NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

8 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!

8 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
 www.nemzetisport.hu/nb1/nb-i-dortmundot-is-megjart-tamadoval-erosithet-a-fehervar-sajtohir-2996181

cím alapján azt hittem Bajner az 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
8 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Úgy látom a Spurs nagyon szereti a Genoa-Juve vonalból érkező belső hátvédeket.

8 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az Pool 7.27-es xG-t ért el a Newcastle ellen (Opta), ami mióta mérik az xG-t (2010–11) PL-rekord.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
8 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 726
Képtelen vagyok ezt a Pool-t nézni, ha játszik Salah.
Értem én hogy megannyi gólt lőtt és mekkora legenda, de iszonyat kiidegel, hogy egy meccsen 20 kecsegtető helyzetből 18x rossz döntést hoz. Amikor passzolni kellene, lő, amikor lőni kellene, passzol, de az sem emberhez megy. Iszonyat mennyiségű labdát szór el, rossz ütemben adja tovább, eltalálja az első embert, hosszan tolja meg, áá, botrány. Ha hozzá kerül a labda, a vérnyomásom az egekbe szökik azonnal. Totál idegbeteg vagyok tőle.
Hala Istennek most eltakarodik pár hétre..
8 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
Remélem Szobonak semmi komoly, és a kövi meccsen már játszhat is. És igen, tényleg kíváncsi leszek, hogy milyen lesz a játéka Salah távollétében.
shagi0206
Salah nélkül mindig jobban játszik.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
8 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Remélem Szobonak semmi komoly, és a kövi meccsen már játszhat is. És igen, tényleg kíváncsi leszek, hogy milyen lesz a játéka Salah távollétében.
8 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Mo Salah collected 2.74(xG) this evening - a personal record.
zacknorb
annak a 60% 2x11es

8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Egyrészt a tizit én sem adtam volna meg. Másrészt pont leszarom, akkor már minimum tizennyolc perce minimum egyszeres emberhátrányban kellett volna játszania a k.cs.g Nyukaszolnak, hogy ennyi pénzből ezt a favágó szart tudják összerakni, ehhez képest még Simeone is két fillérből csinálta meg ugyanezt.

A meccs egyik kulcsteljesítménye a buzi Tayloré, még mindig nem értem, hogyan maradt piros nélkül a vendégbrigád.

Szerkesztette: slowmotion
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Mo Salah collected 2.74(xG) this evening - a personal record.
8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Gólhelyzetben sárga? Érti még ezt valaki?
Stoki
Ez talán idei szabály
Kapusnál hogy ne legyen duplabüntetés
zacknorb
Vagy van már harmadik éves is. A védő, ha nem a faultra megy, hanem megpróbálja elérni a labdát, akkor csak sárga és tizenegyes. Tizi és piros csak kezezésért, nem labdára irányuló szabálytalanságért, illetve olyan szabálytalanságért adható, amiért amúgy is piros lap járna.
8 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
na a másik kamu esés Jotától
Heisman nádor
Kapcsold be a meccset, javaslom.
alatriste
Úgy nehéz ha csak az eredmenyeken követed 😊
Stoki
Lép utána még kettőt Jota megint
Heisman nádor
A bal lábát tisztán láthatóan megütötte Dubravka. Futás közben egy ilyen után el lehet esni szerintem. Akár úgy is, hogy akart továbbmenni, de egyértelműen sebességet vesztett vele. Miután látta, hogy nem éri el vagy csak nagyon kisodródva el akart esni. Ettől még simán elütötte a lábát a kapus.
alatriste
Nem a bírót ‘szidom’, a szabályt. Tisztán látszik az arcán hogy most akkor esem, már akkor üvölt amikor úgy vélte nem éri el a labdát/kiállítatja Dubravkat.
Heisman nádor
Az nem történt meg.
shagi0206
Jota egy okos játékos, gondolhatott erre, hiába nem történt meg.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
8 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
37 kapura lövési kísérlet, 14 kaput eltaláló lövés. Azta.
8 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Salah 2 gól, egy gólpassz és egy kulcspassz amit gólpassz követett.
És ma szar meccse van...
Én is eladnám ha ad érte egy arab 100 milliót vagy mit tudom én mennyit. Lehet jön helyette egy többet passzoló, kevésbé önző valaki, de, félek, hogy fogujuk még visszasírni őt. Pedig nekem se kedvencem. Messze nem.
alatriste
Én FIrminot sírom leginkább vissza a Klopp emberek közül. Annyira nekem Salah sem fog hiányozni.
shagi0206
Hát Bobby óriási kedvenc az nem is kérdés. Sokkal jobban tudott az ember kötődni hozzá. Máshogy fog hiányozni Mo. Ha levetkőzné ezt, hogy csak egyedül hajlandó befejezni ha a 16-os környékére lép. 30 gólpassza lehetne egy szezonban nem 'csak' 15. Mint kreátor csak Sakat lehet vele egy lapon emlegetni a PLben mint jobbszélső.


Liverpool Fc fan
8 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
na a másik kamu esés Jotától
Heisman nádor
Kapcsold be a meccset, javaslom.
alatriste
Úgy nehéz ha csak az eredmenyeken követed 😊
Stoki
Lép utána még kettőt Jota megint
Heisman nádor
A bal lábát tisztán láthatóan megütötte Dubravka. Futás közben egy ilyen után el lehet esni szerintem. Akár úgy is, hogy akart továbbmenni, de egyértelműen sebességet vesztett vele. Miután látta, hogy nem éri el vagy csak nagyon kisodródva el akart esni. Ettől még simán elütötte a lábát a kapus.
alatriste
Nem a bírót ‘szidom’, a szabályt. Tisztán látszik az arcán hogy most akkor esem, már akkor üvölt amikor úgy vélte nem éri el a labdát/kiállítatja Dubravkat.
Heisman nádor
Az nem történt meg.
8 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
na a másik kamu esés Jotától
Heisman nádor
Kapcsold be a meccset, javaslom.
alatriste
Úgy nehéz ha csak az eredmenyeken követed 😊
Stoki
Lép utána még kettőt Jota megint
Heisman nádor
A bal lábát tisztán láthatóan megütötte Dubravka. Futás közben egy ilyen után el lehet esni szerintem. Akár úgy is, hogy akart továbbmenni, de egyértelműen sebességet vesztett vele. Miután látta, hogy nem éri el vagy csak nagyon kisodródva el akart esni. Ettől még simán elütötte a lábát a kapus.
alatriste
Nem a bírót ‘szidom’, a szabályt. Tisztán látszik az arcán hogy most akkor esem, már akkor üvölt amikor úgy vélte nem éri el a labdát/kiállítatja Dubravkat.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
8 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Salah 2 gól, egy gólpassz és egy kulcspassz amit gólpassz követett.
És ma szar meccse van...
Én is eladnám ha ad érte egy arab 100 milliót vagy mit tudom én mennyit. Lehet jön helyette egy többet passzoló, kevésbé önző valaki, de, félek, hogy fogujuk még visszasírni őt. Pedig nekem se kedvencem. Messze nem.
alatriste
Én FIrminot sírom leginkább vissza a Klopp emberek közül. Annyira nekem Salah sem fog hiányozni.
8 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Salah 2 gól, egy gólpassz és egy kulcspassz amit gólpassz követett.
És ma szar meccse van...
Én is eladnám ha ad érte egy arab 100 milliót vagy mit tudom én mennyit. Lehet jön helyette egy többet passzoló, kevésbé önző valaki, de, félek, hogy fogujuk még visszasírni őt. Pedig nekem se kedvencem. Messze nem.


Liverpool Fc fan
8 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
na a másik kamu esés Jotától
Heisman nádor
Kapcsold be a meccset, javaslom.
alatriste
Úgy nehéz ha csak az eredmenyeken követed 😊
Stoki
Lép utána még kettőt Jota megint
Heisman nádor
A bal lábát tisztán láthatóan megütötte Dubravka. Futás közben egy ilyen után el lehet esni szerintem. Akár úgy is, hogy akart továbbmenni, de egyértelműen sebességet vesztett vele. Miután látta, hogy nem éri el vagy csak nagyon kisodródva el akart esni. Ettől még simán elütötte a lábát a kapus.


Liverpool Fc fan
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
durva mennyivel masabb a Pool jateka Szoboval es nelkule.
Kenny
Jobb vag rosszab?
YoungZeeZee
A rántott hús is másabb mint a kajszipálinka, mégis mindkettő jó.
Most szimplán csak utána lőttek be több helyzetet a sokmillióból.
8 hónapja
YoungZeeZee 8 395
durva mennyivel masabb a Pool jateka Szoboval es nelkule.
Kenny
Jobb vag rosszab?
8 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
na a másik kamu esés Jotától
Heisman nádor
Kapcsold be a meccset, javaslom.
alatriste
Úgy nehéz ha csak az eredmenyeken követed 😊
Stoki
Lép utána még kettőt Jota megint

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
8 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 840 — Omar's Coming Yo!
durva mennyivel masabb a Pool jateka Szoboval es nelkule.

8 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 770 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
na a másik kamu esés Jotától
Heisman nádor
Kapcsold be a meccset, javaslom.
alatriste
Úgy nehéz ha csak az eredmenyeken követed 😊
8 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
na a másik kamu esés Jotától
Heisman nádor
Amúgy simán érhetne sárgát az ilyen is.