Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Murinho nem kap új csatárt
Huhhh. 😊

Ramos vagy Khedira meg 3. szamú kapus 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/a-rajzfilmkapus-mindig-meglepi-a-szurkolokat-2042222/
höhö, ez király 😀konqueror
még pár kép 😊

http://www.as.com/recorte/20100823dasdasftb_66/LCO/Ies/Aurrecochea_meta_homenajea_comic_deseo.jpg
http://www.as.com/recorte/20100823dasdasftb_65/LCO/Ies/Aurrecochea_meta_homenajea_comic_deseo.jpg
http://www.as.com/recorte/20100823dasdasftb_63/LCO/Ies/Aurrecochea_meta_homenajea_comic_deseo.jpgmiilann
"Normális kapus és zöld disznó nincsen." 😊

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
de ha ők ketten inkább a szélén játszanak, akkor nem tudnak ott lenni mindig középen
sztem elve nem 4-3-3-ban kéne játszania a BarcánakHurka
ne tévesszen meg a kíírás, ez a szerkezet a pályán történő események függvényében folyamatosan módosul. sem xavi sem andriska nem a szélén játszik, ezt a területet a két szélső védőnek (abidal és alves) kell bejátszania (akár az alapvonalig).

szal ez támadásban inkább 2-2-1-2-3 védekezésben pedig 4-5-1.gabtsi
értem én, de ez fura, hogy a Barca szélsőjátéka teljes mértékben a két szélső védőtől függ, sztem ebben óriási a kockázat lehetőségeHurka
egy ilyen labdavesztésnél a szűrő (legyen busquets) visszalép és máris 3 védő van ami bőven elég...
ez a 4-3-3 inkább 4-1-2-3 mert a szűrő sosem megy föl támadni, szvsz ezért adták el Yaya Touret, mert ő szeret előre is menni = nem illik bele a rendszerbe
több mint 14 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/a-rajzfilmkapus-mindig-meglepi-a-szurkolokat-2042222/
höhö, ez király 😀konqueror
még pár kép 😊




child please!
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/a-rajzfilmkapus-mindig-meglepi-a-szurkolokat-2042222/
höhö, ez király 😀
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
de ha ők ketten inkább a szélén játszanak, akkor nem tudnak ott lenni mindig középen
sztem elve nem 4-3-3-ban kéne játszania a BarcánakHurka
ne tévesszen meg a kíírás, ez a szerkezet a pályán történő események függvényében folyamatosan módosul. sem xavi sem andriska nem a szélén játszik, ezt a területet a két szélső védőnek (abidal és alves) kell bejátszania (akár az alapvonalig).

szal ez támadásban inkább 2-2-1-2-3 védekezésben pedig 4-5-1.gabtsi
értem én, de ez fura, hogy a Barca szélsőjátéka teljes mértékben a két szélső védőtől függ, sztem ebben óriási a kockázat lehetőségeHurka
Guardiola taktikáját elnézve egyáltalán nincs benne kockázat,mert ha véletlen is eladják a labdát, vagy rögtön visszaszerzik, vagy faultolnak.Tavaly se olyan gólokat kaptak,hogy fennragadt a szélső védő és a helyén jött volna a támadás...

több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
de ha ők ketten inkább a szélén játszanak, akkor nem tudnak ott lenni mindig középen
sztem elve nem 4-3-3-ban kéne játszania a BarcánakHurka
ne tévesszen meg a kíírás, ez a szerkezet a pályán történő események függvényében folyamatosan módosul. sem xavi sem andriska nem a szélén játszik, ezt a területet a két szélső védőnek (abidal és alves) kell bejátszania (akár az alapvonalig).

szal ez támadásban inkább 2-2-1-2-3 védekezésben pedig 4-5-1.gabtsi
értem én, de ez fura, hogy a Barca szélsőjátéka teljes mértékben a két szélső védőtől függ, sztem ebben óriási a kockázat lehetősége
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de ha ők ketten inkább a szélén játszanak, akkor nem tudnak ott lenni mindig középen
sztem elve nem 4-3-3-ban kéne játszania a BarcánakHurka
ne tévesszen meg a kíírás, ez a szerkezet a pályán történő események függvényében folyamatosan módosul. sem xavi sem andriska nem a szélén játszik, ezt a területet a két szélső védőnek (abidal és alves) kell bejátszania (akár az alapvonalig).

szal ez támadásban inkább 2-2-1-2-3 védekezésben pedig 4-5-1.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Ibrát csak szimplán rühellem 😂 sosem szerettem, egy arrogáns, nagyképű paraszt, aki szerintem baromira nem való a Barcába, egyszerűen nem fér bele az értékrendbe nálam... Geronimo
Hát igen, ezzel sokan vannak így, én viszont mindig kedveltem 😀 Mondjuk amióta itt van, nem nagyon volt komoly balhéja.

több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
miért is ? busquetsnek bőven elég megoldani a védekezés részét (előrefelé egyébiránt mascharano sem jó, lévén h kőbuta), mert mellette ezt szervezi xavi, kicsit előrébb andriska.gabtsi
de ha ők ketten inkább a szélén játszanak, akkor nem tudnak ott lenni mindig középen
sztem elve nem 4-3-3-ban kéne játszania a BarcánakHurka
Guardiola biztos hülye hozzá 😀Geronimo
nem, csak sztem sem Mascherano, sem Busquets nem illik abba a rendszerbe, egy 3-4-3, jobban feküdne nekik 😊
több mint 14 éve
Geronimo 151 — Kickoff
sztem azért nem jó ez a felállás, mert ide egy olyan közép-közép kell, aki jól tud támadni és védekezni is egyaránt, míg az előbbi Busquetsnek egyáltalán nem megyHurka
miért is ? busquetsnek bőven elég megoldani a védekezés részét (előrefelé egyébiránt mascharano sem jó, lévén h kőbuta), mert mellette ezt szervezi xavi, kicsit előrébb andriska.gabtsi
de ha ők ketten inkább a szélén játszanak, akkor nem tudnak ott lenni mindig középen
sztem elve nem 4-3-3-ban kéne játszania a BarcánakHurka
Guardiola biztos hülye hozzá 😀

több mint 14 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Azt azért nem mondanám, hogy fényévekkel jobb lenne. De mindegy is, mert Yaya Tourénál is többet játszott Busquets...barney
ő a mi kutyánk kölyke, sokkalta többet kéne nyújtania valakinek, hogy kiszorítsák, mert ő is kb olyan ikonnak készül, mint Puyol vagy Xavi... én ezt nem bánom, nekem nem hiányzik ide Mascherano, Ibra is mehet ahova akar, inkább hozzunk fel még pár saját fiatalt, és szép lesz a jövő!Geronimo
Általában én is örülök a saját neveléseknek, de Touré szerintem pont az a kategória volt, aki sokkal többet tudott nyújtani jelenleg, mint Busquets. Tudom, hogy nagyon fiatal még, de akkor is... Ibrának azért nem kellene mennie, így is lesz idén elég fiatal a keretben 😊barney
Ibrát csak szimplán rühellem 😂 sosem szerettem, egy arrogáns, nagyképű paraszt, aki szerintem baromira nem való a Barcába, egyszerűen nem fér bele az értékrendbe nálam... Villa nagyon jó igazolásnak tűnik, inkább cseréljük el Torresre Ibrát és már nagyon megnyugszom 😊

több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
en nalam ez a barca default kezdo:
valdes - alves,puyol,pique,abidal - xavi,busquets,iniesta - pedro,messi,villa.

mascherano pedig v busquets helyen jatszik, vagy padon a pocsivel.gabtsi
sztem azért nem jó ez a felállás, mert ide egy olyan közép-közép kell, aki jól tud támadni és védekezni is egyaránt, míg az előbbi Busquetsnek egyáltalán nem megyHurka
miért is ? busquetsnek bőven elég megoldani a védekezés részét (előrefelé egyébiránt mascharano sem jó, lévén h kőbuta), mert mellette ezt szervezi xavi, kicsit előrébb andriska.gabtsi
de ha ők ketten inkább a szélén játszanak, akkor nem tudnak ott lenni mindig középen
sztem elve nem 4-3-3-ban kéne játszania a Barcának
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
persze most nem az ember a lényeg, hanem a formáció!Little Jarry
en nalam ez a barca default kezdo:
valdes - alves,puyol,pique,abidal - xavi,busquets,iniesta - pedro,messi,villa.

mascherano pedig v busquets helyen jatszik, vagy padon a pocsivel.gabtsi
sztem azért nem jó ez a felállás, mert ide egy olyan közép-közép kell, aki jól tud támadni és védekezni is egyaránt, míg az előbbi Busquetsnek egyáltalán nem megyHurka
miért is ? busquetsnek bőven elég megoldani a védekezés részét (előrefelé egyébiránt mascharano sem jó, lévén h kőbuta), mert mellette ezt szervezi xavi, kicsit előrébb andriska.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Az azért igen vicces lenne, ha Mascherano padozni menne Barcelonába. Busquetsnél fényévekkel jobb... mondjuk a felesége is elmehet a ...-ba, hogy sír a szája, mert nem érzi magát jól Liverpoolban.
Mikey
Azt azért nem mondanám, hogy fényévekkel jobb lenne. De mindegy is, mert Yaya Tourénál is többet játszott Busquets...barney
ő a mi kutyánk kölyke, sokkalta többet kéne nyújtania valakinek, hogy kiszorítsák, mert ő is kb olyan ikonnak készül, mint Puyol vagy Xavi... én ezt nem bánom, nekem nem hiányzik ide Mascherano, Ibra is mehet ahova akar, inkább hozzunk fel még pár saját fiatalt, és szép lesz a jövő!Geronimo
Általában én is örülök a saját neveléseknek, de Touré szerintem pont az a kategória volt, aki sokkal többet tudott nyújtani jelenleg, mint Busquets. Tudom, hogy nagyon fiatal még, de akkor is... Ibrának azért nem kellene mennie, így is lesz idén elég fiatal a keretben 😊

több mint 14 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
dos santos marad a spursben.

child please!
több mint 14 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Az azért igen vicces lenne, ha Mascherano padozni menne Barcelonába. Busquetsnél fényévekkel jobb... mondjuk a felesége is elmehet a ...-ba, hogy sír a szája, mert nem érzi magát jól Liverpoolban.
Mikey
Azt azért nem mondanám, hogy fényévekkel jobb lenne. De mindegy is, mert Yaya Tourénál is többet játszott Busquets...barney
ő a mi kutyánk kölyke, sokkalta többet kéne nyújtania valakinek, hogy kiszorítsák, mert ő is kb olyan ikonnak készül, mint Puyol vagy Xavi... én ezt nem bánom, nekem nem hiányzik ide Mascherano, Ibra is mehet ahova akar, inkább hozzunk fel még pár saját fiatalt, és szép lesz a jövő!

több mint 14 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Az azért igen vicces lenne, ha Mascherano padozni menne Barcelonába. Busquetsnél fényévekkel jobb... mondjuk a felesége is elmehet a ...-ba, hogy sír a szája, mert nem érzi magát jól Liverpoolban.
Mikey
Azt azért nem mondanám, hogy fényévekkel jobb lenne. De mindegy is, mert Yaya Tourénál is többet játszott Busquets...

több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Az azért igen vicces lenne, ha Mascherano padozni menne Barcelonába. Busquetsnél fényévekkel jobb... mondjuk a felesége is elmehet a ...-ba, hogy sír a szája, mert nem érzi magát jól Liverpoolban.

Btw, olvasom, hogy állítólag Kyrgiakos követheti Aquilanit a Juvéhoz. Feltennénk a koronát a nyárra, ha eladnánk a tavaly mesze legjobban teljesítő védőnket is...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugyan nem vagyok szakember, de rohadtul nem látom, hogy mit is akar Hodgson játszatni a csapattal.
Legalább az egyértelműen kiderült számomra az első 45 perc alapján, amit eddig csak feltételeztem: sokkal jobb csapat ez a manciti, mint mi.
Masch hihetetlenül hiányzik ebből a csapatból. Nincs aki megszűrje a MoneyCity támadásait...Mikey
Hodgson keresi a megfelelő taktikát a kerethez szvsz ha még novemberben is ennyire elképzeléstelen lesz a Pool akkor kell csak kongatni a vészharangokat.
Más: állítólag a Milan megegyezett Ibrával az anyagiakról a Barcáának meg letettek egy 30 millió euró + Borriello ajánlatot. Utóbbi időben fennálló garasoskodásunk mellett mondhatni már-már meglepő de örülnék neki 😀empty taxi
Boriello se kell csak vigyéééék! 😀Geronimo
Nem feltétlenül, ez egy eléggé patthelyzetnek tűnik, mert amíg Berlusconi szerelmes Ibrába, addig Allegri jelentette ki, hogy Borriellot nem akarja ha távozna, Huntelaar viszont mehet.. De hát persze úgy is Berlusconi dönt a végén.
Érdekes, hogy amikor kb. egy hónapja írtam, hogy koránt sincs még lezárva az Ibra-Milan saga, jó pár Barcás kiröhögött, pedig nyilatkozhatnak akármit a felek, végig benne volt/van/lesz a levegőben ez az igazolás azok fényében, miszerint Berlusconi megmondta, hogy élete legnagyobb hibája volt, hogy a Juvéból nem hozta el piros-feketébe Ibrát és ha még egyszer lehetősége lesz a leigazolására, mindent meg fog érte tenni.. Illetve csak halkan jegyezzük meg, hogy a kopaszéknak elő kell rukkolni valami komoly igazolással, hogy ezzel elcsendesítsék az amúgy is eléggé háborgó szurkolókat. Én végig úgy is éreztem, hogy könnyen jöhet Ibra, túl sok a pletyka, túl nagy a felhajtás és ezek nem lehetnek véletlenek, amíg nálunk ennyire nagy Ibra-fan a vezetőség..
Persze ez még nem tuti, nálunk pedig még az orvosi vizsgálat után sem lehet biztosat mondani, mindenesetre vagy idén, vagy jövőre Ibra szerintem már piros-feketében fog játszani. Ha meg tudunk állapodni vele korrekt fizetésben, akkor annak ellenére hogy egy büdös nagy paraszt, hatalmasat húznánk, mert egy zseni ismerjük el. Viszont ha már ő lenne, pont Huntelaart kéne elpasszolni inkább, ez az Ibra-Borriello erőcsatár-duó ez szerintem ütne így már, bár ez csak saját vélemény. Viszont akármi is lesz, Dos Santost el kell hozni, KÖTELEZŐ!
Dinho megint alibizik, idén biztosra veszem a visszaesését, Dos Santos viszont megfelelően tudna játszani azon a poszton, ha szükséges, illetve hát nagyon fontos a rotáció. Sok meccset játszunk, minőségi játékos lenne a padon is, több variációs lehetősége lenne Allegrinek. Ibra ide vagy oda, nálam idén a Boateng transzfer mellett a Dos Santos vétel lenne a csúcs.

több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
persze most nem az ember a lényeg, hanem a formáció!Little Jarry
en nalam ez a barca default kezdo:
valdes - alves,puyol,pique,abidal - xavi,busquets,iniesta - pedro,messi,villa.

mascherano pedig v busquets helyen jatszik, vagy padon a pocsivel.gabtsi
sztem azért nem jó ez a felállás, mert ide egy olyan közép-közép kell, aki jól tud támadni és védekezni is egyaránt, míg az előbbi Busquetsnek egyáltalán nem megy
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Padra akkor minek kéne Mascherano? :/Little Jarry
hát ha megnézed a barca legutóbbi játékospolitikáját, brutál mélységű csapatot építenek. olyan cserék vannak, mint bojan, zlatan, keita, maxwell, milito, és szerették volna fabregast is.

lesz itt rotáció rendesen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
inkább az a kérdés h mascherano mért menne oda padra. elhiszem h nyerni akar de ilyet én nem tudnék magaménak érezni
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Padra akkor minek kéne Mascherano? :/
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
persze most nem az ember a lényeg, hanem a formáció!Little Jarry
en nalam ez a barca default kezdo:
valdes - alves,puyol,pique,abidal - xavi,busquets,iniesta - pedro,messi,villa.

mascherano pedig v busquets helyen jatszik, vagy padon a pocsivel.

ami nem hajlik, az törik!