Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
carricknek is a k.a. es roonak is (a szezon elso felenek teljesitmenye alapjan,azota sokat javult.)gondolom e ketto kozul gondoltal vmeikreRaider89
éppenséggel nem. Carrick teljesen más szerepkörben játszik, mint korábban tette, csak ez a rengeteg divatdrukkernek (nem rád célzok)/eszetlen drukkernek nem tűnik fel. Védekezés részében, labda gyüjtögetésben jó melót végez szvsz. Előre meg vélhetően taktikai okokból játszik kevesebbet, mert ennyit nem esik vissza egy játékos sem ebben biztos vagyok. Rooney megcsinálta magának a baját, hülye gyerek. Most jó passzban van. És nem rá gondtoltam.

De ha már így találgattál. Az ember akire gondoltam 5 jó meccse nem volt még és brazil és 8asba játszik. Engem messze ő irritál a legjobban. Nem írom le miért, mert nem akarom hogy ManUtd topik legyen a soccer topikból. De említhetném még személyes kedvencemet Rafaelt is, akinek annyi helyezkedési és védekezésbeli hibája van, hogy el sem hiszem, hogy ilyen szinten ennyi előfordulhat. Ettől független benne van potenciál, de ezekre nagyon odakell figyelnie. Testvére sokkal jobb e téren. Nem is értem ő miért nem játszik többet.tüsi91
Érdekes én Anderson-t nagyon bírom. Nemtudom mibaj vele. Amikor lehetőséget kap, próbál élni vele, és részben sikerül is neki. Ráfáelt meg hagyjuk... 😀
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Úgy nyertünk Freiburgban, ahogy az Inter kedden ellenünk.
A lényeg a 3 pont, főleg, hogy a Hannover is behúzta...
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
carricknek is a k.a. es roonak is (a szezon elso felenek teljesitmenye alapjan,azota sokat javult.)gondolom e ketto kozul gondoltal vmeikreRaider89
éppenséggel nem. Carrick teljesen más szerepkörben játszik, mint korábban tette, csak ez a rengeteg divatdrukkernek (nem rád célzok)/eszetlen drukkernek nem tűnik fel. Védekezés részében, labda gyüjtögetésben jó melót végez szvsz. Előre meg vélhetően taktikai okokból játszik kevesebbet, mert ennyit nem esik vissza egy játékos sem ebben biztos vagyok. Rooney megcsinálta magának a baját, hülye gyerek. Most jó passzban van. És nem rá gondtoltam.

De ha már így találgattál. Az ember akire gondoltam 5 jó meccse nem volt még és brazil és 8asba játszik. Engem messze ő irritál a legjobban. Nem írom le miért, mert nem akarom hogy ManUtd topik legyen a soccer topikból. De említhetném még személyes kedvencemet Rafaelt is, akinek annyi helyezkedési és védekezésbeli hibája van, hogy el sem hiszem, hogy ilyen szinten ennyi előfordulhat. Ettől független benne van potenciál, de ezekre nagyon odakell figyelnie. Testvére sokkal jobb e téren. Nem is értem ő miért nem játszik többet.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
carricknek is a k.a. es roonak is (a szezon elso felenek teljesitmenye alapjan,azota sokat javult.)gondolom e ketto kozul gondoltal vmeikre



Just Win Baby!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gondolom mindenkinek más volt a véleménye Evansről, mikor van der Sar góltalansági csúcsában működött közre elég nagy mértékben. Most, hogy nem megy neki persze meglehet találni.... Ez az undorító.

Mondom úgy, hogy nem láttam a mai meccset.tüsi91
undorito,yeah. inkabb nezd meg a meccset. egyebkent en birtam regen,voltak biztato jelei,de amit azutan csinalt az az nb1es szintet se utne meg. en csalodtam benne es megutaltam. undorito vagy sem, nemfogom a segget nyalni amikor rakas szar.Raider89
gondolom szar meccse volt. Piros lapját megnéztem, az is az volt. Most van egy gyengébb periódusa. Rengeteget sérült, most 3 (!) ismétlem 3 hónap után 1 hét edzés után kellett játsszon. Az év elején voltak ingatag meccsei ezt is aláírom.
Vannak olyanok, akiknek sokkal kevesebb jó meccse volt, mint neki és általában szar produkciót nyújt, de még sincs ennyire lekurvaanyázva. Nevet nem írok.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Gondolom mindenkinek más volt a véleménye Evansről, mikor van der Sar góltalansági csúcsában működött közre elég nagy mértékben. Most, hogy nem megy neki persze meglehet találni.... Ez az undorító.

Mondom úgy, hogy nem láttam a mai meccset.tüsi91
undorito,yeah. inkabb nezd meg a meccset. egyebkent en birtam regen,voltak biztato jelei,de amit azutan csinalt az az nb1es szintet se utne meg. en csalodtam benne es megutaltam. undorito vagy sem, nemfogom a segget nyalni amikor rakas szar.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gondolom mindenkinek más volt a véleménye Evansről, mikor van der Sar góltalansági csúcsában működött közre elég nagy mértékben. Most, hogy nem megy neki persze meglehet találni.... Ez az undorító.

Mondom úgy, hogy nem láttam a mai meccset.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Sok embernek szúrhatja a szemét,hogy ennyivel vezet a Dortmund.Ilyen gólt megadni... :/

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Az esti Palermo-Milan is nehéznek ígérkezik, főleg Ibra nélkül, bár ha a Brescia elleni találkozót vesszük alapul, ott Ibrahimovic nélkül, emberhátrányban kezdett el igazán jól játszani a csapat... Be kell húzni, Forza Milan!vassadi
Nemtudom mi kell még a retardált Allegrinek, h Emanuelson kezdő legyen. Előző meccsen messze ő nyújtotta a legjobb teljesítményt úgy, h 45 percet jatszott...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Németh Gábor 4. shutoutja a Vasasban 4 meccs alatt
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
hát ez megint qrva gyenge volt...amilyen jól és szépen játszottunk ősszel ez annyira fos, így még a lilákok is telibe fognak minket verni 😕Divat
Sajnálhatjátok, hogy (kis túlzás, de) Csertői azt az egy győzelmét, amit az ETO vezetőedzőjeként fel fog tudni mutatni, pont a Fradi ellen aratta...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ezeken már nem szabad meglepődni

ma meg meccs,remélem jó lesz a győri túra 😊
Hajrá Fradi!Joci
nemh kézire mennél inkább meleg... 😊Divat
a kézi sima ügy lesz,lazán ütni fogjuk a franciákat
a foci viszont meleg lesz.. :/
te kis meleg 😛Joci
hát ez megint qrva gyenge volt...amilyen jól és szépen játszottunk ősszel ez annyira fos, így még a lilákok is telibe fognak minket verni 😕

Ilyen himnuszt, neeeee 😀
Hallgassátok meg, erre nincs mit mondani: http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20110319-az-albertirsa-klubhimnusza-kisse-furan-dolgozta-fel-a-legendas-queendalt.htmlDeny
csak fél oldalt kellett volna visszanézni...

|
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jó döntésnek tartottam félidőben a Hernández-Berbatov cserét (nincs bajom Chicharitóval, de az utóbbi időben elég sokat volt a pályán, kellett a frissítés, a bolgárnak pedig az ilyen csapatok fekszenek igazán), és bár Jaaskelainen közreműködésére is szükség volt, Berbatov a végén belőtte a három pontot érő gólt. És arról se feledkezzünk el, hogy Nani önzősége is kellett a győztes találathoz. 😀 Egy Bolton-szintű csapat ellen ennél lényegesen jobb játékot vártam volna, de le a kalappal a csapat előtt, hogy emberhátrányban (Evans vesszen!) is meg tudták nyerni a meccset. Until We Score! 😉

És természetesen az 5 pontos előnynek is örülök.

Az esti Palermo-Milan is nehéznek ígérkezik, főleg Ibra nélkül, bár ha a Brescia elleni találkozót vesszük alapul, ott Ibrahimovic nélkül, emberhátrányban kezdett el igazán jól játszani a csapat... Be kell húzni, Forza Milan!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Ilyen himnuszt, neeeee 😀
Hallgassátok meg, erre nincs mit mondani: http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20110319-az-albertirsa-klubhimnusza-kisse-furan-dolgozta-fel-a-legendas-queendalt.htmlDeny
hát ez...hát ez... gyönyörű 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ilyen himnuszt, neeeee 😀
Hallgassátok meg, erre nincs mit mondani: http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20110319-az-albertirsa-klubhimnusza-kisse-furan-dolgozta-fel-a-legendas-queendalt.html
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hosszabb Rapids-szezonelőzetes, ha esetleg érdekel valakit. 😛

http://denversports.blog.hu/2011/03/19/rapids_irany_a_cimvedes

Ma éjjel 2-től az újonc Portland Timbers ellen nyitjuk a szezont.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Hát ezt a mai 3 pontot bemákoltuk rendesen... :cool:

Mondjuk az a vicc, hogy a kiállítás után kezdett el a csapat focizni... :rolleyes:


több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 325 — Ajmo Vatreni
Lövésem nincs ez a Bolton mi a halál faszát akart Manchesterben. Rég láttam ilyen ötlettelen, béna focit. (Na jó ez nem igaz mert, rendszeres NB2 látogató vagyok.) Negyed óráig játszottak emberelőnyben, a ManU ráadásul támadott, ezek meg egy helyzetre voltak képesek. Labdatartás, kondi?
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
arsenal meg magat szopatja. x birminghamben



Just Win Baby!
több mint 13 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Dimitar! 😊
Amúgy sincs szinte egészséges középhátvéd manapság a Unitedben, erre Evans.... még szerencse, hogy válogatott meccsek jönnek.
szerk1.: megvan a 3 pont, ez a lényeg! ágyusok meg ikszeltek..szal az előny is nőtt!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit tippmixgyilkos forduló van Angliában...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
evans szépen kinyírta szegény pedersent, remélem pontot rabol a bolton 😊
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
qrva anyad evans te madar... inkabb gill kezdett volna.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lassan ideje lenne, ha pár ember sittre is kerülne már. Talán a többi meggondolja.... Milliós csalás, kettős könyvelés a Fradinálapeszos
ezeken már nem szabad meglepődni

ma meg meccs,remélem jó lesz a győri túra 😊
Hajrá Fradi!Joci
Nem is lepődtem meg... Csak kezd tele lenni a hócipőm a tolvajokkal....
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Kemény. 😀 😀
http://www.youtube.com/watch?v=B8dIq9Jmrt4xrace77
valaki végig bírta hallgatni?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/