Soccer
41 feliratkozó
több mint 11 éve
Nem nagy eresztés ez az idei MTK, a Kanta, Torghelle, Vas, Vukmir trión kívül jószerivel csak átlagos vagy talán picivel jobb játékosok alkotják, mégis ott vannak az élen a Vidivel. Lehet libások nem létező szurkolótáborral egy múmiával a padon, de szépen a radar alatt megint beintenek majd a "mélyen tisztelt, tömegeket megmozgató, agyonreklámozott" kirakatcsapatoknak*Nah most akkor melyik felsorolt ember nem számít ? 😀
* Fradi, ETO, Loki trióra gondoltam itt elsősorban, még mielőtt valaki levegőbe beszéléssel vádolna meg.flzoli
több mint 11 éve
Nem nagy eresztés ez az idei MTK, a Kanta, Torghelle, Vas, Vukmir trión kívül jószerivel csak átlagos vagy talán picivel jobb játékosok alkotják, mégis ott vannak az élen a Vidivel. Lehet libások nem létező szurkolótáborral egy múmiával a padon, de szépen a radar alatt megint beintenek majd a "mélyen tisztelt, tömegeket megmozgató, agyonreklámozott" kirakatcsapatoknak** Fradi, ETO, Loki trióra gondoltam itt elsősorban, még mielőtt valaki levegőbe beszéléssel vádolna meg.
több mint 11 éve
Mekkora észosztás ment itt amikor a Pepe, Ramos védőkettőst kellett szidni. Tény, hogy hajlamosak hibázni, de a komoly meccseken rendre hozzák magukat. Varane-al kiegészülve messze a legjobb középső védő hármast alkotják, bármennyire is vergődnek a Hegyi félék. Nem tudom mi a fene van törpföldén, de a keretük már meglenne hozzá, hogy egy ütőképes csapatot összerakjanak. Egy Alves-Mathieu-Vermalen (most sérült, úgyhogy jobb híján Pique)- Alba védelem ha nem is világklasszis, de jó kiindulási alap lehet, előttük nem a végletekig felszopkodott Busquets szerepelne. Mascerano-Rakitic-Iniesta középpálya bőven megoldaná a védekezést úgy, hogy a támadáshoz sem lennének fogalmatlanok.
De hát ennyi eszük nincsen, úgyhogy idén is a kis csapatok ellen épített csodacsapat mítoszba kapaszkodva fognak szoros bokafogással mélyreható benyomásokat szerezni a komolyabb csapatok ellen....
több mint 11 éve
A Pápa az elmúlt évezredben lőtt gólt, nekünk azért berámoltak kettőt...Pedig 3 kapufát lőttünk...
1-2 maflást ki lehetne nyugodtan osztani egyeseknek.
több mint 11 éve
Iniesta a harmadik gólnál egyébként zseniális volt 😀Az a csávó is visszafejlődik manapság, egyre hülyébb lesz. 😀
több mint 11 éve
Pepe az ász, mondjuk ma Ramos jobban játszott, úristen leírtam tényleg leírtam... 😀Helyes. Pepe egy fos, remélem most már elhiszed. 😀StezPepinhóé a győztes gól, a Primera Division legjobbjáról beszélünkStezinnentől bármit mondasz elhiszem hogy értesz a focihoz 😀
Ha amerikai focizna ő lenne Herremans!eaglesmcnabb
több mint 11 éve
Helyes. Pepe egy fos, remélem most már elhiszed. 😀Pepinhóé a győztes gól, a Primera Division legjobbjáról beszélünkStezinnentől bármit mondasz elhiszem hogy értesz a focihoz 😀
Ha amerikai focizna ő lenne Herremans!eaglesmcnabb
több mint 11 éve
Pepinhóé a győztes gól, a Primera Division legjobbjáról beszélünkStezinnentől bármit mondasz elhiszem hogy értesz a focihoz 😀
Ha amerikai focizna ő lenne Herremans!
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Pepinhóé a győztes gól, a Primera Division legjobbjáról beszélünk
több mint 11 éve
Matyi szerepeltetése a gyors Madrid ellen eleve ongol.Suarez szinten golpasszan kivul semmit nem csinalt.szelsok nelkul nem lehet a madridot verni.Minden csapatreszben jobb volt a Madrid.megerdemelt a sikeruk.
Pocsékul játszottunk.lassan,körülményesen,siralmasan.Kenny
Nem baj, majd a középcsapatokat kitömjük. Azt mondjuk kemény volt látni, hogy a Madrid cserék nélkül lendületesebb volt, mint mi "frissítésekkel".Tony
több mint 11 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Minden csapatreszben jobb volt a Madrid.megerdemelt a sikeruk.
Pocsékul játszottunk.lassan,körülményesen,siralmasan.Kenny
Nem baj, majd a középcsapatokat kitömjük. Azt mondjuk kemény volt látni, hogy a Madrid cserék nélkül lendületesebb volt, mint mi "frissítésekkel".
több mint 11 éve
Szokásos ancelotti játék a barca ellen, a második félidőben feljavultunk... Pont egy Bale hiányzott az utolsó félórára hogy ne legyen több, de az elején forró volt a pite...Hegyi Ivánt meg lassan jobban rühellem mint ramost, pedig még a barcás/atleticos kommentátor is tudta türtőztetni magát...
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Egyébként emberhátrányban lett 0-3 , 3-3 a Diósgyőr meccsen, kéne még 10 perc és megnyernénk 😀Toca0-3nal azt hittem a bojkottra a 8,5 vendég volt a valasz.
több mint 11 éve
Egyébként emberhátrányban lett 0-3 , 3-3 a Diósgyőr meccsen, kéne még 10 perc és megnyernénk 😀
több mint 11 éve
Minden csapatreszben jobb volt a Madrid.megerdemelt a sikeruk.Pocsékul játszottunk.lassan,körülményesen,siralmasan.
több mint 11 éve
Azért mondjuk nem lettem volna szomorú ha az utolsó 30 percben, még vágunk 2-3-at mert a lehetőség bőven megvolt...
több mint 11 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ilyenkor mi a toszért kell 3 percet hosszabbítani? 3-1, érdemi változásra esély sincs, egyik félnek semmi ötlete a támadásokhoz, akkor meg fújja le a picsába.
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
több mint 11 éve
Megjegyzem a Realból Roni a leggyengébb a pályán...
több mint 11 éve
Azért ezeket a madridi kontrákat élmény nézni, még ha az utolsó passzok nem is ülnek. És akkor Bale még nem is játszik...
több mint 11 éve
Zoltan de BoeoerBöőr Zoli Boeoer néven fut Livescore-on. 😊BazzaniEz inkább németeknél divat, pl banki utalásnál is, ha van rövid vagy hosszú ö a névben, azt "oe"-vel helyettesítik.Tony
több mint 11 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Én látom rosszul, vagy ez a Barca védelem tényleg lassított felvétel?
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
több mint 11 éve
Kecskemét - Honvéd 1-0. 983 néző........Az derék...........
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Böőr Zoli Boeoer néven fut Livescore-on. 😊BazzaniEz németeknél is divat, pl banki utalásnál is, ha van rövid vagy hosszú ö a névben, azt "oe"-vel helyettesítik.