NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

8 hónapja
ozibozi New York Giants 16 554
Nyugalom, van itt Griezmann meg Morata
zacknorb
És tényleg
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Mekkora meccs
8 hónapja
ozibozi New York Giants 16 554
Most erre mit lehet írni 😊
8 hónapja
ozibozi New York Giants 16 554
És Girona
8 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na Girona nyomja tovább

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
8 hónapja
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047

Hmm, érdekes lehet.
zacknorb
Roversben volt egy pár jó szezonja. Anno furcsàlltam hogy senki nem emelte ki onnan.
8 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem tudom remélte-e bárki, hogy egy teljesen kicserélt kp után idén 3 (vagy ha győzelemmel pótol a City akkor 2) ponttal de vezetjük a táblázatot az új évben. Én biztos nem.

Nem volt a csapat szokása a "pánik" igazolás és nem is feltétlen volt ez gond az elmúlt években, de így, hogy egy ilyen lehetőség adódott egyelőre idén nem tudom nem volna-e jó, ha most januárban mégis aggresszívabbak lennénk.

A Gomez LB pozíció amennyire kényszermegoldás annyira tetszik egyelőre. Nem mondom, hogy job done, de teljesen más így a dinamika, hogy igazából megvan amit szorgalmazott mindenki, hogy van egy olyan szélső védő aki inkább védő és az ultra direkt csapatba ez segíti a védekezést. Robboval de Tsimikasszal ez egyáltalán nem volt adott. Persze Gomez nem bal lábas de lehet, hogy ez idénre elég így a másik két opcióval együtt.

Enélkül azt mondtam volna, hogy most menjünk rá egy bal lábas védekező/szélső védőre, de így lehet az a fránya 6-os volna a prió. Nem tudom ki, de ide lehet, hogy a bajnoki cím reményében akár jöhetne egy kis segítség?


Liverpool Fc fan
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Nyugalom, van itt Griezmann meg Morata
8 hónapja
ozibozi New York Giants 16 554
Girona
8 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Girona nyomja tovább

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Elképesztő a LaLigában mennyit képesek VARozni a szinte egyértelmű ítéletet, mire kitalálták hogy les, nem les (alapból ennek már fél-automatikusnak kéne lennie), szabálytalanság.
Heisman nádor
A Laligaban gól vonal technológia nincs, mert Tebas szerint túl sok rá a 20 stadionra összesen 3 millió euró.
8 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Elképesztő a LaLigában mennyit képesek VARozni a szinte egyértelmű ítéletet, mire kitalálták hogy les, nem les (alapból ennek már fél-automatikusnak kéne lennie), szabálytalanság.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
8 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Ha most Football Manager-ben átvenném öket kb ez maradna meg a kezdö 11-ben:

Onana - Shaw, Lisandro M., _______,Dalot - ________ , _________ - Rashford, B. Fernandes, _________ - ________

Kellene legalább 5 játékos ide.

Dalot-nál bízok a fejlödésben.
Toto21
Öt? Elég optimista kijelentés. Szerintem ebben a keretben jelenleg csak kb Rshaford meg Fernandes meg max Lisandro a kezdő szintű játékos...


8 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 795 — Bla, bla, bla
Győrben nem bíznak semmit a véletlenre, Lukic még NB1-es szinten is nagy fogás.
Kenny
Világinak megígérték az mb1et, uh előre a célert!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
8 hónapja
Nomac New England Patriots 2 923 — balazs.t85@gmail.com
Lehet hogy semmi baja. Kíváncsi leszek a végkifejletre.

 index.hu/sport/futball/2024/01/03/szoboszlai-dominik-liverpool-serules-felepulesi-ido/?fbclid=IwAR3npO7vmtULjX7f-4_MpdbhOgq-kk2u2ovQARHmqthOeG0f9CH8Vgv2yNc
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya

Hmm, érdekes lehet.
8 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 840 — Omar's Coming Yo!
Győrben nem bíznak semmit a véletlenre, Lukic még NB1-es szinten is nagy fogás.

8 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Sancho visszavágyik Dortmundba. Dave likeolja.
Sixo
Antony, Mount, Onana, Maguire 4es tavozasat (igy első körben) lajkolnám inkább
davemayer
Ehhez képest Varane megy
slowmotion
Naná mert összeveszett kopasz barátunkkal. Még majd Rashfordot kell kijjebb rugdalnia meg Fernandest és akkor teljes lesz a rombolás.

Én elhiszem hogy jó edző, de legkésőbb nyáron nagyon elcsúszott valami, számára az akkori igazolások betették a kaput. Nem kellett volna az ügynökre hallgatni... (állítólag Mount meg az ő ügynöke ugyanaz)
davemayer
Varane sokat nem tett le azért itt, cserébe sok pénzt kap. Maguire legalább idén középjó szintet hoz, főleg hogy De Gea nem szopatja maga előtt.
Onana plusszos kapus a ligában, a BL elment rajta, de jobb mint a ‘nagy hős’ tavaly így is.
Mount még nem is játszott konkrétan… ami nagyobb baj csak más miatt. Antony meg ja kurva gyenge ezen a szinten.
Heisman nádor
Ha most Football Manager-ben átvenném öket kb ez maradna meg a kezdö 11-ben:

Onana - Shaw, Lisandro M., _______,Dalot - ________ , _________ - Rashford, B. Fernandes, _________ - ________

Kellene legalább 5 játékos ide.

Dalot-nál bízok a fejlödésben.
Toto21
Malacia/Wan-Bissakaból 1 maradhat (nem tudom mennyi a fizetésük), Mainoo, Højlund, Garnacho és Pellistri vállalhat szerepet a jövő Unitedében. Aztán van a Maguire, akinek nagy a fizetése, de nem őt cserélném le először mivel ennyi minden mást kell.
Højlund jó lesz az a baj, de eddig kevés felnőtt játékperce volt, 1-2 év múlva simán meg fog térülni.
Heisman nádor
Dalot nálam nagy hullámvasút. Az ő hozzáállása elég jónak tűnik. Legalábbis a meccseken a reakcióiban elég nagy a szenvedély, nem tudom a háttérben ez mennyi melót jelent. Ugyanakkor fel tud cseszni rendesen, mert rengetegszer hibázik nagyot. Inkább awb-t erőltetném helyette. Csereként maradhat. Pellistriben sokáig bíztam, de ha ő itt valaha kezdő lesz, az azt is fogja jelenteni, hogy semmit nem léptünk előre. Mainoo hatalmas király lehet. Hojlundban is egyet értek. Idő és csapat kell köré.

Legújabb pletykaként Oliset hallottam a palaceból. Ha nem horror áron jönne, én őt nagyon adnám.

8 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sancho visszavágyik Dortmundba. Dave likeolja.
Sixo
Antony, Mount, Onana, Maguire 4es tavozasat (igy első körben) lajkolnám inkább
davemayer
Ehhez képest Varane megy
slowmotion
Naná mert összeveszett kopasz barátunkkal. Még majd Rashfordot kell kijjebb rugdalnia meg Fernandest és akkor teljes lesz a rombolás.

Én elhiszem hogy jó edző, de legkésőbb nyáron nagyon elcsúszott valami, számára az akkori igazolások betették a kaput. Nem kellett volna az ügynökre hallgatni... (állítólag Mount meg az ő ügynöke ugyanaz)
davemayer
Varane sokat nem tett le azért itt, cserébe sok pénzt kap. Maguire legalább idén középjó szintet hoz, főleg hogy De Gea nem szopatja maga előtt.
Onana plusszos kapus a ligában, a BL elment rajta, de jobb mint a ‘nagy hős’ tavaly így is.
Mount még nem is játszott konkrétan… ami nagyobb baj csak más miatt. Antony meg ja kurva gyenge ezen a szinten.
Heisman nádor
Ha most Football Manager-ben átvenném öket kb ez maradna meg a kezdö 11-ben:

Onana - Shaw, Lisandro M., _______,Dalot - ________ , _________ - Rashford, B. Fernandes, _________ - ________

Kellene legalább 5 játékos ide.

Dalot-nál bízok a fejlödésben.
Toto21
Malacia/Wan-Bissakaból 1 maradhat (nem tudom mennyi a fizetésük), Mainoo, Højlund, Garnacho és Pellistri vállalhat szerepet a jövő Unitedében. Aztán van a Maguire, akinek nagy a fizetése, de nem őt cserélném le először mivel ennyi minden mást kell.
Højlund jó lesz az a baj, de eddig kevés felnőtt játékperce volt, 1-2 év múlva simán meg fog térülni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
8 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 847
Sancho visszavágyik Dortmundba. Dave likeolja.
Sixo
Antony, Mount, Onana, Maguire 4es tavozasat (igy első körben) lajkolnám inkább
davemayer
Ehhez képest Varane megy
slowmotion
Naná mert összeveszett kopasz barátunkkal. Még majd Rashfordot kell kijjebb rugdalnia meg Fernandest és akkor teljes lesz a rombolás.

Én elhiszem hogy jó edző, de legkésőbb nyáron nagyon elcsúszott valami, számára az akkori igazolások betették a kaput. Nem kellett volna az ügynökre hallgatni... (állítólag Mount meg az ő ügynöke ugyanaz)
davemayer
Varane sokat nem tett le azért itt, cserébe sok pénzt kap. Maguire legalább idén középjó szintet hoz, főleg hogy De Gea nem szopatja maga előtt.
Onana plusszos kapus a ligában, a BL elment rajta, de jobb mint a ‘nagy hős’ tavaly így is.
Mount még nem is játszott konkrétan… ami nagyobb baj csak más miatt. Antony meg ja kurva gyenge ezen a szinten.
Heisman nádor
Ha most Football Manager-ben átvenném öket kb ez maradna meg a kezdö 11-ben:

Onana - Shaw, Lisandro M., _______,Dalot - ________ , _________ - Rashford, B. Fernandes, _________ - ________

Kellene legalább 5 játékos ide.

Dalot-nál bízok a fejlödésben.
8 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sancho visszavágyik Dortmundba. Dave likeolja.
Sixo
Antony, Mount, Onana, Maguire 4es tavozasat (igy első körben) lajkolnám inkább
davemayer
Ehhez képest Varane megy
slowmotion
Naná mert összeveszett kopasz barátunkkal. Még majd Rashfordot kell kijjebb rugdalnia meg Fernandest és akkor teljes lesz a rombolás.

Én elhiszem hogy jó edző, de legkésőbb nyáron nagyon elcsúszott valami, számára az akkori igazolások betették a kaput. Nem kellett volna az ügynökre hallgatni... (állítólag Mount meg az ő ügynöke ugyanaz)
davemayer
Varane sokat nem tett le azért itt, cserébe sok pénzt kap. Maguire legalább idén középjó szintet hoz, főleg hogy De Gea nem szopatja maga előtt.
Onana plusszos kapus a ligában, a BL elment rajta, de jobb mint a ‘nagy hős’ tavaly így is.
Mount még nem is játszott konkrétan… ami nagyobb baj csak más miatt. Antony meg ja kurva gyenge ezen a szinten.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
8 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Sancho visszavágyik Dortmundba. Dave likeolja.
Sixo
Antony, Mount, Onana, Maguire 4es tavozasat (igy első körben) lajkolnám inkább
davemayer
Ehhez képest Varane megy
slowmotion
Naná mert összeveszett kopasz barátunkkal. Még majd Rashfordot kell kijjebb rugdalnia meg Fernandest és akkor teljes lesz a rombolás.

Én elhiszem hogy jó edző, de legkésőbb nyáron nagyon elcsúszott valami, számára az akkori igazolások betették a kaput. Nem kellett volna az ügynökre hallgatni... (állítólag Mount meg az ő ügynöke ugyanaz)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Sancho visszavágyik Dortmundba. Dave likeolja.
Sixo
Antony, Mount, Onana, Maguire 4es tavozasat (igy első körben) lajkolnám inkább
davemayer
Ehhez képest Varane megy
8 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
😀😀😀DDDDDDD
 www.youtube.com/watch?v=hAtAxDuZ2NI
Löfli
Megyek hányni
Stoki
"Veled van akkor is, amikor épp nem vagy velünk."
Mi van?? Szöllősi begombázott.
Dzsokijuing
amugy ha csak a videot nezed sztem ez egy rohadt profi anyag, jol osszeraktak.
csebi
Ez nekem a tipikus új marketingcsapat, új arculat, brandesítés.... folyamat.
zacknorb
lehet. de nem csak a brandesitesrol beszelek, hanem a tartalomrol is.
jonak tunt az appjuk is meg a meccsnapi info illetve a stadion szolgaltatasai (pancho szendo mondjuk buntetett).
igaz, hogy nem voltam a szentelyben fradi meccsen mar jo par eve, de sztem egeszen siralmas volt a felhozatal pl kajanal vagy h milyen lehetosegek vannak a stadionon belul, milyen infokat tudtal szerezni (osztogattak vmi meccs fuzetet, de semmi ertelme nem volt, max annyi, hogy nyomtattuk a papirra a folosleges dolgokat).
csebi
Hát, azért ez nem teljesen igaz. Fradi stadionban minden működik legalább úgy, mint a Panchoban, sőt. Meg tudod rendelni a kajádat, italod a helyedről, ki is fizeted, ők összekészítik és csak át kell venned. Az app-ban full programfüzet. Kaja választék viszonylag erős van egyszerű hot-dogtól Wolf András féle steak szendvicsig sok minden (persze ki megy kajálni egy meccsre). Minden sarkon valamilyen entertainment a gyerekeknek, sokat fejlődött az is.
Persze nyilván magyar tehát a sorállást valamiért annyira szeretjük, hogy ragaszkodunk hozzá, legyen az akár beléptetés, akár sörvásárlás...
vpi
mondom regen voltam mar, akkor a hotdog popcorn paros volt egyedul. de legalabb jo h fejlodunk ebben.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
8 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 812 — Patriot
😀😀😀DDDDDDD
 www.youtube.com/watch?v=hAtAxDuZ2NI
Löfli
Megyek hányni
Stoki
"Veled van akkor is, amikor épp nem vagy velünk."
Mi van?? Szöllősi begombázott.
Dzsokijuing
amugy ha csak a videot nezed sztem ez egy rohadt profi anyag, jol osszeraktak.
csebi
Ez nekem a tipikus új marketingcsapat, új arculat, brandesítés.... folyamat.
zacknorb
lehet. de nem csak a brandesitesrol beszelek, hanem a tartalomrol is.
jonak tunt az appjuk is meg a meccsnapi info illetve a stadion szolgaltatasai (pancho szendo mondjuk buntetett).
igaz, hogy nem voltam a szentelyben fradi meccsen mar jo par eve, de sztem egeszen siralmas volt a felhozatal pl kajanal vagy h milyen lehetosegek vannak a stadionon belul, milyen infokat tudtal szerezni (osztogattak vmi meccs fuzetet, de semmi ertelme nem volt, max annyi, hogy nyomtattuk a papirra a folosleges dolgokat).
csebi
Hát, azért ez nem teljesen igaz. Fradi stadionban minden működik legalább úgy, mint a Panchoban, sőt. Meg tudod rendelni a kajádat, italod a helyedről, ki is fizeted, ők összekészítik és csak át kell venned. Az app-ban full programfüzet. Kaja választék viszonylag erős van egyszerű hot-dogtól Wolf András féle steak szendvicsig sok minden (persze ki megy kajálni egy meccsre). Minden sarkon valamilyen entertainment a gyerekeknek, sokat fejlődött az is.
Persze nyilván magyar tehát a sorállást valamiért annyira szeretjük, hogy ragaszkodunk hozzá, legyen az akár beléptetés, akár sörvásárlás...