Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki elmondaná, hogy miért jó ez a kurva nagy titkolózás (kezdőcsapat) egy barátságos meccs előtt?Bazzani
Mert még ők sem tudják...😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki elmondaná, hogy miért jó ez a kurva nagy titkolózás (kezdőcsapat) egy barátságos meccs előtt?Bazzani
Semmi. Vegtelen kinos ez az egesz valogatott koruli helyzet most szerintem.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Valaki elmondaná, hogy miért jó ez a kurva nagy titkolózás (kezdőcsapat) egy barátságos meccs előtt?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meg is tettem mixen a kettest 😀
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Annyira unszimpatkikus ez az ember és az az egész kommunikáció, ami a válogatottat jellemezte az elmúlt fél évben, hogy néha azon kapom magam, hogy jobban örülnék annak, ha a finnek jól elpicsáznának ma minket.
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Pintér mester aranyköpései:  sportgeza.hu/futball/2014/03/04/pinter_tudas/Dexxter Tailor
Rálátás a nemzetközi bajnokságokra

Mitől lenne jobb valaki, aki külföldi bajnokságban játszik?
Ez volt a legjobb 😀FViktor93
Annyiból igaza van, hogy légiósaink (46. hely) 12-2-vel bukták a két holland meccset, míg Andorra (198. hely) 5-0-ra bújt két meccsen. Az észtek (93. hely) egy 3-0 vereség és egy 2-2 döntetlen. 😀
Persze ezek csak kiragadott számok, de ez alapján igaza van. 😀 😀
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Pintér mester aranyköpései:  sportgeza.hu/futball/2014/03/04/pinter_tudas/Dexxter Tailor
Rálátás a nemzetközi bajnokságokra

Mitől lenne jobb valaki, aki külföldi bajnokságban játszik?
Ez volt a legjobb 😀
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Pintér mester aranyköpései:  sportgeza.hu/futball/2014/03/04/pinter_tudas/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
azért kapta a 2. sárgát mert direkt rálépett Liktáp lábára. Utóbbi meg a törlesztés miatt kapta a pirosat direktbe.
A 3 meccs meg az öltözőn folytatódó kakaskodás miatt járt.Höri
Így már mindjárt világos, köszönöm a felvilágosítást.
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Pavlovic 3 meccset kapott
BMLSZ
Nem kicsit nyúlnak bele a bajnokságban, hogy a rangadók elott kipontozzáqk a védelem egyik oszlopát...Sinisa
Laczkó-Mateos-Besic-Jovanovic
Gyömbér-Cukic szűr.mtk-t elkapjuk,debrecentől kikapunk.Pavloviccal vagy nelküle.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pavlovic 3 meccset kapott
BMLSZ
Nem kicsit nyúlnak bele a bajnokságban, hogy a rangadók elott kipontozzáqk a védelem egyik oszlopát...Sinisa
Még most sem értem, hogy ezzel kapcsolatban mi a logika. Ha Liptákot kiállította szándékos könyöklésért, akkor Pavlovic mire kapott 2 sárgát, milyen lapot érő szabálytalanságot lehet elkövetni a földön fetrengve? Ha színészkedésért kapott sárgát, akkor Lipták miért kapott pirosat?Tony
azért kapta a 2. sárgát mert direkt rálépett Liktáp lábára. Utóbbi meg a törlesztés miatt kapta a pirosat direktbe.
A 3 meccs meg az öltözőn folytatódó kakaskodás miatt járt.

több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Pavlovic 3 meccset kapott
BMLSZ
Nem kicsit nyúlnak bele a bajnokságban, hogy a rangadók elott kipontozzáqk a védelem egyik oszlopát...Sinisa
Még most sem értem, hogy ezzel kapcsolatban mi a logika. Ha Liptákot kiállította szándékos könyöklésért, akkor Pavlovic mire kapott 2 sárgát, milyen lapot érő szabálytalanságot lehet elkövetni a földön fetrengve? Ha színészkedésért kapott sárgát, akkor Lipták miért kapott pirosat?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pavlovic 3 meccset kapott
BMLSZ
Nem kicsit nyúlnak bele a bajnokságban, hogy a rangadók elott kipontozzáqk a védelem egyik oszlopát...Sinisa
1 meccs alatt a védelem oszlopává érett? nem kispályás a csávó.

milyen rangadók? MTK, DVSC, Kecskemét. Mondjuk itt minden meccs rangadó, azt aláírom.

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Pavlovic 3 meccset kapott
BMLSZ
Nem kicsit nyúlnak bele a bajnokságban, hogy a rangadók elott kipontozzáqk a védelem egyik oszlopát...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
Magyar-Dán Debrecenben. Csak Bendtner miatt megyek majd ki (ha jön). 😀
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Értem én, hogy sérültek voltak, és esetleg nem bírnak 60 percet, de akkor is tavaszi nyitón kezdetem Leonardot, és már egyből megpróbálom megnyerni a meccset, nem pedig csak kihúzni. Az első 30 perc nevetséges volt, amit műveltünk. Ugrai egyáltalán ért labdához? Laczkó viszont jó igazolás, a helyszínen látszott, hogy remekül helyezkedik, jól olvasta a játékot...csebi

Annyiban van értelme, hogy a szünet után az ellenfél lábában csak benne van már 45 perc és a friss támadók jobban meg tudják bontani a védelmet, mint a meccs elején. Legalábbis én csak ezt a logikát tudom elképzelni. A poén az, hogy be is jött, de Böde tett arról, hogy nyílt maradjon a vége és a védőink pedig elkövették a szokásos (hónapok óta fennálló) hibájukat és 2-0 helyett lett 1-1. Ha így folytatódik, akkor nem Böde mellé, hanem helyett kell keresni csatárt, mert kerékkötője lett a csapatnak és nem csak a mostani 11-es miatt.
Lackónak még formába kell lendülnie, a hosszabb passzai gyengék voltak, ezért a győriek lefülelhették, de ha formába kerül még értékes játékos lesz.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
pintér panaszkodott, hogy a játékosok nem azokat a mozgásokat adják elő az mb1 meccseken, amiket a válogatott edzésein elvár. wtf ?deyell
Én csak most olvastam...
Nem is értem. Ezt komolyan gondolhatta?
Biztos nem félre fordítottak? 😀

"Nem csinálták meg a játékosok azokat a mozgásokat, amiket a válogatottnál is átvettünk, gyakoroltatunk."Sinisa
Pintér komédiát csinál az egészből, sztem arra megy, hogy mindig eggyel magasabbra tegye a lécet a baromságban:
"„Az, hogy valaki itthon vagy külföldön játszik, az nem lehet sem előny, sem hátrány." ...
Szalai Ádámot azért nem hívta be, mert nem játszik. Ja, mert Laczkó olyan sokat játszott a Padovában, Pátkai még ebbe a Győrbe sem fér be, hülyeség az egész... végre lenne egy normális csatárunk, csak ki kellene találni egy taktikát, hogy tizenhatoson belül valahogy eljusson hozzá a labda, inkább kihagyjuk a keretből is.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Kinn voltam az Albertban, hát ez a piros és sárga kombót már ott sem értettem, visszajátszást nézve még kevésbé... komoly bajnokságban nem történik semmi. Jó, hogy igazoltunk középső hátvédet, aki most 3 meccsen nem fog játszani kb...
Értem én, hogy sérültek voltak, és esetleg nem bírnak 60 percet, de akkor is tavaszi nyitón kezdetem Leonardot, és már egyből megpróbálom megnyerni a meccset, nem pedig csak kihúzni. Az első 30 perc nevetséges volt, amit műveltünk. Ugrai egyáltalán ért labdához? Laczkó viszont jó igazolás, a helyszínen látszott, hogy remekül helyezkedik, jól olvasta a játékot...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
elegge sok nezo volt kivancsi az nb1 nyitanyra..ehesek voltak a focira..mindig ez van.ZoliMP
Nem történt semmi különös, csak otthon játszottunk mi is meg a Diósgyőr is, az MTK meg idegenben:

Fradi - Győr 11200
Diósgyőr - Debrecen 6000
összes többi 11600
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
nem kis gólokkal nyert a ManCity  sportgeza.hu/futball/2014/03/02/angol_ligakupa/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 847
elegge sok nezo volt kivancsi az nb1 nyitanyra..ehesek voltak a focira..mindig ez van.

feroer mev idegenben gyozott 4-1re
 m.sportgeza.hu/futball/2014/03/02/gibraltar_elso_gol/
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
pintér panaszkodott, hogy a játékosok nem azokat a mozgásokat adják elő az mb1 meccseken, amiket a válogatott edzésein elvár. wtf ?deyell
Én csak most olvastam...
Nem is értem. Ezt komolyan gondolhatta?
Biztos nem félre fordítottak? 😀

"Nem csinálták meg a játékosok azokat a mozgásokat, amiket a válogatottnál is átvettünk, gyakoroltatunk."

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Liktáp!
Istenem, hányadik tavaszi forduló volt ez, a második? És egyből piros 😀 CSK és magyar válogatott 😀JC6
Idén az első összesen a 3. ha jól tudom. Amúgy ez kurvára nem volt piros, szerintem sárga sem.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Liktáp!
Istenem, hányadik tavaszi forduló volt ez, a második? És egyből piros 😀 CSK és magyar válogatott 😀
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Simeonenal kijott hogy rutintalan edzo,ertem en hogy tartogatta a csereit az utolso percekre de kozben elfaradt a komplett csapata,lehetett volna frissiteni.Ha cserel a 75.-ik perc kornyeken akkor nyernek.
Mellesleg reg lattam ennyire szar jatekvezetest.
Ja es Pepe meg mindig egy bohoc😀