NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
USA megint kikapott, Ecuador ellen szerintem elég égő. Larentowicz most se játszhatott, szóval megérdemlik. Jó munkához idő kell, de szerintem lassan mehet is Klinsmann a levesbe, mert ez eddig siralom, Bradley-vel legalább néha nyertek, még ha egy köcsög is volt.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
soha sem gondoltam volna, h Nasri-nak 24 éves koráig várni kell, mire ténylegesen világsztár lesz.

6 éve oda vagyok a játékáért. az egyetlen játékos, akinek a megmozdulásai hasonló érzéseket vált ki, mint amikor Del Piero csinálja a témát....

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Száni.

mikor van pótselejtező sorsolás? van benne kiemelés?Höri
Csütörtökön sorsolás. November 11-12 és 15én van a playoff. Mivel ez az UEFA tuti lesz kiemelés.
A 8 ezen részt vevó csapat.
Törökország, Írország, Portugália, Bosznia-Hercegovina, Észtország, Montenegró, Csehország és Horvátországiktriad
Törökök, Portugálok essenek ki, a többi mind1 nekem. Titkon remélem, hogy a Bosnyákok, írek és észtek ott lesznek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Száni.

mikor van pótselejtező sorsolás? van benne kiemelés?Höri
Csütörtökön sorsolás. November 11-12 és 15én van a playoff. Mivel ez az UEFA tuti lesz kiemelés.
A 8 ezen részt vevó csapat.
Törökország, Írország, Portugália, Bosznia-Hercegovina, Észtország, Montenegró, Csehország és Horvátország
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Száni.

mikor van pótselejtező sorsolás? van benne kiemelés?

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gyerünk Bosznia! 😛

Pótselejtezzenek csak a franciák. 😛

Meg remélem az észtek is. 😊 😂Vrijbloed
uh bakker, most látom szopón vannak a szerbek 😮 😕Höri
Nasri továbblőtte a gallokat...

De legalább kikaptak Céronáldoék a nap rangadóján. Szép volt dánok! 😊

A DFB-Elf pedig hibátlanul, 10 W-vel, 34-7 gólkülönbséggel végzett. Hasonló folytatást Klose szülőföldjén, lehetőleg sok-sok Klose góllal. 😊 (és bónusznak kijutott a szbornaja is, szóval két kedvenc külföldi válogatottam ott lesz nyáron az EBn.)
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
a finnek olyan kib*szott jók voltak, hogy totálisan meggátolták sándor gyurit abban, hogy visszalépjen labdáért és szervezze a játékor 😂 ( ez lett volna a feladata)

hajnal nem balszélső, és nem is mélységi irányító, nem kell rajta csodálkozni h szar volt...

istenigazából sztem szartak bele a meccsbe, azt hitték h mert mi vagyunk a magyar fiúk már meg is van a meccs, ill. rudolf a jelenlegi legjobb magyar labdarugó és kiderült h az ő hiányát érezzük meg a legjobban...

közben kamu tizi a franciáknak, szánalom (N)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gyerünk Bosznia! 😛

Pótselejtezzenek csak a franciák. 😛

Meg remélem az észtek is. 😊 😂Vrijbloed
uh bakker, most látom szopón vannak a szerbek 😮 😕

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gyerünk Bosznia! 😛

Pótselejtezzenek csak a franciák. 😛

Meg remélem az észtek is. 😊 😂
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
amúgy a Franciák már kijutottak nem?Zsoca
a pótselejtező már biztosan megvan, ahogy a bosnyákoknak is. ez az első helyről (és így az egyenesági kijutásról) szól
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szopnak a gallok, olllllé

BOSZNIA!Höri
Dzeko, ki más? 😊
amúgy a Franciák már kijutottak nem?Zsoca
dehogy jutottak. ha kikapnak, pótselejtező

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
szopnak a gallok, olllllé

BOSZNIA!Höri
Dzeko, ki más? 😊
amúgy a Franciák már kijutottak nem?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szopnak a gallok, olllllé

BOSZNIA!

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Nem szeretek károgni, főleg nem a válogatottan, de ilyen gyenge focit én már nagyon régen nem láttam 😕 nem, hogy egy passzt, egy átvételt nem tudtak megcsinálni...mindezt bármiféle elképzelés, és akarat nélkül :/ ...most meg mennek a nyilatkozatok, hogy milyen jók voltak a finnek :o közbe meg lósz@rt
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
valahol örülök, hogy a Svédek basszák a Hollandokat. legalább nem azzal úszik el a vb pótselejtező, hogy a Finnek ellen csak egy X fér ki belőlünk.Zsoca
100%, hogy nem így játszottunk volna akkor, ha ezen múlik a továbbjutás. Legalábbis nagyon remélem. 😊Schleck
tökmindegy. nem ez a lényeg. ha(tudom h nem kezdünk így mondatot) most 5-0-ra állnánk, akkor sem érne semmit. úgyhogy ez így jó. nem rajtunk múlott, hanem a Svédeken. megint megcsinálták, amit meg kellett.

miután megvertük őket, akkor sem volt semmi esélyünk.... :/

nem jobb az ő csapatuk a miénknél, de ők tele vannak tapasztalattal, rutinnal, ami sajnos kijött megint. ha ez a csapat egybe marad, akkor talán egyszer eljutunk oda, hogy a mi kezünkben lesz a sorsunk, de ugyebár azt majd megint ki kell használni (hozzáteszem, hogy a VB csoportunk nem feltétlenül fogja ez lehetővé tenni).

Dzsudzsi miért válogatott?

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A nézők de szánalmasak voltak, istenem...
Egy ilyen sorozat utolsó meccse után kifütyülni a válogatottat... Teljesen érthetetlen számomra, akármilyen meccs is volt ez.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
valahol örülök, hogy a Svédek basszák a Hollandokat. legalább nem azzal úszik el a vb pótselejtező, hogy a Finnek ellen csak egy X fér ki belőlünk.Zsoca
100%, hogy nem így játszottunk volna akkor, ha ezen múlik a továbbjutás. Legalábbis nagyon remélem. 😊Schleck
a kezdő sem ez lett volna, pl. Rudolf tuti játszott volna
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
valahol örülök, hogy a Svédek basszák a Hollandokat. legalább nem azzal úszik el a vb pótselejtező, hogy a Finnek ellen csak egy X fér ki belőlünk.Zsoca
100%, hogy nem így játszottunk volna akkor, ha ezen múlik a továbbjutás. Legalábbis nagyon remélem. 😊

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
még jó hogy megszórjuk őket, mint ahogy az ajánlóban hallhattuk...

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
valahol örülök, hogy a Svédek basszák a Hollandokat. legalább nem azzal úszik el a vb pótselejtező, hogy a Finnek ellen csak egy X fér ki belőlünk.

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ha van Silverlightod, akkor ez elvileg működőképes: http://videotar.mtv.hu/livem1.aspxSchleck
Elvileg van ilyenem, de valamiért mégsem indul el... :/zolika26
Hát akkor megint baszakodik az mtv oldala, szokott sajnos.Schleck
Azóta már szerencsére sikerült egy olyat találnom ami nem akad meg 5 másodpercenként, igaz nem HD, de megteszi.
Azért köszönöm


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Linket tud valaki?zolika26
Ha van Silverlightod, akkor ez elvileg működőképes: http://videotar.mtv.hu/livem1.aspxSchleck
Elvileg van ilyenem, de valamiért mégsem indul el... :/zolika26
Hát akkor megint baszakodik az mtv oldala, szokott sajnos.

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Linket tud valaki?zolika26
Ha van Silverlightod, akkor ez elvileg működőképes: http://videotar.mtv.hu/livem1.aspxSchleck
Elvileg van ilyenem, de valamiért mégsem indul el... :/


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
És Hajnal 17 méterről szemből mi a f..ért nem lő?Matthew99
nála ilyen a lövés, nem láttad még? 😊Höri
Ja tényleg. Csak azt látnám már egyszer válogatott meccsen, hogy ő mitől akkora király a bundesligában.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mennyivel lenne rosszabb ennél egy Stieber, Vass, Tőzsér, Buzsáky középpálya? És Hajnal 17 méterről szemből mi a f..ért nem lő?Matthew99
Rosszabb lenne az biztos. Most volt egy félidő, amiben akár vághattunk volna kettőt is a finneknek, és le kéne cserélni az egész középpályát? Hajnal és Sándor lecserélhető szerintem, de Komannal és Elekkel az égvilágon semmi baj nincs.