Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Bale megegyezett a Barcával.
Mondjuk eddig is a Tottenhammel volt kemény dió a megállapodás, de szerintem 20-25 millióért odaadják, annyit meg penget is a Barca, vagy ad játékost+pénzt.Stez
van egy fogadásom arra, hogy 35 millió euró alatt nem megy sehova Bale.
Ez meg, hogy élő szerződésű játékossal megegyezik egy másik csapat, kizárva jelen esetben a Tottenhamet, még mindig hatalmas nagy csicska dolog, és büntetni kellene.

Stez örülsz Traorenak?Habi
Nem tudom meddig van szerzodese Balenek de ha meg tobb mint fel ev akkor ugy tudom szabajtalan is.
Balet kedvelem kar lenne ha a Barcaba menne.
Amugy a Tottanhem ha okos most kirakja piacra lesz ra erdeklodo es joval tobbet kihuzhat a zsebekbol mint ami realis.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ki az az öngyilkos jelölt, aki Brazíliában leül megnézni egy Paks-Vasast...Amadeus91
Joci New Yorkból nézett Fradi meccset 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Online sport közvetítések nézése ingyen magyar oldalon magyar és más nemzetközi nyelveken:
http://movstream.do.am/publ/

MVM Paks - Vasas
NB1-es mérkőzés
Sport M: http://movstream.do.am/publ/sport/sport_m/2-1-0-66
😀
magyar sport csatornák élőbenss111
ki az az öngyilkos jelölt, aki Brazíliában leül megnézni egy Paks-Vasast...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
http://sportgeza.hu/futball/2012/05/11/400_bilbao-drukker_erkezett_budapestre_bukarest_helyett_el-donton_szurkolni/

😊 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.transfermarkt.de/de/artem-rudnev/profil/spieler_103547.html

Rudnev, Rudnevs? mekkora karrier már, ZTE, Poznan, most pedig a HSV. Nem semmi a srác.Amadeus91
Rudnevs.

Mivel lett, így obligát S van a végén.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
http://www.transfermarkt.de/de/artem-rudnev/profil/spieler_103547.html

Rudnev, Rudnevs? mekkora karrier már, ZTE, Poznan, most pedig a HSV. Nem semmi a srác.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
http://triko.blog.nepsport.hu/archives/2012/05/11/Madarka_szallott_ra/

egész szép lett!!!Divat
Nekem is tetszik! A részletes dolgok pl. kimondottan bejönnek. a Hillsborough-i tragédiára emlékeztető 96 a lángokkal vagy a Liverbird. Kíváncsi vagyok mennyire simulós mez és hogy itthon hogyan lehet majd kapni, mert azért nem elterjedt túl sok országban a Warrior sports. 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Bale megegyezett a Barcával.
Mondjuk eddig is a Tottenhammel volt kemény dió a megállapodás, de szerintem 20-25 millióért odaadják, annyit meg penget is a Barca, vagy ad játékost+pénzt.Stez
van egy fogadásom arra, hogy 35 millió euró alatt nem megy sehova Bale.
Ez meg, hogy élő szerződésű játékossal megegyezik egy másik csapat, kizárva jelen esetben a Tottenhamet, még mindig hatalmas nagy csicska dolog, és büntetni kellene.

Stez örülsz Traorenak?Habi
Hogyne!
Ingyen jött, ez megint egy kamuigazolás volt, hogy elmondhassuk, telített a középpályánk és ezzel az indokkal ne kelljen a zsebünkbe nyúlni ezen a poszton való erősítésért. Egyszóval: LÓFASZ!
De nem lep meg, aki otthon van a Milan mercatoiban tudja, hogy minden évben ezt csináljuk, nem véletlen, hogy a középpályánk évek óta konstansan szar. Mert egy Nocerino, akit szintén kukáztunk és 100-ból 1 alapon be is jött, nem elég.
Gattuso vén és már szar, Van Bommel megy és öreg, Ambrosini vén és szar, Montolivo inkább támadásban és osztogatásban lesz jobb, Flamini fos és remélem megy, Boateng támad..
És igen, ilyenkor verem a fejem a falba, hogy miért nem hozzuk el az egy éve alig játszó, jó korban lévő Lassana Diarrát például, amikor megmondta, menni akar a Madridból, mert nem játszik? És nem, nem 15-20 milliónkba fájna... Nálunk egyszerűen hiányzik a kreativitás és a jó megfigyelők, akik még időben észreveszik ezeket a lehetőségeket. Mert itt nem arról van szó, hogy a 20-30 milliós játékosokra nem megyünk rá, hanem még az olcsón elhozhatóakra sem figyelünk oda, nem vesszük őket észre és nem kapunk rá az adandó alkalomkor.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Bale megegyezett a Barcával.
Mondjuk eddig is a Tottenhammel volt kemény dió a megállapodás, de szerintem 20-25 millióért odaadják, annyit meg penget is a Barca, vagy ad játékost+pénzt.Stez
van egy fogadásom arra, hogy 35 millió euró alatt nem megy sehova Bale.
Ez meg, hogy élő szerződésű játékossal megegyezik egy másik csapat, kizárva jelen esetben a Tottenhamet, még mindig hatalmas nagy csicska dolog, és büntetni kellene.

Stez örülsz Traorenak?


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Bale megegyezett a Barcával.
Mondjuk eddig is a Tottenhammel volt kemény dió a megállapodás, de szerintem 20-25 millióért odaadják, annyit meg penget is a Barca, vagy ad játékost+pénzt.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Luis Enrique az utolsó forduló után repül 😊
3 hónapja várom ezt a hírt! 😀

Villas-Boas vagy Montella veszi át a stafétabotot


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://triko.blog.nepsport.hu/archives/2012/05/11/Madarka_szallott_ra/

egész szép lett!!!

|
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
Sajnos amit vártam, beteljesült:

Nemzetközi sajtótájékoztatón jelentette be Alessandro Nesta, hogy a következő idényben már nem a Milan alkalmazásában áll.
Az olasz sajtó szerint az 1976-os születésű védő a jövő szezonban a New York Red Bull csapatát fogja erősíteni; nem megerősített hírek szerint 2 éves szerződést kapott a Thierry Henryt is foglalkoztató csapattól. A sajtótájékoztatón azt mondta: “ez volt az utolsó évem a Milannál. Elhagyom a klubot és Olaszországot is”.
😕
Remek éveket töltött el nálunk, azt hiszem, hogy a klub egyik nagy legendája lett Nesta.
Sok sikert neki a továbbiakban!Stez
All-time kedvenc. Miatta lettem először Lazio majd Milan-fan. Utsó években már alábbhagyott a soccer iránt érzett lelkesedésem, de azért ha tehettem akkor néztem csak azért Milan meccset, hogy lássam játszani.
Imádtam/om a játékát.
Sajnos 2000-ben Wiltord lövése elment a lába között-alatt, de hát ilyen a futball. Meg sajnálom, hogy az összes VB-jén lesérült, de azért a VB-cím így is összejött neki. 😊
Számomra Ő a legnagyobb.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Fazekas Árpi bá' legalább megmondta a frankót :cool:

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Geraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Ha jön megyek én is bérletért (120 km).
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Vasastól 2 pont levonva,ahogy az várható volt.Így valószínűleg meg is van a 2. kiesőJoeyPorter
ideje volt már, remélem 2006 után végre a helyükre kerülnek...

Gerzson sztem talán 2-3 szezon múlva tér vissza levezetni, de ne legyen igazam, és jöjjön előbb! 😊

|
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 911
Előre is elnézést, hogy ezt a témát megint előhozom, csak szeretném leírni a véleményemet a témáról. 😊

Nagyjából ugyanezt gondolom egyébként Ronaldoról is (annyi különbség, hogy ő már több csapatban bizonyított) , hogy ha majd a portugálokkal felmutat egy kiemelkedő eredményt, akkor lehet Pelé-Maradona szinten emlegetni addig versengjen csak Messivel
Cristiano Ronaldo a válogatottal elért egy EB 2. helyet és egy VB 4. helyet, ez azért nem a semmi kategória szerintem, bár igaz, hogy az még inkább Figo válogatottja volt, mint az övé, de akkor is ő volt az egyik vezetője már a portugáloknak. 😉 Szóval válogatott szinten is ért már el valamit, és sajnos ez egy ideig nem is lesz ennél több, mert egyszerűen ez a portugál válogatott messze van attól, hogy bármit nyerjen, bár bízok benne, hogy tévedek (Mourinhoval a padon sokkal több esélyt látnék rá 😊 ).
Messi ezzel szemben a válogatottal fel tud mutatni egy Copa America 2. helyet (ami szerintem a minimum az argentinoktól), és ennyi. És, ami ennél is fontosabb, hogy a válogatottban azért korántsem akkora ász, mint a Barcelonában, legalábbis egyelőre, éppen ezért vannak fenntartásaim vele szemben, és éppen ezért vélem úgy, hogy Cristiano Ronaldo jobb játékos. Hiszen míg Messi egy rendszerben tud nagyon jól játszani, addig Ronaldo már a 2. csapatában játszik ugyanolyan jól (az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a válogatottban egyelőre még ő se villogott annyira a világversenyeken, na de majd idén). Persze ezért nem Messi a hibás, mert hülye lenne eligazolni, de szerintem ahhoz, hogy Messit tényleg kilehessen kiáltani a legjobbnak, ahhoz vagy az kéne, hogy a válogatott vezéreként elérjen valami nagy dolgot, vagy az, hogy a Barcában Xavi és Iniesta nélkül is az legyen ami most. 😉
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
tegnap az mtv 1.-en (okosan az UEFA kupa döntő alatt... :rolleyes: )
leadták a bundáról szóló magyar dokumentumfilmet !
azért azon eléggé meglepődtem amikor arról beszélt egy fószer , hogy
a legutóbbi vb 5 ! meccsének eredményét előre közölte vele valami ázsia
brigád...
valszeg a legnagyobb top meccseken kívül
szinte bármi lehet bunda... 😕yooker
jó reggelt kívánok
Egyébként!
Paul volt bundamaffia vezetője, amíg feltételezhetően féltékenységből el nem tették láb alól. Ilyen ez a popszakma...
Nyugodjék békében!


Sajnos amit vártam, beteljesült:

Nemzetközi sajtótájékoztatón jelentette be Alessandro Nesta, hogy a következő idényben már nem a Milan alkalmazásában áll.
Az olasz sajtó szerint az 1976-os születésű védő a jövő szezonban a New York Red Bull csapatát fogja erősíteni; nem megerősített hírek szerint 2 éves szerződést kapott a Thierry Henryt is foglalkoztató csapattól. A sajtótájékoztatón azt mondta: “ez volt az utolsó évem a Milannál. Elhagyom a klubot és Olaszországot is”.
😕
Remek éveket töltött el nálunk, azt hiszem, hogy a klub egyik nagy legendája lett Nesta.
Sok sikert neki a továbbiakban!
Mi meg hozzuk Ogbonnát, de kurva gyorsan. 😊

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Vasastól 2 pont levonva,ahogy az várható volt.Így valószínűleg meg is van a 2. kiesőJoeyPorter
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/levontak-a-pontokat-a-vasastol-nott-a-lombard-elonye-2129619

jaja én sajnálom őket azért egy kicsit...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Vasastól 2 pont levonva,ahogy az várható volt.Így valószínűleg meg is van a 2. kieső

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
ATLETICOOOOOOOOOOOOOOOOO !!

:cool: :cool: :cool:ZoliZoltán
megébredtél? 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 173 — E/1
ATLETICOOOOOOOOOOOOOOOOO !!

:cool: :cool: :cool:

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én is valószínűbbnek gondolom h nem jön, de nem azért mert cáfolta. btw, ns-nek egy lukas gras hitele nincs az én szememben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
http://sport365.hu/magyar-foci,nb1-labdar%C3%BAg%C3%A1s,szenzacios-bombahir-gera-zoltan-hazaterne-a-ferencvarosba,24197

persze semmi konkrétum, de ha ez tényleg így lenne, a bejelentés után másnap mennék bérletet venni.gabtsi
LOL!Nem is olyan rég,amikor a Nemzeti Sportnak nyilatkozott,hogy visszatér -e még ebben a szezonban a Premier Leaguebe,akkor érintve volt az NB1-be igazolása is,de akkor azt nyilatkozta,hogy esze ágába sincs még visszaigazolni :rolleyes:

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://sport365.hu/magyar-foci,nb1-labdar%C3%BAg%C3%A1s,szenzacios-bombahir-gera-zoltan-hazaterne-a-ferencvarosba,24197

persze semmi konkrétum, de ha ez tényleg így lenne, a bejelentés után másnap mennék bérletet venni.

ami nem hajlik, az törik!