NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Lecce - Milan 3-0 a 39. percben 😂 Allegri akkora egy foshalmaz, tavaly nyert egy bajnoki címet, mert az összes olasz csapat egy rakat szar, s ezért istenítik. Szerintem egy gyökér.Duff
Arról nem tehet, hogy se Robinho se Ibra nem tud labdát vezetni és mindkettő ezt szeret a legjobban...a tizenegyesről ne is beszéljünk, ráadásul ma van Bommel is gyenge pedig ő általában józolika26
Mi köze Robinhonak meg Ibrának a bekapott gólokhoz? Egy Leccétől gólt se kéne kapni. Abbiatit alapból nem kedvelem, olykor bemutat 1-2 bravúrt, de potyázik is rendesen minden évben. Bommel az egyik legnagyobb alibiző, kb semmit se csinál a meccseken. Megkapja a labdát azt oldalra vagy hátrapasszol, esetleg ziccerbe hozza az ellent. Cassanoról meg beszélni se akarok...

Allegriben meg azt sem értem, hogy a győztes csapaton mindig változtat, a vesztesen meg sose? Milyen retardált gondolkodásmód ez? Ha tavaly nem szerencsétlenkedik az Inter év elején, akkor nem lennénk bajnokok és senki se mondaná, h jaj ez az edző zseniális.

Kéne ide egy Mourinho, vagy Ferguson. A keretből minimum 10-15 embert nyugdíjba küldene 😀
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Lecce - Milan 3-0 a 39. percben 😂 Allegri akkora egy foshalmaz, tavaly nyert egy bajnoki címet, mert az összes olasz csapat egy rakat szar, s ezért istenítik. Szerintem egy gyökér.Duff
Arról nem tehet, hogy se Robinho se Ibra nem tud labdát vezetni és mindkettő ezt szeret a legjobban...a tizenegyesről ne is beszéljünk, ráadásul ma van Bommel is gyenge pedig ő általában jó


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Lecce - Milan 3-0 a 39. percben 😂 Allegri akkora egy foshalmaz, tavaly nyert egy bajnoki címet, mert az összes olasz csapat egy rakat szar, s ezért istenítik. Szerintem egy gyökér.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
hajrálilák!!! melegjoci megvigasztaltad őrbódéspetike haverod? hány bódét csaptatok szét?

zavi azért rajczigány már tanítja a fiataloknak is a könyöklést...v Dragi mixet néztek csak? 😀Divat
őrbódéspetike azt mondta hogy így hogy kikaptak inkább bele helyezi a pajszerját a hajléktalan divat szájába 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hajrálilák!!! melegjoci megvigasztaltad őrbódéspetike haverod? hány bódét csaptatok szét?

zavi azért rajczigány már tanítja a fiataloknak is a könyöklést...v Dragi mixet néztek csak? 😀

|
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Megnyertük az utolsó meccset az alapszakaszban! Ezzel megvan a hazai pálya a Wild Card meccsre, azt hozni kéne bárkivel is játsszunk, tovább úgyse jutunk el. Casey és Mastroeni nélkül nem várok idén nagy PO runt, de a tavalyi után megtehetjük. 😛

Az ellenfél a mai Houston-Los Angeles meccs függvényében dől el:
- ha a HOU nyer, a Columbus ellen játszunk
- ha döntetlen lesz, a Houston ellen
- ha a LA nyer, a NYRB ellen

😀 Jól néz ki a helyzet, bárki jöhet, a Dynamo talán a legkönnyebb ellenfél, de ők a legszimpatikusabbak is a háromból, tőlem a két köcsöghorda is jöhet, legalább hamar PO-hangulatba kerülök.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 299 — Ajmo Vatreni
Miért van az, hogy mindig a Barca meccsein vannak bunyók? Biztos nem tesznek érte....

Legalább nem nyertek. 😀tüsi91
Rohadjon meg a Barca, hogy a bantu kánutéé megütötte Fabregast. Biztos a Barca tehet róla. Bohóc.Mad
Kanoute borzalmasan megütötte a Barcást.
Meg is gyógyult a piros után azonnal.Bazzani
http://vimeo.com/30963782

Azért a videón látszik, hogy háttal áll Cescnek Kanoute, köztük Busquets és egyszer csak, gondolom, mert odaszólt neki valami kedveset megfordul és nekimegy. Jogos a piros nem kérdés, csak ez a Barca sosem csinál semmi rosszat képet felejtsük már el.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miért van az, hogy mindig a Barca meccsein vannak bunyók? Biztos nem tesznek érte....

Legalább nem nyertek. 😀tüsi91
Rohadjon meg a Barca, hogy a bantu kánutéé megütötte Fabregast. Biztos a Barca tehet róla. Bohóc.Mad
Kanoute borzalmasan megütötte a Barcást.
Meg is gyógyult a piros után azonnal.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 354 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Miért van az, hogy mindig a Barca meccsein vannak bunyók? Biztos nem tesznek érte....

Legalább nem nyertek. 😀tüsi91
Rohadjon meg a Barca, hogy a bantu kánutéé megütötte Fabregast. Biztos a Barca tehet róla. Bohóc.Mad
1.: az a tizi minimum kérdéses volt, szépen esett Iniesta, nem láttam döntő bizonyítékot hogy felrúgták volna.
2.: Nem értem, hogy akárhányszor bunyó van egy Barca meccsen Valdes mindig ott van, pedig többnyire az ellenfél térfelén történik a verekedés, mint pl. most is. Kanoute volt a fasz, de a barcásokat sem kell félteni. a színészkedésről meg nem nagyon akarnak leszokni, és most nem csak a tizenegyes szituációra gondolok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Miért van az, hogy mindig a Barca meccsein vannak bunyók? Biztos nem tesznek érte....

Legalább nem nyertek. 😀tüsi91
Rohadjon meg a Barca, hogy a bantu kánutéé megütötte Fabregast. Biztos a Barca tehet róla. Bohóc.

@KJuraszik
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Miért van az, hogy mindig a Barca meccsein vannak bunyók? Biztos nem tesznek érte....

Legalább nem nyertek. 😀
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
lassan azért a remekm angol középpályánkat elfelejhetnénk, de h adamet igen, az biztos... nem értem h ott van egy maxi a padon és még a lehetőséget se kapja meg. suarez meg próbálkozik szerencsétlen, de a 2 kapufa mindent elmond a szerencséjéről. mondjunk az is egyértelmű h lucas(!!) mennyire fontos része a csapatnak. el sem hiszem h ezt kimondom
ja és ezért nem vagyunk bajnokesélyes csapat, mert egy norwichal leixelünk...
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
szánalmas, amit ma nyújt a csapat, simán vezethetne már 3-4-el a KecskemétHurka
Meg is lett a 3 :cool:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
szánalmas, amit ma nyújt a csapat, simán vezethetne már 3-4-el a Kecskemét
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
bellamy kezd ma 😊 csupaörömboldogság 😀
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
http://02.chat.mibbit.com/

IRC2.HU szerver
channel: #bowlhu


hátha valaki jön
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 20 963 — Giants fan
Azért Détáritól szép volt magára vállalni, hogy nem gyakorolták a 11-est, ezért hagyhatta ki Hakola 😊fetomy
Nem csak azt mondta, h nem volt kijelölve senki?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 919 — Így remélem megfelelek nektek.....
két kedvenc csapatom meccsén Vasas - Paks 1-0, erre a tévé ezt a szennyet közvetíti, nem is értem.Höri
Vasas Paks két kedvenc csapatod nem is értem 😉
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
két kedvenc csapatom meccsén Vasas - Paks 1-0, erre a tévé ezt a szennyet közvetíti, nem is értem.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 919 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kb 6-8 éve nem láttam végig Fradi Újpest meccset (nagyon más magyar meccset se, de fiam most kivételesen hagyta hogy bukkolja (drukkoljak magyarul 😊 ) s nem hittem volna, hogy győzni fogunk méghozzá egész tűrhető játékkal (az első félidőt nézve), de jó lenne ebből fejlődni. S Détári az edző ez über LOL 😛 Talán kiesni így nem fogunk.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért Détáritól szép volt magára vállalni, hogy nem gyakorolták a 11-est, ezért hagyhatta ki Hakola 😊
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
😐 😐 😐
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 315 — ℧
Ennél a Kabát-Rajczi párosnál kevés nagyobb alibiduó van a világon.Bazzani
kis túlzással többet szabálytalankodtak, mint rajtuk kívül az egész csapat

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennél a Kabát-Rajczi párosnál kevés nagyobb alibiduó van a világon.