Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Nem kell örülni a City győzelmének, de azt mondani, hogy megérdemeletlen volt, az viszont butaság.Schleck
Ha a szezon egészét nézzük, megérdemelték, szerintem ezt nem lehet kétségbe vonni.

Ha kiütéses győzelemmel lesznek bajnokok, egy szavam nincs, ezt a végjátékot viszont nehéz lenyelni. De szó sincs arról, hogy a bírók miatt. Az egész, hogy kilátástalan volt a helyzet a forduló előtt, aztán mégis karnyújtásnyira kerültünk a bajnoki címtől, szinte már zsebben érezhettük, aztán a végén mégis elbuktuk. Szar dolog.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
OFF: Bartont miért nyomták ki? Csak azt láttam ahogy belerúgott Agueroba az a paraszt, de előtte már villant a piros.tüsi91
Könyökös Teveznek. Nem találta el rendesen, de már a szándék pirosat ért.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lehangoló naná. De fordított esetben itt ordítozna minden MU fan velem együtt, hogy Glory, glory MU, meg ezt csak mi nyerjük meg és stb. Ma a fasz rosszabbik végén állunk. Ők is megnyerték. Le a kalappal előttük, ma azért nagy csapat született a City személyében, mondjuk szimpatikus csapatnak semmiképp se nevezném.

OFF: Bartont miért nyomták ki? Csak azt láttam ahogy belerúgott Agueroba az a paraszt, de előtte már villant a piros.tüsi91
Itt a lényeg szerintem. Nem kell örülni a City győzelmének, de azt mondani, hogy megérdemeletlen volt, az viszont butaság.

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
A Liverpool sokszor oda-vissza vert minket mégis mi voltunk adott esetben a bajnokok és legalább 10 ponttal vertük őket.

Ez egy bajnokság emberek, illik nem elfelejteni. Megvertek minket 2szer, de nem szereztek több pontot nálunk. Lehet megcáfolni.davemayer
Sportban sokszor tizedmásodpercek döntenek, zavi27
ebben igazad van, ezért is volt :rolleyes: az 5 perc.davemayer
Ehhez képest én mindig azt olvastam, hogy mindig addig szokták vezetni a meccskeet, amíg a United gólt nem rúg 😊 Hát most egyszer akkor megérezhetted milyen a többi csapat szurkolóinak olyankor. 😊 Nem vagyok City drukker, de tényleg picit örülök, amikor nem mindig ugyanaz a csapat végez az élen, hanem mondjuk olyan aki 44 éve vár erre.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Lehangoló naná. De fordított esetben itt ordítozna minden MU fan velem együtt, hogy Glory, glory MU, meg ezt csak mi nyerjük meg és stb. Ma a fasz rosszabbik végén állunk. Ők is megnyerték. Le a kalappal előttük, ma azért nagy csapat született a City személyében, mondjuk szimpatikus csapatnak semmiképp se nevezném.

OFF: Bartont miért nyomták ki? Csak azt láttam ahogy belerúgott Agueroba az a paraszt, de előtte már villant a piros.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Múltkor láttam egy táblát egy City meccsen: "City are back!". Csak azt tudnám hova? 😀tüsi91
mondjuk ezt én sem értem, 44 év azért van annyi idő ami alatt ez elveszti az aktualitását 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
ha már ennyire jó pofa akarsz lenni, főokos úr, tudhatnád h hívták, a NU ellen.

más kérdés h ő sem segített 😕gabtsi
Nem jópofáskodok, csak elég nevetségesnek tartom, hogy pont a MU-sok kezdenek el bírózni...Sebii
Ne általánosíts, én itt csak egy MU-st látok pattogni, a többiek normálisan viselik, hogy elvesztették a bajnokságot.Schleck
kedves vagy, köszi, de nem pattogok, 2-2nél mondtam is tesómnak hogy lőnek még egyet mert 4 perc alatt ilyen betömörült védelem ellen lehet helyzetet kialakítani. Nem érdekelne a dolog ha a 60-90 perces intervallumban fordították volna meg, de így hogy a ráadás (ráadásá)-ban történt elég lehangoló.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
A Liverpool sokszor oda-vissza vert minket mégis mi voltunk adott esetben a bajnokok és legalább 10 ponttal vertük őket.

Ez egy bajnokság emberek, illik nem elfelejteni. Megvertek minket 2szer, de nem szereztek több pontot nálunk. Lehet megcáfolni.davemayer
Sportban sokszor tizedmásodpercek döntenek, zavi27
ebben igazad van, ezért is volt :rolleyes: az 5 perc.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
ha már ennyire jó pofa akarsz lenni, főokos úr, tudhatnád h hívták, a NU ellen.

más kérdés h ő sem segített 😕gabtsi
Nem jópofáskodok, csak elég nevetségesnek tartom, hogy pont a MU-sok kezdenek el bírózni...Sebii
azért mert van hogy a sporik nektek kedveznek már kérdőre sem lehet vonni egy MÁSIK ítéletet /sporit? ne vicceljünk már tényleg, ezen a meccsen a TÖBBIHEZ képest semmit sem állt a játék.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha a két keret erősségét megnézzük ez az egál remek eredmény a Unitedra nézve. Kaotikus szezon volt, és magunka kell nézni azért, hogy miért adtuk meg a Citynek a lehetőséget. Láss csodát pénzből lehet bajnokcsapatot csinálni. Én azért örülök, hogy a United nem ezt a fajta építkezést követi, már ha ezt lehet annak nevezni, nem így lett nagycsapat. A City így lett. Ezt a békát lekell nyelni. Csak egy dolog biztos, a Chelsea is csak megtörni tudta a United dominanciáját, és amíg a SAF éra tart a City sem lesz egyértelmű uralkodó.
Ezt a bajnokságot megérdemelték. 89 pont, 2x legyőzték a Unitedet, jobb gólarány, a végén visszahozzák a sírból. Mi kell még, ez az Ő évük volt.

Múltkor láttam egy táblát egy City meccsen: "City are back!". Csak azt tudnám hova? 😀
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Dráma minden pályán apukám, ez kell a népnek :cool:

Meg egy mindig jó 6. hely 😀😀😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ha már ennyire jó pofa akarsz lenni, főokos úr, tudhatnád h hívták, a NU ellen.

más kérdés h ő sem segített 😕gabtsi
Nem jópofáskodok, csak elég nevetségesnek tartom, hogy pont a MU-sok kezdenek el bírózni...Sebii
Ne általánosíts, én itt csak egy MU-st látok pattogni, a többiek normálisan viselik, hogy elvesztették a bajnokságot.

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
A Liverpool sokszor oda-vissza vert minket mégis mi voltunk adott esetben a bajnokok és legalább 10 ponttal vertük őket.

Ez egy bajnokság emberek, illik nem elfelejteni. Megvertek minket 2szer, de nem szereztek több pontot nálunk. Lehet megcáfolni.davemayer
Most mit szenvedsz ezen?! Gólkülönbséggel lettek bajnokok és? Sportban sokszor tizedmásodpercek döntenek, 1cm-eken múlhatnak 4-5 év munkája, bajnokságok is, ez most a Citynek kedvezett. Kit érdekel az azonos pontszám? Miért nem rúgott a United 5-6 gólt az uccsó 2 meccsne akkor? 8 pont előny volt nemrég erről lehetne max érvelni, nem hogy az uccsó meccsen ki sznvedett, meg hogy csak gólarány döntött. Ez a szabály és kész. Ha egymás elleni döntött volna azt is bukta volna a United.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
ha már ennyire jó pofa akarsz lenni, főokos úr, tudhatnád h hívták, a NU ellen.

más kérdés h ő sem segített 😕gabtsi
Nem jópofáskodok, csak elég nevetségesnek tartom, hogy pont a MU-sok kezdenek el bírózni...Sebii
Nem kell bírózni. A United megkapja a bírói segítséget, éppúgy ahogy a City is megkapta. Csak ugye mindig az megy, hogy a Unitedet így nyomják meg úgy. A Cityt is nyomták.

89 az 89 pont. Szó nem érheti a ház elejét. Ez a United bőven túlteljesítette magát. Jövőre még jobb csapat lesz ez a United.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Inkább nyertek volna 8-0-ra, mint két éve a Chelsea, de ez... Hihetetlen.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 451
ha már ennyire jó pofa akarsz lenni, főokos úr, tudhatnád h hívták, a NU ellen.

más kérdés h ő sem segített 😕gabtsi
Nem jópofáskodok, csak elég nevetségesnek tartom, hogy pont a MU-sok kezdenek el bírózni...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
A Liverpool sokszor oda-vissza vert minket mégis mi voltunk adott esetben a bajnokok és legalább 10 ponttal vertük őket.

Ez egy bajnokság emberek, illik nem elfelejteni. Megvertek minket 2szer, de nem szereztek több pontot nálunk. Lehet megcáfolni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
Micsoda thiller volt! Örülök a Citynek, nem lehet mindig a United! 44 év után megérdemelték.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nyáron jön hozzánk az EPL-es Swansea City edző meccsre. Mennyire jók? 😊TheMileHighCity
Ahhoz képest, hogy mennyire kis költségvetésű klub, viszonylag gyenge kerettel, nagyon bátor támadófocit játszottak a nagyok ellen is. Szimpatikus csapat.Sebii
Akkor nem rúgjuk le nagyon őket. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Barton miatt nem állt a játék? Oh, bocs főni!szaba
azért a 3 perc főni...davemayer
Volt még csere is, de mind1, a 93.-ban jött a gól, szal 3 v 5 nem oszt. 😀szaba
majd megnézem pontosan, de a 93:xx-nél még a QPR-nál volt a labda, utána esett a gól az tuti. Amúgy melyik cserére gondolsz pontosan? Semmi időhúzás nem volt a meccsen, 1 (!!!) sem. Na ilyet nem láttam még soha, drámát már igen, de hogy nem volt se ápolás se üresjárat olyat még nem. Akkor hosszabbítanak 5 percet ha sokat áll a játék és az egyik csapat az egész meccsen csak az időt húzza, sokszor még ennyit sem csak 4-et.

igazad van nem számít, csak a bajnoki cím múlt rajta. Nem lenne semmi bajom ha jobbak lennének, de amit ma is szenvedett ez a City az egy vicc volt.

Na mindegy,

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azért le a kalappal a City előtt, mert megnyerte az utolsó 5 meccsét. Nem lehetett bírni ezt az iszonytató nyomást. Nem olyan, mint a Barca Chelsea, ahol passzív adogatás ment itt szöglet hegyek, szélről belőtt labdák. Ez nyomás volt a javából. Dzeko góljánál biztos voltam benne, hogy meg lesz neki. Haraszti mester, aki a legnagyobb United hater itthon sztem, azt találta mondani, hogy beérett Mancini gyümölcse... HAHAHA. Inkább az a 210 000 000 font érett be, mert ehhez képest a Chelsea nem volt összevásárolt. Megérdemelték, mert kevesebbet hibáztak a végén, mint a United.

Így keserű a szám íze, mert közel volt a bajnoki cím, dehát ugye nem a QPRban kellett volna bízni, hanem nyerni otthon az Everton ellen, vagy nem kikapni Wiganben. Ez van.
Ma remekül játszott a United, a 0-5 reális lett volna. Jövőre nem tudom, hogy ez a City jobb lesz-e, szerintem nem, a United viszont igen.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
szopjon le a city, ha igazi csapat lenne nyer 3-0ra és ünnepel. Kellett a Castle meg most a spori hogy ez meglegyen nekik GÓLARÁNNYAL. Viccdavemayer
Ha igazi csapat a United nem kap ki kétszer a City ellen, vagy veszít pontokat a sima meccseken. Ezt a bajnokságot nagyon megérdemelte a City. Mondom ezt úgy, hogy nagyon kedvelem a Unitedot is.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Bajnok csapat! Bajnok csapat! És ez a lényeg, kit érdekel, hogy? 😀
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Biztos nagyon frusztráló lehet, hogy most nem a Unitednek fújtak. Megértem a felháborodást. Sir Alexnek lehet fel kellett volna hívnia a barátját: Sebii
ha már ennyire jó pofa akarsz lenni, főokos úr, tudhatnád h hívták, a NU ellen.

más kérdés h ő sem segített 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
bogjosi New England Patriots 1 417
most tényleg csak 1 kérdésem van:

úgy hogy folyamatos a játék a teljes második félidőben, nincs se fetrengés, 1 ápolás nem volt(!!!!) MIRE hosszabbít 5 percet?

maximum 3 de még az is csak jóindulattal.

szopjon le a city, ha igazi csapat lenne nyer 3-0ra és ünnepel. Kellett a Castle meg most a spori hogy ez meglegyen nekik GÓLARÁNNYAL. Viccdavemayer
Barton miatt nem állt a játék? Oh, bocs főni!szaba
azért a 3 perc főni...davemayer
ez a bajnokság nem ezen a +2,3 percen ment el...

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!