Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
akkor lehet velem van a baj, mert az én véleményem szerint a kommentátornak nem az a dolga, hogy ajnározza a terméket, hanem hogy azt közvetítse amit lát vagyis a valóságot (az meg hogy ki milyen intenzitással közvetít, már egyéniség kérdése)
a beharangozónak, ajánlóknak, egyéb felvezető műsorokban szereplő személyeknek lenne a feladata, hogy előre felkeltsék az emberek érdeklődését, miért érdemes odakapcsolni

ezért hoztam fel a vásárló példáját, mert ahogy az étteremben, úgy a TV képernyője előtt azonnal szembesülők az adott termékkel (miután így vagy úgy a marketing eszközökkel meggyőztek arról, hogy érdemes rá erőforrást áldozni) és mint magyar labdarúgás, ez bizony lehet csótányos hamburger és néha előfordul, hogy Újházy tyúkhúsleves
de amint rájöttem fél óra után, hogy aznap éppen mit dobott a gép, a kommentátor ne kezdjen meggyőzni arról, hogy a nyilvánvalóan rossz termék, tulajdonképpen jó csak én látom csótányos hamburgernek, mert így is kialakulhat a negatív visszacsatolás (de lehet csak bennem)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Felettébb érdekes, hogy Faragó is az említettek között van, mikor ő még leggyengébb nfl mérkőzéseken is ájuldozikbaggio
pontosan, mitől jobb Faragó "fantasztikus", "újabb történelmi pillanat szemtanúja lehetünk" ömlengései NFL meccsek alatt?
(Mentségére legyen mondva, hogy itthon nem annyira közismert sportágat el kell adni valahogy, de egy magyar bajnokiról még egy 12 éves gyerek is el tudja dönteni, hogy nézhetetlen sz*r)

Személy szerint én rohadtul utálom mikor hülyének vagyok nézve mint néző, a Sport TV két fő profilja a magyar és a spanyol bajnokság, minden ekörül forog, tesznek bele annyi marketinget, hogy nem Fülöp László pikírt megjegyzései miatt fog bárki elkapcsolni egy-egy magyar bajnokiról, látni mindenki látja, ha komolyan zavarná az embereket a foci minősége, akkor nem ezek lennének a Sport TV legnézettebb adásai hétről hétre


UI.: a mekis példa így állná meg a helyét
visszaviszed a mekiben a hamburgeredet, mert csótány került a húspogácsába, erre az eladónak (jelen esetben a kommentátor) meg kéne győznie engem, hogy ezzel tulajdonképpen semmi baj nincsen, mert ez egy új ízesítés, a Föld nagyon sok részén ez igazi csemegének számít, meg amúgy is nem halálos legalább is még senki nem jelentkezett, én is ezt enném, csak hát munkaidőben tilosZERO_L
A meki marketingeseinek (értsd kommentátorainak) az a dolga, hogy az emberek akkor is megvegyék a hamburgert, ha csótány van benne, ha nincs. Ezt a kapcsolatot butaság egy vásárló személyes szintjére levinni, mert a PR nem a csótányos szendviccsel foglalkozik, hanem a szendviccsel, amibe lehet néha csótány kerül. Aki tisztában van vele, hogy sz@r a magyar futball és mégis nézi, az ugyanúgy megérdemli a csótányos hamburgert is, ám ez a nézőközönség valószínűleg akkor is követné a bajnokságot, ha kommentátor se lenne és történetesen csótányok fociznának.

Az ömlengést én sem szeretem, viszont megértem, mert pontosan így lett Faragó "az amerikai futball magyar nagykövete". Neki lett az a dolga a sport tv-nél, hogy felkeltse a potenciális nézők érdeklődését, és a sport tv-nél jól tudták, hogy ezt nem lehet úgy, hogy egy rosszabb mérkőzésnél futólag megemlíti, hogy az NCAA-ben tegnap bezzeg mi történt... Ahogy az mb1-es kommentátoroknak is helyén kellene kezelniük közvetítésük tárgyát, és így a lehető legjobb csomagolásba tenni azt.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Felettébb érdekes, hogy Faragó is az említettek között van, mikor ő még leggyengébb nfl mérkőzéseken is ájuldozikbaggio
pontosan, mitől jobb Faragó "fantasztikus", "újabb történelmi pillanat szemtanúja lehetünk" ömlengései NFL meccsek alatt?
(Mentségére legyen mondva, hogy itthon nem annyira közismert sportágat el kell adni valahogy, de egy magyar bajnokiról még egy 12 éves gyerek is el tudja dönteni, hogy nézhetetlen sz*r)

Személy szerint én rohadtul utálom mikor hülyének vagyok nézve mint néző, a Sport TV két fő profilja a magyar és a spanyol bajnokság, minden ekörül forog, tesznek bele annyi marketinget, hogy nem Fülöp László pikírt megjegyzései miatt fog bárki elkapcsolni egy-egy magyar bajnokiról, látni mindenki látja, ha komolyan zavarná az embereket a foci minősége, akkor nem ezek lennének a Sport TV legnézettebb adásai hétről hétre


UI.: a mekis példa így állná meg a helyét
visszaviszed a mekiben a hamburgeredet, mert csótány került a húspogácsába, erre az eladónak (jelen esetben a kommentátor) meg kéne győznie engem, hogy ezzel tulajdonképpen semmi baj nincsen, mert ez egy új ízesítés, a Föld nagyon sok részén ez igazi csemegének számít, meg amúgy is nem halálos legalább is még senki nem jelentkezett, én is ezt enném, csak hát munkaidőben tilos



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Nem azt mondtam, hogy minden meccset szidnak ezerrel. De ez a meccs totál értékelhetetlen volt, akkor azt engedtessék már meg, hogy szóvá tegyék. Sokkal gázabb, ha körbecumizzák, pedig mindenki látta, hogy az a meccs, unalmas és színvonaltalan volt.
Ma pl láttam egy kosármeccset. Tudom, hogy tudnak jól is játszani, meg jobban, de ez a mai értékelhetetlen volt, szóvá is tettem. Mint ahogy azt is szóvá fogom tenni (nyilván más hangsúllyal), ha heroikus küzdelemben, szívüket kitéve a pályára nyernek.NB2
És annak a kosármeccsnek érdekelt voltál az "eladhatóvá tételében"? Egy kommentátornak nem dolga értékelnie a látottakat, sőt, senki nem is kíváncsi rá. Ha sz@r, ami épp történik, azt úgyis mindenki látja, sporteseményt meg (elméletileg, de számomra hihetetlen módon a gyakorlatban rengetegszer mégsem) azért néz az ember, hogy szórakozzon. Nyilván jó esetben a szuperlatívuszok más tészta, az csak adalék lehet az aktuális sportélményhez.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Nem azt mondtam, hogy minden meccset szidnak ezerrel. De ez a meccs totál értékelhetetlen volt, akkor azt engedtessék már meg, hogy szóvá tegyék. Sokkal gázabb, ha körbecumizzák, pedig mindenki látta, hogy az a meccs, unalmas és színvonaltalan volt.
Ma pl láttam egy kosármeccset. Tudom, hogy tudnak jól is játszani, meg jobban, de ez a mai értékelhetetlen volt, szóvá is tettem. Mint ahogy azt is szóvá fogom tenni (nyilván más hangsúllyal), ha heroikus küzdelemben, szívüket kitéve a pályára nyernek.
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
bocs, de ami sz.r, az sz.r, hiába mondasz rá bármit isNB2
akkor minek közvetítik?baggio
Mert mégiscsak a miénk...NB2
aha, tehát véletlenül sem azért, mert kereskedelmi tévéről van szó, pusztán jófejségből adják már az nfl mellett ezt is, oké

viszont itt teljesen szembemennek az általános gyakorlattal, és a saját "terméküket" ócsárolják, mivel tudják jól, hogy a nézőközönségük komoly részét a bajnokságot már csak a "mégiscsak a miénk"-féle nosztalgia miatt követők teszik ki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
És kurvára igaza is van.
Sobri Jóska
bocs, de ami sz.r, az sz.r, hiába mondasz rá bármit is.NB2
Vagyis a teljes marketing- és reklámszakmát ezzel az egy mondattal teljességgel értelmetlennek és haszontalannak minősíted?

több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
bocs, de ami sz.r, az sz.r, hiába mondasz rá bármit isNB2
akkor minek közvetítik?baggio
Mert mégiscsak a miénk...
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
bocs, de ami sz.r, az sz.r, hiába mondasz rá bármit isNB2
akkor minek közvetítik?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
És kurvára igaza is van.
Sobri Jóska
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HMNy4sMedSg

bocs, de ami sz.r, az sz.r, hiába mondasz rá bármit is

Mondjuk Ricsit én sem értem, mert úgy körbenyalja a magyar focit, hogy néha nekem fáj.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.youtube.com/watch?v=vzXtCBEX59M

Hibátlan!
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Felettébb érdekes, hogy Faragó is az említettek között van, mikor ő még leggyengébb nfl mérkőzéseken is ájuldozik 😊

a követendő példa az mb1-nél Petúr András, akinek tényleg elhiszem, hogy élvezettel csinálja, abszolút ellenpontja pedig Matuz Krisztián, aki korábban ígéretesnek tűnt, de eszméletlenül hangulattanul közvetít már


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Újabb magyar:
 ultrasliberi.hu/cenzurazott-focikozvetitesek-a-sport-tv-n/NB2
És kurvára igaza is van.



"Milyen vevő az, aki milliárdokat fizet a közvetítési jogokért, ugyanakkor hajlandó saját magát, és a terméket lejáratni..."

Mintha a mekiben az eladó mindenkit lebeszélne, hogy ne vegye azt a szart, amit árulnak, menjen innen, van a szomszédban kifőzde, gyrosos, abc, zöldséges, egyen bármit, csak ne ezt a fost.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Újabb magyar:
 ultrasliberi.hu/cenzurazott-focikozvetitesek-a-sport-tv-n/NB2
gyurika egy vicc,az ilyen megmozdulások miatt utálja minden kispesti.

több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Újabb magyar:
 ultrasliberi.hu/cenzurazott-focikozvetitesek-a-sport-tv-n/
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.origo.hu/sport/20141106-az-mtk-5-milliard-650-millio-forint-allami-tamogatas-kap-letesitmenyei-fejlesztesere.html

Tényleg kell az MTK-nak az a csili-vili stadion! Elnézést eaglesmcnabb-től, de 500 emberre???? Azért a Fradinál, Lokinál elő-elő fordultak még akár 10e-s nézők is, de MTK-nál még most lézengenek, úgy hogy a csapat amúgy nem is rossz.
(tudom, hogy Bozsik stadion, de a régiben sem volt kiírva mostanában, hogy teltház)NB2
Most ha becsesznének 100 új sámlit a Hidegkuti évek óta nem használt állóhelyeire boldog lennél?

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
 www.origo.hu/sport/20141106-az-mtk-5-milliard-650-millio-forint-allami-tamogatas-kap-letesitmenyei-fejlesztesere.html

Tényleg kell az MTK-nak az a csili-vili stadion! Elnézést eaglesmcnabb-től, de 500 emberre???? Azért a Fradinál, Lokinál elő-elő fordultak még akár 10e-s nézők is, de MTK-nál még most lézengenek, úgy hogy a csapat amúgy nem is rossz.
(tudom, hogy Bozsik stadion, de a régiben sem volt kiírva mostanában, hogy teltház)NB2
Az oreg dajcs elintézte.
Teljesen felesleges.

több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/sport/20141106-az-mtk-5-milliard-650-millio-forint-allami-tamogatas-kap-letesitmenyei-fejlesztesere.html

Tényleg kell az MTK-nak az a csili-vili stadion! Elnézést eaglesmcnabb-től, de 500 emberre???? Azért a Fradinál, Lokinál elő-elő fordultak még akár 10e-s nézők is, de MTK-nál még most lézengenek, úgy hogy a csapat amúgy nem is rossz.
(tudom, hogy Bozsik stadion, de a régiben sem volt kiírva mostanában, hogy teltház)
több mint 11 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
PL
#FACTZERO_L
No United, no party 😛davemayer
miva? akkor lenne igazán party, ha még a Manure is sorba állna az alázásért 😊slowmotion
azt megkapja elégszer a PL-ben meg a ligakupában 😛



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
PL
#FACTZERO_L
No United, no party 😛davemayer
miva? akkor lenne igazán party, ha még a Manure is sorba állna az alázásért 😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
PL
#FACTZERO_L
No United, no party 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
PL
#FACT



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Lol vezet a Maribor, azt hiszem holnap nem érdemes a Tottanhamre rakni mert a londoniak tippmix gyilkost játszanak a héten.

És kihagyja a tizit Hazard...Toca
ud
csak a londoniak? és a Citeh, az smafu?!slowmotion
Én őket előre tudtam, hogy nem lesznek nagy szám. Meg is tettem a Cszkat, csak éppen arra nem számítottam hogy egy Maribort nem bír megverni a Cselszki...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Lol vezet a Maribor, azt hiszem holnap nem érdemes a Tottanhamre rakni mert a londoniak tippmix gyilkost játszanak a héten.

És kihagyja a tizit Hazard...Toca
csak a londoniak? és a Citeh, az smafu?!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Lol vezet a Maribor, azt hiszem holnap nem érdemes a Tottanhamre rakni mert a londoniak tippmix gyilkost játszanak a héten.

És kihagyja a tizit Hazard...