Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 947 — No es importante
TÓTH ANDRÁS az új Vasas defensive coordinator!!! YEAH 😀Höri
viszont kirúgták az NB1 egyik legszimpatikusabb edzőjét, Vágó Attilát 😕

a mai várható kezdő:
Király - Vermes, Vanczák, Juhász, Laczkó - Elek - Koman, Gera, Dzsudzsák - Rudolf, Szalai
legalább Szalai ott van, de Vanczák, Vermes, Laczkó? 😕Hurka
katasztrófa ez a D#Joci
+1000
ez még a Juhár-Sebők-Kuttor tengelyt is alulmúlja, nem akarok nagy szavakat használni, de szerintem ez az egyik leggyengébb védelem, amit a magyar válogatott valaha kiállított


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gameover 20
Jól játszottak Ronaldo, Robinho, Kaká, Maicon nélkül, a csapat így állt fel: Victor - Daniel Alves, Thiago Silva, David Luiz, André Santos - Lucas Leiva, Ramires, Carlos Eduardo - Robinho, Pato, Coutinho.
újságírás...

bocs ha megbántottalak, tényleg nem direkt csinálom.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
TÓTH ANDRÁS az új Vasas defensive coordinator!!! YEAH 😀Höri
viszont kirúgták az NB1 egyik legszimpatikusabb edzőjét, Vágó Attilát 😕

a mai várható kezdő:
Király - Vermes, Vanczák, Juhász, Laczkó - Elek - Koman, Gera, Dzsudzsák - Rudolf, Szalai
legalább Szalai ott van, de Vanczák, Vermes, Laczkó? 😕Hurka
katasztrófa ez a D#Joci
talán San Marino ellen ez is jó lesz 😊. Bár nem ismerem a SM jobb középpályását, de ott nyerési pontjuk akadhat 😀.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dinho nem marad. Ez szinte már biztos. A 7 (sette) GOLD TV-ből friss hírek:
A Los Angeles Galaxi kb. 14 millió eurót ajánlott R 80 - nak, míg az AC Milan a
szerződés hosszabbítás esetére 4.5 milliót. Erre a managere, azaz a bátyja azt nyilatkozta,
hogy ezen nincs is mit meggondolni.
Érdekes, mondjuk ennek nem örülök. Közben meg már sokan Pato eladását is biztosra vélik és Mourinho meg rábólintott Kaká kölcsönadására, mi meg őt akarjuk visszahozni. Hát egy folyton sérült Kakával kitörölhetjük a hátsónkat.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
TÓTH ANDRÁS az új Vasas defensive coordinator!!! YEAH 😀Höri
viszont kirúgták az NB1 egyik legszimpatikusabb edzőjét, Vágó Attilát 😕

a mai várható kezdő:
Király - Vermes, Vanczák, Juhász, Laczkó - Elek - Koman, Gera, Dzsudzsák - Rudolf, Szalai
legalább Szalai ott van, de Vanczák, Vermes, Laczkó? 😕Hurka
katasztrófa ez a D#


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Megnéztem Szalai néhány meccsét, de én egyébként tőle sem vagyok elájulva, nem is lepődnék meg, ha nem szárnyalna, mint ahogy Dzsudzsák sem a válogatottbaStez
biztos, h nem fog...kiv leszek 2 gyenge meccs után, mit szólnak majd akik folyamatosan a válogatott követelték... de legalább végre 2 csatárral játszunk 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megnéztem Szalai néhány meccsét, de én egyébként tőle sem vagyok elájulva, nem is lepődnék meg, ha nem szárnyalna, mint ahogy Dzsudzsák sem a válogatottba

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Én már meg sem lepődök ilyen összeállításokon, mint amiket Egervári alkot. Hol van például Vass? Inkább bele sem megyek. Még meccset nézni sem esik jó, kinek van kedve azt a szenvedést látni?JC6
nekem a Vidisek agyonnyomátása nem tetszik, vagyis máshogy fogalmazok, nem rossz csapat, de sztem Eleknek nem lenne helye a kezdőben, még Fehérváron sem ő a legjobb szűrő sztem.. de mondjuk onnan Nagy Dánielt mindenképpen behívtam volna legalább a bő keretbe
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én már meg sem lepődök ilyen összeállításokon, mint amiket Egervári alkot. Hol van például Vass? Inkább bele sem megyek. Még meccset nézni sem esik jó, kinek van kedve azt a szenvedést látni?
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
TÓTH ANDRÁS az új Vasas defensive coordinator!!! YEAH 😀Höri
viszont kirúgták az NB1 egyik legszimpatikusabb edzőjét, Vágó Attilát 😕

a mai várható kezdő:
Király - Vermes, Vanczák, Juhász, Laczkó - Elek - Koman, Gera, Dzsudzsák - Rudolf, Szalai
legalább Szalai ott van, de Vanczák, Vermes, Laczkó? 😕
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
TÓTH ANDRÁS az új Vasas defensive coordinator!!! YEAH 😀

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20101007-a-birosagon-folytatodik-a-liverpooli-focihaboru.htmlStez
A tisztánlátás kedvéért, mert a cikk nem elég részletes.

Hicks és Gillett Kop Holding Ltd. nevű cége volt ezidáig a Liverpool működtetője. Ennek van 144 millió font adóssága.
A Liverpoolnak, mint klubnak van 280 millió font tartozása.
Utóbbi 280-at kifizeti a NESV, tehát a klubbal minden rendben lesz.
Viszont, lévén a Kop Holding Hicks és Gillett tulajdona, így annak 144 milliós tartozása továbbra is megmarad Hicks és Gillett nyakán.
Ezért forognak most a sírjukban, hogy áron alul lett eladva a klub, és ezért terelik jogi útra az ügyet.

"A Liverpool elnöke, Martin Broughton magabiztosan várja az eljárást, ... dokumentumokkal tudja alátámasztani, hogy Hickséknek nincs joguk személyi változtatásokhoz az igazgatótanácsban, következésképpen a klub eladása is szabályosan történt."

Ennyi a lényeg. Innentől kezdve a Liverpool rendben lesz, Hicks és Gillett pedig mehet az anyjába.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20101007-a-birosagon-folytatodik-a-liverpooli-focihaboru.html

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
Még egy kis Liverpool. Pontosabban egy mai Hodgson nyilatkozatrészlet:
"We know what we've got to do, we know we need some new players, we know we need investment, and we know we are weak in certain areas of the team - these things have been the case since I arrived at the club and we haven't had chance to put things right."
Tényleg szenilis az öreg, ez már tuti. Alig 2 hete még maximálisan elégedett volt a kerettel...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
NESV: Céljaink az LFC számára

De szép is lenne, ha nem csak parasztvakítás lenne.

Egyébként az egészen szánalmas, ahogy Hicks forog a sírjában. Gillett legalább szó nélkül távozott, ahogy kell.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20101006-versenyre-kelhet-kakaert-az-inter-es-a-milan.html

😂Stez
Khm... Viszlát Dinho?empty taxi
csak nehogy viszlát Wesley legyen...Divat
annyira csak perez hülye 😊

child please!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20101006-versenyre-kelhet-kakaert-az-inter-es-a-milan.html

😂Stez
Khm... Viszlát Dinho?empty taxi
csak nehogy viszlát Wesley legyen...

|
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20101006-versenyre-kelhet-kakaert-az-inter-es-a-milan.html

😂Stez
Khm... Viszlát Dinho?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20101006-versenyre-kelhet-kakaert-az-inter-es-a-milan.html

😂

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😀 😀 😀
"Fura "élményben" lehetett része a Valerenga csatárának, André Murinek a Rosenborg ghánai középpályásának, Anthony Annannak köszönhetően a két csapat bajnokija során.
És most szó szerint idézzük a mérkőzés jegyzőkönyvében foglaltakat...
"Annan egy kicsit tolt rajtam, majd egy ujjat éreztem a segglyukamban, ezt követően a herezacskómat kezdte birizgálni".
Hát, fura módja az ellenfél kizökkentésének, mindenesetre Annannak lett igaza, mert megúszta a dolgot egy sárga lappal..."
link
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
Eladták a Poolt, picsába, fény az alagút végén, nem Mikey? 😀Stez
a rossz Sox vette meg a csapatot 😛JJ Tiller
Gondolj bele mi lenne vele ha a Cubs szerezné meg 😊Matthew99
Már indulnék is tüntetni az Anfieldre. :mad:
😊
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Eladták a Poolt, picsába, fény az alagút végén, nem Mikey? 😀Stez
a rossz Sox vette meg a csapatot 😛JJ Tiller
Gondolj bele mi lenne vele ha a Cubs szerezné meg 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 947 — No es importante
Eladták a Poolt, picsába, fény az alagút végén, nem Mikey? 😀Stez
a rossz Sox vette meg a csapatot 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
most megy a cnn.remelem megtortenik es akkor talan ott a feny az alagut vegen
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
Még a PL-nek jóvá kell hagynia az üzletet, szóval eladva még nincs...

...de részemről várok az efféle kijelentésekkel amíg tényleges jelét nem mutatják annak, hogy ők nem csak élősködni akarnak, hanem valóban sikeressé is szeretnék tenni a klubot.

Egy biztos, a dolgukat értik. Ők a működtetői pl. a Boston Red Soxnak és félig a Roush Racingnek is. Mindkettő jó csapat.