Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
az első kerethirdetés az egervári érában, hogy nem az volt az első reakcióm h leköpöm a monitort... ( lipták azért megmaradt wtf?! )

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/szakaly-p-megyeri-gyurcso-es-meszaros-is-a-keretben-2131291

3 db nemzetközi szinten futbalistának nevezhető védővel azért lesznek nehézségeink továbbra is... korhutot pl. simán bepróbáltam volnapeach
Jah. Bár azért tudnék néhány játékost akinek örülnék ha kerettag lenne: Rudolf, Huszti, Tőzsér, Vadócz, Vass, Elek, Horváth G., Szálasi, Timár, Köteles...empty taxi
nyílván lehetne néhány személlyel vitatkozni, tőzsér és vas nálam is standard kerettag lenni, huszti ugye nem jön ki a hc-val, rudolf meg sérült... de legalább abból a 4-5 csókosból, már csak egy maradt, az is valami 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 340 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem engednék nb1-es csapatot európai kupában indulni.szaba
helyes, ne hogy legyen bevételük is valahonnan 😊eaglesmcnabb
nem tudom a már hagyományosnak mondható üzbég vagy kazah túra mekkora bevételt termel, de szerintem nem sokat 😊jjncaa
nem a túra termel bevételt hanem az UEFA juttatásai.

Az MTK játékosai egyébként fejenként átlag 1 milla prémiumot kapnak az EL indulásért, ami a jelenlegi 150-200k-s havi fizetésük mellé nem olyan rossz. Gondolom ez a zseton is ebből lesz fedezve, ismerve klubunk "politikáját".

mondjuk ha azzal számolunk hogy az első körben továbbmegyünk az 180.000 euró, a mai árfolyamon számolva az több mint 50 millió Ft, most nem azért de pl. egy MTK-nak mikor és honnan lenne ekkora bevétele?

Az EL valóban keveset fizet, de a BL ha jól tudom nagyságrendekkel többet, nem is beszélve a TV-s jogdíjakról, ha véletlenül az is lenne.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 255 — Lájkold a zsűrit!
az első kerethirdetés az egervári érában, hogy nem az volt az első reakcióm h leköpöm a monitort... ( lipták azért megmaradt wtf?! )

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/szakaly-p-megyeri-gyurcso-es-meszaros-is-a-keretben-2131291

3 db nemzetközi szinten futbalistának nevezhető védővel azért lesznek nehézségeink továbbra is... korhutot pl. simán bepróbáltam volnapeach
Jah. Bár azért tudnék néhány játékost akinek örülnék ha kerettag lenne: Rudolf, Huszti, Tőzsér, Vadócz, Vass, Elek, Horváth G., Szálasi, Timár, Köteles...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Bevétel van, jól mondta mcnabb, csak a kiadás több. 😀
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Nem engednék nb1-es csapatot európai kupában indulni.szaba
helyes, ne hogy legyen bevételük is valahonnan 😊eaglesmcnabb
nem tudom a már hagyományosnak mondható üzbég vagy kazah túra mekkora bevételt termel, de szerintem nem sokat 😊jjncaa
A múlt heti Nemzeti Sportban foglalkoztak pont ezzel a témával.Akkor megszólalt a Kecskemét tulajdonosa és a tavaly a 3. körben búcsúzó Paksé is.A paksi azt nyilatkozta,hogy éppen pluszosan jöttek ki így,hogy tudtak több kört is menni,de az a 90ezer euró kompenzáció az Uefától körönként elég kevés,főleg olyan csapatoknak akik nem számolhatnak pl a tv-s jogdíjakkal sem,mivel ugye tavaly nem adott egy Paks meccset sem a Tv.Ergó ha nem akarsz veszteséggel kijönni ebből akkor legalább 2 kört nyerni kell :rolleyes:

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Nem engednék nb1-es csapatot európai kupában indulni.szaba
helyes, ne hogy legyen bevételük is valahonnan 😊eaglesmcnabb
nem tudom a már hagyományosnak mondható üzbég vagy kazah túra mekkora bevételt termel, de szerintem nem sokat 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
az első kerethirdetés az egervári érában, hogy nem az volt az első reakcióm h leköpöm a monitort... ( lipták azért megmaradt wtf?! )

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/szakaly-p-megyeri-gyurcso-es-meszaros-is-a-keretben-2131291

3 db nemzetközi szinten futbalistának nevezhető védővel azért lesznek nehézségeink továbbra is... korhutot pl. simán bepróbáltam volna



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 340 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem engednék nb1-es csapatot európai kupában indulni.szaba
helyes, ne hogy legyen bevételük is valahonnan 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Nem engednék nb1-es csapatot európai kupában indulni.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
A Paks tavaly egész jó meccseket nyomott az EL-ben, a Kecsónál meg legalább van valami támadójáték-féle.

Amúgy szerintem meg ne induljon egyik magyar csapat se, úgyis csak orbitális égés lesz a vége megin 😊

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
http://www.nemzetisport.hu/europa_liga/nem-indulhat-a-gyori-eto-az-europa-ligaban-2131253

Ezt nem hiszem el...

Csak a Honvédot ne....JC6
miért a Paks-Kecskemét duó mivel jobb?

Látom már lelkiszemeimmel Paks - VFB Stuttgart....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
ez kemény, több okból is 😀

https://p.twimg.com/As9uTwICMAA-PDc.jpgjjncaa
Ugye milyen feltűnő a hajbeültetés? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Most miért? Ha megkapják ott is a meccsenkénti két tizenegyest, akkor hosszabbítás után még akár a liechtensteini ezüstérmest is kiüthetik a kupából.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.nemzetisport.hu/europa_liga/nem-indulhat-a-gyori-eto-az-europa-ligaban-2131253

Ezt nem hiszem el...

Csak a Honvédot ne....
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
ez kemény, több okból is 😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
na, megmondtam, hogy kiesik a Hertha. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Az a baj, hogy a fiataloknak a Serie A-ban nem hagynak lehetőséget a bizonyításra, mennyi, de mennyi tehetség tűnik így el...😕Beki
Ezzel én is tisztában vagyok. Épp emiatt nagyok az elvárásaim, mert nálunk tétmeccsen saját nevelés nem igazán szokott játszani nem, hogy fiatalon, de valamilyen kitérő nélkül kb. soha mostanság. Ha De Scigliót mégis betették akkor valamit tudhat, és eddig tényleg nem volt rosszzolika26
Annyit tud, hogy Allegri.
Miután Ő teljesen más, mint Ancelotti, vagy Leonardo volt, Ő neki kifejezetten jó szaglása van a fiatalokhoz és megérzi a tehetséget. És amit benne szeretek, hogy nem is fél használni ilyenkor egy adott játékost. Ezt megtette El Sharaawyval is, aki egyre többet játszik, és fokozatosan beépíti a csapatja, szoktatja a légkörhöz és ez lesz De Sciglioval is. Allegri ugyanis a kiemelte, mikor megkérdezték a keretről, hogy De Scigliora bizony számít a jövőben, tud akár középen is játszani, de szélen is. Ha pedig Ő valakit észrevesz, az rövid időn belül játszani is fog. Nyugodtan meg lehet majd nézni, hogy a felkészülési meccseken játszani fog rendre, aztán onnantól maga határozza meg a jövőjét. Ha jó lesz, akkor már jövőre simán kezdeni fog a bajnokságban, rengeteg meccsen. Ha elkezd hibázgatni, akkor búcsúzik, mint Mesbah, aki egy vicc.Stez
Azért El Sharaawyt nem volt nagy bátorság betenni a sorozatos sérülések (Cassano, Pato, Boateng), eltiltások (Ibra) mellett úgy, hogy van még 3 csatár: Robinhót ismerjük, bár őt Allegri szerintem jónak tartja...Pippo szegény 20 percnél többet már nem bírt a szezonban...és Maxi, ebbe tehát a 4 ember volt 3 posztra néha.
Ettől függetlenül értem amit mondasz és valóban egyre többet játszatta, csak azt szeretném kiemelni, hogy volt, hogy nem is volt más lehetősége. Remélem igazad lesz és tényleg jönnek a fiatalok, ettől függetlenül pl. Paloschi Ancelotti idején mutatkozott be, arról, hogy mi lett vele ő nem tehetett, ő megadta a lehetőséget.


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Értem, olvasgattam az acmilan.hu-n Allegri nyilatkozatát. Említette ugye, hogy 25 fős lesz a keret, de ez már javarészben már megvan.
Támadó szekcióba nem terveznek erősítést, nem is lesz a Milannal vajon komolyabb erősítés a nyáron? :/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
De Sciglio nagyon jó lesz 1-2 év múlva a jobb bekk helyén, az Inter ellen lehozta hiba nélkül azt a 70 percet amit játszott élete kb. harmadik bajnokiján és első derbyjén, csak ne az legyen vele, mint Santonnalzolika26
Az a baj, hogy a fiataloknak a Serie A-ban nem hagynak lehetőséget a bizonyításra, mennyi, de mennyi tehetség tűnik így el...😕Beki
Ezzel én is tisztában vagyok. Épp emiatt nagyok az elvárásaim, mert nálunk tétmeccsen saját nevelés nem igazán szokott játszani nem, hogy fiatalon, de valamilyen kitérő nélkül kb. soha mostanság. Ha De Scigliót mégis betették akkor valamit tudhat, és eddig tényleg nem volt rosszzolika26
Annyit tud, hogy Allegri.
Miután Ő teljesen más, mint Ancelotti, vagy Leonardo volt, Ő neki kifejezetten jó szaglása van a fiatalokhoz és megérzi a tehetséget. És amit benne szeretek, hogy nem is fél használni ilyenkor egy adott játékost. Ezt megtette El Sharaawyval is, aki egyre többet játszik, és fokozatosan beépíti a csapatja, szoktatja a légkörhöz és ez lesz De Sciglioval is. Allegri ugyanis a kiemelte, mikor megkérdezték a keretről, hogy De Scigliora bizony számít a jövőben, tud akár középen is játszani, de szélen is. Ha pedig Ő valakit észrevesz, az rövid időn belül játszani is fog. Nyugodtan meg lehet majd nézni, hogy a felkészülési meccseken játszani fog rendre, aztán onnantól maga határozza meg a jövőjét. Ha jó lesz, akkor már jövőre simán kezdeni fog a bajnokságban, rengeteg meccsen. Ha elkezd hibázgatni, akkor búcsúzik, mint Mesbah, aki egy vicc.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 340 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SEPpPzTEivA
EZ IGEN!
a gólöröm sem volt utolsó 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
De Sciglio nagyon jó lesz 1-2 év múlva a jobb bekk helyén, az Inter ellen lehozta hiba nélkül azt a 70 percet amit játszott élete kb. harmadik bajnokiján és első derbyjén, csak ne az legyen vele, mint Santonnalzolika26
Az a baj, hogy a fiataloknak a Serie A-ban nem hagynak lehetőséget a bizonyításra, mennyi, de mennyi tehetség tűnik így el...😕Beki
Ezzel én is tisztában vagyok. Épp emiatt nagyok az elvárásaim, mert nálunk tétmeccsen saját nevelés nem igazán szokott játszani nem, hogy fiatalon, de valamilyen kitérő nélkül kb. soha mostanság. Ha De Scigliót mégis betették akkor valamit tudhat, és eddig tényleg nem volt rossz


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De Sciglio nagyon jó lesz 1-2 év múlva a jobb bekk helyén, az Inter ellen lehozta hiba nélkül azt a 70 percet amit játszott élete kb. harmadik bajnokiján és első derbyjén, csak ne az legyen vele, mint Santonnalzolika26
Az a baj, hogy a fiataloknak a Serie A-ban nem hagynak lehetőséget a bizonyításra, mennyi, de mennyi tehetség tűnik így el...😕
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
De Sciglio nagyon jó lesz 1-2 év múlva a jobb bekk helyén, az Inter ellen lehozta hiba nélkül azt a 70 percet amit játszott élete kb. harmadik bajnokiján és első derbyjén, csak ne az legyen vele, mint Santonnal


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 255 — Lájkold a zsűrit!
Allegri azt mondta, h Urby lesz a balhátvéd köv. szezonban. 😛 De miért kellett eddig a többiek szerencsétlenkedését nézni baloldalt?Duff
Emellett közölte h 25 fős lesz csak a keret és reméli h marad az erőnléti edző. Shazzeg idén volt olyan h alig szedtünk össze egy kezdőre való játékost!
Nah de nézzünk vmi 25-ös jóslatot:
Kap: Abbiati, Amelia
Véd: Abate, De Sciglio, Mexes, TS, (G)Yepes, Bonera, Antonini, Urby, Didac
KP: Noce, Montolivo, Muntari, KPB, Ambro, Aquilani, Flamini, Traore, Merkel
CS: Ibra, Pato, Binho, Sári, Maxi
Lehet lesz egy öreg 3. kapus is, de lehet h vmeik Primaverást hozzuk fel ha sérülés van, ha érkezik egy kp v vévő akk meg megy kölcsönbe Didac/Merkel.empty taxi
Taiwót és Cassanót hova küldöd? A többi szerintem korrekt, de ebbe úgyis jön még minimum 1-2 igazolászolika26
Casst egyszerűen kifelejtettem, akk -Merkel. Taiwo megmondta h nem akar visszajönni, nem fekszik neki az olasz foci, el kell fogadni, el kell adni vmi PL-csapatnak. Mondjuk én azon kevés ember közé tartozok aki mindig is bírta Ambrot, ütközik, felér a kapuhoz, vezér az öltözőben. Abate meg tény és való h upgradelhető lenne,de zsidók vagyunk ha veszünk is védőt most nyáron az ink belső lesz, ha szerencsénk van olyan, aki jobb oldalt is használható. Az olasz válogatottba meg ki kezdjen helyette? Maggio? Pff...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Allegri azt mondta, h Urby lesz a balhátvéd köv. szezonban. 😛 De miért kellett eddig a többiek szerencsétlenkedését nézni baloldalt?Duff
Emellett közölte h 25 fős lesz csak a keret és reméli h marad az erőnléti edző. Shazzeg idén volt olyan h alig szedtünk össze egy kezdőre való játékost!
Nah de nézzünk vmi 25-ös jóslatot:
Kap: Abbiati, Amelia
Véd: Abate, De Sciglio, Mexes, TS, (G)Yepes, Bonera, Antonini, Urby, Didac
KP: Noce, Montolivo, Muntari, KPB, Ambro, Aquilani, Flamini, Traore, Merkel
CS: Ibra, Pato, Binho, Sári, Maxi
Lehet lesz egy öreg 3. kapus is, de lehet h vmeik Primaverást hozzuk fel ha sérülés van, ha érkezik egy kp v vévő akk meg megy kölcsönbe Didac/Merkel.empty taxi
Sztem azért erősítenie kellene a Milannak, mert megmondom őszintén én Juve szurkolóként már már engem bánt, hogy Abate helyet kaphat a Milanban egyáltalán és ami még jobban, hogy az olasz bő EB-keretben is benne van. Ambrosiniről nem is beszélve. Nem érzem őket Milan szintű játékosnak egyszerűen.