Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak akkor választhattak volna vmi értelmesebb módot is.gabtsi
De a jogtalan kiállítás NEM műhiba semmiképpen, ez pedig lehet az, ha elfogadják az indoklást. Ha reális esélyt akartak, nem csak a sajtónak játszani magukat, akkor mindenképpen ezt kellett tenniük. Fel lehet háborodni, én is felháborodtam, az ír-francia meccs utáni óvás elutasításán, de az 100-szor reménytelenebb eset volt, mint ez.F.Schleck
most lehet ebbe kapaszkodni persze, csak ez egy röhejes módja. mert nem ez a meccs a gond, hanem az a hosszu ideje tartó (finom leszek) ellenszenv ami a ferencvárost éri a magyar futball meghatározó alakjai közül, gondolok itt emberre, médiára, szervezetre mindenre. nyilván ezét maga a fradi is sokat tett. így meg belekapszkodunk egy olyan dologba, ami semmilyen szinten nem befolyásolta a mérkőzést. nem tudom mi lenne jó megoldás, de ez semmiképpen.

Most a fradi komolyan meg óvja a meccset?
LOL. Ezzel csak még szánalmasabbá teszik magukat 😀
Ráadásul, most azért ne kapjanak ki, mert a saját szurkolóik garázdálkodtak, komolyan ez a legalja. Röhej. Ez még a fraditól is a legalja.Black_Adder
az újpest fc, megkerülve az ftc labdarúgó zrt-t, 500 jegyet adott át olyan embereknek aki nem kívánt regisztrált fradi szurkoló lenni. a fradi erősen szigorította a mérkőzésre bejutás feltételeit, azaz először magyarországon egyrészt szűri, másrészt azonosíthatóvá teszi a szurkolókat, aminek nyilván visszatartó ereje van.

az újpest ezt magasról leszarta, ezért azt gondolom az összes felelősség őket terheli. másfelől pedig nálunk 10ed ennyiért lefújták a diósgyőr elleni meccset.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/video-ibrahimovic-hatba-rugta-fiatal-csapattarsat-az-edzesen-2044946/

ő se normális 😀konqueror
jó lehet a csapatszellem. 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Most a fradi komolyan meg óvja a meccset?
LOL. Ezzel csak még szánalmasabbá teszik magukat 😀
Ráadásul, most azért ne kapjanak ki, mert a saját szurkolóik garázdálkodtak, komolyan ez a legalja. Röhej. Ez még a fraditól is a legalja.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/video-ibrahimovic-hatba-rugta-fiatal-csapattarsat-az-edzesen-2044946/

ő se normális 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
csak akkor választhattak volna vmi értelmesebb módot is.gabtsi
De a jogtalan kiállítás NEM műhiba semmiképpen, ez pedig lehet az, ha elfogadják az indoklást. Ha reális esélyt akartak, nem csak a sajtónak játszani magukat, akkor mindenképpen ezt kellett tenniük. Fel lehet háborodni, én is felháborodtam, az ír-francia meccs utáni óvás elutasításán, de az 100-szor reménytelenebb eset volt, mint ez.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak akkor választhattak volna vmi értelmesebb módot is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 670 — Illegális gyakorló
Nem tudom, hogy a vezetőségből hisz-e bárki ennek sikerében. Szerintem aligha. De végre az asztalra csaptunk és ezt hiányoltam évek óta. Csak nyeltünk, nyeltünk, kényszeredett mosoly mellett fizettük be a milliós büntetéseket a semmire, tűrtük, hogy piros lap pirosat követ. Most végre a sarkunkra álltunk, még ha nem is a legszebb módon, de legalább valami.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
persze jogos, csak most épp sztem hülyeségen akadunk fennt. mert ugye nem azért óvtak, mert a SEMMIRE kiállították a legjobb játékosunkat, hanem azért mert NEM fújta le a meccset a bíró idő előtt.

amiben nyilván van is igazság, mert nálunk megtették (bár mi nem vagyunk viktor kedvenc csapata), de pl milyen eredményre számítunk ezek után ?

persze fel kell emelni a szavunkat, és szomorú hogy egy ferencvárosnak ma már zéró tekintélye van a futballban és a sajtóban egyaránt, de ennek sztem nem az a módja, hogy hülyét csinálunk magunkból.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 670 — Illegális gyakorló
Eltekintve attól, hogy úgysem lesz belőle semmi és azt kapjuk majd a pofánkba, hogy veszíteni sem tudunk normálisan, valahol megértem. Ha pofánvágnak és nem szólsz semmit, csak tűröd, akkor legközelebb is megteszik, sőt rátesznek egy lapáttal. Megnézik, hogy meddig lehet elmenni büntetlenül.
Igenis szólni kell, hogy eddig és ne tovább. Ha csak ennyit elérünk vele, már nem lesz hiába ez az óvás és akkor nem bánom, hogy plusz 2 hétig röhögnek rajtunk.

Az pedig egyenesen vicc, hogy solymosi a hétvégén megint rangadót vezethet...

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
nevetséges, ezt fradi szurkolóként mondom....

@KJuraszik
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
max fiberen.

megóvtuk a lilákok elleni meccset, az indokolás szerint bírói műhiba történt, mert le kellett volna fújnia a meccset.

nem zárom ki, hogy igazunk van, de akkor is nevetségesnek tartom ezt a lépést.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
upc-n lehet valahol bl meccset nézni szerintetek ma?


JT Daniels fan
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 697 — Amerikai sportok rajongója
Nem csodálom, hisz nem tudod, hogy milyen lehet az, amikor a Bajnokok Ligájában szorítasz a csapatod sikeréért 😛

Majd egyszer biztos megtudod...Mondjuk jövőre? 😊Bálesz
Jogos!! 😊
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 670 — Illegális gyakorló
Éreztem, hogy valamelyik elépesztően "vicces" egyén lecsapja ezt a labdát 😛

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Én 3 éves voltam amikor volt ez a meccs, így sajnos élőben nem láthattam, de az ismétlést többször is megnéztem. 😊 Ez az az újság, aminek a címlapján minden játékos arcképe ott van a lap szélén és valami van melléjük írva, pl.: "Zava most jön csak a java"? Mert akkor ez az újság nekem is megvan. 😊DODO92
Nem-nem 😊

Ezen egy bazi nagy Grasshoppers, alatta pedig egy ugyanakkora Fradi-címer van, mellettük az eredmény. És egy felirat (remélem jól idézem, most ezért nem halászom elő): "Az a csodálatos Fradi-szív" 😊

Szerk: nem bírtam ki, előkerestem: "Ez maga a csoda! Hiába, az a fantasztikus Fradi-szív..." a szöveg a címlapon 😊Bálesz
Kötőjel nélkül az idézett mondat most is aktuális...😊fetomy
Ott a pont 😂


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
szerencsétlen Valencia, "szépen" eltört a lába....

@KJuraszik
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én 3 éves voltam amikor volt ez a meccs, így sajnos élőben nem láthattam, de az ismétlést többször is megnéztem. 😊 Ez az az újság, aminek a címlapján minden játékos arcképe ott van a lap szélén és valami van melléjük írva, pl.: "Zava most jön csak a java"? Mert akkor ez az újság nekem is megvan. 😊DODO92
Nem-nem 😊

Ezen egy bazi nagy Grasshoppers, alatta pedig egy ugyanakkora Fradi-címer van, mellettük az eredmény. És egy felirat (remélem jól idézem, most ezért nem halászom elő): "Az a csodálatos Fradi-szív" 😊

Szerk: nem bírtam ki, előkerestem: "Ez maga a csoda! Hiába, az a fantasztikus Fradi-szív..." a szöveg a címlapon 😊Bálesz
Kötőjel nélkül az idézett mondat most is aktuális...😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Focizott a Barca. 😊Mad
ez már talán több is volt
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Focizott a Barca. 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
SAF beáldozta ezt a BL meccset a formán kívülieknek és a sérülés után visszatérőknek. Olyan is lett. Elképzés nem sok volt a játékban, helyzet még kevésbé, Gibson durrantott 1-2 veszélyeset, nagyjából ennyi. A Rangers végig megszállta saját 30asát és jól is csinálták ezt. Reális az X.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Ha már Fradi; Heinzet csak 1 meccsre tiltották el, ezt sem gondoltam volna!gamerkr
Mármint gondolom azt, hogy csak egy meccset fog kapni...
Egyébként Pista is csak egyet kapott ütésért, így ellenünk pont visszatérhet.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha már Fradi; Heinzet csak 1 meccsre tiltották el, ezt sem gondoltam volna!

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 670 — Illegális gyakorló
Én 3 éves voltam amikor volt ez a meccs, így sajnos élőben nem láthattam, de az ismétlést többször is megnéztem. 😊 Ez az az újság, aminek a címlapján minden játékos arcképe ott van a lap szélén és valami van melléjük írva, pl.: "Zava most jön csak a java"? Mert akkor ez az újság nekem is megvan. 😊DODO92
Nem-nem 😊

Ezen egy bazi nagy Grasshoppers, alatta pedig egy ugyanakkora Fradi-címer van, mellettük az eredmény. És egy felirat (remélem jól idézem, most ezért nem halászom elő): "Az a csodálatos Fradi-szív" 😊

Szerk: nem bírtam ki, előkerestem: "Ez maga a csoda! Hiába, az a fantasztikus Fradi-szív..." a szöveg a címlapon 😊

több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Ez a meccs A MECCS. Felejthetetlen minden perce, a kommentár, az események. Még 15 év után is végig tudnám mondani Jenő bá' majd minden mondatát a 90 percből 😊 A másnapi Nemzeti Sport-címlap pedig azóta is féltett kincsem (mindegyik BL-meccsünk utáni az, de ez külön becsben van tartva) 😊Bálesz
Én 3 éves voltam amikor volt ez a meccs, így sajnos élőben nem láthattam, de az ismétlést többször is megnéztem. 😊 Ez az az újság, aminek a címlapján minden játékos arcképe ott van a lap szélén és valami van melléjük írva, pl.: "Zava most jön csak a java"? Mert akkor ez az újság nekem is megvan. 😊
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
15 éve már, hogy életem egyik legnagyobb sportélményét kaptam:
http://ulloi129.hu/2010/09/13/15-eve-tortent-44138/gabtsi
én is 7 éves voltam ekkor , de nekem valamiért az ajax elleni meccs sokkal inkább megmaradt mint ez ... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...