Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 328 — Vikings fan
Na a Juvétól veretlen szezon, még a kupa kellene, a Spursnek pedig megvan a BL selejtező ez is király. A Barca meg 25.-re összekapja magát bízom benne.dande
Sajnos még nincs meg, Chelseanek ki kell kapnia a BL-döntőben.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 855 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na a Juvétól veretlen szezon, még a kupa kellene, a Spursnek pedig megvan a BL selejtező ez is király. A Barca meg 25.-re összekapja magát bízom benne.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Más: Kíváncsi lennék milyen játékos lett volna ebből a Seydiből, ha jobb képzést kapott volna fiatal korában. Fizikailag hihetetlen adottságai vannak.Schleck
továbbra is mondom, hogy running back-ként alázna 😀
btw egész jó meccs volt, kár, hogy a szezon közepét elszórakoztuk, nem sokszor lesz esélyünk 4. és egyben EL selejtezőt érő helyre a jövőben. azért számolgattam 😀
nekünk a Halit kel idegenben a Vasast meg itthon ütni, plusz:
- Paksnak a ZTE (i), Fradi (o) ellen pontvesztés
- Kecsónak az Újpest (o), Siófok (i) ellen pontvesztés
- Honvédnak a Loki (o), Pécs (i) ellen max. 2 pont

a négyből sztem egyik se fog összejönni, de ne legyen igazam, egy fasza belsővédő, plusz irányító kell, megfelelő edzővel teljes off-season és egy két meccset simán nyerhetnénk nemzetközi porondon 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Csatárposztra kell valaki sajnos, nem tudom Chicha meg tud-e újulni, remélem nem szürkül el átlag Pl-szintre, Welbeck szezonja jó volt ugyan de kell találni újra valakit aki stabilan szállítja a gólokat. A baj hogy nincs jelöltem egy darab sem...davemayer
Welbeck jó volt, jövőre pedig még jobb lesz; az ő személyében szerintem megvan Rooney hosszútávú partnere csatárposzton. Chicharito a VB óta nem pihent, folyamatosan játékban volt, az olimpiai csapatban viszont nem lesz ott, úgyhogy a következő szezont remélhetőleg újult erővel tudja kezdeni. Berbatov kérdéses, mert szezon közben egyértelműen kijelentették, hogy nyáron el fogjuk adni, de az utóbbi időben megint lehet arról hallani, hogy esetleg mégis megtartanánk. Owentől búcsút kellene venni. Én nem számítok sokmilliós csatárigazolásra.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Zdanek Zeman (a Pescara edzője, aki feljutotta őket a serie A-ba) lesz az új edző.Habi
Enyhe kötekedésnek tűnhet de még nem jutott fel a Pescara. 😉Bazzani
jogos 😀
bár gondolom a 12 gólos előnyüket nem adják le a Sassuloval szemben 😀
Kagawa sajnos kinőtte a Bundeliga-t, remek játékos, de szerintem nem angliába való. Remélem valahogy meggyőzik, hogy maradjon jövőre is a Signal Iduna Parkban, mert jövőre ez a csapat nagyot tud majd nyújtani a BL-ben, főleg hogy jön még Reus is 😊Habi
Szerencsére Hummels-t tudtommal nem környékezi senki,számomra érthetetlen módon,pedig nálam top 10-es belső védőJoeyPorter
Juve-Roma mennek érte jelenlegi hírek szerint. 20 millióért mozdítható állítólag. Én nagyon szeretem a játékát, passzolni is remekül tud.Habi
Ha eligazol,legalább a Realba menyjen és akkor Ramos mehetne vissza a helyére jobb védőbe :cool:

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A jelenlegi hírek nem sokat érnek, hamarosan majd beáll még 3-4 topcsapat a sorba. 😊

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Zdanek Zeman (a Pescara edzője, aki feljutotta őket a serie A-ba) lesz az új edző.Habi
Enyhe kötekedésnek tűnhet de még nem jutott fel a Pescara. 😉Bazzani
jogos 😀
bár gondolom a 12 gólos előnyüket nem adják le a Sassuloval szemben 😀
Az hogy ezek kik lesznek nem tudom, Kagawa-nak örülnék bár hogy őszinte legyek nem sok Dortmund meccset láttam, de pl tegnap engem meggyőzött. davemayer
Kagawa sajnos kinőtte a Bundeliga-t, remek játékos, de szerintem nem angliába való. Remélem valahogy meggyőzik, hogy maradjon jövőre is a Signal Iduna Parkban, mert jövőre ez a csapat nagyot tud majd nyújtani a BL-ben, főleg hogy jön még Reus is 😊Habi
Szerencsére Hummels-t tudtommal nem környékezi senki,számomra érthetetlen módon,pedig nálam top 10-es belső védőJoeyPorter
Juve-Roma mennek érte jelenlegi hírek szerint. 20 millióért mozdítható állítólag. Én nagyon szeretem a játékát, passzolni is remekül tud.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Az hogy ezek kik lesznek nem tudom, Kagawa-nak örülnék bár hogy őszinte legyek nem sok Dortmund meccset láttam, de pl tegnap engem meggyőzött. davemayer
Kagawa sajnos kinőtte a Bundeliga-t, remek játékos, de szerintem nem angliába való. Remélem valahogy meggyőzik, hogy maradjon jövőre is a Signal Iduna Parkban, mert jövőre ez a csapat nagyot tud majd nyújtani a BL-ben, főleg hogy jön még Reus is 😊Habi
Szerencsére Hummels-t tudtommal nem környékezi senki,számomra érthetetlen módon,pedig nálam top 10-es belső védő

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért így legalább a ti ManU szurkerek is átérzitek, amit a Bayernesek 99-ben. És az a durva, hogy ezzel a végjátékkal még mindig sehol sem vagytok a legendás "4 minuten im mai"-tól 😀

Egyébként én külön kasztot képviseltem, a ManU lett volna a kisebbik rossz bajnok, de Bogdánék miatt mégis a Citynek szorítottam. Sajnos egyik se jött be.JasW
Végül a Bolton esett ki?Bazzani
Igen, a Wolves és a Blackburn mellett.

Más: Kíváncsi lennék milyen játékos lett volna ebből a Seydiből, ha jobb képzést kapott volna fiatal korában. Fizikailag hihetetlen adottságai vannak.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért így legalább a ti ManU szurkerek is átérzitek, amit a Bayernesek 99-ben. És az a durva, hogy ezzel a végjátékkal még mindig sehol sem vagytok a legendás "4 minuten im mai"-tól 😀

Egyébként én külön kasztot képviseltem, a ManU lett volna a kisebbik rossz bajnok, de Bogdánék miatt mégis a Citynek szorítottam. Sajnos egyik se jött be.JasW
Végül a Bolton esett ki?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Enrique győzelemmel búcsúzott a római padról. Nem tudom szidni, mert tényleg mindig őszintén felvállalta azt, hogy ha hibázott és nagyon kiállt a játékosaiért, de Ő még ehhez a szinthez kevés, illetve nem is vmi nagyon jó csapatot kapott. Fejlődtek a srácok, egy megfelelő átigazolási szezonnal könnyen odaérhetünk a top2 csapat közelébe jövőre.
Villas-Boas, Montella vagy Zdanek Zeman (a Pescara edzője, aki feljutotta őket a serie A-ba) lesz az új edző.Habi
Enyhe kötekedésnek tűnhet de még nem jutott fel a Pescara. 😉

több mint 12 éve
JasW New Orleans Saints 53
Azért így legalább a ti ManU szurkerek is átérzitek, amit a Bayernesek 99-ben. És az a durva, hogy ezzel a végjátékkal még mindig sehol sem vagytok a legendás "4 minuten im mai"-tól 😀

Egyébként én külön kasztot képviseltem, a ManU lett volna a kisebbik rossz bajnok, de Bogdánék miatt mégis a Citynek szorítottam. Sajnos egyik se jött be.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Az hogy ezek kik lesznek nem tudom, Kagawa-nak örülnék bár hogy őszinte legyek nem sok Dortmund meccset láttam, de pl tegnap engem meggyőzött. davemayer
Kagawa sajnos kinőtte a Bundeliga-t, remek játékos, de szerintem nem angliába való. Remélem valahogy meggyőzik, hogy maradjon jövőre is a Signal Iduna Parkban, mert jövőre ez a csapat nagyot tud majd nyújtani a BL-ben, főleg hogy jön még Reus is 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Enrique győzelemmel búcsúzott a római padról. Nem tudom szidni, mert tényleg mindig őszintén felvállalta azt, hogy ha hibázott és nagyon kiállt a játékosaiért, de Ő még ehhez a szinthez kevés, illetve nem is vmi nagyon jó csapatot kapott. Fejlődtek a srácok, egy megfelelő átigazolási szezonnal könnyen odaérhetünk a top2 csapat közelébe jövőre.
Villas-Boas, Montella vagy Zdanek Zeman (a Pescara edzője, aki feljutotta őket a serie A-ba) lesz az új edző.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
tüsi egyet értek azzal a hozzászólással amit idéztél, aki ismeri is a Unitedet és nem csak a meccseit követi az nem várja el hogy most mi is elköltsünk 80M fontot a nyáron és kidobjuk a fele csapatot. Én 2-3 igazolást várok, nem szupersztárt de azonnal beépíthető jó játékosokat. Fiatal csapata van a MU-nak, ha beválnak egy új gerincét adhatják az együttesnek. Az is jó ebben a csapatban többek között hogy itt nem csak az eredményesség számít hanem a jövő építése és a játék minősége.
Esztelen költekezés nem volt soha, nem is lesz, viszont úgy mint 4-5 évente általában a meglévő kereten pár helyen változtatni kell. Ahogy belátta Ferguson '98-ban hogy kell egy jó csatár, egy klasszis védő és a középpályára is hasznos kiegészítők (Yorke, Stam és pl Blomquist) úgy sztem most is belátja hogy van pár stabilan betöltetlen poszt amire hozni kell embert. Az hogy ezek kik lesznek nem tudom, Kagawa-nak örülnék bár hogy őszinte legyek nem sok Dortmund meccset láttam, de pl tegnap engem meggyőzött. Csatárposztra kell valaki sajnos, nem tudom Chicha meg tud-e újulni, remélem nem szürkül el átlag Pl-szintre, Welbeck szezonja jó volt ugyan de kell találni újra valakit aki stabilan szállítja a gólokat. A baj hogy nincs jelöltem egy darab sem...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Mou nem bízza a véletlenre, az alapcsapat fog kezdeni este :rolleyes: Kíváncsi leszek hány olyan helyzet lesz,ami nem Cére jön majd ki 😀 Go for 100 :cool:JoeyPorter
Én azért betettem volna Callejónt a kezdőbe. Hadd szokja, jövőre alapember lesz.FViktor93
Mégis ki helyett lenne alapember?

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mou nem bízza a véletlenre, az alapcsapat fog kezdeni este :rolleyes: Kíváncsi leszek hány olyan helyzet lesz,ami nem Cére jön majd ki 😀 Go for 100 :cool:JoeyPorter
Én azért betettem volna Callejónt a kezdőbe. Hadd szokja, jövőre alapember lesz.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Mou nem bízza a véletlenre, az alapcsapat fog kezdeni este :rolleyes: Kíváncsi leszek hány olyan helyzet lesz,ami nem Cére jön majd ki 😀 Go for 100 :cool:

több mint 12 éve
Cubehor Los Angeles Rams 315
Láss csodát pénzből lehet bajnokcsapatot csinálni. Én azért örülök, hogy a United nem ezt a fajta építkezést követi, már ha ezt lehet annak nevezni, nem így lett nagycsapat. A City így lett. Ezt a békát lekell nyelni. tüsi91
Ez nekem erőteljes bullshitnek tűnik, Ferguson nyilván nem költött egy penny-t sem az első bajnoki címe előtt.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha a szezon egészét nézzük, megérdemelték, szerintem ezt nem lehet kétségbe vonni.

Ha kiütéses győzelemmel lesznek bajnokok, egy szavam nincs, ezt a végjátékot viszont nehéz lenyelni. De szó sincs arról, hogy a bírók miatt. Az egész, hogy kilátástalan volt a helyzet a forduló előtt, aztán mégis karnyújtásnyira kerültünk a bajnoki címtől, szinte már zsebben érezhettük, aztán a végén mégis elbuktuk. Szar dolog.vassadi
A remény öli meg az embert. Kellemetlen.

De ismerve a United közösségét (mármint konkrétan a csapatra, a stábra és közvetlenül ott dolgozókra/élőkre gondolok), hiszem azt, hogy ez plusz motivációt ad majd nekünk.

dave: Én nem gondolom, hogy ez a City jobb lesz jövőre. Miben lenne jobb? Bivalyerős keret, parádés futballisták tömkelege. Most ha költenek 80 millát nem gondolom, hogy jobbak lesznek ennél. Ez a MU viszont lehet okos igazolásokkal. 89 ponttal 2. hely. Ehh.tüsi91
Vannak olyan játékosok akik eddig nem akartak a City-be igazolni, mert nem volt elég szimpatikus ill. nemzetközileg elismert csapat a számukra, viszont nagyobb erősítést jelentenek mentálisan azoknál akik most a City keretét alkotják. Ma is láthattuk hogy ez a mai City képes szenvedni még egy ilyen (kívülről) egyszerűnek tűnő helyzetben is. Ha megszerzik azt a pár játékost akik ilyenkor nem csak a képességeikkel hanem fejben is képesek topon lenni na akkor van a baj. Sok jó játékost lehet venni, de ha ezek közül sok nyerő játékost gyúrsz egybe és egy klasszis edző ül a padon akkor verhetetlen vagy. Ilyen volt a Fergie-éra 25 évében egy pár éven keresztül a United.

Ha egy mondatban sarkítva akarnám megfogalmazni akkor azt mondanám: eddig sok nagyon jó de köztük szemét játékosa volt a City-nek, most így lehet sok nagyon jó és igazi csapatként működő játékosa is.davemayer
Lehet, de nem gondolom.

Mindenesetre egy United fórumon írta egy srác: "Igen a DIVAT drukkerekről! Nem, nem az a divat aki 2 éve drukkol a csapatnak, hanem az aki ennek a klubnak a szellemiségét képtelen megérteni és elfogadni! Nem fogunk sztárokat igazolni, csak a címek miatt! Digis kommentátor megmondta a Citynek minden fontja megtérült ezzel a bajnoki címmel!? Igen? sztem sehol nem adnak közel 300 millió fontot egy bajnoki címért! Felépíti SAF ezt a csapatát is, és megmondom őszintén ,ha ez kellett ahhoz h az öreg még maradjon 5-6 évet ám legyen nekünk megérte!"

Nem kell, hogy erősebb kerete legyen a Unitednek. Legyen egységesebb, olyan mint mindig is volt. Hozzanak posztra embereket, okosan igazolva. Építsenek be fiatalokat. Ezért szerettem meg ezt a csapatot, jó 15 éve, pont abban a szezonban, amikor bő előnyről buktunk az Arsenal ellen.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
na a davemayer topicot bezártam, grat a city-nek és minden drukkerének 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Nem kell örülni a City győzelmének, de azt mondani, hogy megérdemeletlen volt, az viszont butaság.Schleck
Ha a szezon egészét nézzük, megérdemelték, szerintem ezt nem lehet kétségbe vonni.

Ha kiütéses győzelemmel lesznek bajnokok, egy szavam nincs, ezt a végjátékot viszont nehéz lenyelni. De szó sincs arról, hogy a bírók miatt. Az egész, hogy kilátástalan volt a helyzet a forduló előtt, aztán mégis karnyújtásnyira kerültünk a bajnoki címtől, szinte már zsebben érezhettük, aztán a végén mégis elbuktuk. Szar dolog.vassadi
A remény öli meg az embert. Kellemetlen.

De ismerve a United közösségét (mármint konkrétan a csapatra, a stábra és közvetlenül ott dolgozókra/élőkre gondolok), hiszem azt, hogy ez plusz motivációt ad majd nekünk.

dave: Én nem gondolom, hogy ez a City jobb lesz jövőre. Miben lenne jobb? Bivalyerős keret, parádés futballisták tömkelege. Most ha költenek 80 millát nem gondolom, hogy jobbak lesznek ennél. Ez a MU viszont lehet okos igazolásokkal. 89 ponttal 2. hely. Ehh.tüsi91
Vannak olyan játékosok akik eddig nem akartak a City-be igazolni, mert nem volt elég szimpatikus ill. nemzetközileg elismert csapat a számukra, viszont nagyobb erősítést jelentenek mentálisan azoknál akik most a City keretét alkotják. Ma is láthattuk hogy ez a mai City képes szenvedni még egy ilyen (kívülről) egyszerűnek tűnő helyzetben is. Ha megszerzik azt a pár játékost akik ilyenkor nem csak a képességeikkel hanem fejben is képesek topon lenni na akkor van a baj. Sok jó játékost lehet venni, de ha ezek közül sok nyerő játékost gyúrsz egybe és egy klasszis edző ül a padon akkor verhetetlen vagy. Ilyen volt a Fergie-éra 25 évében egy pár éven keresztül a United.

Ha egy mondatban sarkítva akarnám megfogalmazni akkor azt mondanám: eddig sok nagyon jó de köztük szemét játékosa volt a City-nek, most így lehet sok nagyon jó és igazi csapatként működő játékosa is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Sportban sokszor tizedmásodpercek döntenek, zavi27
ebben igazad van, ezért is volt :rolleyes: az 5 perc.davemayer
Ehhez képest én mindig azt olvastam, hogy mindig addig szokták vezetni a meccskeet, amíg a United gólt nem rúg 😊 Hát most egyszer akkor megérezhetted milyen a többi csapat szurkolóinak olyankor. 😊 Nem vagyok City drukker, de tényleg picit örülök, amikor nem mindig ugyanaz a csapat végez az élen, hanem mondjuk olyan aki 44 éve vár erre.zavi27
na az előző hsz-ben le is írtam hogy miért drukkoltál a citynek, a legtöbb semleges drukker így volt ezzel szerintem és ezzel semmi baj sincs. Azzal viszont már van, ha hallasz valamit de nem nézel utána 😉 persze, volt hasonló a United esetében is, de még egyszer mondom, nem láttam még olyan meccset aminél ilyen kiélezett szituban ennyire folyamatos lett volna a játék. A meccs végi hosszabbításnál az átlagos (értsd: a szokásos fetrengés meg időhúzás azon csapat részéről akinek éppen megfelelő az eredmény) hosszabbítás 3-4 perc. Itt egy fetrengő vagy időhúzó QPR-játékost sem láttam, sérülés sem volt egy sem. Akkor mi indokolta ezt? A Barton pirosnál tegyük fel 2 percet állt a játék, máshol egy pontrúgásnál telik ennyi kb ha húzz az időt egy csapat.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem kell örülni a City győzelmének, de azt mondani, hogy megérdemeletlen volt, az viszont butaság.Schleck
Ha a szezon egészét nézzük, megérdemelték, szerintem ezt nem lehet kétségbe vonni.

Ha kiütéses győzelemmel lesznek bajnokok, egy szavam nincs, ezt a végjátékot viszont nehéz lenyelni. De szó sincs arról, hogy a bírók miatt. Az egész, hogy kilátástalan volt a helyzet a forduló előtt, aztán mégis karnyújtásnyira kerültünk a bajnoki címtől, szinte már zsebben érezhettük, aztán a végén mégis elbuktuk. Szar dolog.vassadi
A remény öli meg az embert. Kellemetlen.

De ismerve a United közösségét (mármint konkrétan a csapatra, a stábra és közvetlenül ott dolgozókra/élőkre gondolok), hiszem azt, hogy ez plusz motivációt ad majd nekünk.

dave: Én nem gondolom, hogy ez a City jobb lesz jövőre. Miben lenne jobb? Bivalyerős keret, parádés futballisták tömkelege. Most ha költenek 80 millát nem gondolom, hogy jobbak lesznek ennél. Ez a MU viszont lehet okos igazolásokkal. 89 ponttal 2. hely. Ehh.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Lehangoló naná. De fordított esetben itt ordítozna minden MU fan velem együtt, hogy Glory, glory MU, meg ezt csak mi nyerjük meg és stb. Ma a fasz rosszabbik végén állunk. Ők is megnyerték. Le a kalappal előttük, ma azért nagy csapat született a City személyében, mondjuk szimpatikus csapatnak semmiképp se nevezném.

OFF: Bartont miért nyomták ki? Csak azt láttam ahogy belerúgott Agueroba az a paraszt, de előtte már villant a piros.tüsi91
én sem láttam pontosan mert streamen nem láttam normálisan, viszont biztos vagyok benne hogy megérdemelte.

ha nem nyert volna a City én akkor sem glory-znék, inkább röhögnék mennyire gyenge volt ma a City, ilyen meccset végigdominálva (80-20...), az ellenfél 16-osa előtt töltve szenvedik végig ahelyett hogy görcsösség nélkül bedarálnák őket. A 30 valahány kapura lövés ellenére egy percig nem éreztem hogy jól játszana a city.

Nem dicsérném halálra a mai United-et, 2szer kikaptak a legnagyobb rivális ellen + a végén nem szállították a győzelmeket. Ezt a bajnokságot így az utolsó fordulóban csak a City bukhatta el, nálam el is bukta, nem úgy mint hasonló szituációban anno a Chelsea.

Ez a bajnoki cím a jövő szempontjából nagyon rossz, nem azért mert nyert egy címet a city. Ezzel már nem csak a pénz lesz a csábító a City-ben hanem a bajnoki esélyek is. Meglepődnék ha nem erősödne tovább a nyáron ez a keret és onnantól már (mivel más nem bírja ezt a tempót) egyre kevésbé lesz ellenfele a bajnokságban.

Alapvetően még ez sem fog annyira zavarni, nem lehet és nem is kell mindig nyernie egy csapatnak (ezért is drukkolnak sokan már azok ellen akiknek ilyen komoly szériájuk van) de ha nyernek nyerjenek úgy hogy az megsüvegelendő legyen, ne úgy hogy azon kelljen gondolkodni meddig is tartott ez a bajnokság, 90+3 vagy 90+5-ig 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal