Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 735 — Poloska confirmed
Hát uraim, ez a női futsal válogatott mérkőzés. Katasztrófa 😀
több mint 11 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
 m.sportgeza.hu/futball/2014/11/05/kabitoszer-kereskedelemmel_vadoljak_adrianot/

ez szep.ZoliMP
pont tegnap volt hír, hogy elkezd focizni megint a francia 2-ben 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
YoungZeeZee 9 845
 m.sportgeza.hu/futball/2014/11/05/kabitoszer-kereskedelemmel_vadoljak_adrianot/

ez szep.
több mint 11 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
...és mivel mindenhonnan azt kapja hogy "csak focista ne legyél" ezért nem kezdi el érdekelni, vagy ha ennek ellenére lemegy akkor meg a közegtől lesz hányingere. davemayer
Lehet az eltérő lakóhely vagy más a "közeg", de én sehol nem azt hallom, hogy "csak focista ne legyél". Inkább azt látom, hogy szarnak a tömegbázisra. Tehetségkutatás nincs, ha ki tudod fizetni, hogy klubba járjon a gyerek, akkor talán van némi esélyed.

Sporttagozatos iskolában elvitték a lurkókat egy "tornára". Kiválasztás kritériuma "Na ki akar jönni?", csapat összeállítás "Te, te, te előre, a többiek hátra, te leszel a kapus", aztán persze, hogy nem választanak ki senkit, hogy tehetség, amikor a védő folyamatosan a kis pajtásának akar öngólt rúgni, mint ahogy az órák közti szünetben teszik. És még így is ők nyerték az egészet, szóval el lehet képzelni a többi helyen mi megy.

Ezen felül ott van még az a probléma, hogy a szülő hogyan teremtse elő a pénzt a felszerelésre (ami a gyerekek növekedése miatt nem egy szett/évet jelent) és mivel iskolai tehetséggondozás/kutatás nincs, a utánpótlás klub tagsági díjának fizetésére.

És akkor még ott van a korrupció esete, amikor a te gyereked/rokonod hajt, csinálja amit kell, de nem ő kerül a csapatba, hanem a tehetős szülők gyereke, akiknek van pénzük az "Edzőbának" ajándékot vinni vagy plusz jövedelemhez juttatják.
Tehát nem az ma a legnagyobb baj, hogy a szülő lebeszélné a gyerekét a fociról, hanem hogy hiába is támogatnák, nincs tehetségkutatás a tömegbázisban, anyagilag nagyon megterhelő, egy idő után feladják, mert a korrupció elveszi a kedvet.

Ma már nincs olyan, hogy grundról kiválasztanak valakit (már grund sincs) és felkarolják a tehetséget. Ha van pénzed a gyerekedet klubba járatni, "tehetséges" és eleget fizetsz, akkor focista lesz, ha nincs, akkor nem lesz..
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
ja és Sanchez ettől függetlenül elképesztő játékos, nem tudom elégszer megköszönni a Barcának 😊lol
Kb akkora hiba volt elengedni mint anno leszerzodtetni azt az ukrant a shaktarbol.

több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Soccer vb majd' 500 komment az a durva 😊 ha a korábbi tornákon is lett volna már külön eredménykövető, vagy az összes ncaa eredménykövetés egy helyre menne, magasan az vezetne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
hol sikerült belefutnod szokásosan arrogáns hozzászólásaimba? az NCAA topicokban, ahova kommentjeim 95%-a kerül és sokszor saját magammal beszélgetek? 😊
baggio
Nekem bejön az arrogancia. 😊


több mint 11 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Ott szoktak hasonló csőlátású emberek megjelenni, csak azért. 😀 Ez a bírózás főleg vicces így, hogy az a ti tizitek semmivel sem volt egyértelműbb, mint az Anderlechté.
Mertesacker pedig lassú mint a traktor, cserébe mostanában állandóan gólt kaptok róla beadásokból is, valóban nagy király! Most, hogy nincs mellette Koscielny, aki állandóan kijavítja a hibáit különösen kijön. De nyugodtan áltassátok magatokat, hogy mindig a bírók a hibásak, engem aztán nem zavar. 😊Schleck
engem nem a tizi zavar, hanem a les gól, amivel visszahozta az ellenfelet a meccsbe, kellettünk mi is hozzá, de ha az nincs sosem egyenlítenek ki...

senki nem mondta, hogy nagy király BFG és igen nem a leggyorsabb védő, ezzel szemben helyezkedéssel, ütemérzékkel nagyon is tudja kompenzálni a hiányosságát, szóval az áltatás sem állja meg a helyét, de próbálkozz csak, az egyik általánosításod majd csak megállja a helyét 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ja és Sanchez ettől függetlenül elképesztő játékos, nem tudom elégszer megköszönni a Barcának 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer
köszönd a nyomorék bírónak...


3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer
😀 Mertesacker elképesztően gyenge középhátvéd, ezt sikerült újra bizonyítania.Schleck
látszik te is sok meccset láttál, így teljesen megalapozott a véleményed 😀

az első félidőben nem egy komoly mentése volt...ZERO_L
Ugye te a csodálatos Útwengerről jöttél? 😀Schleck
Arsenalosként szégyellem magam, mert amit az az oldal képvisel, az kritikán aluli... kezdve az állandó bírózástól, Wenger istenítéséig... beképzelt majmok, régebben viszonylag még objektívak voltak, de katasztrófa lett az egész.
az első belga gól valóban 1 méteres les volt, viszont a tizi jóval jogosabb volt, mint amit mi kaptunk Welbeckre.

ezt a csapat baszta el, leengedtünk a második félidőre, Wenger behozza Flaminit, aki soha nem tesz hozzá a meccshez a hentelést leszámítva. na meg nem lehet elkezdeni a szezont 2 középső védővel, főleg, hogy abból az egyik Mertesacker... siralom.

teljesen mindegy, nem oszt, nem szoroz ez az x, de otthon nem lehet így visszaengedni egy jóval gyengébb csapatot.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
YoungZeeZee 9 845
csak itt az egyéb témák részlegen.

NCAA-ben még soha nem "jártam"😓
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer
köszönd a nyomorék bírónak...


3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer
😀 Mertesacker elképesztően gyenge középhátvéd, ezt sikerült újra bizonyítania.Schleck
látszik te is sok meccset láttál, így teljesen megalapozott a véleményed 😀

az első félidőben nem egy komoly mentése volt...ZERO_L
Ugye te a csodálatos Útwerngerről jöttél? 😀Schleck
Mi köze van ennek ahhoz, hogy hülyeséget beszélsz? 😀ZERO_L
Ott szoktak hasonló csőlátású emberek megjelenni, csak azért. 😀 Ez a bírózás főleg vicces így, hogy az a ti tizitek semmivel sem volt egyértelműbb, mint az Anderlechté.
Mertesacker pedig lassú mint a traktor, cserébe mostanában állandóan gólt kaptok róla beadásokból is, valóban nagy király! Most, hogy nincs mellette Koscielny, aki állandóan kijavítja a hibáit különösen kijön. De nyugodtan áltassátok magatokat, hogy mindig a bírók a hibásak, engem aztán nem zavar. 😊

több mint 11 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer
köszönd a nyomorék bírónak...


3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer
😀 Mertesacker elképesztően gyenge középhátvéd, ezt sikerült újra bizonyítania.Schleck
látszik te is sok meccset láttál, így teljesen megalapozott a véleményed 😀

az első félidőben nem egy komoly mentése volt...ZERO_L
Ugye te a csodálatos Útwerngerről jöttél? 😀Schleck
Mi köze van ennek ahhoz, hogy hülyeséget beszélsz? 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer
köszönd a nyomorék bírónak...


3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer
😀 Mertesacker elképesztően gyenge középhátvéd, ezt sikerült újra bizonyítania.Schleck
látszik te is sok meccset láttál, így teljesen megalapozott a véleményed 😀

az első félidőben nem egy komoly mentése volt...ZERO_L
Ugye te a csodálatos Útwengerről jöttél? 😀

több mint 11 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer
köszönd a nyomorék bírónak...


3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer
😀 Mertesacker elképesztően gyenge középhátvéd, ezt sikerült újra bizonyítania.Schleck
látszik te is sok meccset láttál, így teljesen megalapozott a véleményed 😀

az első félidőben nem egy komoly mentése volt...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer
Neked is elment a szelvényed a csúzlisokon? 😊slowmotion
el, még jó hogy a championshipes szépen jön, mindenesetre ez most fájt, nem is hogy elment hanem h ilyen bagatell módon... na mind1, a lényeg a pluszos nap.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
6 győzelem. 3 döntetlen. 7 vereség. 16 meccs. 19 szerzett gól. Taps!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer
Neked is elment a szelvényed a csúzlisokon? 😊
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenaldavemayer
😀 Mertesacker elképesztően gyenge középhátvéd, ezt sikerült újra bizonyítania.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
3-0ról 3-3 hazai pályán az Anderlecht ellen? köszi szarsenal

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
hol sikerült belefutnod szokásosan arrogáns hozzászólásaimba? az NCAA topicokban, ahova kommentjeim 95%-a kerül és sokszor saját magammal beszélgetek? 😊

a nézőszámokhoz még ennyit, mindenki vonja le akkor a maga következtetéseit:
 zola.blog.nepsport.hu/archives/2014/07/02/Nezoszamok_2010-14_-_statisztika/ (többi magyar sportliga)
 www.european-football-statistics.co.uk/attn.htm (más európai bajnokságok)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 046 — nabege2@yahoo.com
Kevésbé rühellné a fél világ CR7-et, ha nem mindent ő akarna ellőni...
több mint 11 éve
YoungZeeZee 9 845
Baggio.

Az elmúlt napokban belefutottam a hozzászólásaidba...enyhén arrogánsak, de lehet csak, azért mert vkinek "címezted" Őket. 😀

Ennél, azért összetettebb, hogy a foci színvonala lófasz és azért nincs néző.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
mondjuk az elképseztő hogy egy 10 milliós országban nem tudunk megtölteni 5-10ezres stadionokat sem, hogy miért van abba nem mennék bele...
De ha csak a foci minősége számítana, akkor MTK meccsen sem 400-an lennének, magyar viszonylatban bőven átlag feletti volt a mutatott játék.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szokásos öngyőzködő érvelés, olyan szavakat tulajdonítasz másoknak, amit nem is írtunk, majd arra reflektálsz.
Én is reagálhatnék hasonlóképp: dehogy jár mindenki Dortmundban meccsre!baggio
Olvasd el ozibozi posztját és erre Sobri válaszát!

"....a 2000-es évekre annyira leesett a színvonal,+ nem maradtak egyéniségek, hogy mazoizmus egy meccs végig nézése..."[/b]
reposzt:
"....nem volt mindenhol internet, streamek, youtube, filmek az okostelón, torrentek, 30 magyarnyelvű tévécsatorna, bulinegyed, ezer szórakozóhely, és még sorolhatnám mi minden van, ami akkor nem volt......az az érdekes, hogy 1 jegy áráért mit lehetett kapni mondjuk 92-ben, és mit most. Mondjuk míg akkor 10 féle szórakozás/szórakoztató tárgy közül választhattál, addig most 1 jegy áráért 300 közül......Egyszerűen az elmúlt 20 évben rettenetesen kitágult a világ."

diverdoc poszt:

"Dortmundban meg valószínű beszűkült a világ és 37 ajróért nem lehet ott mást csinálni, mint csak meccsre járni. Vagy lehet, hogy jobb a foci"

Az én eredeti posztom arra irányult, hogy Sobri szerint a nézőszámcsökkenés annak tudható be, hogy "kitágult a világ". Mely szavakat és hol tulajdonítottam másnak amire reflektáltam? És ezúton megkövetlek, hogy nem értek egyet véleményeddel, de igenis úgy gondolom hogy a foci minősége befolyásolja a nézőszámot.( A posztom nem bevastagított része a szubjektív véleményem)Még ha ez öngyőzködő érvelés is.
És igen válaszolhatsz úgy, hogy dehogy jár mindenki Dortmundban meccsre, mert az előző idézetemből kitűnik, hogy erre gondoltam, sőt ezt írtam. Meg egyébként egy 570.000 összlakosságú város stadionját az összlakosságszám 14 százaléka rendszeresen megtölti, és a vitát indító 16 ezres magyar össz nézőszám pedig pár ezrelékes szám.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P