Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Annyira tudtam, hogy a hosszabbításban kapunk gólt.
Tipikus magyar szokás.Bazzani
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/nincs-magyar-atok-tobbszor-lottunk-mint-kaptunk-2229073

több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Annyira tudtam, hogy a hosszabbításban kapunk gólt.
Tipikus magyar szokás.Bazzani
apám ugyanezt mondta, inkább az a tipikus magyar szokás, hogy ráfogjuk, hogy tipikus magyar szokás...

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Annyira tudtam, hogy a hosszabbításban kapunk gólt.
Tipikus magyar szokás.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!

Hihetetlen még mindig. 😊 Gyere haza mostmár!krixtofer
Viking Army?
Drapi, rudas zászló?
Már az USA-ban is vannak szurkolói csoportok (soccer)?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Leo jó lesz, de azért valaki szóljon neki, hogy a sima passz is ér, nem kell félpályáról is gólpasszra törekedni 😊 Na mindegy, nagyon brazil, tudjuk be ennek 😀
Böde Danit pedig nem szabad eladni, nagyon kell egy ilyen ember előre.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Somalia gólját remélem látja / látta a szimpatikus fiatal újpesti játékos (L.Bence) is... 😀 😀 😀Sinisa
nekem is egyből ez ugrott be. 😊gamerkr
háháá...nagytudású őstehetségnek lenne mit tanulnia Somitól!

Böde pedig a legnagyobb! el ne merjék engedni...Leo is lazán tolta a joga bonitot! 😀Divat


Leo jó volt,de sokszor öncélú,pl ha a helyzetét amit kapufára rúgott az EL selejtezőben csinálja és azzal nem jutunk be,mert nem elpasszolja hanem elkülsőzi a kapus felett,szerintem szivrohamot kapok.Kenny
sztem még meg van kicsit szeppenve....Dani is így kezdte, most meg már gólkirály! 😊
sztem 0-0-nál v éles szituban simán begurítja v leadja társnak, ez (is) a közönség ment volna

|
több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner

Hihetetlen még mindig. 😊 Gyere haza mostmár!
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Somalia gólját remélem látja / látta a szimpatikus fiatal újpesti játékos (L.Bence) is... 😀 😀 😀Sinisa
nekem is egyből ez ugrott be. 😊gamerkr
háháá...nagytudású őstehetségnek lenne mit tanulnia Somitól!

Böde pedig a legnagyobb! el ne merjék engedni...Leo is lazán tolta a joga bonitot! 😀Divat


Leo jó volt,de sokszor öncélú,pl ha a helyzetét amit kapufára rúgott az EL selejtezőben csinálja és azzal nem jutunk be,mert nem elpasszolja hanem elkülsőzi a kapus felett,szerintem szivrohamot kapok.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Somalia gólját remélem látja / látta a szimpatikus fiatal újpesti játékos (L.Bence) is... 😀 😀 😀Sinisa
nekem is egyből ez ugrott be. 😊gamerkr
háháá...nagytudású őstehetségnek lenne mit tanulnia Somitól!

Böde pedig a legnagyobb! el ne merjék engedni...Leo is lazán tolta a joga bonitot! 😀

|
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Csapattársam volt anno a Fradiban, jobbulást neki, nagyon szarul nézett ki...
 www.origo.hu/sport/magyarfoci/20130330-meg-kell-muteni-a-kispest-jatekosanak-arcat.html
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 942 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Somalia gólját remélem látja / látta a szimpatikus fiatal újpesti játékos (L.Bence) is... 😀 😀 😀Sinisa
nekem is egyből ez ugrott be. 😊

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Fink a meccs előtt: "Úgy szeretnénk Hamburga hazamenni, hogy nem bántunk meg semmit."
Hát a Münchenbe utazást szerintem megbánták 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
 www.sport1tv.hu/Videok/2013/03/30/lab_bode_szavai4

hatalmas tanár!

szerk: közben ahogy nézem a bayern tartalékol a bl-re.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Somalia gólját remélem látja / látta a szimpatikus fiatal újpesti játékos (L.Bence) is... 😀 😀 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, szerencsétlen Vernes. Ez elég brutálisan nézett ki.Schleck
Uh, baszki. A srácnak úgy kell összerakni az arcát:
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-vernest-muteni-kell-hegedus-is-kidolhet-2231221

több mint 13 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 850 — Sworn to the Dark
azt hiszem, veszek egy Böde mezt. nb1-es játékostól még nem hallottam olyan nyilatkozatot, hogy "remélem megkapjuk a lecseszést". kettő nullás vezetésnél pláne nem. ez a mentalitás, Dani.

built for this shit

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Montolivooooo
1-0.

több mint 13 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
oké, hogy félig b-csapattal áll ki a cselszi, de nehogy már ne legyenek képesek 16 méterről rálőni...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, szerencsétlen Vernes. Ez elég brutálisan nézett ki.

több mint 13 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 850 — Sworn to the Dark
ha már nosztalgia (az a szabadrúgás nagyon csibészes volt)


built for this shit

több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
ez közelében sincs a Dömének, de azért egy egész jó videó szerintem, tegnap leltem rá.

gamerkr
Hátigen,akárhányszor újranézem ezt a videót,annyiszor eszembe jut,hogy valóban mi szállítottunk a magyar labdarúgás szinte összes nagy modernkori győzelmét.

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 942 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ez közelében sincs a Dömének, de azért egy egész jó videó szerintem, tegnap leltem rá.


több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Prukner: "A három pont az jó, különösen egy győzelem után".
Jól hallottam? 😀farkaspeti
"amelyik csapat gólt szerez, az előnybe kerül"

már-már a Fröccsös magasságában, de még sokat kell tanulnia Tőle... 😀Divat

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Prukner: "A három pont az jó, különösen egy győzelem után".
Jól hallottam? 😀farkaspeti
"amelyik csapat gólt szerez, az előnybe kerül"

már-már a Fröccsös magasságában, de még sokat kell tanulnia Tőle... 😀

|
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Prukner: "A három pont az jó, különösen egy győzelem után".
Jól hallottam? 😀farkaspeti
Demiez,nee,tettem az under 2,5-re mondom ugysem lesz 3 gól ezen a remek pályán.erre 9 perc alatt lőnek 3at..
Mikor kimentem a 80.-ik percben még 0-0 volt..😀