Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=6liJjDg9FLc

Hart _O_Little Jarry
Azt a krva. Nah, ezt nem néztem volna ki belőle. 😊
F.Schleck
emlékszem ezt élőbe néztem, de valami nekem nem stimmel. nem emlékszem h ennyivel gyorsabb lett volna, nem képzelhető el h utólagosan lett felgyorsítva? mind1 itt rooney hibázott h addig szarakodott.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.youtube.com/watch?v=6liJjDg9FLc

Hart _O_Little Jarry
Azt a krva. Nah, ezt nem néztem volna ki belőle. 😊

Azért - nem elvitatva Szalai érdemeit - Sanyi lőtt már ekkora gólt, ezt ne felejtsük el: http://www.youtube.com/watch?v=n1xrTrGHjzo

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=6liJjDg9FLc

Hart _O_
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Rádiós kívánságműsorban:
Szeretném Szalai Ádám San Marino elleni mesterhármasából a 2. gólt kérni és küldeném Torghelle Sándornak.

😀 😀kobalu91
Ezt most találtad ki, vagy hallottad? 😛szaba
A népstadion blogban volt a kommentekben, remélem nem kamu. 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rádiós kívánságműsorban:
Szeretném Szalai Ádám San Marino elleni mesterhármasából a 2. gólt kérni és küldeném Torghelle Sándornak.

😀 😀kobalu91
Ezt most találtad ki, vagy hallottad? 😛
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Rádiós kívánságműsorban:
Szeretném Szalai Ádám San Marino elleni mesterhármasából a 2. gólt kérni és küldeném Torghelle Sándornak.

😀😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ezen a meccsen hatalmas különbség volt a két csapat között. A san marinoiak udvarias vendégeg módjára játszottak, köszi szépen 😀 Ha a finnek és a moldávok ellen megszerezzük a kilenc pontot, akkor ugyanott vagyunk, ahol az edzőváltás előtt. De ezen felül még kellene valami extra, mert Egervárinak hatalmas mázlija van, hogy hirtelen egy Szalai-kaliberű csatárt hívhat a nemzeti csapatba. Ha még Rudolf is megállja a helyét, végre lesz két európai szintű támadónk. Ez a két srác volt olyan okos, hogy még suhancként elhúztak innen a pitébe, túl sok volt itt a mesteredző számukra.

Gera pofonegyszerűen elhallgattathatja a kritikusait: lőjön egy gólt itthon a svédeknek, például.

Még mindig téma ez a "jó a csapat, jó a közösség, mindenki szeret mindenkit". Mit szeressenek Egervárin, kérdem én? A srácok nagy része külföldön játszik, ott testközelből láthatják, hogy néz ki egy igazi edző. Nem egy ex-kommunista (bocsánat, kritikus ellenzéki volt mindvégig), nemzetközi szinten tucatszor bukott, ott soha semmit el nem érő (ja, bocsánat, a Sisa által a vb-re kivitt válogatottal nyert egy bronzot), a magyar foci hanyatlásában - sokszor csak gerinctelen hallgatásával - tevékenyen résztvevő seggnyaló, hanem egy igazi edző. És mondom ezt úgy, hogy véleményem szerint Egervári a magyar foci egyik legszimpatikusabb figurája.füligjimmy
miért bántod szegény Mezey "érdekes meccs volt" Gyuri bácsit? 😛 😀
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezen a meccsen hatalmas különbség volt a két csapat között. A san marinoiak udvarias vendégeg módjára játszottak, köszi szépen 😀 Ha a finnek és a moldávok ellen megszerezzük a kilenc pontot, akkor ugyanott vagyunk, ahol az edzőváltás előtt. De ezen felül még kellene valami extra, mert Egervárinak hatalmas mázlija van, hogy hirtelen egy Szalai-kaliberű csatárt hívhat a nemzeti csapatba. Ha még Rudolf is megállja a helyét, végre lesz két európai szintű támadónk. Ez a két srác volt olyan okos, hogy még suhancként elhúztak innen a pitébe, túl sok volt itt a mesteredző számukra.

Gera pofonegyszerűen elhallgattathatja a kritikusait: lőjön egy gólt itthon a svédeknek, például.

Még mindig téma ez a "jó a csapat, jó a közösség, mindenki szeret mindenkit". Mit szeressenek Egervárin, kérdem én? A srácok nagy része külföldön játszik, ott testközelből láthatják, hogy néz ki egy igazi edző. Nem egy ex-kommunista (bocsánat, kritikus ellenzéki volt mindvégig), nemzetközi szinten tucatszor bukott, ott soha semmit el nem érő (ja, bocsánat, a Sisa által a vb-re kivitt válogatottal nyert egy bronzot), a magyar foci hanyatlásában - sokszor csak gerinctelen hallgatásával - tevékenyen résztvevő seggnyaló, hanem egy igazi edző. És mondom ezt úgy, hogy véleményem szerint Egervári a magyar foci egyik legszimpatikusabb figurája.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
gameover 20
JJ, nem szeretnélek megbántani, de szerintem maradj a Collage és NFL - nél, szerintem.

[....]

Tényleg nem akartalak megbántani, ez az én véleményem. Bocs. Komolyan.JC6
mintha magamat látnám 😊

milyen fasság már azt mondani h "ne lőjünk 8at mert az megalázó". ha az ellenfél mindent megtesz a meccsen és kikap 1000-0-ra akkor is emelt fővel jöhet le a pályáról, úgy ahogy a marinoiak tették. szép meccs volt, kár h kevesen voltunk kint, pedig jótékonyságra ment a jegy ára...
hajrá magyarok

bocs ha megbántottalak, tényleg nem direkt csinálom.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 949 — No es importante
ez se semmi:
Szerbia-Észtország 1:3
Luxemburg-Fehéroroszország (aki ugye megverték a franciákat) 0:0


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
azt nem szeretem, hogy amikor a Lakatlan-szigeteket egyszer fölényesen elverjük, akkor agyon van hypeolva a csapat, amikor meg jön egy normális ellenfél akkorjó nagyot koppanunk, mert egy kalap szart sem érünk...
jó persze ezzel nem azt mondom ,hogy baj, hogy 8-0ra nyertünk, csupn azt hogy a helyén kel kezelni a dolgokat... majd a finn meccs után mondok véleményt a srácokról ( egyébként a finnek is verhetőek)eaglesmcnabb
Így van. Ha a finneket meg a moldávokat megverjük esetleg szoros meccseket játszunk a két éllovassal, majd ezek után megszerezzük a 3. helyet a csoportban akkor lehet örömködni szerintem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 463 — TODDHERREMANS79
azt nem szeretem, hogy amikor a Lakatlan-szigeteket egyszer fölényesen elverjük, akkor agyon van hypeolva a csapat, amikor meg jön egy normális ellenfél akkorjó nagyot koppanunk, mert egy kalap szart sem érünk...
jó persze ezzel nem azt mondom ,hogy baj, hogy 8-0ra nyertünk, csupn azt hogy a helyén kel kezelni a dolgokat... majd a finn meccs után mondok véleményt a srácokról ( egyébként a finnek is verhetőek)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én annyit láttam, hogy úgy vertük meg san marinot, ahogy kell. nekikugrottak és szétszedték őket. játszottunk már vakokkal korábban is mégse nagyon volt szenvedésmentes.

nyilván ez semmit nem jelent keddre nézve, de talán arra jó volt ez a meccs, hogy ezek a beszariak is elhiszik, hogy el lehet rúgni 30-ról, mert lehet h bemegy, és más meccsen is meg merik ezeket az apróságokat.

az a baj, hogy nagy a hendikepünk, mert magunkat is mindig le kell győzni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
de ha meg csak 2-0-ra nyerünk, akkor az a baj, hogy egy ilyen "szar" nemzetnek csak ennyit bírunk rúgni... hihetetlen, hogy semmi sem jó az embereknek
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hurka, ha mi kaptunk volna ki 8-0-ra mit írnál?

6-1 már volt, nem is olyan rég, akkor fel voltál háborodva, ha jól emlékszem....JC6
Onnantól biztos szlovák drukker lenne inkább

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hurka, ha mi kaptunk volna ki 8-0-ra mit írnál?

6-1 már volt, nem is olyan rég, akkor fel voltál háborodva, ha jól emlékszem....
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Divat a király!!!! Ezt mindenki lájkolja!! 😀

Viccen kívül szeretném indítványozni, hogy a soccer topik mostantól soccer topik - Divat a legnagyobb király nevet viselje!!! 😀

NSO:

"GoPatsForzaMilan: Nem akarok ünneprontó lenni. Nem láttam a meccset, mert nem voltam kíváncsi arra, hogy egy 25-30 ezres ország válogatottját valószínűleg megverjük. Én speciel utálom a hatalmas különbségű győzelmeket. Bármilyen sportban. Futballban a 4:0 még rendben van. A 6:0, 7:0 már az ellenfél megalázását jelenti nálam. Ezért utáltam a németeket, amikor rendszeresen eljátszották, hogy felkészülési meccsekre Lichtensteint meg hasonlóan kemény ellenfelet hívtak meg, majd vertek ronggyá. Persze, jó a három pont, de nagyjából ennyi a meccs "értéke". Primitív dolognak tartom, hogy így megaláztuk ennek a kis országnak a válogatottját. Ennyi. Remélhetőleg majd a hollandok meg a svédek ellen is mutatnak valamit az aranylábú fiaink..."

+1000000JC6
hát persze, 1. félidő után félbe kellett volna szakítani a meccset nem? szánalmas ez a hozzállás
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Divat a király!!!! Ezt mindenki lájkolja!! 😀

Viccen kívül szeretném indítványozni, hogy a soccer topik mostantól soccer topik - Divat a legnagyobb király nevet viselje!!! 😀

NSO:

"GoPatsForzaMilan: Nem akarok ünneprontó lenni. Nem láttam a meccset, mert nem voltam kíváncsi arra, hogy egy 25-30 ezres ország válogatottját valószínűleg megverjük. Én speciel utálom a hatalmas különbségű győzelmeket. Bármilyen sportban. Futballban a 4:0 még rendben van. A 6:0, 7:0 már az ellenfél megalázását jelenti nálam. Ezért utáltam a németeket, amikor rendszeresen eljátszották, hogy felkészülési meccsekre Lichtensteint meg hasonlóan kemény ellenfelet hívtak meg, majd vertek ronggyá. Persze, jó a három pont, de nagyjából ennyi a meccs "értéke". Primitív dolognak tartom, hogy így megaláztuk ennek a kis országnak a válogatottját. Ennyi. Remélhetőleg majd a hollandok meg a svédek ellen is mutatnak valamit az aranylábú fiaink..."

+1000000
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hehe, pedig tényleg nem játszott jól sztem se 😊 nem jönnek össze a passzai egyáltalán, de megint mire ez a pesszimizmus? örüljünk, hogy most nyertünk, nekem főleg a 2.félidő legeleje tetszett a legjobban, mikor szépen letámadtunk úgy, ahogy kellett

mondjuk ahogy indítottad a hsz-ed, az +100, tényleg egyáltalán nem ért a soccerhez 😛Hurka
fasza hogy egy 8-0 után is lehúzzátok Gerzsont, pedig bátran játszott felmerte vállalni a cseleket, lövéseket...nem jönnek össze a passzai??? ja az a 40 méteres lőtt passz Komannak se mi? volt pár hibája, de nem értem mit kellene még csinálni, h egyszer neki fikáznátok

reméljük a finnek ellen is maradt vmi a gólzsákba, főleg Szalaiéba.

szerk: amúgy már-már 3 csatárral játszottunk Juhász révén, igen akart egy gólt ő is 😊

|
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hogy negatív is legyek, kicsit: Rudolf viselkedése számomra gusztustalan. Szimpi SM játékos picit elkésik, odarúg neki. 2 percig csak bocsánatot kér, ellenben RG még rá sem néz. Utána ő szabálytalankodik és még fel sem segíti. Gusztustalan, nagy arcú majom. Mire??JC6
pont ugyanerre gondoltam én is...kicsit sokat hisz magáról

|
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
JJ, nem szeretnélek megbántani, de szerintem maradj a Collage és NFL - nél, szerintem.

Én - mint elvakult Gera támogató - nem értek veled egyet. És szeretném leírni, miért.
Minden támadásunk Zolitól indult. Ő futotta a mezőnyben a legtöbbet, sétálni vagy csípőre tett kézzel egyszer sem láttam. Kiszolgálta a társakat, vállalkozott, volt viszont olyan szitu, amikor túlzottan akart. Mindenesetre úgy vélem, nem ő játszik borzalmasan meccsek óta, hanem a magyar válogatott. A védelem katasztrófa, Király egy vicc, viszont azt adom, hogy balhé van a csapaton belül. Ez van. Szerintem egy X-nek majd nagyon örülhetünk Finnországban...

Tényleg nem akartalak megbántani, ez az én véleményem. Bocs. Komolyan.JC6
hehe, pedig tényleg nem játszott jól sztem se 😊 nem jönnek össze a passzai egyáltalán, de megint mire ez a pesszimizmus? örüljünk, hogy most nyertünk, nekem főleg a 2.félidő legeleje tetszett a legjobban, mikor szépen letámadtunk úgy, ahogy kellett

mondjuk ahogy indítottad a hsz-ed, az +100, tényleg egyáltalán nem ért a soccerhez 😛
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
jó meccs volt, örülök a győzelemnek, bár Gerának nagyon nem kéne kezdőnek lenni itt...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
JJ, nem szeretnélek megbántani, de szerintem maradj a Collage és NFL - nél, szerintem.

Én - mint elvakult Gera támogató - nem értek veled egyet. És szeretném leírni, miért.
Minden támadásunk Zolitól indult. Ő futotta a mezőnyben a legtöbbet, sétálni vagy csípőre tett kézzel egyszer sem láttam. Kiszolgálta a társakat, vállalkozott, volt viszont olyan szitu, amikor túlzottan akart. Mindenesetre úgy vélem, nem ő játszik borzalmasan meccsek óta, hanem a magyar válogatott. A védelem katasztrófa, Király egy vicc, viszont azt adom, hogy balhé van a csapaton belül. Ez van. Szerintem egy X-nek majd nagyon örülhetünk Finnországban...

Tényleg nem akartalak megbántani, ez az én véleményem. Bocs. Komolyan.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Jó meccs volt szép volt Fiúk!!! :cool:
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
lehet hogy csak én ülők túl messze a tévétőlatapapa
Nálam továbbra sem tizi.
Laczkó rúgott bele a becsúszó lábba, majd jött a hattyú halála.
Továbbra is azt mondom, hogy 7-0-nál nem kéne ezt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.