NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 264 — Lájkold a zsűrit!
Ezen a szinten vsz már nem a rugótechnika dönt, edzésen sztem a keretek bármelyik tagja beveri, itt az számít ki tud odaállni úgy h nem remeg meg a láb, ha a kapus az akkor a kapus.Blevi
+1, érdemes megnézni ilyen nyári barátságos tornákon mikor 11-es párbajra kerül a sor mennyire lazán lő bárki finyót.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 264 — Lájkold a zsűrit!
Ribery érvénytelenített gólja ugye tényleg les volt?
a társaságban ahol néztük többen állították hogy ellenféltől kapott labda volt attól hogy megpattant valakin
előtte a lövés...yooker
Többen ezt osztották a mi társaságunkban is, én erre annyit mondtam h ugye ha van egy lövés amit kivéd a kapus és a kipattanót rúgja be a lövés pillantában lesen álló játékos az is les, szal a Ribéry eset is az.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Ezen a szinten vsz már nem a rugótechnika dönt, edzésen sztem a keretek bármelyik tagja beveri, itt az számít ki tud odaállni úgy h nem remeg meg a láb, ha a kapus az akkor a kapus.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Kapus ne rúgjon büntetőt, mert rosszabb a rugótechnikája mint a mezőnyjátékosoknak. .Jughead
Chilavert, Butt, Rogero Ceni...Amadeus91
Victor Valdes, van der Sar ugyan nem rúg büntető, de elég jók lábbal is.Sinisa
Victor Valdes are you kidding me 😀 Top 3 kapus kit tuti nem raknék be rúgni 😀

Ribery lesgólja egyébként tényleg az volt, azért senki nem szólhat.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 349 — Expect the Best !
Ribery érvénytelenített gólja ugye tényleg les volt?
a társaságban ahol néztük többen állították hogy ellenféltől kapott labda volt attól hogy megpattant valakin
előtte a lövés...
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Pluszba még tropára mentek az idegeim is... 😕 😕 😕 😕

Félig sikerült csak bebaszni, félig azt se vágom hol vagyok, meg kurvára el vagyok keseredve... 😕
😕

Kihajtottuk a belünket a győzelemért, és nesze neked, semmi. 😕 😕 😕
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 851
Szegény Bastiant sajnálom, ha van valaki aki nem ronthat tizenegyest az ő. Tudta ezt ő is, nem véletlen zuhant ennyire össze.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 349 — Expect the Best !
Óriási meccs volt! Mindent megtett a Bayern , de egy ilyen tökéletesen védekező Chelsea még a Barcat is megállította!
Megtörtént amit nem gondoltam volna sosem!Mentálisan erősebb volt a Chelsea egy német csapatnál! 1:0 után hibáztak nagyot mert elhitték hogy vége...
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hazaértem.. Nem tudok mit írni. 2010 ehhez képest semmi. 😕 😕 😕 😕

Müller góljánál torka szakadtomban üvöltöttem, hogy megvan, meg kell lennie!

Robben 11-esénél üvöltöttem, hogy ez dönt. A 11-es párbajban 2-0 után, biztosra vettem, hogy meglesz. Összekapaszkodva álltam a többi Bayernessel, és vártam a csodát.

A végén sírni se tudtam. Még berúgni se normálisan. 😕 😕 😕 :/ :/ :/ :/

Képtelenség, mi érdemeltük meg ezt a serleget, annyira nincs igazság... 😕 😕 😕 😕
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Jó szar meccs volt különben. De nagyon örültem, hogy a legnagyobb kedvencem végre megnyerte. Mi gólt fejelt, édes istenem. Bravó dinamo!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Tizenegyesnél rohadtul nem a rúgótechnika dönt.
Simán lehet, hogy nem volt 5 vállalkozó, aztán mondta Neuer, hogy akkor rúg ő is.
Ha még a rúgótechnika döntene, egy csapaton belül általában a kapusok az élmezőnyben vannak ezen a téren. (pl Gomeznél sokkal jobb)
Tizenegyest sorsdöntő helyzetben nyerő típusú emberrel kell rúgatni. Neuer sztem ez a kategória. Be is rúgta úgy, hogy Cech nem tudott hozzáérni a labdához. Ezt rajta kívül csak egy társának sikerült.
Szóval nem hiszem, hogy ez volt a kudarc oka, sokkal inkább hogy nem képesek 20 helyzetből 1-nél többet belőni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Ez is igaz, de (bár nagyon nem csípem a csávót) talán a legjobb ballábas támadó játékos a piacon.......csi77
A "piacon" alatt mit értesz?
😊Sinisa
Hát nem ahol a sárgarépák vannak..... 😊 Én személy szerint egy férfiatlan (figyeld a kéztartását!), nagyképű, gyökér majomnak tartom, aki viszont főként jobboldalról befelé cselezve (csakis bal lábbal) állandó veszélyt jelent szinte bárki ellen a kapura. Ezért , illetve a gyors ritmusváltások és a sebessége miatt állítom, hogy top 3-as játékos baloldalon. Az, hogy sem a válogatottjával, sem a Bayernnal nem ért még révbe, az különösebben nem zavar, sőt...... 😊csi77
A "ballábas támadó" miatt mertem kérdezni.
Mert mintha rémlene egy háromszoros aranylabdás góltermelő is. 😊

Egyébként én az egydimenziós játéka, és a sérülékenysége miatt nem soroltam soha a top3-ba.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 649 — Bears & Illinois fan
Kapus ne rúgjon büntetőt, mert rosszabb a rugótechnikája mint a mezőnyjátékosoknak. .Jughead
Chilavert, Butt, Rogero Ceni...Amadeus91
Victor Valdes, van der Sar ugyan nem rúg büntető, de elég jók lábbal is.Sinisa
Ebben Higuita volt az ász, bár ő inkább mezőnyből akarta berúgni. 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 649 — Bears & Illinois fan
ezzel semmi baj nem lenne, ha Robben am. nem hagyná ki zsinórban a büntetőket és nem lenne akkora arca, hogy a Holdról is látható.Amadeus91
Ez is igaz, de (bár nagyon nem csípem a csávót) talán a legjobb ballábas támadó játékos a piacon.......csi77
A "piacon" alatt mit értesz?
😊Sinisa
Hát nem ahol a sárgarépák vannak..... 😊 Én személy szerint egy férfiatlan (figyeld a kéztartását!), nagyképű, gyökér majomnak tartom, aki viszont főként jobboldalról befelé cselezve (csakis bal lábbal) állandó veszélyt jelent szinte bárki ellen a kapura. Ezért , illetve a gyors ritmusváltások és a sebessége miatt állítom, hogy top 3-as játékos baloldalon. Az, hogy sem a válogatottjával, sem a Bayernnal nem ért még révbe, az különösebben nem zavar, sőt...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
oszt kapus már mé ne rúghatna?
11 méterről képes elrúgni a kapuig és a posztjából adódóan fejben sokkal erősebb, mint a mezőnyjátékosok.gabokocka
Kapus ne rúgjon büntetőt, mert rosszabb a rugótechnikája mint a mezőnyjátékosoknak. .Jughead
Chilavert, Butt, Rogero Ceni...Amadeus91
Victor Valdes, van der Sar ugyan nem rúg büntető, de elég jók lábbal is.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Szegény kiharcolta a büntit, amibe belesérült. A sérüléséről meg ugye nem tudunk még semmit. Robben meg kihagyja. Hát nem filmbeillő ?gamerkr
ezzel semmi baj nem lenne, ha Robben am. nem hagyná ki zsinórban a büntetőket és nem lenne akkora arca, hogy a Holdról is látható.Amadeus91
Ez is igaz, de (bár nagyon nem csípem a csávót) talán a legjobb ballábas támadó játékos a piacon.......csi77
A "piacon" alatt mit értesz?
😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
oszt kapus már mé ne rúghatna?
11 méterről képes elrúgni a kapuig és a posztjából adódóan fejben sokkal erősebb, mint a mezőnyjátékosok.gabokocka
Kapus ne rúgjon büntetőt, mert rosszabb a rugótechnikája mint a mezőnyjátékosoknak. Kapus ne rúgjon büntetőt, mert míg ha egy mezőnyjátékos kihagyja akkor emésztheti magát (mert fogja) ugyanis onnantól csak szurkolnia vagy imádkoznia kell, addig a kapus továbbra is meghatározó szereplő marad, ahová kell a tiszta fej. Kapus ne rúgjon büntetőt, mert posztjából adódoan teljesen ismeretlen dolog ez neki. Kapus ne rúgjon büntetőt, mert ha berúgja azzal az ellenfél játékosai úgy érzik, hogy megalázták őket, hisz egy kapus is berúgta. És még van sok ok, hogy miért nem a kapusok büntetőznek, és én nem azt mondom, hogy ezért kaptak ki (mivel nem láttam nem is mondhatnám), de ilyet szerintem felelőtlenség tenni. Ez csak az én véleményem, valószínűleg ez ezen a meccsen nem volt döntő faktor, de akkor sem tehet meg ilyet szerintem egy klub egy BL döntőn.Jughead
Chilavert, Butt, Rogero Ceni...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Szegény kiharcolta a büntit, amibe belesérült. A sérüléséről meg ugye nem tudunk még semmit. Robben meg kihagyja. Hát nem filmbeillő ?gamerkr
ezzel semmi baj nem lenne, ha Robben am. nem hagyná ki zsinórban a büntetőket és nem lenne akkora arca, hogy a Holdról is látható.Amadeus91
Ez is igaz, de (bár nagyon nem csípem a csávót) talán a legjobb ballábas támadó játékos a piacon.......csi77
túlértékelt és ideggyenge... ha jól emlékszem a VB döntőben is 2 100%-s ziccert rontott el, 1 az 1ben a kapussal szemben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 911
oszt kapus már mé ne rúghatna?
11 méterről képes elrúgni a kapuig és a posztjából adódóan fejben sokkal erősebb, mint a mezőnyjátékosok.gabokocka
Kapus ne rúgjon büntetőt, mert rosszabb a rugótechnikája mint a mezőnyjátékosoknak. Kapus ne rúgjon büntetőt, mert míg ha egy mezőnyjátékos kihagyja akkor emésztheti magát (mert fogja) ugyanis onnantól csak szurkolnia vagy imádkoznia kell, addig a kapus továbbra is meghatározó szereplő marad, ahová kell a tiszta fej. Kapus ne rúgjon büntetőt, mert posztjából adódoan teljesen ismeretlen dolog ez neki. Kapus ne rúgjon büntetőt, mert ha berúgja azzal az ellenfél játékosai úgy érzik, hogy megalázták őket, hisz egy kapus is berúgta. És még van sok ok, hogy miért nem a kapusok büntetőznek, és én nem azt mondom, hogy ezért kaptak ki (mivel nem láttam nem is mondhatnám), de ilyet szerintem felelőtlenség tenni. Ez csak az én véleményem, valószínűleg ez ezen a meccsen nem volt döntő faktor, de akkor sem tehet meg ilyet szerintem egy klub egy BL döntőn.
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 649 — Bears & Illinois fan
én Riberyt sajnálom. Asszem pár hete Robbennel volt is valami kakaskodása, a Bayern is jobban járna ha csak egy dudás maradna. És az nem a nagy-, hanem a sebhelyes képű lenne 😊eaglesmcnabb
Szegény kiharcolta a büntit, amibe belesérült. A sérüléséről meg ugye nem tudunk még semmit. Robben meg kihagyja. Hát nem filmbeillő ?gamerkr
ezzel semmi baj nem lenne, ha Robben am. nem hagyná ki zsinórban a büntetőket és nem lenne akkora arca, hogy a Holdról is látható.Amadeus91
Ez is igaz, de (bár nagyon nem csípem a csávót) talán a legjobb ballábas támadó játékos a piacon.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Robben-t én már eladtam volna. Bomlasztó, nagypofájú paraszt. (tipikus holland am) többet vesztünk vele mint amennyit nyerünk. Schweinit sajnálom, Neuer meg isten. Hihetetlen... 😕 😕 😕 😕Amadeus91
én Riberyt sajnálom. Asszem pár hete Robbennel volt is valami kakaskodása, a Bayern is jobban járna ha csak egy dudás maradna. És az nem a nagy-, hanem a sebhelyes képű lenne 😊eaglesmcnabb
Szegény kiharcolta a büntit, amibe belesérült. A sérüléséről meg ugye nem tudunk még semmit. Robben meg kihagyja. Hát nem filmbeillő ?gamerkr
ezzel semmi baj nem lenne, ha Robben am. nem hagyná ki zsinórban a büntetőket és nem lenne akkora arca, hogy a Holdról is látható.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 518 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Robben elbalfaszkodta, de én nem a Chelsea-t és a játékfelfogásukat szidnám, hanem a helyzetkihasználásunkat. Szögletekkel nem mentünk semmire, Gomeznek megint 4 helyzete volt... Fejben nem voltunk ott a helyzetek végén, mindig hiányzott egy pici. A büntetőknél szintén. Mintha egy véletlenszerűen kiválaszott Bundesliga meccsünket néztem volna végig.

A londoniak jól csinálták amit csináltak, nem egy szemet gyönyörködtető dolog, de célravezető. Az, hogy pont most bukunk a tizipárbajban, különösen szar :/gamerkr
Robben-t én már eladtam volna. Bomlasztó, nagypofájú paraszt. (tipikus holland am) többet vesztünk vele mint amennyit nyerünk. Schweinit sajnálom, Neuer meg isten. Hihetetlen... 😕 😕 😕 😕Amadeus91
én Riberyt sajnálom. Asszem pár hete Robbennel volt is valami kakaskodása, a Bayern is jobban járna ha csak egy dudás maradna. És az nem a nagy-, hanem a sebhelyes képű lenne 😊eaglesmcnabb
Szegény kiharcolta a büntit, amibe belesérült. A sérüléséről meg ugye nem tudunk még semmit. Robben meg kihagyja. Hát nem filmbeillő ?

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jaj, ez az analógia ritka nagy butaság volt. Amíg soccerben a védekezés jelentős passzivitást jelent, addig fociban az ütős védelmekre mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy passzív.

Arról nem beszélve, hogy lelki szegény, aki nem értékeli a jó foci védelmeket 😛Jakehomer
Félreértettél ám 😛 Én imádom a defense fightokat NFL-ben, jobban élvezek egy jó defense miatti 7-3-at mint egy szar védelmes 50-40-et 😊

De ez nem olyan sokaknál van meg, főleg aki nem rég óta nézi, vagy nincs annyira belemerülve, azoknak sokkal kevésbé szórakoztató. Nyilván nem teljesen összehasonlítható, de olyan szempontból igen, hogy általában nézve, vagy a többséget figyelembe véve az a szórakoztató, ami sok pontszerzéssel jár.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 346 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
2012: Year of the Anti-Football. (Robben-nek a jó édes mamáját...)Amadeus91
Robben elbalfaszkodta, de én nem a Chelsea-t és a játékfelfogásukat szidnám, hanem a helyzetkihasználásunkat. Szögletekkel nem mentünk semmire, Gomeznek megint 4 helyzete volt... Fejben nem voltunk ott a helyzetek végén, mindig hiányzott egy pici. A büntetőknél szintén. Mintha egy véletlenszerűen kiválaszott Bundesliga meccsünket néztem volna végig.

A londoniak jól csinálták amit csináltak, nem egy szemet gyönyörködtető dolog, de célravezető. Az, hogy pont most bukunk a tizipárbajban, különösen szar :/gamerkr
Robben-t én már eladtam volna. Bomlasztó, nagypofájú paraszt. (tipikus holland am) többet vesztünk vele mint amennyit nyerünk. Schweinit sajnálom, Neuer meg isten. Hihetetlen... 😕 😕 😕 😕Amadeus91
én Riberyt sajnálom. Asszem pár hete Robbennel volt is valami kakaskodása, a Bayern is jobban járna ha csak egy dudás maradna. És az nem a nagy-, hanem a sebhelyes képű lenne 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 649 — Bears & Illinois fan
Videoton?Amadeus91
😊 Nem magyar csapatról van szó, de találgass, három tagja ennek a csatársornak magyar válogatott volt ......csi77
Barca? (Czibor-Kubala?)Amadeus91
Igen, jól gondolod. Kocsis, Czibor, Kubala, Szalai, Kaszás volt ez a csatársor és csak egy meccsen szerepeltek így együtt, én ezért drukkolok neki több mint 15 éve

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png