
vagy én öreg a magam 31-el 😛dande
Ááá az még nem is öreg 😀 Nem lennél vele rekorder az Eb-n 😀Double B
Kösz a vigasztalást de hogy a meccsnél is maradjunk az utóbbi 5-10 perben az ukránok igencsak keresik a labdátdande
Csak az a baj, hogy a Svédek nem nagyon tudják eljuttatni az ukrán kapu elé. Vagy ha sikerül is, akkor pontatlan, vagy nagyon egyedül vannak elől.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Granquist és Mellberg úgy játszik ma, mint két langyi. Nem tudom, mi van velük.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
De azért rólam tudni kell, hogy a legtöbb csapatot inkább nem szeretem, vagy kifejezetten rühellem. 😀Stez
Most már felesleges agonizálni.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1990 óta szimpatizálok a svédekkel majd minden sportágban a magyarok után, csak Ibra ne lenne 😊 (mondjuk ő nem is ehte az)dande
fúúú bazzeg de fiatal vagyok... :/Double B
vagy én öreg a magam 31-el 😛dande
pontosan 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
De azért rólam tudni kell, hogy a legtöbb csapatot inkább nem szeretem, vagy kifejezetten rühellem. 😀

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
fúúú bazzeg de fiatal vagyok... :/Double B
vagy én öreg a magam 31-el 😛dande
Ááá az még nem is öreg 😀 Nem lennél vele rekorder az Eb-n 😀Double B
Kösz a vigasztalást de hogy a meccsnél is maradjunk az utóbbi 5-10 perben az ukránok igencsak keresik a labdát
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
1990 óta szimpatizálok a svédekkel majd minden sportágban a magyarok után, csak Ibra ne lenne 😊 (mondjuk ő nem is ehte az)dande
fúúú bazzeg de fiatal vagyok... :/Double B
vagy én öreg a magam 31-el 😛dande
Ááá az még nem is öreg 😀 Nem lennél vele rekorder az Eb-n 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, de te minden csoportban legalább két csapattal szimpatizálsz, szóval ez így nem ér...szaba
Én?
Bazmeg, egyedül három csapatot szeretek inkább, a ruszkikat, mert szépen játszanak mindig, egész életemben emg angol fan voltam 😀 és az olaszokat is szeretem, mivel ugye azért csak Milan fan vagyok, így valamennyire az olaszoknak is mindig drukkolok
Nekik drukkolok. Mellette meg nyilván szimpatizálok 1-2 csapattal, de az inkább csak az adott meccsre vonatkozik, nem az egész tornára. És mivel Ibrát Milanosként bírom, így alapvetően egy ilyen meccsnél inkább feléjük húzok. 😀
De olyan igazi szurker csak angliának vagyok, nekik mindig, minden körülmények között. 😀Stez
Szimpatizálásról volt szó, nem fankodásról, ha jól értettem. Javíts ki, ha tévedek.szaba
De basszameg, azért, mert minden meccsen valamelyik csapatra azt mondtam, hogy nyerjen, az nem feltétlenül szimpatizálás, hanem sok esetben két rossz közül a kisebb felé húztam. 😀
De a legtöbb esetben a jó meccs érdekel. Vagy ha valamelyik csapatban van playa, akit nem szeretek, nyilván az is számít.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
1990 óta szimpatizálok a svédekkel majd minden sportágban a magyarok után, csak Ibra ne lenne 😊 (mondjuk ő nem is ehte az)dande
fúúú bazzeg de fiatal vagyok... :/Double B
vagy én öreg a magam 31-el 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
énStez
Jó, de te minden csoportban legalább két csapattal szimpatizálsz, szóval ez így nem ér...szaba
Én?
Bazmeg, egyedül három csapatot szeretek inkább, a ruszkikat, mert szépen játszanak mindig, egész életemben emg angol fan voltam 😀 és az olaszokat is szeretem, mivel ugye azért csak Milan fan vagyok, így valamennyire az olaszoknak is mindig drukkolok
Nekik drukkolok. Mellette meg nyilván szimpatizálok 1-2 csapattal, de az inkább csak az adott meccsre vonatkozik, nem az egész tornára. És mivel Ibrát Milanosként bírom, így alapvetően egy ilyen meccsnél inkább feléjük húzok. 😀
De olyan igazi szurker csak angliának vagyok, nekik mindig, minden körülmények között. 😀Stez
Szimpatizálásról volt szó, nem fankodásról, ha jól értettem. Javíts ki, ha tévedek.
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
1990 óta szimpatizálok a svédekkel majd minden sportágban a magyarok után, csak Ibra ne lenne 😊 (mondjuk ő nem is ehte az)dande
fúúú bazzeg de fiatal vagyok... :/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Hörin kívül ki szimpatizálna köcsögIbráékkal? 😀Double B
énStez
Jó, de te minden csoportban legalább két csapattal szimpatizálsz, szóval ez így nem ér...szaba
Én?
Bazmeg, egyedül három csapatot szeretek inkább, a ruszkikat, mert szépen játszanak mindig, egész életemben emg angol fan voltam 😀 és az olaszokat is szeretem, mivel ugye azért csak Milan fan vagyok, így valamennyire az olaszoknak is mindig drukkolok
Nekik drukkolok. Mellette meg nyilván szimpatizálok 1-2 csapattal, de az inkább csak az adott meccsre vonatkozik, nem az egész tornára. És mivel Ibrát Milanosként bírom, így alapvetően egy ilyen meccsnél inkább feléjük húzok. 😀
De olyan igazi szurker csak angliának vagyok, nekik mindig, minden körülmények között. 😀

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
1990 óta szimpatizálok a svédekkel majd minden sportágban a magyarok után, csak Ibra ne lenne 😊 (mondjuk ő nem is ehte az)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Mondjuk a kommentátor gyerek enyhén Ukrajna felé húz, az már az első Sheva gólnál kiderült, de azért kicsit visszavehetneStez
Hörin kívül ki szimpatizálna köcsögIbráékkal? 😀Double B
énStez
Jó, de te minden csoportban legalább két csapattal szimpatizálsz, szóval ez így nem ér...
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 222 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mondjuk a kommentátor gyerek enyhén Ukrajna felé húz, az már az első Sheva gólnál kiderült, de azért kicsit visszavehetneStez
Hörin kívül ki szimpatizálna köcsögIbráékkal? 😀Double B
énStez
Én is.

És hót leszarnám hogy minden akciónál haldoklik valamelyik ukrán...
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Mondjuk a kommentátor gyerek enyhén Ukrajna felé húz, az már az első Sheva gólnál kiderült, de azért kicsit visszavehetneStez
Hörin kívül ki szimpatizálna köcsögIbráékkal? 😀Double B
én, kell a pont fantasyben 😀shawnka
Dettó.. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Mondjuk a kommentátor gyerek enyhén Ukrajna felé húz, az már az első Sheva gólnál kiderült, de azért kicsit visszavehetneStez
Hörin kívül ki szimpatizálna köcsögIbráékkal? 😀Double B
2004 óta (amikor gyönyörűen kiejtették az olaszokat) mindig a svédeknek szurkolok az összes nagy tornán, és a kommentátor tényleg visszavehetne kicsit...
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Mondjuk a kommentátor gyerek enyhén Ukrajna felé húz, az már az első Sheva gólnál kiderült, de azért kicsit visszavehetneStez
Hörin kívül ki szimpatizálna köcsögIbráékkal? 😀Double B
énStez
akkor oké 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Mondjuk a kommentátor gyerek enyhén Ukrajna felé húz, az már az első Sheva gólnál kiderült, de azért kicsit visszavehetneStez
Hörin kívül ki szimpatizálna köcsögIbráékkal? 😀Double B
én, kell a pont fantasyben 😀
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
jók ezek az ukránok ,de azért svájc jobb!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/