NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
undorítóan mákos csapat, hihetetlen...Farky
Mákos ? Mert Robben luzer fcset jatszik?
Remelem nyer a Chealsea mostmar
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Cech 😀Toca
Robben: pech
😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
undorítóan mákos csapat, hihetetlen...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Cech 😀
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Droga: hős és hülye gyerek egy személyben. (?)

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
A soccer szégyene lesz, ha ez a cselszki nyeri a BL-t ezzel az anti-focival... Pedig nem vagyok bayern drukker, de most már nyerjék meg.Farky
Defense win the champions league?Sinisa
hát nagyon úgy fest

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
A soccer szégyene lesz, ha ez a cselszki nyeri a BL-t ezzel az anti-focival... Pedig nem vagyok bayern drukker, de most már nyerjék meg.Farky
Defense win the champions league?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
kurvára nem vicces ez az anti-foci ha ellenünk tolják 1 döntőben... :mad:

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 518 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
persze... 1 szögletet kellett volna kibírni.. annyira tipikus

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
A soccer szégyene lesz, ha ez a cselszki nyeri a BL-t ezzel az anti-focival... Pedig nem vagyok bayern drukker, de most már nyerjék meg.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 633 — Eagles fan
LOL. Na most zuhan össze a Bayern? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Drooooooggggbbbaaaaaa
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Torresnek gyorsan kell piritania valamit
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
MÜÜLLLLEEEEEEEEEEEEEEER

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 576 — Invisible man
Ezenek szóltak hogy csak a 16-oson belülről ér a gól???


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Hát a meccs előtt hosszabbításra és tizenegyespárbajra számítottam, de most már nem adok sok esélyt rá.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Divat, látod még a fejlődést? Azt mondtad, majd a tavaszi szezon meggyőz engem is. Hát meggyőzött. Most már HATÁROZOTTAN ki merem jelenteni: soha ilyen szar csapata nem volt még a Ferencvárosnak.Bálesz
Hát az a csapat ami még 1 évig kibérelte a 2.osztályt azért vetekszik 😀Toca
Az okosok szokták volt mondani,hogy kiesni könnyebb,mint visszajutni.Még ha ez így konkrétan nem is igaz,mert nem kiesés volt :rolleyes:JoeyPorter
Jaja, mert hat olyan kemeny az nb2 mezonye hogy az mtk is alig jut fel ...

Hol van fernando igy nem lesz chelszki w.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Divat, látod még a fejlődést? Azt mondtad, majd a tavaszi szezon meggyőz engem is. Hát meggyőzött. Most már HATÁROZOTTAN ki merem jelenteni: soha ilyen szar csapata nem volt még a Ferencvárosnak.Bálesz
Hát az a csapat ami még 1 évig kibérelte a 2.osztályt azért vetekszik 😀Toca
Az okosok szokták volt mondani,hogy kiesni könnyebb,mint visszajutni.Még ha ez így konkrétan nem is igaz,mert nem kiesés volt :rolleyes:

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Divat, látod még a fejlődést? Azt mondtad, majd a tavaszi szezon meggyőz engem is. Hát meggyőzött. Most már HATÁROZOTTAN ki merem jelenteni: soha ilyen szar csapata nem volt még a Ferencvárosnak.Bálesz
Hát az a csapat ami még 1 évig kibérelte a 2.osztályt azért vetekszik 😀
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Divat, látod még a fejlődést? Azt mondtad, majd a tavaszi szezon meggyőz engem is. Hát meggyőzött. Most már HATÁROZOTTAN ki merem jelenteni: soha ilyen szar csapata nem volt még a Ferencvárosnak.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 342 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mindenkinek más a véleménye.
Nekem pölö az, hogy kicsivel kevesebb volt a fetrengés, nyáladzás és sárdobálás, mint a tavalyi szezonban, és azelőtt és...
Ezért gáz, ha egy azon bajnokságban játszik a világ két legjobb csapata...(2x bajnoki meccs, 2x kupa, 1x szuperkupa, és még ott a BL...tudom, nem minden évben, de sok...)
Szerintem.JC6
Az El Clasicó is rossz időpontban volt, a BL párharc kellős közepén, egymást oltotta ki a Real és a Barca. Ilyen a football.
Igen "A magyar átlagdrukkernek a zselézett hajú latinrodrigók kellenek" meg a mélynövésű argentínok. Ha egyszer kétszer annyi gólt lőnek mint a többi focista akkor nincs mit ezen csodálkozni 😊
gondolom az átlag football nézőt is jobban érdekelt mostanság a Green Bay mint mondjuk a Rams vagy a tampa.eaglesmcnabb
kétlem, hogy itt csak arról van szó mint a GB esetében, hogy jól játszanak, na akkor ő velük toljuk a Maddenben. Ezek a latinok a Cristianok meg DiMáríják meg a többi "zsuga" - Neymar - az e típusú játékosok ma - sajnos - a magyar (foci szerető) fiatalság ideálja. Zselé, csajok, lóvé, pályán technikás "pikkpakkokosba" játék büdös nagy arccal meg a csillogó fülbevaló, jó telefon, luxus kocsi..stbstbstb. Aztán pedig megy a felháborodás, hogy ennek a fiatalságnak a jelentős hányada az életben is így "Pikkpakkokosba" próbál megmaradni, a lehető legkevesebb munkával, leggyorsabban a legtöbbet elérni, lehetőleg úgy hogy még akkor ő lehessen a fasza gyerek. Persze ebben a média nyakig benne van, mert az ilyen szarságokkal mint a VV még akkor megfejelik ezt a jelenséget. (Magyarországon sztár lett egy biztonsági őrből mert több esze volt mint a másik 13 funkcionális analfabétának.)

Persze egyoldalúan és elfogultan látom, nem utolsó sorban pedig hülyén. Csak hogy van az, hogy az a hülye, aki amellett áll ki, hogy munkával és szorgalommal kell az eredményt elérni. 😊 És ha azt mondod, hogy nincs igazam, akkor menj le egy magyar U meccsre. Írd fel 1-2 ember nevét és utána nézd meg őket iskolában, buliban, utcán. Érteni fogod.

off
troll off.Amadeus91
elbeszélünk egymás mellett. Szerinted Gomez vagy Schweini 20 éves opel corsával jár? na ne nevettes már 😀

kurvára igazad van, mert tényleg szar ez az irány amerre tartunk, de jelen esetbennem erről volt szó. Én pl. szeretem CR játékát, de kurvára nem a haja, a mobilja vagy a kocsija miatt. 😉 És elhiheted hogy ő nem a lehető legkevesebb munkával tart ott ahol. Az a baj hogy sokan így gondolják.
amúgy nem 1, nem 2 nagyképű köcsögöt láttam más sportágakban is, nem a foci az egyetlen ha szerinted így van akkor sajnálom, csak hát ha Mo-n kismilliószor több a "focista" mint mondjuk a kézis akkor egyértelmű hogy többet látunk belőle. Nem hinném hogy sportágfüggő lenne a dolog. Egyszerűen ilyen időket élünk, persze vannak üditő kivételek 😊 OFF vége.

szerk.: közben MTK-FTC 7-1. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Persze egyoldalúan és elfogultan látom, nem utolsó sorban pedig hülyén. Csak hogy van az, hogy az a hülye, aki amellett áll ki, hogy munkával és szorgalommal kell az eredményt elérni. 😊 És ha azt mondod, hogy nincs igazam, akkor menj le egy magyar U meccsre. Írd fel 1-2 ember nevét és utána nézd meg őket iskolában, buliban, utcán. Érteni fogod.
Amadeus91
Sajnos igen, ha összehasonlítod őket egy kézilabdázóval, kajak-kenussal, asztaliteniszessel ég és föld lesz a különbség :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Sok Real-Barcát láttál idén ezek szerint. Pont nem ez a jellemző idén erre a párharcra. Végre a foci dominált a meccseken.FViktor93
Mindenkinek más a véleménye.
Nekem pölö az, hogy kicsivel kevesebb volt a fetrengés, nyáladzás és sárdobálás, mint a tavalyi szezonban, és azelőtt és...
Ezért gáz, ha egy azon bajnokságban játszik a világ két legjobb csapata...(2x bajnoki meccs, 2x kupa, 1x szuperkupa, és még ott a BL...tudom, nem minden évben, de sok...)
Szerintem.JC6
Az El Clasicó is rossz időpontban volt, a BL párharc kellős közepén, egymást oltotta ki a Real és a Barca. Ilyen a football.
Igen "A magyar átlagdrukkernek a zselézett hajú latinrodrigók kellenek" meg a mélynövésű argentínok. Ha egyszer kétszer annyi gólt lőnek mint a többi focista akkor nincs mit ezen csodálkozni 😊
gondolom az átlag football nézőt is jobban érdekelt mostanság a Green Bay mint mondjuk a Rams vagy a tampa.eaglesmcnabb
kétlem, hogy itt csak arról van szó mint a GB esetében, hogy jól játszanak, na akkor ő velük toljuk a Maddenben. Ezek a latinok a Cristianok meg DiMáríják meg a többi "zsuga" - Neymar - az e típusú játékosok ma - sajnos - a magyar (foci szerető) fiatalság ideálja. Zselé, csajok, lóvé, pályán technikás "pikkpakkokosba" játék büdös nagy arccal meg a csillogó fülbevaló, jó telefon, luxus kocsi..stbstbstb. Aztán pedig megy a felháborodás, hogy ennek a fiatalságnak a jelentős hányada az életben is így "Pikkpakkokosba" próbál megmaradni, a lehető legkevesebb munkával, leggyorsabban a legtöbbet elérni, lehetőleg úgy hogy még akkor ő lehessen a fasza gyerek. Persze ebben a média nyakig benne van, mert az ilyen szarságokkal mint a VV még akkor megfejelik ezt a jelenséget. (Magyarországon sztár lett egy biztonsági őrből mert több esze volt mint a másik 13 funkcionális analfabétának.)

Persze egyoldalúan és elfogultan látom, nem utolsó sorban pedig hülyén. Csak hogy van az, hogy az a hülye, aki amellett áll ki, hogy munkával és szorgalommal kell az eredményt elérni. 😊 És ha azt mondod, hogy nincs igazam, akkor menj le egy magyar U meccsre. Írd fel 1-2 ember nevét és utána nézd meg őket iskolában, buliban, utcán. Érteni fogod.

off
troll off.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ja, azt hittem valami komoly.Bazzani
Dehogy 😊 Csak kissé idegesebben élem meg. Sok ezüst meg bronz után most már a győzelemnek kellene következni hazai pályán. Igaz portugáloknak már sikerült párszor elszerencsétlenkedni hazai pályán, remélem most ez nem következik be.Asbee
én is hol azt várom, hogy nyerünk, hol meg jön a kisördög, hogy de mivan ha mégsem... egyszeri alkalom, hazai pályán megnyerni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ja, azt hittem valami komoly.Bazzani
Dehogy 😊 Csak kissé idegesebben élem meg. Sok ezüst meg bronz után most már a győzelemnek kellene következni hazai pályán. Igaz portugáloknak már sikerült párszor elszerencsétlenkedni hazai pályán, remélem most ez nem következik be.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER