NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A Novara-Bologna kivételével az összes, 3 órakor kezdődött olasz bajnoki 0-0-ra áll a 83. percben, a korábban lejátszott Cesena-Fiorentinának pedig ez is lett a végeredménye. 😀

Szerk.: Maradt is gól nélküli döntetlen mind.vassadi
fasza is
este megverjük az öblítőkéket aztán jónapotkívánok dobogó 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
A Novara-Bologna kivételével az összes, 3 órakor kezdődött olasz bajnoki 0-0-ra áll a 83. percben, a korábban lejátszott Cesena-Fiorentinának pedig ez is lett a végeredménye. 😀

Szerk.: Maradt is gól nélküli döntetlen mind.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 454
A bekapott gól után nagyon gyengék voltunk. Semmi ötlet, 0 kreativitás, nem ezt szoktam meg az Arsenaltól. Jenkinson rengeteget hibázik, nem tudom mi a faszért kellett elküldeni Eboue-t, pedig most rohadt nagy szükség lenne rá. Még szerencse, hogy van egy világklasszis csatárunk, aki kihúzott minket a szarból.

más: Az eredmenyek.com nektek sem működik?
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ma chat valaki?
(ha igen, csináljon már szobát, meg dobja be a linket, mert én elfelejtettem hol kell 😀)kristof
http://cbe003.chat.mibbit.com/
IRC2.HU szerver
#bowlhu channel
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ma chat valaki?
(ha igen, csináljon már szobát, meg dobja be a linket, mert én elfelejtettem hol kell 😀)
több mint 12 éve
ringo kid Dallas Cowboys USC Trojans 12
Nagyon remélem, hogy nem marad el a római derbi a zavargások miatt! Mindenesetre rég nem játszottak már esti meccset egymással hasonló okok miatt.

Auribus frequentius, quam lingua utere.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
utólag könnyű okoskodni, de a család összes pénzét fel mertem volna tenni, hogy ez a Siófok-Vasas 0-0 lesz..Hurka
DEFENSE

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szép volt Diósgyőr!!

Az nso tudósítás is jó volt:
"...
89' Rakovics rúgta meg Bajzátot.
88' Bajzát rúgta meg Rakovicsot.
..." 😀Schleck
kurvanagy volt. megint teltház, jó foci, pécsieknek kb momentumuk se volt ellenben mi folyamatosan dolgoztuk ki az akciókat. Tisza Gallardo meg Luque is kurvajól játszott 😊

Bajzát meg menjen a halál faszára, aljas szemétláda féreg, remélem 3. félidőben mutatják, hogy mire kapott sárgát, az nálam elfogultság nélkül instant piros. legalább jól szólt a Buzi Bajzát 😀
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
utólag könnyű okoskodni, de a család összes pénzét fel mertem volna tenni, hogy ez a Siófok-Vasas 0-0 lesz..
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
HOOOOLLLL AAA FIIIEESSSZZZTAAA? 😀Divat
majd lesz NB2-ben, csaptok egy jó bulit 😛petey
keleti or nyugati? 😀

am Dömének sztem még mindig áll az ajánlata Szózának! 😛 😊

|
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szép volt Diósgyőr!!

Az nso tudósítás is jó volt:
"...
89' Rakovics rúgta meg Bajzátot.
88' Bajzát rúgta meg Rakovicsot.
..." 😀

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 516 — Csodabogár
HOOOOLLLL AAA FIIIEESSSZZZTAAA? 😀Divat
majd lesz NB2-ben, csaptok egy jó bulit 😛

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szegény fidike...érik a takaroggy!!! 😀

na de majd hnap Abdi... 😊Divat
el is jössz vagy marad a TV? 😊 ha igen, a családi szektorban láthatsz majd engem is 😀Hurka
divatfotel lettem idénre...melegjocit sztem láthatod majd, állítólag 33.percbe berohan majd meztelenül a kis restiboy.

HOOOOLLLL AAA FIIIEESSSZZZTAAA? 😀

|
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
szegény fidike...érik a takaroggy!!! 😀

na de majd hnap Abdi... 😊Divat
el is jössz vagy marad a TV? 😊 ha igen, a családi szektorban láthatsz majd engem is 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szegény fidike...érik a takaroggy!!! 😀

na de majd hnap Abdi... 😊

|
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Vidi - KTE 0:2 :cool:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hertha 13 perc alatt lelépve, Győr is kipipálva. :cool: 😊 😂
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
A MU helyzet nélkül elvitt egy pontot. Közhely, de sajnos igaz: a helyzeteket be kell rúgni 😕 Kár ezért a meccsért.Bálesz
Anfield, válogatott meccsek után, vicc kezdőcsapat - minden körülmény adott volt egy újabb 'Pool-győzelemhez, elégedettek lehetünk az egy ponttal. Jövő héten nagyobb rangadó vár ránk.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mocskos favágó RSL, mindig is utáltam a pofájukat, ismét bebizonyosodott, hogy Utah-ban csak szar, aljanép él. Eleve tönkretették a nemes rangadót azzal, hogy 90 percen át csak védekeztek, arról nem is beszélve, ahogy végig faragtak minket. Captain Pablo agyrázkódást kapott, miután az egyik vadbarom izomból tarkón könyökölte, de persze a piros lapok most is elmaradtak, az csak nekünk jár időhúzásokért. A meccs amúgy 0-0 lett, Smith megint hatalmas fail volt, nem tudom minek várt 75 percet Folan beállításával, ahogy bejött, voltak helyzeteink, egy ilyen lóbaszó erőcsatárral lett volna esélyünk nyerni, nem az impotens Cummings-szal. Jobb is lesz, ha megy év végén, mert kurva idegesítő már az úri angol interjúit hallgatni. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szeged - Cegléd 4-1

championship

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
A MU helyzet nélkül elvitt egy pontot. Közhely, de sajnos igaz: a helyzeteket be kell rúgni 😕 Kár ezért a meccsért.

több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
Jobb volt a Liverpool, kár a kapott gólért. Csalódott vagyok az eredmény miatt.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Bouadla beadásának pillanatában én már mondtam magamban, hogy gól, és így is lett, levegőben sokkal erősebb a Loki
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
http://www.youtube.com/watch?v=WbGPNdrRjxU&feature=player_embedded nem mostani, lehet hogy már volt de nagyon durva 😀eaglesmcnabb
láttam már hasonlót, csak a Besiktas-tól. Arra fele nagy divat ez az ünneplés fajta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://www.youtube.com/watch?v=WbGPNdrRjxU&feature=player_embedded nem mostani, lehet hogy már volt de nagyon durva 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!