Soccer
41 feliratkozó
több mint 11 éve
Hát uraim, ez a női futsal válogatott mérkőzés. Katasztrófa 😀
több mint 11 éve
m.sportgeza.hu/futball/2014/11/05/kabitoszer-kereskedelemmel_vadoljak_adrianot/pont tegnap volt hír, hogy elkezd focizni megint a francia 2-ben 😀
ez szep.ZoliMP
több mint 11 éve
YoungZeeZee
9 845
m.sportgeza.hu/futball/2014/11/05/kabitoszer-kereskedelemmel_vadoljak_adrianot/ez szep.
több mint 11 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
...és mivel mindenhonnan azt kapja hogy "csak focista ne legyél" ezért nem kezdi el érdekelni, vagy ha ennek ellenére lemegy akkor meg a közegtől lesz hányingere. davemayerLehet az eltérő lakóhely vagy más a "közeg", de én sehol nem azt hallom, hogy "csak focista ne legyél". Inkább azt látom, hogy szarnak a tömegbázisra. Tehetségkutatás nincs, ha ki tudod fizetni, hogy klubba járjon a gyerek, akkor talán van némi esélyed.
Sporttagozatos iskolában elvitték a lurkókat egy "tornára". Kiválasztás kritériuma "Na ki akar jönni?", csapat összeállítás "Te, te, te előre, a többiek hátra, te leszel a kapus", aztán persze, hogy nem választanak ki senkit, hogy tehetség, amikor a védő folyamatosan a kis pajtásának akar öngólt rúgni, mint ahogy az órák közti szünetben teszik. És még így is ők nyerték az egészet, szóval el lehet képzelni a többi helyen mi megy.
Ezen felül ott van még az a probléma, hogy a szülő hogyan teremtse elő a pénzt a felszerelésre (ami a gyerekek növekedése miatt nem egy szett/évet jelent) és mivel iskolai tehetséggondozás/kutatás nincs, a utánpótlás klub tagsági díjának fizetésére.
És akkor még ott van a korrupció esete, amikor a te gyereked/rokonod hajt, csinálja amit kell, de nem ő kerül a csapatba, hanem a tehetős szülők gyereke, akiknek van pénzük az "Edzőbának" ajándékot vinni vagy plusz jövedelemhez juttatják.
Tehát nem az ma a legnagyobb baj, hogy a szülő lebeszélné a gyerekét a fociról, hanem hogy hiába is támogatnák, nincs tehetségkutatás a tömegbázisban, anyagilag nagyon megterhelő, egy idő után feladják, mert a korrupció elveszi a kedvet.
Ma már nincs olyan, hogy grundról kiválasztanak valakit (már grund sincs) és felkarolják a tehetséget. Ha van pénzed a gyerekedet klubba járatni, "tehetséges" és eleget fizetsz, akkor focista lesz, ha nincs, akkor nem lesz..
több mint 11 éve
ja és Sanchez ettől függetlenül elképesztő játékos, nem tudom elégszer megköszönni a Barcának 😊lolKb akkora hiba volt elengedni mint anno leszerzodtetni azt az ukrant a shaktarbol.
több mint 11 éve
Soccer vb majd' 500 komment az a durva 😊 ha a korábbi tornákon is lett volna már külön eredménykövető, vagy az összes ncaa eredménykövetés egy helyre menne, magasan az vezetne

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
hol sikerült belefutnod szokásosan arrogáns hozzászólásaimba? az NCAA topicokban, ahova kommentjeim 95%-a kerül és sokszor saját magammal beszélgetek? 😊Nekem bejön az arrogancia. 😊
baggio
több mint 11 éve
Ott szoktak hasonló csőlátású emberek megjelenni, csak azért. 😀 Ez a bírózás főleg vicces így, hogy az a ti tizitek semmivel sem volt egyértelműbb, mint az Anderlechté.engem nem a tizi zavar, hanem a les gól, amivel visszahozta az ellenfelet a meccsbe, kellettünk mi is hozzá, de ha az nincs sosem egyenlítenek ki...
Mertesacker pedig lassú mint a traktor, cserébe mostanában állandóan gólt kaptok róla beadásokból is, valóban nagy király! Most, hogy nincs mellette Koscielny, aki állandóan kijavítja a hibáit különösen kijön. De nyugodtan áltassátok magatokat, hogy mindig a bírók a hibásak, engem aztán nem zavar. 😊Schleck
senki nem mondta, hogy nagy király BFG és igen nem a leggyorsabb védő, ezzel szemben helyezkedéssel, ütemérzékkel nagyon is tudja kompenzálni a hiányosságát, szóval az áltatás sem állja meg a helyét, de próbálkozz csak, az egyik általánosításod majd csak megállja a helyét 😊

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
ja és Sanchez ettől függetlenül elképesztő játékos, nem tudom elégszer megköszönni a Barcának 😊
több mint 11 éve
Arsenalosként szégyellem magam, mert amit az az oldal képvisel, az kritikán aluli... kezdve az állandó bírózástól, Wenger istenítéséig... beképzelt majmok, régebben viszonylag még objektívak voltak, de katasztrófa lett az egész.Ugye te a csodálatos Útwengerről jöttél? 😀Schleck3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayerköszönd a nyomorék bírónak...
látszik te is sok meccset láttál, így teljesen megalapozott a véleményed 😀3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer😀 Mertesacker elképesztően gyenge középhátvéd, ezt sikerült újra bizonyítania.Schleck
az első félidőben nem egy komoly mentése volt...ZERO_L
az első belga gól valóban 1 méteres les volt, viszont a tizi jóval jogosabb volt, mint amit mi kaptunk Welbeckre.
ezt a csapat baszta el, leengedtünk a második félidőre, Wenger behozza Flaminit, aki soha nem tesz hozzá a meccshez a hentelést leszámítva. na meg nem lehet elkezdeni a szezont 2 középső védővel, főleg, hogy abból az egyik Mertesacker... siralom.
teljesen mindegy, nem oszt, nem szoroz ez az x, de otthon nem lehet így visszaengedni egy jóval gyengébb csapatot.
több mint 11 éve
YoungZeeZee
9 845
csak itt az egyéb témák részlegen.NCAA-ben még soha nem "jártam"😓
több mint 11 éve
Ott szoktak hasonló csőlátású emberek megjelenni, csak azért. 😀 Ez a bírózás főleg vicces így, hogy az a ti tizitek semmivel sem volt egyértelműbb, mint az Anderlechté.Mi köze van ennek ahhoz, hogy hülyeséget beszélsz? 😀ZERO_LUgye te a csodálatos Útwerngerről jöttél? 😀Schleck3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayerköszönd a nyomorék bírónak...
látszik te is sok meccset láttál, így teljesen megalapozott a véleményed 😀3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer😀 Mertesacker elképesztően gyenge középhátvéd, ezt sikerült újra bizonyítania.Schleck
az első félidőben nem egy komoly mentése volt...ZERO_L
Mertesacker pedig lassú mint a traktor, cserébe mostanában állandóan gólt kaptok róla beadásokból is, valóban nagy király! Most, hogy nincs mellette Koscielny, aki állandóan kijavítja a hibáit különösen kijön. De nyugodtan áltassátok magatokat, hogy mindig a bírók a hibásak, engem aztán nem zavar. 😊
több mint 11 éve
Mi köze van ennek ahhoz, hogy hülyeséget beszélsz? 😀Ugye te a csodálatos Útwerngerről jöttél? 😀Schleck3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayerköszönd a nyomorék bírónak...
látszik te is sok meccset láttál, így teljesen megalapozott a véleményed 😀3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer😀 Mertesacker elképesztően gyenge középhátvéd, ezt sikerült újra bizonyítania.Schleck
az első félidőben nem egy komoly mentése volt...ZERO_L

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
Ugye te a csodálatos Útwengerről jöttél? 😀3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayerköszönd a nyomorék bírónak...
látszik te is sok meccset láttál, így teljesen megalapozott a véleményed 😀3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer😀 Mertesacker elképesztően gyenge középhátvéd, ezt sikerült újra bizonyítania.Schleck
az első félidőben nem egy komoly mentése volt...ZERO_L
több mint 11 éve
3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayerköszönd a nyomorék bírónak...
látszik te is sok meccset láttál, így teljesen megalapozott a véleményed 😀3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer😀 Mertesacker elképesztően gyenge középhátvéd, ezt sikerült újra bizonyítania.Schleck
az első félidőben nem egy komoly mentése volt...

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
el, még jó hogy a championshipes szépen jön, mindenesetre ez most fájt, nem is hogy elment hanem h ilyen bagatell módon... na mind1, a lényeg a pluszos nap.3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayerNeked is elment a szelvényed a csúzlisokon? 😊slowmotion
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 11 éve
6 győzelem. 3 döntetlen. 7 vereség. 16 meccs. 19 szerzett gól. Taps!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayerNeked is elment a szelvényed a csúzlisokon? 😊
több mint 11 éve
3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer😀 Mertesacker elképesztően gyenge középhátvéd, ezt sikerült újra bizonyítania.
több mint 11 éve
3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenal
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 11 éve
hol sikerült belefutnod szokásosan arrogáns hozzászólásaimba? az NCAA topicokban, ahova kommentjeim 95%-a kerül és sokszor saját magammal beszélgetek? 😊a nézőszámokhoz még ennyit, mindenki vonja le akkor a maga következtetéseit:
zola.blog.nepsport.hu/archives/2014/07/02/Nezoszamok_2010-14_-_statisztika/ (többi magyar sportliga)
www.european-football-statistics.co.uk/attn.htm (más európai bajnokságok)

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kevésbé rühellné a fél világ CR7-et, ha nem mindent ő akarna ellőni...
több mint 11 éve
YoungZeeZee
9 845
Baggio.Az elmúlt napokban belefutottam a hozzászólásaidba...enyhén arrogánsak, de lehet csak, azért mert vkinek "címezted" Őket. 😀
Ennél, azért összetettebb, hogy a foci színvonala lófasz és azért nincs néző.
több mint 11 éve
mondjuk az elképseztő hogy egy 10 milliós országban nem tudunk megtölteni 5-10ezres stadionokat sem, hogy miért van abba nem mennék bele...De ha csak a foci minősége számítana, akkor MTK meccsen sem 400-an lennének, magyar viszonylatban bőven átlag feletti volt a mutatott játék.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Szokásos öngyőzködő érvelés, olyan szavakat tulajdonítasz másoknak, amit nem is írtunk, majd arra reflektálsz.Olvasd el ozibozi posztját és erre Sobri válaszát!
Én is reagálhatnék hasonlóképp: dehogy jár mindenki Dortmundban meccsre!baggio
"....a 2000-es évekre annyira leesett a színvonal,+ nem maradtak egyéniségek, hogy mazoizmus egy meccs végig nézése..."[/b]
reposzt:
"....nem volt mindenhol internet, streamek, youtube, filmek az okostelón, torrentek, 30 magyarnyelvű tévécsatorna, bulinegyed, ezer szórakozóhely, és még sorolhatnám mi minden van, ami akkor nem volt......az az érdekes, hogy 1 jegy áráért mit lehetett kapni mondjuk 92-ben, és mit most. Mondjuk míg akkor 10 féle szórakozás/szórakoztató tárgy közül választhattál, addig most 1 jegy áráért 300 közül......Egyszerűen az elmúlt 20 évben rettenetesen kitágult a világ."
diverdoc poszt:
"Dortmundban meg valószínű beszűkült a világ és 37 ajróért nem lehet ott mást csinálni, mint csak meccsre járni. Vagy lehet, hogy jobb a foci"
Az én eredeti posztom arra irányult, hogy Sobri szerint a nézőszámcsökkenés annak tudható be, hogy "kitágult a világ". Mely szavakat és hol tulajdonítottam másnak amire reflektáltam? És ezúton megkövetlek, hogy nem értek egyet véleményeddel, de igenis úgy gondolom hogy a foci minősége befolyásolja a nézőszámot.( A posztom nem bevastagított része a szubjektív véleményem)Még ha ez öngyőzködő érvelés is.
És igen válaszolhatsz úgy, hogy dehogy jár mindenki Dortmundban meccsre, mert az előző idézetemből kitűnik, hogy erre gondoltam, sőt ezt írtam. Meg egyébként egy 570.000 összlakosságú város stadionját az összlakosságszám 14 százaléka rendszeresen megtölti, és a vitát indító 16 ezres magyar össz nézőszám pedig pár ezrelékes szám.

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
