NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
Jobb volt a Liverpool, kár a kapott gólért. Csalódott vagyok az eredmény miatt.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Bouadla beadásának pillanatában én már mondtam magamban, hogy gól, és így is lett, levegőben sokkal erősebb a Loki
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
http://www.youtube.com/watch?v=WbGPNdrRjxU&feature=player_embedded nem mostani, lehet hogy már volt de nagyon durva 😀eaglesmcnabb
láttam már hasonlót, csak a Besiktas-tól. Arra fele nagy divat ez az ünneplés fajta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://www.youtube.com/watch?v=WbGPNdrRjxU&feature=player_embedded nem mostani, lehet hogy már volt de nagyon durva 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ma éjjel, hajnali fél 5-től óriási rangadó lesz! Az elmúlt két szezon bajnoka csap össze a Rocky Mountain Cup-ért, eljött a revans ideje! 😊

http://denversports.blog.hu/2011/10/14/colorado_rapids_vs_real_salt_lake_beharangozo


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
örvendjetek, lesz BL a tv2-n http://www.origo.hu/teve/20111014-megis-visszater-a-bajnokok-ligaja-a-tv2re.html

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Kötsög bosnyákok 😛 Még félgőzzel is kihúztunk egy X-et 😛

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://sportgeza.hu/futball/2011/10/14/elhunyt_egervari_sandor_felesege/
Ez mindenképpen nagyon tiszteletreméltó cselekedet volt Sanyi bácsitól. A felesége nyugodjék békében!

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Tehetséges egy állat: http://www.pbr.tv/pbr/console.jsp?catid=86&id=5218


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jaj ezt a Hegyi Ivánt de utálom még mindig...

egyébként tegnapi U18-as bajnokink, ha érdekel valakit, ez most nem sikerült olyan jól 😊
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=536780Hurka
kikaptok 3-0ra és még ki se állítanak? :/ legalább egy sárgával felhívhattad volna magadra a figyelmet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Remélem, hogy a portugálok kiesnek, bosnyákok jöhetnek, megérdemlik.

Az észtek is, bár szegény írek 2 éve is szívtak, nekik is kijárna egy EB-részvétel.

Jöjjenek még a horvátok, meg a csehek. 😊
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
jaj ezt a Hegyi Ivánt de utálom még mindig...

egyébként tegnapi U18-as bajnokink, ha érdekel valakit, ez most nem sikerült olyan jól 😊
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=536780
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Megint bosnyák-portugál pótselejtező lesz, Törökország–Horvátország, Észtország–Írország, Csehország–Montenegró a további párosítás.Höri
Az észteknek minden esélyük megvan arra, hogy kijussanak, mi meg... Hagyjuk.vassadi
mi megkaptuk volna a törököket, akik meghallották volna hogy a kapitányunk neve EGER VÁRI, egyből kapituláltak volna és irány az EB. nagy szopás. 😐eaglesmcnabb
😂 😂

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Megint bosnyák-portugál pótselejtező lesz, Törökország–Horvátország, Észtország–Írország, Csehország–Montenegró a további párosítás.Höri
Az észteknek minden esélyük megvan arra, hogy kijussanak, mi meg... Hagyjuk.vassadi
mi megkaptuk volna a törököket, akik meghallották volna hogy a kapitányunk neve EGER VÁRI, egyből kapituláltak volna és irány az EB. nagy szopás. 😐

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Megint bosnyák-portugál pótselejtező lesz, Törökország–Horvátország, Észtország–Írország, Csehország–Montenegró a további párosítás.Höri
Az észteknek minden esélyük megvan arra, hogy kijussanak, mi meg... Hagyjuk.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
koefficiens

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
"Az Európai Labdarúgó-szövetség szerdán bejelentette, hogy két kalapra osztja a 2012-es Eb-selejtező nyolc, pótselejtezőbe jutott csapatát. A „kiemelt" négyest Portugália, Csehország, Horvátország és Írország alkotja, ellenfeleik a Montenegró, Észtország, Törökország, Bosznia-Hercegovina kvartettből kerülnek ki."

Bár ezt a gyülölködjünk topikba is rakhattam volna, undorító :o :mad:diverdoc
a kiemelésben nincs semmi undorító szerintem, csak abban, hogy most találják ki, hogy mi legyen.

ha csalni akarnak a soroslásnál ( 😊 ) akkor kiemelés nélkül is meg tudják oldani.Höri
Egyébként kivételesen teljesen reális a kiemelés. Talán Semíréket emeltem volna ki esetleg az írekkel szemben, de ez így nagyjából rendben van. Ha szerencséjük van, majd összesorsolják őket, és eldől ki a jobb.iktriad
Selejtezőbeosztás kalapokból történik, ez OK. Majd mindegyik csapat 2. a saját csoportjában, de ezek után nem egyenlőek, kiemelik vmelyik csapatot. Ha a kevésbé piacképes majd bejut az EB-re, ott majd megint kalapból sorsolnak. Szóval legalább a pótselejtezőn legyen esély és felejtsük el a kiemelősdit! Meg mi alapján is történik? Irország 29.-ik a világranglistán, a csehek 40.-ek, több nem kiemelt is (a négyből) megelőzi őket. Szóval akkor nem a ranglistra. Akkor a korábbi szereplés talán. Most lesz egy hovát-török meccs. Ha jól tévedek ez egy 2008-as EB negyeddöntő visszavágója, ahol a törökök mentek tovább. Hol voltak az írek (úgy egyébként íreknek drukkolok, de az igazságérzetem alapján necces ez) ekkor? A csehek a csoportból sem mentek tovább. Vagy a korábbi pótselejtezők alapján? Pl megint csak az írek: 5x kerültek pótselejtezős helyre, de csak egyszer sikerült tovább menni. Talán tényleg lehetett volna adni esélyt egy bosnyák-észt derbinek.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mocskos fasszopó luzitánok! remélem szét lesz rúgva mind Szarajevóban

Megint bosnyák-portugál pótselejtező lesz, Törökország–Horvátország, Észtország–Írország, Csehország–Montenegró a további párosítás.

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/maldiv-szigetek-ismet-urbanyi-istvan-lett-a-szovetsegi-kapitany-2098616?nocache


erre mit lehet mondani?Amadeus91
Azt, hogy áll az alku...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/maldiv-szigetek-ismet-urbanyi-istvan-lett-a-szovetsegi-kapitany-2098616?nocache


erre mit lehet mondani?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Az Európai Labdarúgó-szövetség szerdán bejelentette, hogy két kalapra osztja a 2012-es Eb-selejtező nyolc, pótselejtezőbe jutott csapatát. A „kiemelt" négyest Portugália, Csehország, Horvátország és Írország alkotja, ellenfeleik a Montenegró, Észtország, Törökország, Bosznia-Hercegovina kvartettből kerülnek ki."

Bár ezt a gyülölködjünk topikba is rakhattam volna, undorító :o :mad:diverdoc
a kiemelésben nincs semmi undorító szerintem, csak abban, hogy most találják ki, hogy mi legyen.

ha csalni akarnak a soroslásnál ( 😊 ) akkor kiemelés nélkül is meg tudják oldani.Höri
Egyébként kivételesen teljesen reális a kiemelés. Talán Semíréket emeltem volna ki esetleg az írekkel szemben, de ez így nagyjából rendben van. Ha szerencséjük van, majd összesorsolják őket, és eldől ki a jobb.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Az Európai Labdarúgó-szövetség szerdán bejelentette, hogy két kalapra osztja a 2012-es Eb-selejtező nyolc, pótselejtezőbe jutott csapatát. A „kiemelt" négyest Portugália, Csehország, Horvátország és Írország alkotja, ellenfeleik a Montenegró, Észtország, Törökország, Bosznia-Hercegovina kvartettből kerülnek ki."

Bár ezt a gyülölködjünk topikba is rakhattam volna, undorító :o :mad:diverdoc
a kiemelésben nincs semmi undorító szerintem, csak abban, hogy most találják ki, hogy mi legyen.

ha csalni akarnak a soroslásnál ( 😊 ) akkor kiemelés nélkül is meg tudják oldani.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
"Az Európai Labdarúgó-szövetség szerdán bejelentette, hogy két kalapra osztja a 2012-es Eb-selejtező nyolc, pótselejtezőbe jutott csapatát. A „kiemelt" négyest Portugália, Csehország, Horvátország és Írország alkotja, ellenfeleik a Montenegró, Észtország, Törökország, Bosznia-Hercegovina kvartettből kerülnek ki."

Bár ezt a gyülölködjünk topikba is rakhattam volna, undorító :o :mad:


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
soha sem gondoltam volna, h Nasri-nak 24 éves koráig várni kell, mire ténylegesen világsztár lesz.
Zsoca
+1, amikor először láttam 17 éves volt egy Zenit-Marseille UEFA-kupa meccsen, -15 fokban bohócot csinált a teljes Zenit védelemből, nem is 1x.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
horvát, portugál, ír, cseh a kiemeltek

török, bosnyák, montenegro, észt nem az