Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
maximilien 214 — #5
Azt se feledd, hogy Huntelaar egyelőre egy rohadt nagy semmi, ezt viszont köszönd a Realnak, ahol elkallódott, ez van. Stez
úgy,mint Robben meg Sneijder?...ne szórakozzunk már

http://twitter.com/bencsics05
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ennyit a Diego marad történetről is, elment a Wolfsburgba 4 évre.
Akárki akármit mond, ezt is sejteni lehetett, nem hiába hozott két, Diego posztján játszó játékost is a Juve az utóbbi hetekben.Stez
és Maicon+Milito történet? vagy még várjuk ki? 😊

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Olyat teszek ma, amit 3 éve nem. Kimegyek a jóféle Vasas-Siófok szenvedésre 😊
Ha jól láttam az Újpest elleni meccsen, külön Benounes-fan club van már. Höri erről mit tudsz? 😀
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
vkinek van tapasztalata bl meccsekről vendégszektorból? zsolna-chelsea szeptember 15.-én lesz nagyon remélem h ki tudunk menni 😊😀kristof
jónagy geciség ilyen meccsekre elmenni, van egy város 100 éve erre vár, és te elveszed egy helyi elől a jegyet, aztán tapsolsz a chelsea gólnál, hogy milyen szép volt. akkor ok ha vendégszektorba van jegyed. szokás szerint várom az anyázástgameover
dehogy is nem akarok ekkora paraszt lenni, meg egyébként is chelsea szurkerekkel mennénk természetesen a vendégszektorba. csak kérdés mennyit kapunk Mo-ra a klubtól.kristof
Hivatalos szurkolói klub tagok vagytok vagy van fancardotok/membership kártyátok?
Ha egyikse, akkor ne nagyon reménykedjetek.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
vkinek van tapasztalata bl meccsekről vendégszektorból? zsolna-chelsea szeptember 15.-én lesz nagyon remélem h ki tudunk menni 😊😀kristof
jónagy geciség ilyen meccsekre elmenni, van egy város 100 éve erre vár, és te elveszed egy helyi elől a jegyet, aztán tapsolsz a chelsea gólnál, hogy milyen szép volt. akkor ok ha vendégszektorba van jegyed. szokás szerint várom az anyázástgameover
dehogy is nem akarok ekkora paraszt lenni, meg egyébként is chelsea szurkerekkel mennénk természetesen a vendégszektorba. csak kérdés mennyit kapunk Mo-ra a klubtól.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 254 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennyit a Diego marad történetről is, elment a Wolfsburgba 4 évre.
Akárki akármit mond, ezt is sejteni lehetett, nem hiába hozott két, Diego posztján játszó játékost is a Juve az utóbbi hetekben.

több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
vkinek van tapasztalata bl meccsekről vendégszektorból? zsolna-chelsea szeptember 15.-én lesz nagyon remélem h ki tudunk menni 😊😀kristof
jónagy geciség ilyen meccsekre elmenni, van egy város 100 éve erre vár, és te elveszed egy helyi elől a jegyet, aztán tapsolsz a chelsea gólnál, hogy milyen szép volt. akkor ok ha vendégszektorba van jegyed. szokás szerint várom az anyázástgameover
kivételesen egyetértek veled. 😉
egyébként elég olcsón lehet már Angliába is utazni meccset nézni.
több mint 14 éve
gameover 20
vkinek van tapasztalata bl meccsekről vendégszektorból? zsolna-chelsea szeptember 15.-én lesz nagyon remélem h ki tudunk menni 😊😀kristof
jónagy geciség ilyen meccsekre elmenni, van egy város 100 éve erre vár, és te elveszed egy helyi elől a jegyet, aztán tapsolsz a chelsea gólnál, hogy milyen szép volt. akkor ok ha vendégszektorba van jegyed. szokás szerint várom az anyázást

bocs ha megbántottalak, tényleg nem direkt csinálom.
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
vkinek van tapasztalata bl meccsekről vendégszektorból? zsolna-chelsea szeptember 15.-én lesz nagyon remélem h ki tudunk menni 😊😀kristof
Én voltam tavaly Debrecen-Liverpool meccsen.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
vkinek van tapasztalata bl meccsekről vendégszektorból? zsolna-chelsea szeptember 15.-én lesz nagyon remélem h ki tudunk menni 😊😀
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem tudom mi lenne jó a Lokinak, ha midnen kalapból olyanok jönnének akik nagy nevek és semmi esélye a Lokinak, vagy olyanok akik ellen van valamicske a realitások talaján maradva, de nem azok a ki mondott sztárcsapatok. A legrosszabb a köztes lenne az biztos.
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem is értem.. BL után a Debrecen most az EL csoportkörbe is bejut, erre ilyen koefficiens vagy mi alapján 48-ból 47-ek, vicc..Hurka
emúlt 5 évet számolják.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 610 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/mascherano-negy-evig-a-katalanok-jatekosa-lesz-2042594/

szerk.: lassú voltam 😛

több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
a +6 az mit takar? úgy mitn az nfl-ben, hogy mondjuk 45millió percet játszik, akkor érvényes?a.kacsa
Végül is olyasmi, mint az NFL-ben a játékosok fizetése. Ha teljesülnek az adott kritériumok, akkor részletekben kaphatunk még +6 milliót érte.
több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
nem is értem.. BL után a Debrecen most az EL csoportkörbe is bejut, erre ilyen koefficiens vagy mi alapján 48-ból 47-ek, vicc..Hurka
Koefficienst az előző 5 évre adják, egy 6 vereséges BL-csoportkör nem dobja meg különösebben.
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/data/method4/trank2010.html

Ha ránézel a 2011-es rangsorra (melyet az eddig lezajlott meccsek alapján csináltak), a Loki 15-20 hellyel előrébb van.
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem is értem.. BL után a Debrecen most az EL csoportkörbe is bejut, erre ilyen koefficiens vagy mi alapján 48-ból 47-ek, vicc..Hurka
szutyok a magyar bajnokság... erre tudnám visszavezetni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
a +6 az mit takar? úgy mitn az nfl-ben, hogy mondjuk 45millió percet játszik, akkor érvényes?
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nem is értem.. BL után a Debrecen most az EL csoportkörbe is bejut, erre ilyen koefficiens vagy mi alapján 48-ból 47-ek, vicc..
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
"Liverpool Football Club have agreed terms for the transfer of Javier Mascherano to FC Barcelona.

The Spanish club have now been given permission to speak to the Argentina midfielder." - liverpoolfc.tv

Ebben egy dolog a szánalmas már megint a klubvezetés részéről.
16+6 millió fontért viszi a Barca. Ez így nagy lehúzás az ő részükről.
Persze, nem is vártam mást.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 174 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Na ezt sem hittem volna, hogy kedvenc angol csapatom a Spurs (ki tudja miért ők 😛 ) Valaha bejut a Bl-be. Mindig azért szurkoltam, hogy ne essenek ki a Pl-ből most meg itt vannak. Na azért bízom benne nem a kedvenc spanyol csapatommal kerülnek egy csoportba (Barca) vagy ha igen akkor a második helyen tovább mennek és mondjuk a döntőben velük találkoznak, úgyis a Wembley-ben lesz a finálé és a 2005 óta tartó sorminta szerint angol csapatnak kéne nyerni a Bl-t (Liverpool, Barca, Milan, Mu, Barca, Inter és most? Spurs :cool: szép álom.

üdv: deeedande
lassan belefog érni a bilibe a kezed és felébredsz 😊Divat
Hát felébredtem 😊

Mindenesetre nem rossz a sorsolás bár a Werder is kemyény lesz (ráadásul őket is csípem) de bízom benne az Inter mögött meg lesz a tovább jutás vagy legalább az EL-ligás hely. Lehet az még többet is érne mert ott van esély tovább jutni mint a Bl-ben. A Barca meg nem kérdés 18-pont (s ez nem az ellenfelek lebecsülése akar lenni hanem a papírforma) bár a Kazany-al idén is meggyűlhet a bajunk, hosszú lesz az út oda. Apropó Barca és Ibra Milan saga. Finoman szólva sem vagyok boldog az élmúlt hetek fejleményeitől még ha két kupát be is gyűjtöttünk. Egyrészt Rosell valahogy nekem sem szimpatikus bár ne ítélj elsőre. Másrészt már Yaya elküldésénél is csúnyán néztem. Ibrát pedig bár személyisége miatt én sem csíptem (annak ellenére hogy svéd és őket mint népet szeretem) respect amit idén bevállalt nyilván a Bl győzelem reménye miatt is és az nem jött össze. 20 gól az első idényben ráadásul sérüléssel és Realt verő góllal nem rossz. A Milanban végképp nem fog egyenlőre (bocs a Milan drukkerektől) megérdemelt volna még egy évet. Ráadásul hogy NFL-s nyeleven szóljunk a depth sem lesz így túl mély erre a hosszú idényre lényegében marad négy csatárunk a három helyre ami elég vékony. Jó ott van Iniesta és Adriano akik felküldhetők de akkor a középpálya gáz. Én most szalasztanám Dzsuzsák menedzserét a Barcához olcsón megszerezhető sztem csereként mindenképp megállná a helyét. Tudom megint biilibe ér a kezem... 😉
A Lokinak Fradi szurkolóként is gratula a Győrt pedig nem lemosva búcsúztatták ez is nagy eredmény!

üdv:deee
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Persze lehet olcsóbban is nagyon jó játékost hozni.fetomy
ha róla írsz, mindig a wannabe-Zlatan - Dajic jut eszembe 😀Höri
helytelenül írtad.. nem wannabe-Zlatan - Dajic, hanem wannabeJuszuf - Zlatan 😛 Azért a jó öreg Juszufot ne süllyesszük már le Zlatan szintjére lécci...
Elvégre Juszuf akkora sztár, hogy kapkodnak érte a klubok. Az elmúlt 2 évben játszott ugye 2 éve a magyar elsőosztályban, majd koreában, a belga másodosztályban, horvátországban, jelenleg pedig boszniában. Zlatan 5 klubot 10 év alatt hozott össze, a dinnyés meg kettő alatt, azért nem mindegy ám 😛

Szóval ezentúl nagyobb tiszteletet neki ha lehet 😛
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 254 — Whoops, looks like something went wrong.
Huntert én most elengedném
Mondjuk ez a 40 milla tett róla h ne sikerüljön ebben az offseasonben értelmes szélsővédőt szerezni, ami azért is gáz mert Allegri kijelentette h nem tart igényt Abatére...empty taxi
Dehogynem. Elhoztuk a Genoától a görög csávót, 22 éves és elegendő Serie A-s tapasztalattal rendelkezik, ő nem lesz rossz szerintem. A gond az baloldalon van, ahonnan Jankulovski és Kaladze nem hajlandó távozni, így nem igazolunk új, erősítést jelentő játékost..
De egyébként pár órája szereztünk egy 18 éves uru srácot megint, ő középen és baloldalt is tud játszani, azt mondják nem rossz. Ettől függetlenül kéne egy korrekt balhátvéd, fene hogy Balet nem tudtuk elhozni a Spursből. 😊Stez
A görög az kb Bonera 2.0 elsődleges belső védő de ha kell kimegy jobbra.
Jaja igazolunk mostanában ilyen 18 körüli tehetségeket ami gazdaságos hisz ilyenkor még olcsóbb.
Meg szereztünk vmi spanyol U18-as válogatott balbekket a Barca akadémiáról, de ezekkel nekem az a gondom h mire beérnek kell egy teljes generál a középpályán és hát addigra már Dinho meg Ibra se lesz a csúcson.empty taxi
Minőségileg nem Bonera és ez az ami számít, az meg nagy plusz, ha univerzális.

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 333 — Lájkold a zsűrit!
Huntert én most elengedném
Mondjuk ez a 40 milla tett róla h ne sikerüljön ebben az offseasonben értelmes szélsővédőt szerezni, ami azért is gáz mert Allegri kijelentette h nem tart igényt Abatére...empty taxi
Dehogynem. Elhoztuk a Genoától a görög csávót, 22 éves és elegendő Serie A-s tapasztalattal rendelkezik, ő nem lesz rossz szerintem. A gond az baloldalon van, ahonnan Jankulovski és Kaladze nem hajlandó távozni, így nem igazolunk új, erősítést jelentő játékost..
De egyébként pár órája szereztünk egy 18 éves uru srácot megint, ő középen és baloldalt is tud játszani, azt mondják nem rossz. Ettől függetlenül kéne egy korrekt balhátvéd, fene hogy Balet nem tudtuk elhozni a Spursből. 😊Stez
A görög az kb Bonera 2.0 elsődleges belső védő de ha kell kimegy jobbra.
Jaja igazolunk mostanában ilyen 18 körüli tehetségeket ami gazdaságos hisz ilyenkor még olcsóbb.
Meg szereztünk vmi spanyol U18-as válogatott balbekket a Barca akadémiáról, de ezekkel nekem az a gondom h mire beérnek kell egy teljes generál a középpályán és hát addigra már Dinho meg Ibra se lesz a csúcson.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 254 — Whoops, looks like something went wrong.
Huntert én most elengedném
Mondjuk ez a 40 milla tett róla h ne sikerüljön ebben az offseasonben értelmes szélsővédőt szerezni, ami azért is gáz mert Allegri kijelentette h nem tart igényt Abatére...empty taxi
Dehogynem. Elhoztuk a Genoától a görög csávót, 22 éves és elegendő Serie A-s tapasztalattal rendelkezik, ő nem lesz rossz szerintem. A gond az baloldalon van, ahonnan Jankulovski és Kaladze nem hajlandó távozni, így nem igazolunk új, erősítést jelentő játékost..
De egyébként pár órája szereztünk egy 18 éves uru srácot megint, ő középen és baloldalt is tud játszani, azt mondják nem rossz. Ettől függetlenül kéne egy korrekt balhátvéd, fene hogy Balet nem tudtuk elhozni a Spursből. 😊

több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cut =/= tradeHöri
Vágom vágom...De nem hiszem hogy azért fizetnének ennek a néhány játékosnak 1-2 százezer eurót, hogy kirakják őket.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER