Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Na de Müller mitől fáradt el, amikor a Bayernben még rinyált is, hogy egy csomó meccsen nem játszatták?Stez
Nem volt jó szezonja, egy picit "kiégett" szerintem, jót tenne neki a pihenő, pl. a hollandok ellen csak csere lenne vagy 25-30 percig, de jót tenne neki szerintem. Fásult.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na de Müller mitől fáradt el, amikor a Bayernben még rinyált is, hogy egy csomó meccsen nem játszatták?Stez
Azért 59 meccsen játszott. Bundesligában konkrétan minden meccsen. Egyszer cserélték csak be...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Na de Müller mitől fáradt el, amikor a Bayernben még rinyált is, hogy egy csomó meccsen nem játszatták?

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
A következőn nem lenne rossz ötlet Wilhelmssonnal kezdeni.. Elmander viszont takarodj!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Kilkenny ez nagyon állat 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 222 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ibra fején annyira látszott a "Miért ilyen szarok a csapattársaim?" gondolat.Schleck
És igaza van szerencsétlennek...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tessék az ukránok vezetik a csoportot és nem hátulról
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Milevskiy lehet az új Samaras


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
(Pici) csalódás: Németek Vrijbloed
Ezt nem teljesen értem. Számomra azt hozták amit nagyjából vártam. Irreális volt azt várni tőlük, hogy majd végig dominálni fogják a meccseiket, most a biztos tovább jutás a lényeg. Ráérnek majd később szépen játszani. Meg amúgy is, ha ilyen fos játékkal nyernek EB-t hát legyen. Inkább mint, hogy csili-vili játék, de vereség a végén, mint elmúlt pár évben.FViktor93
Lehet túlzottan kritikus vagyok, mert nekik szurkolok. 😊 Alapvetően nagyon sokat érhet majd ez az 1-0. Alapvetően nincs gond, nincsenek kellően összeszokva, és 1-2 játékos már most fáradt, pl Müller. Egyetértünk. Nem is kívántam, hogy 4-0-val kezdünk. 😊
Igen, sok ilyen győzelmet akarok még, amikor azt mondják, hogy szarok voltunk. 😊 😉 😀
több mint 12 éve
killkenny 118 — Stream felelős

😀

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
A svédek kicsit későn ébredtek....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
1990 óta szimpatizálok a svédekkel majd minden sportágban a magyarok után, csak Ibra ne lenne 😊 (mondjuk ő nem is ehte az)dande
Akkor még Dahlin és Brolin voltak a csatárok? Az szimpi csapat volt. Különösen mert nem nagyon kerültünk velük egy csoportba..... 😊csi77
Nem úgy, mint 1974-ben, amikor a Népstadionban Ekström kifejelt minket az NSZK VB 16-ból... (3:3, ha jól emlékszem... Ki az öreg??? 😛 )zemanla
Nyertél 😉
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
az miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀
emberünk hogy hanyatvágta magát 😀 😀 😀
és kommentátor pajtás azt mondja, ez egy kimondottan csúnya belépő volt, amikor hozzá is alig ért a svéd 😀Stez
Mindjárt vesén térdellek lendületből, annyira nem élmény ám 😀JasW
hallod, alig ért hozzá a svéd csóka, ráadásul az ukrán még másodperceket várt, és utána dobta úgy hanyatt magát, mint akit most ütöttek meg

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
1990 óta szimpatizálok a svédekkel majd minden sportágban a magyarok után, csak Ibra ne lenne 😊 (mondjuk ő nem is ehte az)dande
Akkor még Dahlin és Brolin voltak a csatárok? Az szimpi csapat volt. Különösen mert nem nagyon kerültünk velük egy csoportba..... 😊csi77
Ja bizony mondjuk ők 93-s meccsre biztos nem szívesen emlékeznek velünk kapcsolatban (akkor tört el Brolin lába azt nézni is fájt) s persze a jó öreg Ravelli
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Na jó.. ha ezt Mellberg bal lábbal beemeli, az évtized gólja.. 😂

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ibra fején annyira látszott a "Miért ilyen szarok a csapattársaim?" gondolat.

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
(Pici) csalódás: Németek Vrijbloed
Ezt nem teljesen értem. Számomra azt hozták amit nagyjából vártam. Irreális volt azt várni tőlük, hogy majd végig dominálni fogják a meccseiket, most a biztos tovább jutás a lényeg. Ráérnek majd később szépen játszani. Meg amúgy is, ha ilyen fos játékkal nyernek EB-t hát legyen. Inkább mint, hogy csili-vili játék, de vereség a végén, mint elmúlt pár évben.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Svájctól innentől sokat várok. Már az első körben is jók voltak, de szerintem innentől csak jobbak lesznek, remélem folyamatosan fejlődnek majd, ahogy halad előre a torna.
több mint 12 éve
JasW New Orleans Saints 53
az miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀
emberünk hogy hanyatvágta magát 😀 😀 😀
és kommentátor pajtás azt mondja, ez egy kimondottan csúnya belépő volt, amikor hozzá is alig ért a svéd 😀Stez
Mindjárt vesén térdellek lendületből, annyira nem élmény ám 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
az miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀
emberünk hogy hanyatvágta magát 😀 😀 😀
és kommentátor pajtás azt mondja, ez egy kimondottan csúnya belépő volt, amikor hozzá is alig ért a svéd 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Azért Ibra magasan a legjobb játékos a pályán.. már majdnem sajnálom a svédeket 😊

Na, kell a fetrengés..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
1990 óta szimpatizálok a svédekkel majd minden sportágban a magyarok után, csak Ibra ne lenne 😊 (mondjuk ő nem is ehte az)dande
Akkor még Dahlin és Brolin voltak a csatárok? Az szimpi csapat volt. Különösen mert nem nagyon kerültünk velük egy csoportba..... 😊csi77
Nem úgy, mint 1974-ben, amikor a Népstadionban Ekström kifejelt minket az NSZK VB 16-ból... (3:3, ha jól emlékszem... Ki az öreg??? 😛 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Elmander mindig egy ritka nagy szerencsétlen volt

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Így egy kör után:

Pozitívum: SVÁJC, Oroszok, Dánok, Horvátok, Ukránok, Olaszok, Portugálok szívóssága

Akiktől kábé hasonlót vártam: Görögök, Csehek, Írek, Spanyolok, Svédek, Angolok

(Pici) csalódás: Németek (de legalább a 3 pont megvan), Hollandok, Lengyelek, Franciák
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Granquist és Mellberg úgy játszik ma, mint két langyi. Nem tudom, mi van velük.Schleck
egymásba szerettek 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER