NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
...Toca
Szép volt a gólod Toca az Eger ellen, kár hogy így is kikaptunk!

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Azért ez egy német csapattól (attól hogy ennyi a külföldi a szervezés "német" kell hogy legyen) elég durva, igazatok van egy Effenberg-gel a pályán ez elképzelhetetlen hogy valaki aki egyébként jól lövi ne merjen odaállni :rolleyes:davemayer
De Robben nem lövi jól, pláne nem döntő helyzetben , többször bizonyított már hogy nagy tétnél elkúrja. Tán idén a Dortmund ellen is ,de volt korábban is példa rá.
Nauernek kellett volna lőnie 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 692 — "Grammar maci"
Azért ez egy német csapattól (attól hogy ennyi a külföldi a szervezés "német" kell hogy legyen) elég durva, igazatok van egy Effenberg-gel a pályán ez elképzelhetetlen hogy valaki aki egyébként jól lövi ne merjen odaállni :rolleyes:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
http://www.sport1.de/de/fussball/fussball_championsleague/artikel_562667.html

bohózat...

Toni Kroos nicht, der schon gegen Real gescheitert war, und Arjen Robben sowieso nicht nach seinem versemmelten Strafstoß in der Verlängerung. Anatoliy Tymoshchuk, immerhin Kapitän der Ukraine, zog ebenfalls den Schwanz ein, was den ausgewechselten Thomas Müller auf 180 brachte. Müller fuchtelte und schrie, der schussgewaltige Tymoshchuk blieb bei seinem Nein.
Nach einer gefühlten Ewigkeit und energischen Winken von Bastian Schweinsteiger und Mario Gomez schaltete Neuer und traf. Es war sein erster Elfer in einem Pflichtspiel überhaupt.

wtf.. úgy kellett összekaparni 5 lövőt...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
a hentes Pepe?
hát ő mondjuk inkább -10 milla, + 30 milla, szóval akkor 20 millát adnátok Thiagoért 😊
mondjuk nektek, így a Realnak a 10 millás játékost is duplájáért adja a Barca, így a jó kapcsolat miatt 😊
szóval azért azzal is számolj, mint fontos tényezőStez
vágod hogy Thiago Silváról van szó. 😀 Valamelyik lap megemlítette, hogy érte ajánlottunk volna egy pepét+30 misit.eaglesmcnabb
jaaa kavarodtam 😀
persze, de az a pletyka régi
tudtommal Mourinho Ibrát akarja nagyon nagyon, és Higuain+Pepe+pénz, vagy Kaká+Higuain+pénz lenne érte az ajánlat, én egyiknek sem örülnék, ha megy, inkább menjen a Cityhez, ott sokkal többet kapnánk érte
a Realnál viszont állítólag manapság nagyon érdeklődünk Sahin iránt, de Mourinho határozottan megmondta, hogy nem eladó, illetve Khedira is érdekelne, bár én azt nem értem továbbra sem, hogy miért nem hozzuk el Lasst, amikor most áron alul megszerezhetnénk..

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a hentes Pepe?
hát ő mondjuk inkább -10 milla, + 30 milla, szóval akkor 20 millát adnátok Thiagoért 😊
mondjuk nektek, így a Realnak a 10 millás játékost is duplájáért adja a Barca, így a jó kapcsolat miatt 😊
szóval azért azzal is számolj, mint fontos tényezőStez
vágod hogy Thiago Silváról van szó. 😀 Valamelyik lap megemlítette, hogy érte ajánlottunk volna egy pepét+30 misit.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
a hentes Pepe?
hát ő mondjuk inkább -10 milla, + 30 milla, szóval akkor 20 millát adnátok Thiagoért 😊
mondjuk nektek, így a Realnak a 10 millás játékost is duplájáért adja a Barca, így a jó kapcsolat miatt 😊
szóval azért azzal is számolj, mint fontos tényező

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hát, valóban kissé vicces volna.
Mondjuk nagyon bírom Thiagot és szerintem baszott jó játékos lesz 1-2 éven belül, de akkor is, Silva a világ egyik legjobb védője, fiatal és fasza.
Viszont ha ez a pletyi igaz, erre szvsz a Barca lehet rá fog kapni, mert ez szerintem abszolut nem drága. Thiago nem ér 20 millát, ahogy a cikk írja, jelenleg még biztos nem, még ha a potenciál meg is van benne, ez kevés volna Silváért így is rettentően.
Viszont Dani Alvestől meg akar válni a Barca, így én simán ott kezdeném, hogy Thiago+Dani Alves, vagy még akár Mascheranot is belevonnám valahogy. Nyilván nem álmom egyik játékos sem, azért említem őket, mert róluk az utóbbi hetekben már írták, hogy érdeklődünk utánuk, így némi realitása még lehetne is a dolgoknak, inkább, mint hogy egy Messit hozunk el. 😀
Nekem az álom így kezdésben továbbra is az volna, ha Patot el tudjuk sózni a PSG-nek 20-25 milláért legalább, akkor azt hiszem, hogy a Tévez-Balotelli duó egyik tagja azonnal jönne.Stez
bezzeg mi Pepe+30 misit rebesgettünk Thiagoért 😂 annyit meg mondjuk már nem ér. De ahogy mondtad a világ 2. legjobb belső védője a brazil. szerk.: szvsz Pepe a legjobb 😊 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 960 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hazaértem.. Nem tudok mit írni. 2010 ehhez képest semmi. 😕 😕 😕 😕

Müller góljánál torka szakadtomban üvöltöttem, hogy megvan, meg kell lennie!

Robben 11-esénél üvöltöttem, hogy ez dönt. A 11-es párbajban 2-0 után, biztosra vettem, hogy meglesz. Összekapaszkodva álltam a többi Bayernessel, és vártam a csodát.

A végén sírni se tudtam. Még berúgni se normálisan. 😕 😕 😕 :/ :/ :/ :/

Képtelenség, mi érdemeltük meg ezt a serleget, annyira nincs igazság... 😕 😕 😕 😕Vrijbloed
Ez mondjuk faszság.Azé a kupa aki megnyeri ez nem szimpátia kupa hanem blJanek
Ott a pont.

Én az utolsó 25 percbe kapcsolódtam be sajnos,de amit láttam az tetszett.A Bayernt utálom,a Chelseat kedvelem,így alapból megvolt,h kinek szurkolok.Drogba kúrva nagy arc,mindig is imádtam :d Mondjuk szívesen megnéztem volna,ha Robben a párbajnál is odaáll,de ezt már akkor sejtettem,hogy nem fog mikor kihagyta a hosszabbításban.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát, valóban kissé vicces volna.
Mondjuk nagyon bírom Thiagot és szerintem baszott jó játékos lesz 1-2 éven belül, de akkor is, Silva a világ egyik legjobb védője, fiatal és fasza.
Viszont ha ez a pletyi igaz, erre szvsz a Barca lehet rá fog kapni, mert ez szerintem abszolut nem drága. Thiago nem ér 20 millát, ahogy a cikk írja, jelenleg még biztos nem, még ha a potenciál meg is van benne, ez kevés volna Silváért így is rettentően.
Viszont Dani Alvestől meg akar válni a Barca, így én simán ott kezdeném, hogy Thiago+Dani Alves, vagy még akár Mascheranot is belevonnám valahogy. Nyilván nem álmom egyik játékos sem, azért említem őket, mert róluk az utóbbi hetekben már írták, hogy érdeklődünk utánuk, így némi realitása még lehetne is a dolgoknak, inkább, mint hogy egy Messit hozunk el. 😀
Nekem az álom így kezdésben továbbra is az volna, ha Patot el tudjuk sózni a PSG-nek 20-25 milláért legalább, akkor azt hiszem, hogy a Tévez-Balotelli duó egyik tagja azonnal jönne.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 692 — "Grammar maci"
http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/21/galliani_valasza_silvara_thiago_alcantara_10_millo_euro_az_araStez
Ez egy vicc lenne. Értem én, h tehetséges a srác meg minden, de azért a jelenlegi egyik legjobb (ha nem a legjobb) védőért...


Más (lol) : Ryan Giggs (589) több mérkőzést játszott a Premier League-ben, mint a Manchester City (568). 😀Duff
annyira bírom az ilyen adatokat, és nemcsak azért mert Giggs 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/21/galliani_valasza_silvara_thiago_alcantara_10_millo_euro_az_araStez
Ez egy vicc lenne. Értem én, h tehetséges a srác meg minden, de azért a jelenlegi egyik legjobb (ha nem a legjobb) védőért...


Más (lol) : Ryan Giggs (589) több mérkőzést játszott a Premier League-ben, mint a Manchester City (568). 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/21/galliani_valasza_silvara_thiago_alcantara_10_millo_euro_az_ara

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Kopasz má megint alkot: Gansot úgy akarja leigazolni h Robinho plusz néhány millió euró. Shazzeg így is van annyi üveg a csapatnál, szerzünk még egyet és elküldünk egy használható támadót mellé...empty taxi
Én simán aláírnám ezt, ha mondjuk valami akkorát alkotna, hogy 1-1-ben cserélné Robinhora Gansot, vagy 5-8 milliót ad maximum Robinho mellé.
Ha Robinhot 10+ milláért sikerül beszámolni valami üzletbe, szerintem az már hatalmas okosság lenne. Mindent kihagy, idényenként 2, maximum 3 jó meccse van. És mi a pozitívuma? Egyedül az, hogy nem üveg. Ettől függetlenül szerintem konkrétan szar. A másik meg az, hogy azért ne feledd, hogy Cassano ahogy felépült, kibaszott jó volt rögtön egy szívműtét után, Ő Robinho helyén simán eljátszogat, + ha nem adjuk el Patot, Ő is Robinho helyén tud majd játszani, és akkor még nem vettük figyelembe Galliani nyilatkozatát, hogy idén nyáron mindent meg fogunk tenni azért, hogy Tévezt megszerezzük.
Na ott valszeg egy nagyobb kavarás is lehet, de a CIty nagyon akarja Ibrát, én ott tutira elhoznám Tévezt + Balotellit kölcsönbe opcióval, a City szerintem meg is adná ezt némi alkudozás után. Megnyerték a PL-t, most megy a seggnyalás oda-vissza, de azért ne feledjük, hogy Balotelli Mancini bögyében van már nagyon, aki még hülyébb lesz, ha megtudja, hogy a Milanban köthet ki, hiszen neki ez az álma évek óta, biztosan megint elkezdene balhézni, hogy a City konkrétan meg akarjon tőle szabadulni. Míg Tévezzel is hiába békültek ki, meg nagy a szerelem, ettől függetlenül pár hónap alatt nem változott a háttérben sok. Mancini rendszeres bajforrásként tekint Tévezre, Tévez pedig a Milanban szeretne játszani olyannyira, hogy már pár hónapja kötöttünk vele szóbeli megállapodást, ami után még 35 millióért sem volt hajlandó aláírni az Interhez, sem pedig más csapathoz sem.
De amit utálok, hogy egy üzlettel mindig annyit baszakszunk, hogy elmegy vele a mercato és félek, most is ez lesz. Jön valami TÉvez-Ganso féle überigazolás, közben meg elfelejtünk középhátvédet, vagy középpályást hozni.
Középhátvéd pedig kurvára kellene, továbbra is Ogbonnát emlegetik sok helyen, de egyre több hír jelenik meg Verthongenről is. Leszarom melyik jönne, jó mindkettő. 😀
Középpályára meg egyre inkább Strootmant emlegetik.
Csak egyetlen dologtól tartok, mégpedig hogy nálunk szinte mindegyik mercato így indul, tucatnyi, nagyobbnál nagyobb név kerül szóba, majd hetek alatt mindegyiket viszi műs, mivel mi zsidóskodunk, aztán egyetlen jó játékos sem érkezik és feltöltjük a keretet 2-3-4 kölcsönbe érkező másodhegedűssel, vagy noname senkikkel, akiknek a legtöbbje Mesbah szintű minőséget képvisel maximum.
Megint nem lesz semmi komoly sem.

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 349 — Expect the Best !
totál látszódott a Bayernes arcokon a hosszabbítás végén amit itt is írtatok!
a tanácstalanság , és a félelem...
Robben teljesen ki volt !

a megérdemelte dologhoz még annyit hogy lehet hogy a Bayern többet támadott , de
1. kb 3 percet kellett volna kivédekezni a végén , nem jött össze..
2. a hosszabbításban 11.-est lőhettek a győzelemért , kihagyták..
3. vezettek a tiziknél a végén is ,mégis elbukták...

az igazán fontos pillanatokban mind gyengébbek voltak ...
ettől függetlenül óriásit játszottak ők is , de nem jó dolog elvenni a másiktól a győzelem örömét!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
ez a Montpellier meccs eléggé érdekes 😀
nyert a PSG így ők vezetik a bajnokságot, mivel hogy az Aux-Montp meccs félbeszakadt. Bár nem tudom miért. Az x jó a vendégeknek, bajnokok lehetnek vele, de van vagy 15 perc hátra még. 1-1Habi
Az egyenlítő gólnál teledobálták a pályát szalagokkal meg pirotechnikai cuccokkal.A biztonság kedvéért azért még Utaka nyomott egyet 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez a Montpellier meccs eléggé érdekes 😀
nyert a PSG így ők vezetik a bajnokságot, mivel hogy az Aux-Montp meccs félbeszakadt. Bár nem tudom miért. Az x jó a vendégeknek, bajnokok lehetnek vele, de van vagy 15 perc hátra még. 1-1Habi
Lyon meccs brutál volt...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ez a Montpellier meccs eléggé érdekes 😀
nyert a PSG így ők vezetik a bajnokságot, mivel hogy az Aux-Montp meccs félbeszakadt. Bár nem tudom miért. Az x jó a vendégeknek, bajnokok lehetnek vele, de van vagy 15 perc hátra még. 1-1


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
szerencsére nem láttam a "meccset", és én továbbra is tartom, h volt szarabb csapatunk, egészen pontosan minimum 3 évig...ennyi.

nem baj MAJD JÖVŐRE! 😊Divat
Na már ti is?! 😊zavi27
of course! 😀

ja és sztem Eninful a legbesztebb! Xanyi is elbújhat mögötte!Divat
Óriási homály tényleg, ahogy az egész szezonunk nekünk is! Majd jövőre! 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Kopasz má megint alkot: Gansot úgy akarja leigazolni h Robinho plusz néhány millió euró. Shazzeg így is van annyi üveg a csapatnál, szerzünk még egyet és elküldünk egy használható támadót mellé...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat, látod még a fejlődést? Azt mondtad, majd a tavaszi szezon meggyőz engem is. Hát meggyőzött. Most már HATÁROZOTTAN ki merem jelenteni: soha ilyen szar csapata nem volt még a Ferencvárosnak.Bálesz
szerencsére nem láttam a "meccset", és én továbbra is tartom, h volt szarabb csapatunk, egészen pontosan minimum 3 évig...ennyi.

nem baj MAJD JÖVŐRE! 😊Divat
Na már ti is?! 😊zavi27
of course! 😀

ja és sztem Eninful a legbesztebb! Xanyi is elbújhat mögötte!

|
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
a magyar chelsea szurkolói klub győri állomásán ~30 szurkolóval néztük a döntőt, zseniális élmény volt utána együtt énekelni/sírni/nevetni/inni, kb. mint a Giantses SB győzelem, csak most társaságban élhettem át.
őszintén kívánom mindenki másnak is egy hasonló élményt 😊kristof
Debrecenben a Bayernesek is voltunk, vagy 25-en, 30-an. 😀 Óriási élmény volt együtt sírni, nevetni, inni, összekapaszkodni a tizenegyes párbajnál, tényleg leírhatatlan volt.

Csak hát ugye a meccs vége...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a magyar chelsea szurkolói klub győri állomásán ~30 szurkolóval néztük a döntőt, zseniális élmény volt utána együtt énekelni/sírni/nevetni/inni, kb. mint a Giantses SB győzelem, csak most társaságban élhettem át.
őszintén kívánom mindenki másnak is egy hasonló élményt 😊
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
Divat, látod még a fejlődést? Azt mondtad, majd a tavaszi szezon meggyőz engem is. Hát meggyőzött. Most már HATÁROZOTTAN ki merem jelenteni: soha ilyen szar csapata nem volt még a Ferencvárosnak.Bálesz
szerencsére nem láttam a "meccset", és én továbbra is tartom, h volt szarabb csapatunk, egészen pontosan minimum 3 évig...ennyi.

nem baj MAJD JÖVŐRE! 😊Divat
Na már ti is?! 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
http://www.tz-online.de/sport/fussball/fc-bayern/einigung-claudio-pizarro-wechselt-bayern-muenchen-tz-2325292.html

ennek az igazolásnak mi értelme?! Nem volt elég dráma a tegnapi még akkor meg is kell fejelni?! :o :o :o 😕 😕 😕 😐 😐 😐 :mad: :mad:

criminal lawyer or criminal lawyer?