NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Már a 2. percben 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
húha jó meccs lesz ez a Napoli-Bayern 😀
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Novemberben Liechtensteinnel (itthon) és Lengyelországgal (idegenben) játszunk barátságos meccset.vassadi
készülünk andorra ellen, meg hát ugye kell a 3 pont 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Novemberben Liechtensteinnel (itthon) és Lengyelországgal (idegenben) játszunk barátságos meccset.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
tavaly mi is nyertünk nagy arányban Kőszeg ellen, az 24-0 lett, de már az is brutálisan soknak tűnt, hát ez 😀
meg hát ugye FILA Géza 😛 ilyenkor az szokott lenni, hogy a glokat lövő csapat hozza a labdát edzői utasításra, tapasztalat
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Zrinyi Miklóssal a soraik közt nem volt nehéz dolguk. De Csáki Richárd se szar, 7 perc alatt 5 gól. Viszont azért azt, hogy 1 perc alatt 2 gólt lőni többször is a meccsen.. Mit csináltak, belőtték az ilyen 30. góljukat az első félidőben, és berohantak a kapuba a labdáért, hogy mielőbb kezdjenek a többiek? Hát egy normális gólöröm vagy 1 perc..
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezt azért emésztenem kell:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=562569
😀 😀 😀Habi
uff, szegény sporinak kifogyott a tolla a végére.

nálunk egyszer volt ifiben egy 21-0, a tavaszi visszavágót viszont csak hosszabításban tudtuk 5-5-re menteni 😀

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
ezt azért emésztenem kell:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=562569
😀 😀 😀Habi
Neked is az volt a furcsa, hogy 87. perc után nem volt gól? Szerintem akkor már beálltak védekezni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
talán még a megyeri úton is észrevették ezt...szted rajczi v kabát könyököl majd előbb? BéZé sztem előre vegye majd fel a maszkot a biztonság kedvéért... 😀Divat
Hát nem tudom, mindkettő esélyes. Remélem még bekotornak esetleg előtte egyet aztán mehetnek is le. 😊 Hát igen nálatok már "sajnos" nincsen egy Dragi, Lipi, Rósa pedig azokra is lehetett számítani mindig. 😊zavi27
Dini még van sajnos...de sztem előbb-utóbb pölöskey "mezőny legjobbja" péter is bekerül a listába. am tnap télleg komolyan gondoltad bódéspeti esetében azt az egy sárgát??Divat
Én nem éreztem annyira vészesnek. Elfordulva káromkodott párat a másik írányba, tehát nem a bíró feje előtt fél méterről, majd köpött egyet mérgében szintén a semmibe tehát nem 2 cmre a partjelzőtől. Szóval összességében a dühöngésért jogos volt 1 sárga,de én elég ritkán látok ilyenért egyből piros lapot bármelyik bajnokságban. Ha már lett volna egy lapja akkor igen, de így ezért egyből piros nem hiszem. Meghát tudják a bírók, hogy ő mondjuk így "az ezer fokon égő" játékosok közé tartozik. 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ezt azért emésztenem kell:
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=562569
😀 😀 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
átküldtem mailon Spiljsak úrnak az infókat, köszi! 😊zavi27
talán még a megyeri úton is észrevették ezt...szted rajczi v kabát könyököl majd előbb? BéZé sztem előre vegye majd fel a maszkot a biztonság kedvéért... 😀Divat
Hát nem tudom, mindkettő esélyes. Remélem még bekotornak esetleg előtte egyet aztán mehetnek is le. 😊 Hát igen nálatok már "sajnos" nincsen egy Dragi, Lipi, Rósa pedig azokra is lehetett számítani mindig. 😊zavi27
Dini még van sajnos...de sztem előbb-utóbb pölöskey "mezőny legjobbja" péter is bekerül a listába. am tnap télleg komolyan gondoltad bódéspeti esetében azt az egy sárgát??

|
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
így van, továbbra is csak Dömének kéne észrevennie mindezt, és amíg ott van kész életveszély, pláne a béluskával a másik oldalon...Divat
átküldtem mailon Spiljsak úrnak az infókat, köszi! 😊zavi27
talán még a megyeri úton is észrevették ezt...szted rajczi v kabát könyököl majd előbb? BéZé sztem előre vegye majd fel a maszkot a biztonság kedvéért... 😀Divat
Hát nem tudom, mindkettő esélyes. Remélem még bekotornak esetleg előtte egyet aztán mehetnek is le. 😊 Hát igen nálatok már "sajnos" nincsen egy Dragi, Lipi, Rósa pedig azokra is lehetett számítani mindig. 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Junior sztem jó játékos, csak abszolút nem a balhátvéd a posztjaHurka
így van, továbbra is csak Dömének kéne észrevennie mindezt, és amíg ott van kész életveszély, pláne a béluskával a másik oldalon...Divat
átküldtem mailon Spiljsak úrnak az infókat, köszi! 😊zavi27
talán még a megyeri úton is észrevették ezt...szted rajczi v kabát könyököl majd előbb? BéZé sztem előre vegye majd fel a maszkot a biztonság kedvéért... 😀

|
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
nem érzi a jobboldali védőt? sztem alapból a labdával vannak problémái...azért Junior oldala is eléggé sebezhető, ahogy ezt ellenünk rendre mki észreveszi, és erre játszik is(jó pár gólt kaptunk már onnan)...már csak Dömének kéne észre vennie! reméljük eza siker erőt ad a Derbyre is!!!Divat
Junior sztem jó játékos, csak abszolút nem a balhátvéd a posztjaHurka
így van, továbbra is csak Dömének kéne észrevennie mindezt, és amíg ott van kész életveszély, pláne a béluskával a másik oldalon...Divat
átküldtem mailon Spiljsak úrnak az infókat, köszi! 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
grat a Fradinak, nem érdemeltünk győzelmet
mondjuk Maróti hihetetlenül alattomos játékos, és látszott, hogy nagyon nem érzi a jobboldali védőt, többször kellett volna erőltetni azt az oldaltHurka
nem érzi a jobboldali védőt? sztem alapból a labdával vannak problémái...azért Junior oldala is eléggé sebezhető, ahogy ezt ellenünk rendre mki észreveszi, és erre játszik is(jó pár gólt kaptunk már onnan)...már csak Dömének kéne észre vennie! reméljük eza siker erőt ad a Derbyre is!!!Divat
Junior sztem jó játékos, csak abszolút nem a balhátvéd a posztjaHurka
így van, továbbra is csak Dömének kéne észrevennie mindezt, és amíg ott van kész életveszély, pláne a béluskával a másik oldalon...

|
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
grat a Fradinak, nem érdemeltünk győzelmet
mondjuk Maróti hihetetlenül alattomos játékos, és látszott, hogy nagyon nem érzi a jobboldali védőt, többször kellett volna erőltetni azt az oldaltHurka
nem érzi a jobboldali védőt? sztem alapból a labdával vannak problémái...azért Junior oldala is eléggé sebezhető, ahogy ezt ellenünk rendre mki észreveszi, és erre játszik is(jó pár gólt kaptunk már onnan)...már csak Dömének kéne észre vennie! reméljük eza siker erőt ad a Derbyre is!!!Divat
Junior sztem jó játékos, csak abszolút nem a balhátvéd a posztja
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
grat a Fradinak, nem érdemeltünk győzelmet
mondjuk Maróti hihetetlenül alattomos játékos, és látszott, hogy nagyon nem érzi a jobboldali védőt, többször kellett volna erőltetni azt az oldaltHurka
nem érzi a jobboldali védőt? sztem alapból a labdával vannak problémái...azért Junior oldala is eléggé sebezhető, ahogy ezt ellenünk rendre mki észreveszi, és erre játszik is(jó pár gólt kaptunk már onnan)...már csak Dömének kéne észre vennie! reméljük eza siker erőt ad a Derbyre is!!!Divat
jössz a lila majmok ellen te hajléktalan?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
grat a Fradinak, nem érdemeltünk győzelmet
mondjuk Maróti hihetetlenül alattomos játékos, és látszott, hogy nagyon nem érzi a jobboldali védőt, többször kellett volna erőltetni azt az oldaltHurka
nem érzi a jobboldali védőt? sztem alapból a labdával vannak problémái...azért Junior oldala is eléggé sebezhető, ahogy ezt ellenünk rendre mki észreveszi, és erre játszik is(jó pár gólt kaptunk már onnan)...már csak Dömének kéne észre vennie! reméljük eza siker erőt ad a Derbyre is!!!

|
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
grat a Fradinak, nem érdemeltünk győzelmet
mondjuk Maróti hihetetlenül alattomos játékos, és látszott, hogy nagyon nem érzi a jobboldali védőt, többször kellett volna erőltetni azt az oldalt
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
EZAZ VEZETÜNK!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
csak 1 gyors kérdés: ha vki kézzel teszi maga elé a labdát, majd el is rúgja sípszó után, majd reklamál és még köp egyet a partjelző fele...az miért csak sárga??? bár csoda h azt kapott...Divat
Miért mit kellett volna, 3 pirosat? 😊
Na végre egy szép győzelem megint! Eddig minden jól alakul (siofo, vasas, kaposvár x), remélem Gyugyóék elkapják a zőldeket, és akkor sikeres hét lehet.zavi27
szerintem egy is elég lett volna 😉eaglesmcnabb
legalább 2...

|
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
csak 1 gyors kérdés: ha vki kézzel teszi maga elé a labdát, majd el is rúgja sípszó után, majd reklamál és még köp egyet a partjelző fele...az miért csak sárga??? bár csoda h azt kapott...Divat
Miért mit kellett volna, 3 pirosat? 😊
Na végre egy szép győzelem megint! Eddig minden jól alakul (siofo, vasas, kaposvár x), remélem Gyugyóék elkapják a zőldeket, és akkor sikeres hét lehet.zavi27
szerintem egy is elég lett volna 😉eaglesmcnabb
😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
csak 1 gyors kérdés: ha vki kézzel teszi maga elé a labdát, majd el is rúgja sípszó után, majd reklamál és még köp egyet a partjelző fele...az miért csak sárga??? bár csoda h azt kapott...Divat
Miért mit kellett volna, 3 pirosat? 😊
Na végre egy szép győzelem megint! Eddig minden jól alakul (siofo, vasas, kaposvár x), remélem Gyugyóék elkapják a zőldeket, és akkor sikeres hét lehet.zavi27
szerintem egy is elég lett volna 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
csak 1 gyors kérdés: ha vki kézzel teszi maga elé a labdát, majd el is rúgja sípszó után, majd reklamál és még köp egyet a partjelző fele...az miért csak sárga??? bár csoda h azt kapott...Divat
Miért mit kellett volna, 3 pirosat? 😊
Na végre egy szép győzelem megint! Eddig minden jól alakul (siofo, vasas, kaposvár x), remélem Gyugyóék elkapják a zőldeket, és akkor sikeres hét lehet.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
csak 1 gyors kérdés: ha vki kézzel teszi maga elé a labdát, majd el is rúgja sípszó után, majd reklamál és még köp egyet a partjelző fele...az miért csak sárga??? bár csoda h azt kapott...

|