Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/csucsigazolasokat-tervez-a-manchester-city-2131627

a Gyepes-Kuttor tandem elérhető.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Villa-Boas bárhol is előkelő helyen áll az para.Toca
Miért? 😀
Chelseanél kicsit leszerepelt, de azért előtte nem volt éppen rossz. Én örülnék neki, ha Rómába jönne, bár Bielsa az akiben titkon bízom


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
"Gilardino-Iaquinta-Luca Toni trióval"

megijedtem... mai napig nem értem, hogy Luca Toniból h lett normális játékos...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért kíváncsi vagyok, hogy hány év kell még az angoloknak, hogy rájöjjenek arra, hogy Rooney nem csatár.
Amíg Őt erőltetik legelől, addig baszhatják is. Nah, Carroll meg kibaszott nagy vicc. Inkább Crouch akkor már. 😂
Richards kimaradása szintén viszi a prímet, nevetséges, hogy az a szerencsétlen gyerek lassan a világ legjobbjai közé focizza magát, és ennyire vak az összes faszkalap kint.
Ferdinand hiánya simán túlélhető, az egyáltalán nem olyan tré, Gerrard viszont annál inkább. Szép a mosolya, jó arc, meg humoros biztosan, de Ő az, akinek már nincs helye a válogatottban nálam. Mint ahogy Lampardot is max. cserének vinném el.
Mondjuk Hodgson mindig is egy gyökér volt, nem csodálkozom, hogy még el sem kezdődött, már leégette Angliát.
Körülbelül olyan érzésem van, mint mikor évek óta azt látom, amikor az Olaszok nekimennek egy világversenynek a Gilardino-Iaquinta-Luca Toni trióval, kb. nem tudom eldönteni ilyenkor, sírjak-e vagy nevessek.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Villa-Boas bárhol is előkelő helyen áll az para. Martinez a főesélyes igazából
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Aztán hol vannak a Pool fanok? Végre kidobták a Daglisht...Toca
Hát én egy napja vagyok szarul. Nálam nagyon nem végre... Ha Neki nem adtunk időt (még ha az igazolások nem voltak az igaziak (bár én egyetértek párral)) akkor kinek fogunk. 😕 Mindegy, én nagyon szerettem volna, hogy maradjon most meg izgulhatunk ki lesz helyette.kristóf17
Allitolag levegoben van egy Rafa returnToca
az angolok nagyon bedobták a Wigan jelenlegi managerét a spanyol származású Roberto Martinezt a kalapba. Ő már kijelentette, hogy csak a megfelelő ajánlatra vár, mert el szeretné hagyni a Wigant. Állítólag mellette még Villas-Boas a legfőbb jelölt a posztra, bár ő nálunk is igen előkelő helyen van az edzőkérdésben.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 682 — "Grammar maci"
Aztán hol vannak a Pool fanok? Végre kidobták a Daglisht...Toca
Hát én egy napja vagyok szarul. Nálam nagyon nem végre... Ha Neki nem adtunk időt (még ha az igazolások nem voltak az igaziak (bár én egyetértek párral)) akkor kinek fogunk. 😕 Mindegy, én nagyon szerettem volna, hogy maradjon most meg izgulhatunk ki lesz helyette.kristóf17
Allitolag levegoben van egy Rafa returnToca
pincérrel jól jártok, legalább a BL-helyért küzdhetnétek az El-helyett... bár ez a keret rosszabb mint volt szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Aztán hol vannak a Pool fanok? Végre kidobták a Daglisht...Toca
Hát én egy napja vagyok szarul. Nálam nagyon nem végre... Ha Neki nem adtunk időt (még ha az igazolások nem voltak az igaziak (bár én egyetértek párral)) akkor kinek fogunk. 😕 Mindegy, én nagyon szerettem volna, hogy maradjon most meg izgulhatunk ki lesz helyette.kristóf17
Allitolag levegoben van egy Rafa return
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Aztán hol vannak a Pool fanok? Végre kidobták a Daglisht...Toca
Hát én egy napja vagyok szarul. Nálam nagyon nem végre... Ha Neki nem adtunk időt (még ha az igazolások nem voltak az igaziak (bár én egyetértek párral)) akkor kinek fogunk. 😕 Mindegy, én nagyon szerettem volna, hogy maradjon most meg izgulhatunk ki lesz helyette.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Lencse sajna a vidié, ők meg úgyis odaadják akár gombokért is az újpestnek.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 255 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk Lencsét ne akarják, egyébként számomra mind1. Mondjuk szvsz se Szivics se Véber nem fog belemenni abba a szerepbe h ennek a belgának legyen a bábja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Ezek a belgák sem szarral gurigáznak, profizmus van újpesten is a jelek szerint 😂

Amúgy ennek ellenére szerintem Szivics lesz (sajnos, mert Döme helyett el bírtam volna képzelni nálunk is), vagy esetleg Véber, biztos van a kerületben még néhány pult, amit nem fejelt meg. :cool:

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ujpest-szivicstol-olyat-kerdeztek-majd-kiesett-a-szekbol-2131423
Azert ez kemeny ha tenyleg ilyeneket kerdezgettek 😀

Mondjuk ha a szurkolók tényleg Gyuri bacsit akarjak (WTF ?) akkor nagyon megszoktak a majd jovore monologot es mar fuggok lettek 😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Aztán hol vannak a Pool fanok? Végre kidobták a Daglisht.

Jó ez az angol keret, de ki fog gólt lőni amíg Rúni nem játszik ? Érdekes taktika, biztos a Svéd meg a Francia meccset lehozzá 0-0al aztán kitömik az ukránokat. Nyerő taktikának tűnik.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 255 — Lájkold a zsűrit!
az első kerethirdetés az egervári érában, hogy nem az volt az első reakcióm h leköpöm a monitort... ( lipták azért megmaradt wtf?! )
peach
egész üdítő. csatár poszton én még kevésnek érzem a csapatot, egy jó Tisza még elférne 😛kristof
Csak a kedvedért: 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az első kerethirdetés az egervári érában, hogy nem az volt az első reakcióm h leköpöm a monitort... ( lipták azért megmaradt wtf?! )
peach
egész üdítő. csatár poszton én még kevésnek érzem a csapatot, egy jó Tisza még elférne 😛
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Kurv@ vizsgák miatt kábé most tudatosult bennem, hogy 3 nap múlva BL-döntő. 😀 😊 😀

Egy biztos: a 2006-os VB elődöntő, a 2008-as EB döntő, a 2010-es VB elődöntő, meg a 2010-es BL döntő után most már szeretném, ha a Németek nyernének. Még egy vereség már sok lenne. :S :/ 😕 😕 A felsorolt 4-et kicseszett nehéz volt megemészteni...

Mindegy, most nyerünk! 😛 😊Vrijbloed
Ne is mond. Progozás közbe mondom végre egy 2 óra kikapcsolódás erre kiderül hogy szombaton van, hogy pusztulnának el 😀
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kurv@ vizsgák miatt kábé most tudatosult bennem, hogy 3 nap múlva BL-döntő. 😀 😊 😀

Egy biztos: a 2006-os VB elődöntő, a 2008-as EB döntő, a 2010-es VB elődöntő, meg a 2010-es BL döntő után most már szeretném, ha a Németek nyernének. Még egy vereség már sok lenne. :S :/ 😕 😕 A felsorolt 4-et kicseszett nehéz volt megemészteni...

Mindegy, most nyerünk! 😛 😊
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 453
Oxi megoldja ne aggódjatok! 😊
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Megvan Anglia kerete az EB-re. Nem másolom be, mert fájdalmas. Sztem csoportutolsók leszünk.Duff
Én már kifejtettem a véleményem ezzel kapcsolatban máshol. Hodgsonnak volt képe azt nyilatkozni, hogy csupán futballszakmai szempontból hagyta ki Ferdinandot. Jah véletlenül sem azért, mert félt, hogy gubanc lesz közte és John "Rasszista" Terry közt. Meghát az ilyenek, hogy Rio rengeteg meccset kihagyott... Decembertől 3 bajnoki kivételével mindig fenn volt, a teljesítményére meg panasz se lehetett. No de mindegy, legalább nem sérül meg.
Az a Gerrard a CSK, aki a szezon 3/4ben pihent, benn van egy Stuart Downing, akinek 2 jó meccse nem volt idén, míg egy Daniel Sturridge (aki év végére tényleg kimaradt a Chelseaből nincs). S akkor Micah Richardsról megint nem szólok. Gondolom Cole lesz a balbekk, holott Leighton Baines pazar évet futott. Remélem összeállítja a Gerrard - Lampard belső tengelyt. Vicc. Ha Parker nem játssza végig a meccseket helyből lekéne lőni Hodgsont. Jah, hogy egy Michael Carrick szóba sem került.

Nézzük a csatárokat: Rooney (2 meccsről eltiltott), Carroll..., egy egész évben kegyvesztett Defoe, és egy gyakorlatilag újonc, jelenleg sérült Danny Welbeck, aki remek játékos lesz, de még nagyon szertelen. Nem ő tőle kellene várni a csodát. Csodálom, hogy Jordan Henderson nem kerettag a liverpooliak közül.

Vicc, aztán Rooney megint olyan lesz a bajnokság elején, mint a... 1. Nem pihen normálisan, 2. úgyis ő lesz beállítva bűnbaknak, s megint támadja a média ezerrel.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Jah. Bár azért tudnék néhány játékost akinek örülnék ha kerettag lenne: Rudolf, Huszti, Tőzsér, Vadócz, Vass, Elek, Horváth G., Szálasi, Timár, Köteles...empty taxi
Szálasi helyett Horthy került a keretbe, az nem jó? 😀Bálesz
és Kádár is csatlakozik az U-21 után. 😀 Lesz itt harc a kezdőért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 107
Megvan Anglia kerete az EB-re. Nem másolom be, mert fájdalmas. Sztem csoportutolsók leszünk.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Jah. Bár azért tudnék néhány játékost akinek örülnék ha kerettag lenne: Rudolf, Huszti, Tőzsér, Vadócz, Vass, Elek, Horváth G., Szálasi, Timár, Köteles...empty taxi
Szálasi helyett Horthy került a keretbe, az nem jó? 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
az első kerethirdetés az egervári érában, hogy nem az volt az első reakcióm h leköpöm a monitort... ( lipták azért megmaradt wtf?! )

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/szakaly-p-megyeri-gyurcso-es-meszaros-is-a-keretben-2131291

3 db nemzetközi szinten futbalistának nevezhető védővel azért lesznek nehézségeink továbbra is... korhutot pl. simán bepróbáltam volnapeach
Jah. Bár azért tudnék néhány játékost akinek örülnék ha kerettag lenne: Rudolf, Huszti, Tőzsér, Vadócz, Vass, Elek, Horváth G., Szálasi, Timár, Köteles...empty taxi
nyílván lehetne néhány személlyel vitatkozni, tőzsér és vas nálam is standard kerettag lenni, huszti ugye nem jön ki a hc-val, rudolf meg sérült... de legalább abból a 4-5 csókosból, már csak egy maradt, az is valami 😊peach
Azért, ha valamikor, akkor most megérthető, hogy Tőzsér kerettag. Az utóbbi félévben szinte semmit nem játszott a klubcsapatában. És naivság lenne azt gondolni, hogy ha akkor sem hívta be Egerváry, mikor alap kezdő volt a Genkben, akkor most be fogja hívni, mikor nem játszik.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
az első kerethirdetés az egervári érában, hogy nem az volt az első reakcióm h leköpöm a monitort... ( lipták azért megmaradt wtf?! )

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/szakaly-p-megyeri-gyurcso-es-meszaros-is-a-keretben-2131291

3 db nemzetközi szinten futbalistának nevezhető védővel azért lesznek nehézségeink továbbra is... korhutot pl. simán bepróbáltam volnapeach
Jah. Bár azért tudnék néhány játékost akinek örülnék ha kerettag lenne: Rudolf, Huszti, Tőzsér, Vadócz, Vass, Elek, Horváth G., Szálasi, Timár, Köteles...empty taxi
nyílván lehetne néhány személlyel vitatkozni, tőzsér és vas nálam is standard kerettag lenni, huszti ugye nem jön ki a hc-val, rudolf meg sérült... de legalább abból a 4-5 csókosból, már csak egy maradt, az is valami 😊peach
NK9 kerettag. Megmenekültünk.

criminal lawyer or criminal lawyer?