NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azt most megmondom, és vissza lehet majd keresni, hogy a visszavágót, majd mi nyerjük a Maine Roadon. Ja már nem ott a lovés team kisír magának egy új stadiont a városnál...
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
tudtok adni egy linket az összefoglalóhoz?Amadeus91
http://www.digisport.hu/video/6036
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2mb_IjU1SqI#!
ehehehe a diósgyőri nagycsapat szurkol az u14esek meccsén 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
tudtok adni egy linket az összefoglalóhoz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
miért erre több pontot adnak nekik vagy mi ?
ugyanazt gondolom mint az arsenal meccs után, szép-szép, de bajnokságot tavasszal kell nyerni, nem az őszi meccseken. irtó szar formában vagyunk, nekik meg most fut a szekér, van ilyen. jön még kutyára teherautó. nem kell temetni senkit.gabtsi
Nem, de nem is mondtam ilyet, és azt se, hogy temetném a csapatot. Megint csak azt tudom mondani, tény, hogy megalázó vereségen vagyunk túl, de az is, hogy ugyanúgy csak 3 pont múlt ezen a meccsen, mint bármelyik másikon.

5 pont a lemaradásunk, őszre letudtuk a rangadókat, a City-nek viszont még majdnem az összes hátravan; nem kell itt kongatni semmiféle vészharangot.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
miért erre több pontot adnak nekik vagy mi ?
ugyanazt gondolom mint az arsenal meccs után, szép-szép, de bajnokságot tavasszal kell nyerni, nem az őszi meccseken. irtó szar formában vagyunk, nekik meg most fut a szekér, van ilyen. jön még kutyára teherautó. nem kell temetni senkit.

ráadásul jobb így szopni, mint egy langyos meccsen, mert ez ébresztő erejű.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Semleges drukkerként örülök ennek az eredménynek. Arsenal drukkerek hetekig lettek baszogatva amikor lealázta őket a MU. végre visszanyalt a fagylalt.eaglesmcnabb
Nem, mert arra fogják fogni, hogy ők 10 emberrel fejezték be a meccset...( most nem az oldalon lévő MU szurkolókra gondolok, ők normálisak, de a legtöbb vörös drukker így fog hozzáállni...)Double B
Tény, hogy most emberhátrányban játszottuk végig a második félidőt; tény, hogy az Arsenalból azon a meccsen rengetegen hiányoztak; de tény az 1-6 is. Ugyanolyan értékű, megszégyenítő vereség, mint amit a 8-2 jelentett az ágyúsok számára, és ez alól nem lehet kibújni.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Bárkítől kaptunk volna 6t leszarnám, sőt ha 10 éve kapunk 6ot a Citytől azt is. De ennél gyűlöletesebb futballkurvák csapatától.... Isten adná, hogy elfogyjon a pénz és mennének vissza a helyükre a tabella második felébe, de inkább a egy vonallal lejjebb. Ez a csapat sohasem emelkedett volna ki a középszerűségből, ha nem jön a nagy lové. Nem egy United...

Második góltól láttam a meccset. A vége megalázó volt. 1-3 reális lett volna, mert a City jobb volt egyértelműen. A kiállításról meg annyit, hogy az United nem egy meccset nyert meg már ember mínuszban. Fiatal csapat, az építkezés elején jár, 3 év múlva viszont lehet bármennyi pénze a Citynek megállíthatatlan lesz.
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Semleges drukkerként örülök ennek az eredménynek. Arsenal drukkerek hetekig lettek baszogatva amikor lealázta őket a MU. végre visszanyalt a fagylalt.eaglesmcnabb
Nem, mert arra fogják fogni, hogy ők 10 emberrel fejezték be a meccset...( most nem az oldalon lévő MU szurkolókra gondolok, ők normálisak, de a legtöbb vörös drukker így fog hozzáállni...)
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Hát nem tudom valaha is kaptunk 6-ot.... ráadásul otthon .. 😕

Azért 11-11 ellen mást lett volna...SAF kezd értelmetlül csapatot összeállítani....Evans a kezdőben mikor Jones hétről hétre pazar..Vidicet meg felülteti a lelátóra...ennyi

5 pont nem a világ..azért én mégnem beszélnél őrségváltásról...tény hogy nem rossz csapat a city, de ők is fognak botlani jó párszor...mi viszont erre a fél évre letudtuk az összes rangadót...

Fosok voltunk...


több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Miután jövőre vagy talán 2 év múlva fair play szabály, így nem sűrűn lehet követni a City példáját.
És nekem abszolut nincs bajom velük, mert aki vak és MÚ fan, az az összevásárlást látja, aki kicsit jobban megfigyeli, az 1-2 sztáron kívül, akikre nyilván pénzt kell kiadni, azért tudatos csapatépítés és többségben jó, okosnak mondható igazolásokat tolnak. Az már megint egy más tészta, hogy úgy vásárolnak, hogy a pad is baromira erős legyen, de a Barca is 30 millákat dob ki egy Sanchezre például... Manapság aki 2-3 versenysorozatban helyt akar állni, oda kell a hosszú, vastag cserepad.
Stez
Engem csak az utánpótlás nevelés teljes hiánya zavar. Európában ugye már nem trend, hogy saját országukból neveljenek ki tehetségeket (néhány csapatot kivéve), hanem inkább külföldről hoznak el 15-16 év körüli fiatalokat. A Citytől azt az érdemet nem lehet elvenni, hogy az átlaghoz képest rendkívűl jól igazoltak, viszont saját játékost nem nagyon tudnék megnevezni a csapatukban. A MU-ban és pl. az Arsenalban legalább van 1-2 ilyen.
1-6 közben, ilyen alázásra szerintem nem sok mindenki számított.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 346 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Semleges drukkerként örülök ennek az eredménynek. Arsenal drukkerek hetekig lettek baszogatva amikor lealázta őket a MU. végre visszanyalt a fagylalt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Erre mondják hogy még a bab is hús....
Érdekes meccs volt, de megérte megnézni.
Sztem Ibra nem fog kelleni a Realnak, ahogy elnézem ide a Citybe sem hiányzik.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Miután jövőre vagy talán 2 év múlva fair play szabály, így nem sűrűn lehet követni a City példáját.
És nekem abszolut nincs bajom velük, mert aki vak és MÚ fan, az az összevásárlást látja, aki kicsit jobban megfigyeli, az 1-2 sztáron kívül, akikre nyilván pénzt kell kiadni, azért tudatos csapatépítés és többségben jó, okosnak mondható igazolásokat tolnak. Az már megint egy más tészta, hogy úgy vásárolnak, hogy a pad is baromira erős legyen, de a Barca is 30 millákat dob ki egy Sanchezre például... Manapság aki 2-3 versenysorozatban helyt akar állni, oda kell a hosszú, vastag cserepad.

Boateng meg király. 😊
Tavaly mikor leigazoltuk őt, akkor örömtáncot jártam és megmondtam, hogy sokra fogja még vinni nálunk. És egyelőre ő viszi a hátán a csapatot, nem Ibra például, aki lószart se csinál. El fogjuk őt adni legkésőbb a nyáron, de egy téli transzferen sem lepődnék meg. És sokan is pletykálják, hogy a Cityre akarjuk rásózni, és elhozni Tévezt helyette.
Nem sansztalan, mivel a City évek óta nagyon le akarja igazolni Ibrát, de Mourinho is eléggé brutális árat akar beajánlani érte, ha a Realnak adjuk.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tényleg őrségváltás lesz a Premier League-ben és Manchesterben is idén már!? Ambvivalens nekem a City mert régebben is szerettem őket, ez az arab vonal viszont nagyon nem jó írány a mai fociban, ugyanakkor annyi szerethető 😊 jó, szimpatikus játékost vettek, hogy élmény nézni őket, és mégis örülök. (Silva, Kun, Dzeko Nasri)zavi27
Nasri és Kun aztán rohadt szimpatikus, főleg előbbi. 😛
Ez a 3-0 viszont kegyetlen, egyik csapatot sem kedvelem, de akkor már inkább a MU, mint ez az összevásárolt City. Attól félek, hogy ezt több csapat is követheti, ha idén jelentősebb trófeákat nyernek a világoskékek.

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
Tényleg őrségváltás lesz a Premier League-ben és Manchesterben is idén már!? Ambvivalens nekem a City mert régebben is szerettem őket, ez az arab vonal viszont nagyon nem jó írány a mai fociban, ugyanakkor annyi szerethető 😊 jó, szimpatikus játékost vettek, hogy élmény nézni őket, és mégis örülök. (Silva, Kun, Dzeko Nasri)
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
http://cbe002.chat.mibbit.com/
szerver: IRC2.HU
channel: #bowlhu
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a Győr-Vidi meccsre valaki cset?Hurka
mehet


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
a Győr-Vidi meccsre valaki cset?
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 107
Piros ezért sztem durva, bár magának köszönheti.Blevi
Utolso ember volt, sajnos jogos a piros.
több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Piros ezért sztem durva, bár magának köszönheti.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 576 — Invisible man
Kösz mindkettőtöknek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 107
Hol tudom neten nézni a manchesteri rangadót?Matthew99
Ha van sopcastod, ez kurvajo minőség: sop://broker.sopcast.com:3912/106723
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 264 — Lájkold a zsűrit!
Hol tudom neten nézni a manchesteri rangadót?Matthew99
http://www.firstrowsports.tv/watch/87768/1/watch-manchester-united-vs-manchester-city.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 576 — Invisible man
Hol tudom neten nézni a manchesteri rangadót?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.