Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
no azért Sanyi Gyuriról se feledkezünk meg, de sztem még Dini is befuthat!Divat
Lassan, Dózsás, húzd meg magad,
Könnyen emberedre akadsz;
Ha el nem férsz a bőrödbe',
Majd kihúzunk mi belőle!

💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍💋‍

amúgy meg Fake tényleg nagy esélyes


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
no azért Sanyi Gyuriról se feledkezünk meg, de sztem még Dini is befuthat!

|
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Xanyi egyértelműen 😀 A levegő ura!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nálam amúgy Llorrente az aranylabdás.szaba
Nálam meg Kevin-Prince Boateng :cool:Stez
Nálam Maróti 😀Asbee
Nálam meg Fake.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nálam amúgy Llorrente az aranylabdás.szaba
Nálam meg Kevin-Prince Boateng :cool:Stez
Nálam Maróti 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam amúgy Llorrente az aranylabdás.szaba
Nálam meg Kevin-Prince Boateng :cool:

több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 737 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Blackburn - Wigan kiesési rangadó most, jó meccsnek ígérkezik, egy tyúk már beszaladt a pályára 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Nálam amúgy Llorrente az aranylabdás.
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 173 — E/1
Sima 3-0 !!!

Május végén DÖNTŐ !!


:cool: :cool: :cool:

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 173 — E/1
Király! 😊
Üdvözlöm 😊

és COYI!!!

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igen!Mert?ZoliZoltán
csak mert a szaktársam csinálja, aztán így meglepően up-to-date vagyok 😀

több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 173 — E/1
Igen!Mert?

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1-0 NOLAN barátom !!!ZoliZoltán
a west hames népsport blogot szoktad olvasni?

több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 173 — E/1
1-0 NOLAN barátom !!!

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 173 — E/1
Na hát akkor ma lezúzzuk a Cardiffot és irány a döntő! 😛 :cool:

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
messi minden idők egyik legjobbja, ha majd visszavonul pelével és maradonával fogják egy lapon emlegetni... az h ebben a világban teszi ezt ahol a sajtó előszeretettel kreál földöntúli hősöket nem az ő sara, és nem is a barcáé....peach
Latod ez is túlzás.
Tudod mikor lesz az o neve Pelevel vagy Maradonaval egyenlo ? Majd ha valogatott szinten letesz valamit. Napjaink elitje akinek eredmenyessegehez hozzatartozik hogy olyan csapat van korulotte hogy az embertelen.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
messi minden idők egyik legjobbja, ha majd visszavonul pelével és maradonával fogják egy lapon emlegetni... az h ebben a világban teszi ezt ahol a sajtó előszeretettel kreál földöntúli hősöket nem az ő sara, és nem is a barcáé....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Ki mondta, hogy hibátlan? A magamfajta Barcások? Mert milyen fajta vagyok?
Attól, mert egyszer CR-es példát hozok, nem igazán értem, hogy miért jön le az, hogy bármi bajom lenne vele, direkt le is írtam, hogy nem semmi amit ő is letesz folyamatosan az asztalra.
Nem kell kedvelni, de nem csak nekem tűnt fel, hogy túlzásba viszed a nyafogást.Eazzy
Ez az egezs foleg nem Messi ellen szol igazabol o csak mint szenvedo alany van benne.
JC6 altal emlitett elcelodes kozelebb all az igazsaghoz minthogy nyavajognek.
Tulzasba is lehet estem , hat ez van 😀 vegre kicsit fordult a kocka , es nem nekem kell az el elodest elturni 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hihetetlen, hogy ugyanarról az értelmetlen témáról képesek vagytok vitát generálni majdnem minden héten...

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Ki mondta, hogy hibátlan? A magamfajta Barcások? Mert milyen fajta vagyok?
Attól, mert egyszer CR-es példát hozok, nem igazán értem, hogy miért jön le az, hogy bármi bajom lenne vele, direkt le is írtam, hogy nem semmi amit ő is letesz folyamatosan az asztalra.
Nem kell kedvelni, de nem csak nekem tűnt fel, hogy túlzásba viszed a nyafogást.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Jól van már Toca, most minden hsz-edben Messin meg a Barcán fogsz élcelődni? Kicsit unalmas...JC6
Nekem meg az hogy most is mindenki úgy isteníti Messikét ,hogy az valami hihetetlen. Másról már leszedték volna a keresztvizet 2 ekkora betli után, de ő még mindig csak a legnagyobb mert lőtt 50et , hát sokat ér vele idén.
Mondjuk nem ő tehet róla csak irritál már a felhajtás körülötte. Annyira megnézném egy másik csapatban 😊Toca
Ugyanmár. Mert kihagyott egy 11-est, amit persze soha senki nem hagyott még ki. Bazzeg, 50 gólt lőtt, most kérjen bocsánatot, hogy minden rekordot megdöntött? De ha még legalább verné a nyálát erre...de tök csöndben, szimpatikusan, és alázatosan játszik. Mikor láttad mutogatni a combját egy gól után is? Egyébként azzal sincs baj, mert Ronaldo is nyugodtan lehet büszke a góljaira. De hogy érteném Messi mit tett azért, hogy neked itt kelljen fürdős kurvaként nyavalyognod a tizedik hozzászólásodban is....
Attól, hogy a sajtó felkapja a dolgot, ami egyébként szintén nem meglepő, de jelen esetben még nem is jogtalan, miért a játékost kell utálni?
Szánalmas vagy ne haragudj.Eazzy
Nem azért mert kihagyott egy 11est ,hanem azért mert döntő helyzetben egy 0 volt, kb mint eddig a válogatotban vagy utóbbi 1-2évben CR (mondjuk Bayern meccs...) és ennek ellenére is istenítik mintha sose hibázna ez idegesít leírtam. Úgy látom amúgy nem csak engem idegesít.
Ha már kicsit személyeskedünk tanulj meg olvasni, leírtam, hogy nem ő tehet róla ,de azért köszi a példákat mert ebből lejön, hogy te sokkal frusztráltabb vagy mint én akármennyire is másképpen próbálod beállítani.
Most elvonulok a sarokba mert 2 vagy 3x leírtam(majdnem 10 😀 ) hogy Messi mégsem az a hibátlan sztár mint a magadfajta Barcások hiszik és hát igazából tényleg méltatlan és szánalmas dolog ebben egyetértünk...
Nőj már fel ember...
Jah annyi jogot meg hagyj meg nekem, hogy ne kedveljem Messikét, tudom hogy számodra ez olyan mintha egy hívőnek azt mondanák Isten nem létezik és fáj, de ez van nem kedvelem. Viszont elismerem, hogy jó játékos , szenzációsan tolta egész évben, de döntő helyzetekben Real/Chelsea ellen most elbukott. Nem kell elnézést kérnie hisz sokat tett már a Barcáért csak most elég sok embert irritál ami körülötte folyik. Mivel szereted a CR-es példát: őt mindenki ekézte,hogy a nagy csapatok ellen kevés volt és leszedték róla utána a keresztvizet pl. egy Barca vereség vagy BL kiesés után lőhetett utána 40 gólt is...
Nem ez hiányzik, csak nehogy már még utána legyen mégnagyobb császár, mert tét nélküli meccsen rúgattak vele 7 gólt...
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Senki soha nem látta a nézők közé bombázni a labdát, meg idegbetegként játszani. És a Barca drukkerek miért jönnek mindig Ronaldóval, ez valami fóbia? Elhiheted kívülállóként idegesítő mindenhonnan azt hallani, hogy a Barca meg Messi (még a kommentátortól is). Hiába rúg a Bilbaóban akárki 5 gólt mert a másnap mindenhol az van, hogy Messi kiharcolt egy bedobást, de hogy milyen elegánsan. Ez egy idő után irritáló, bárkiről is van szó.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Jól van már Toca, most minden hsz-edben Messin meg a Barcán fogsz élcelődni? Kicsit unalmas...JC6
Nekem meg az hogy most is mindenki úgy isteníti Messikét ,hogy az valami hihetetlen. Másról már leszedték volna a keresztvizet 2 ekkora betli után, de ő még mindig csak a legnagyobb mert lőtt 50et , hát sokat ér vele idén.
Mondjuk nem ő tehet róla csak irritál már a felhajtás körülötte. Annyira megnézném egy másik csapatban 😊Toca
Ugyanmár. Mert kihagyott egy 11-est, amit persze soha senki nem hagyott még ki. Bazzeg, 50 gólt lőtt, most kérjen bocsánatot, hogy minden rekordot megdöntött? De ha még legalább verné a nyálát erre...de tök csöndben, szimpatikusan, és alázatosan játszik. Mikor láttad mutogatni a combját egy gól után is? Egyébként azzal sincs baj, mert Ronaldo is nyugodtan lehet büszke a góljaira. De hogy érteném Messi mit tett azért, hogy neked itt kelljen fürdős kurvaként nyavalyognod a tizedik hozzászólásodban is....
Attól, hogy a sajtó felkapja a dolgot, ami egyébként szintén nem meglepő, de jelen esetben még nem is jogtalan, miért a játékost kell utálni?
Szánalmas vagy ne haragudj.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jól van már Toca, most minden hsz-edben Messin meg a Barcán fogsz élcelődni? Kicsit unalmas...JC6
Nekem meg az hogy most is mindenki úgy isteníti Messikét ,hogy az valami hihetetlen. Másról már leszedték volna a keresztvizet 2 ekkora betli után, de ő még mindig csak a legnagyobb mert lőtt 50et , hát sokat ér vele idén.
Mondjuk nem ő tehet róla csak irritál már a felhajtás körülötte. Annyira megnézném egy másik csapatban 😊Toca
Barca fan vagyok, de leszarom 😀 Nem a véleményed, a felhajtást és a többi szart...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Gratulálok a Juventus fanoknak csapatuk remek idei teljesítményéhez! Még jó, hogy szezon elején rátok fogadtam 😀

Az én vak Rómám pedig már is megkezdte az erősítést, a holland válogatott jobb hátvédjét, Grégory van der Wielt vettük meg 10 millióért az Ajaxtól. Még egy pár védő és egy edző is elférne 😀


JT Daniels fan