Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
Zöld-fehér mez csakis keresztcsíkos ami bejön és csak a keltiké!
több mint 12 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Détári is free agent nem?

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 187 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Idén is lesz MB1 fantasy, akit érdekel itt lehet jelentkezni:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NB1 fantasy - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak az apuka.
Kismancsini nem hagyná itt az MB1et holmi Barszelonáért.
Nagymancsini meg azóta Honvéd drukker mióta majdnem kiverték a Doriat a BEK döntős évben? Vagy csak a fia miatt jár a meccsekre? 😊Bazzani
Egyszer volt itt, szerintem nem lesz gyakori vendég a Bozsikban. Ahogy remélem a fia se kerül túl sokszor pályára...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Csak az apuka.
Kismancsini nem hagyná itt az MB1et holmi Barszelonáért.
Nagymancsini meg azóta Honvéd drukker mióta majdnem kiverték a Doriat a BEK döntős évben? Vagy csak a fia miatt jár a meccsekre? 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jöhet Laudrup vagy BielsaKenny
Mancini is elérhető asszemgabtsi
Igen.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Jöhet Laudrup vagy BielsaKenny
Mancini is elérhető asszem

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
na Divat mikor térünk meg az iszlámhoz? interthorir75%


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Jobbulást Tito!
Jöhet Laudrup vagy Bielsa

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"

végre hosszanti zöld-fehér csíkos mez újra!!! nekem nagyon bejövős! KELL...Divat
VÉGRE

évek óta erre vártam, annyi gagyi szar meze volt a csapatnak, végre vehetek egy mezt. Mostanában megyek is haza, zsír ez az új mez!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Akkor Tito vesztésre áll a rákkal szemben 😕 Remélem meggyógyul!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Kispest drukkerek amúgy megnyugodhatnak.
Az egyik pirosfekete drukker barátom elmagyarázta ma,hogy "A Honvéd az összes idei hazai EL meccsét 9-0ra nyerte, ezt is annyira fogja mivel a statisztika nem hazudik."
Én megnyugodtam.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Jabloncec jött a Lokinak. Hát lehetett volna jobb és rosszabb is, szerintem meg lehet, ha úgy játszanak, mint tegnap.Schleck
ja jónak tűnik, de azért előbb hazai pályán harcolják ki a továbbjutást... 😛

|
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Mladost-Senice győztese meg a Sevillát kapja, úgyhogy a Videoton egyrészt sokáig nem menetelt volna, másrészt egy emlékezetes kirándulástól estek el.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár

végre hosszanti zöld-fehér csíkos mez újra!!! nekem nagyon bejövős! KELL...Divat
Diósgyőri vagyok, de ez tényleg gyönyörű!kristof
csak kár hogy nem fekete fehér és rácsok mögött vannak a majmok 😀 fotosop expert lennék meg is csinálnám pár banánnal

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jabloncec jött a Lokinak. Hát lehetett volna jobb és rosszabb is, szerintem meg lehet, ha úgy játszanak, mint tegnap.

több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM

végre hosszanti zöld-fehér csíkos mez újra!!! nekem nagyon bejövős! KELL...Divat
Diósgyőri vagyok, de ez tényleg gyönyörű!

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
ejj de jó lenne 😊

hajrá psg!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
„Ha a Barca nem száll le Thiago Silváról, megveszem Messit”

😀😀😀😀😀Kenny
Brutális, hogy ilyen buta embereknek van ennyi pénzük...Schleck
Miért, én is simán vagdalkozom ilyenekkel, csak hát én a Fifában. 😀

több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 816
„Ha a Barca nem száll le Thiago Silváról, megveszem Messit”

😀😀😀😀😀Kenny
😀

végül is ennyi.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
„Ha a Barca nem száll le Thiago Silváról, megveszem Messit”

😀😀😀😀😀Kenny
Brutális, hogy ilyen buta embereknek van ennyi pénzük...

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
végre hosszanti zöld-fehér csíkos mez újra!!! nekem nagyon bejövős! KELL...Divat

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

végre hosszanti zöld-fehér csíkos mez újra!!! nekem nagyon bejövős! KELL...

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kondásék HA továbbjutnak papíron gyengébb csapatokat kaphatnak, bár egy Aszterasz/Rijeka húzós lehet, viszont a Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)/Milsami Orhei (moldovai) párharc győztese meg elég easy...HAJRÁ!!!

|
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
 alfahir.hu/igy_buktak_meg_a_fidesz_kirakatcsapatai

Érdekes írás, van benne valami.
Ja, és én a Mezőkövesd csapatát is a kormányközeliekhez fogom sorolni.laccoo74
400 millió érv van arra, miért van ebben igazad.

Mindig jövőre