Autóbalesetben elhunyt Khyree Jackson, a Vikings újonc cornerbackje

Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Király bazmeg hihetetlen h egyik szöv. kapitány nem meri megbolygatni a kapus posztot... ott van Köteles aki azért tapasztaltabb mint Gula v Bogdán de mind3uk jobb alternatíva mint Potya-Gabi
kezdő tetszik jó lenne pontot szerezni 😊kristof
idézek párbeszédet lakótársammal júniusból a német meccs alatt:

-jöjj meccset nézni, magyar-német, soccer
-hmm, érdekes. ki a kapusunk?
-Király Gabi
-MÉG MINDIG Ő?! 😮

utána realizáltam, hogy 1998 óta követem a sport világát, akkor is ő volt a No. 1, és most, 12 év elteltével még mindig 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 819 — Scream and scout
a svédek a toivonen - ibra - elmander 3assal kezdenek , szóval vszínű már az elején nekünk esnek. az elejét nehéz lesz kihúzni. ez még jól is jöhet , mert ha nem kapunk gyorsan 1 - 2 gólt az felidegesítheti őket... és kitudja , hátha sikerül a rohamozó svédeket megkontrázni...

a koman , lázár jobb oldaltól továbbra is fosok , gyak. 0 nemzetközi rutin...peach
Állítólag Elmander jobbszélsőt fog játszani, Toivonen meg irányító kp-t, kiváncsian várom h ez igaz-e.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Király bazmeg hihetetlen h egyik szöv. kapitány nem meri megbolygatni a kapus posztot... ott van Köteles aki azért tapasztaltabb mint Gula v Bogdán de mind3uk jobb alternatíva mint Potya-Gabi
kezdő tetszik jó lenne pontot szerezni 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mi a sz*rt látnak ebben az Elekben? komolyan mondom, mint egy anyahajó, úgy fordul...

végül is most a kezdő 11-et 90%-ban tudom elfogadni 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 156
Aszongya a Liverpool csapatorvosa, Peter Brukner, hogy Torres a jövő hónap közepére újra 100%-os állapotban lehet.

Az igen...
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A MAGYAR VÁLOGATOTT SVÉDORSZÁG ELLENI KEZDŐCSAPATA

Király Gábor – Lázár Pál, Juhász Roland, Lipták Zoltán, Laczkó Zsolt – Vadócz Krisztián, Elek Ákos – Koman Vladimir, Gera Zoltán, Dzsudzsák Balázs – Rudolf Gergely

Cserék: Szélesi Zoltán, Vanczák Vilmos, Vermes Krisztián, Priskin Tamás, Fülöp Márton, Hajnal Tamás, Huszti Szabolcs

egy gyöngyszem a hozzászólások közül:
"Torghellét meg viccnek is rossz megemlíteni.
Menjen inkább amerikai focira ott nem kell annyi ész csak menni előre!"gamerkr
nagyon tetszik ez a kezdő( kérdés ténleg ez lesz-e...)
nincs Huszti, Hajnal, Vanczák, Szélesi 😊
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 401 — a new hope (again)
a svédek a toivonen - ibra - elmander 3assal kezdenek , szóval vszínű már az elején nekünk esnek. az elejét nehéz lesz kihúzni. ez még jól is jöhet , mert ha nem kapunk gyorsan 1 - 2 gólt az felidegesítheti őket... és kitudja , hátha sikerül a rohamozó svédeket megkontrázni...

a koman , lázár jobb oldaltól továbbra is fosok , gyak. 0 nemzetközi rutin...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
királynál jelenleg nem tudok jobb alternatívát mondani, én se csípem, de a legkisebb rossz. bogdán jó lenne ha védene és jól is, de ez nem a közeljövő.

szélesit sztem még én is helyettesíteném, nem hinném h nagy feladat nála kevesebb blőd hibával lehozni a meccset.

selejtezők elején mindig jók vagyunk, legutóbb is épp svédországban játszottunk a legjobban. ha ibra nem lép szarba megint, sztem lehet esélyünk.

bár lehet csak az örök naívságom, de máshogy nem lehet nekimenni a meccsnek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 401 — a new hope (again)
se vanczák se szélesei. még esélyünk is lehet.gabtsi
a legjobban az aggasztott h egervári továbbra is eröltetni fogja a vanczák a balbunkó alapfelállást ami gyak. egyenlő azzal mintha az egész csapat menne a gulágra...laczkót sem lehet elitnek nevezni , de legalább nem olyan lassú mint a tetű és a támadásokat is tudja segíteni...
lázár ? egyelőre , akármekkora tapló is a szélesi , van mögötte v 30 válogatott meccsnyi rutin , amit tehetséggel nem biztos h lehet pótolni....
királyt továbbra sem értem , de sztem nem is fogom. 35 évesen is bravúr kapus , de akkora lepkés h jobb esetben már van fél góljuk a svédeknek. ettől függ. max. koman és elek kezdő játékába lehet belekötni , jelenleg nem hiszem h van sokkal jobb magyar válogatott...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
se vanczák se szélesei. még esélyünk is lehet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 421 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A MAGYAR VÁLOGATOTT SVÉDORSZÁG ELLENI KEZDŐCSAPATA

Király Gábor – Lázár Pál, Juhász Roland, Lipták Zoltán, Laczkó Zsolt – Vadócz Krisztián, Elek Ákos – Koman Vladimir, Gera Zoltán, Dzsudzsák Balázs – Rudolf Gergely

Cserék: Szélesi Zoltán, Vanczák Vilmos, Vermes Krisztián, Priskin Tamás, Fülöp Márton, Hajnal Tamás, Huszti Szabolcs

egy gyöngyszem a hozzászólások közül:
"Torghellét meg viccnek is rossz megemlíteni.
Menjen inkább amerikai focira ott nem kell annyi ész csak menni előre!"

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 140
nem, a no1 csapatom a Vasas.

és mivel Tököli elment, így holtversenyben 2. a Paks, ZTE, Kecskemét.Höri
Töki elment az pozitívum, vagy negatívum? 😀 Mondjuk az öltözöben azt tudom, h jobb a hangulat 😛szaba
negatívum 😊

de így nem olyan gáz, mert a KTE-Erekciónak meg Urbányi Fighter miatt szorítok 😀
a Paksban így 2 standard fantasy kezdőm maradt: Szabó János és Böde Dani.Höri
Szabó nagyon underachiever lett az ifi vébé óta. Böde meg egy nagyképű paraszt. Fiola arc, Sifter meg Bartha.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri te amúgy is Paks fan vagy. Mert ugye az egyetlen magyar csapat 😛szaba
nem, a no1 csapatom a Vasas.

és mivel Tököli elment, így holtversenyben 2. a Paks, ZTE, Kecskemét.Höri
Töki elment az pozitívum, vagy negatívum? 😀 Mondjuk az öltözöben azt tudom, h jobb a hangulat 😛szaba
negatívum 😊

de így nem olyan gáz, mert a KTE-Erekciónak meg Urbányi Fighter miatt szorítok 😀
a Paksban így 2 standard fantasy kezdőm maradt: Szabó János és Böde Dani.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 140
ebben a matchupban egyértelmű.
mondjuk bárki > pápaHöri
Höri te amúgy is Paks fan vagy. Mert ugye az egyetlen magyar csapat 😛szaba
nem, a no1 csapatom a Vasas.

és mivel Tököli elment, így holtversenyben 2. a Paks, ZTE, Kecskemét.Höri
Töki elment az pozitívum, vagy negatívum? 😀 Mondjuk az öltözöben azt tudom, h jobb a hangulat 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ejnye,szabáéknak drukkolsz?Joci
ebben a matchupban egyértelmű.
mondjuk bárki > pápaHöri
Höri te amúgy is Paks fan vagy. Mert ugye az egyetlen magyar csapat 😛szaba
nem, a no1 csapatom a Vasas.

és mivel Tököli elment, így holtversenyben 2. a Paks, ZTE, Kecskemét.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 140
sima egyes, hajrá Paks 😊Höri
ejnye,szabáéknak drukkolsz?Joci
ebben a matchupban egyértelmű.
mondjuk bárki > pápaHöri
Höri te amúgy is Paks fan vagy. Mert ugye az egyetlen magyar csapat 😛
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
még nem láttam de állítolag a zuhanyhíradóban prosztatáig nyaltak be neki.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 156
most, hogy a viktátor került hatalomra és őt szidják a lelátón hirtelen egyből "jelentős kulturális problémának nevezte a lelátókon megfigyelhető „ócsárló” szurkolói magatartás"
bezzeg amikor éveken át szidták az elődjét az tök normális dologOrk
de a gyurcsany tenyleg egy istentelen nagy fasz viktator meg csak szimplan egy politikusFake
Tehát végeredményben egy istentelen nagy fasz ő is. 😀

(Nem politizálok, amúgy is utálom mindet.)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 245 — StuG Life
most, hogy a viktátor került hatalomra és őt szidják a lelátón hirtelen egyből "jelentős kulturális problémának nevezte a lelátókon megfigyelhető „ócsárló” szurkolói magatartás"
bezzeg amikor éveken át szidták az elődjét az tök normális dologOrk
de a gyurcsany tenyleg egy istentelen nagy fasz viktator meg csak szimplan egy politikusFake
és ha a még tebownál is nagyobb megváltót bántják akkor egyből lépni kellOrk
vigyázz ork mert elvisznek a narancs autóval

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
most, hogy a viktátor került hatalomra és őt szidják a lelátón hirtelen egyből "jelentős kulturális problémának nevezte a lelátókon megfigyelhető „ócsárló” szurkolói magatartás"
bezzeg amikor éveken át szidták az elődjét az tök normális dologOrk
de a gyurcsany tenyleg egy istentelen nagy fasz viktator meg csak szimplan egy politikusFake
és ha a még tebownál is nagyobb megváltót bántják akkor egyből lépni kell
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most, hogy a viktátor került hatalomra és őt szidják a lelátón hirtelen egyből "jelentős kulturális problémának nevezte a lelátókon megfigyelhető „ócsárló” szurkolói magatartás"
bezzeg amikor éveken át szidták az elődjét az tök normális dologOrk
de a gyurcsany tenyleg egy istentelen nagy fasz viktator meg csak szimplan egy politikus
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
most, hogy a viktátor került hatalomra és őt szidják a lelátón hirtelen egyből "jelentős kulturális problémának nevezte a lelátókon megfigyelhető „ócsárló” szurkolói magatartás"
bezzeg amikor éveken át szidták az elődjét az tök normális dolog
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ő most pont kimaradt a svédek elleni keretből, ahol így 3 csatár van (Gera, Rudolf, Priskin)

lássuk be, elkéne egy olyan támadó, akiben mindig benne van a gól, nem csak vergődik elöl, mint hal a szatyorban. ez a legnagyobb need sztem, hiába így az aránylag erős támadó középppályás alakulat, ha nincs normális csatárkonqueror
hát lassan jó lenne egy olyan is amelyik játszik egyáltalán. bár most priskin megrúgta a góljait úgy két évre.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 799 — Gràcies Pep!
Pistát a válogatottba 😊JoeyPorter
Szalai ÁdámSinisa
ő most pont kimaradt a svédek elleni keretből, ahol így 3 csatár van (Gera, Rudolf, Priskin)

lássuk be, elkéne egy olyan támadó, akiben mindig benne van a gól, nem csak vergődik elöl, mint hal a szatyorban. ez a legnagyobb need sztem, hiába így az aránylag erős támadó középppályás alakulat, ha nincs normális csatárkonqueror
Tudom, én Szalai-ban jobban bízom, mint Priskinben.
Remélem MAinz-ban majd bizonyít.

Más: Csizmadia
Tegnap is hiba nélkül hozta le a meccset.
Igaz, nem "haverikutya"...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nyilván, én se néztem norvég bajnokikat valamiért 😀

de Lothat behívta őt is (kit nem?), játszott 10 meccset, lőtt 1 gólt Máltának a 93. percben, és nagyobb zaj nélkül távozott.
32 éves. Nem erőltetném.

Egyetlen alternatívát tudok, Futács Márkó, de ő meg túl fiatal még.Höri
Pistát a válogatottba 😊JoeyPorter
Szalai ÁdámSinisa
ő most pont kimaradt a svédek elleni keretből, ahol így 3 csatár van (Gera, Rudolf, Priskin)

lássuk be, elkéne egy olyan támadó, akiben mindig benne van a gól, nem csak vergődik elöl, mint hal a szatyorban. ez a legnagyobb need sztem, hiába így az aránylag erős támadó középppályás alakulat, ha nincs normális csatár