Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Ez a vereség egyébként Hodgsoné volt, amit már pontosan a 23-as EB keret kihirdetésekor aláírt.
Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például. Az egész iramot, sebességet elbaszta ezzel az öreg, a támadójátékot meg alapból nulla esélyre rombolta le.
Szóval köszönjük meg neki. És azt hiszem, baromira díjaznám, ha mostmár végre egy olyan menedzsert neveznének ki, aki ismeri a PL-t, és az angol játékosokat, és meri használni a fiatalokat.Stez
Remélem jön Redknapp. De az Everton menedzserét is elnézegetném az angol padon.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
hanem összevásárolt külföldi játékosok halmaza a nemzeti bajnokságuk. Súlytalan, vicc válogatott.Amadeus91
nézzük csak az angol kezdőt,
ManU.: Young, Rooney, Welbeck
ManCity: Hart, Lescott, Milner,
Chelsea: Terry, Cole
Liverpool: Gerrard, Johnson
igen Parker tényleg kilóg kicsit
hát igen innen mindenki összevásárolt, és nem stabil kezdő a saját csapatában...
jól megmondtad, mint mindig

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ox, Henderson, vagy bármelyik más középpályás annyival jobb lett volna mint Gerrard? Parker, Milner netalán? Uggh..
Sztem az öreg elfért a csapatban.. jobb alternatívák hiányában sajnos.Igor
Idevezet, hogy nincs normális utánpótlás, hanem összevásárolt külföldi játékosok halmaza a nemzeti bajnokságuk. Súlytalan, vicc válogatott.Amadeus91
Sokkal jobb a honosítás.....csi77
apa kezdődik......

|
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a vereség egyébként Hodgsoné volt, amit már pontosan a 23-as EB keret kihirdetésekor aláírt.
Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például. Az egész iramot, sebességet elbaszta ezzel az öreg, a támadójátékot meg alapból nulla esélyre rombolta le.
Szóval köszönjük meg neki. És azt hiszem, baromira díjaznám, ha mostmár végre egy olyan menedzsert neveznének ki, aki ismeri a PL-t, és az angol játékosokat, és meri használni a fiatalokat.Stez
Ox, Henderson, vagy bármelyik más középpályás annyival jobb lett volna mint Gerrard? Parker, Milner netalán? Uggh..
Sztem az öreg elfért a csapatban.. jobb alternatívák hiányában sajnos.

Sokkal jobban zavart a nudli támadójáték.. akár Young, akár Elgáncsolt Carroll 2.0, de igazából Welbeck sem volt annyira átütő szvsz (lehet kövezni)
Nem tom hogy Defoe-val, vagy bárki mással jobb lett volna vajon... igazából ez a csapat, kb. úgy játszott mint a hollandok. Nem hoztak ki mindent magukból.Igor
Igor, ebből a keretből legalább 5 játékost lehet vígan mondani, akinek nem volt olyan jó szezonja, viszont más játékos azon a poszton meg remek szezonja volt, ehelyett Hodgson mégis inkább az öregeket favorizálta. Ez szerintem hiba volt.
És nem elől érzem a legnagyobb gondot, hanem pont a középpálya támadórészén. Akiknek, vagy akinek az a feladata, hogy adja a filléres lasztikat a támadóknak. Mert ez elvileg Gerrard volt, csak hogy lassú volt, körülményes, és konkrétan védekezni védekezett, de támadásban semmit sem tudott pluszt adni. Pedig neki kellett volna, valamint Milnernek, aki szintén védekezett, de ennyi. Parker alapból szűrő, Ő zseniálisan játszott, az EB legjobbja volt a csapatból.
Egyszerűen az zavar, hogy olyan lendületes , jó szezont toló fiatalok maradtak ki Hodgson EB keretéből, akik pont megadhatták volna a gyorsaságot ennek a csapatnak, a jelenlegi körülményes, lassú játék helyett.
Alapból bazmeg, egy bajnokságban leszereplő Liverpool szinte fullos középpályáját elhozni nevetséges döntés, és pontosan az egész EB-n a Pool gyenge, körülményes támadójátéka tükröződött vissza a csapaton.
Úgy érzem, hogy Gerrard elé középre nagyon kellett volna valami támadóközéppályás, valamint ezt a két szélsős játékot Hodgson helyében mertem volna bevállalni, ha Young mellé elhozom Lennont is.
Nekem kurvára hiányoztak a selejtezőn is brillírozó fiatalok, akiket Hodgson egyszerűen inkább otthon hagyott, mert a papírforma playákat hívta el, akiknek java része kifejezetten gyenge szezonon van túl.

több mint 14 éve
Cubehor Los Angeles Rams 328
Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például. Stez
Kik ?

Paul Scholes ?
több mint 14 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Ez a vereség egyébként Hodgsoné volt, amit már pontosan a 23-as EB keret kihirdetésekor aláírt.
Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például. Az egész iramot, sebességet elbaszta ezzel az öreg, a támadójátékot meg alapból nulla esélyre rombolta le.
Szóval köszönjük meg neki. És azt hiszem, baromira díjaznám, ha mostmár végre egy olyan menedzsert neveznének ki, aki ismeri a PL-t, és az angol játékosokat, és meri használni a fiatalokat.Stez
Ox, Henderson, vagy bármelyik más középpályás annyival jobb lett volna mint Gerrard? Parker, Milner netalán? Uggh..
Sztem az öreg elfért a csapatban.. jobb alternatívák hiányában sajnos.Igor
Idevezet, hogy nincs normális utánpótlás, hanem összevásárolt külföldi játékosok halmaza a nemzeti bajnokságuk. Súlytalan, vicc válogatott.Amadeus91
Sokkal jobb a honosítás.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Ez a vereség egyébként Hodgsoné volt, amit már pontosan a 23-as EB keret kihirdetésekor aláírt.
Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például. Az egész iramot, sebességet elbaszta ezzel az öreg, a támadójátékot meg alapból nulla esélyre rombolta le.
Szóval köszönjük meg neki. És azt hiszem, baromira díjaznám, ha mostmár végre egy olyan menedzsert neveznének ki, aki ismeri a PL-t, és az angol játékosokat, és meri használni a fiatalokat.Stez
Ox, Henderson, vagy bármelyik más középpályás annyival jobb lett volna mint Gerrard? Parker, Milner netalán? Uggh..
Sztem az öreg elfért a csapatban.. jobb alternatívák hiányában sajnos.Igor
Idevezet, hogy nincs normális utánpótlás, hanem összevásárolt külföldi játékosok halmaza a nemzeti bajnokságuk. Súlytalan, vicc válogatott.
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Ez a vereség egyébként Hodgsoné volt, amit már pontosan a 23-as EB keret kihirdetésekor aláírt.
Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például. Az egész iramot, sebességet elbaszta ezzel az öreg, a támadójátékot meg alapból nulla esélyre rombolta le.
Szóval köszönjük meg neki. És azt hiszem, baromira díjaznám, ha mostmár végre egy olyan menedzsert neveznének ki, aki ismeri a PL-t, és az angol játékosokat, és meri használni a fiatalokat.Stez
Ox, Henderson, vagy bármelyik más középpályás annyival jobb lett volna mint Gerrard? Parker, Milner netalán? Uggh..
Sztem az öreg elfért a csapatban.. jobb alternatívák hiányában sajnos.

Sokkal jobban zavart a nudli támadójáték.. akár Young, akár Elgáncsolt Carroll 2.0, de igazából Welbeck sem volt annyira átütő szvsz (lehet kövezni)
Nem tom hogy Defoe-val, vagy bárki mással jobb lett volna vajon... igazából ez a csapat, kb. úgy játszott mint a hollandok. Nem hoztak ki mindent magukból.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hülye angolok angol hülyékpetey
Gyönyörű volt, örülj magadnak most egy kicsit 😊Wyatt
nem fogok jobban aludni hogy kiestek az angolok. gyakorlatilag semmit nem tettek hogy eldöntsék, mint tegnap a franciák.
megérdemlik bőven, az hogy te nekik szurkolsz most elég szax, nem kárörvendés volt.

a 96-os csapatukat rettenetesen szerettem nézni.petey
Ja, nekem mindegy, engem nem zavar, ha utalja a nép azt, akinek szurkolok, csak ezt a hülyézést éreztem feleslegesnek, nem volt elegáns na 😊

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Szerintem Schwainsteiger döntőbe jut, hogy elveszítse azt.Duff
Schweinsteiger.Amadeus91
Mindegy, a vesztesekre úgysem emlékeznek 😀szaba
erről majd a döntő után. 😀
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a vereség egyébként Hodgsoné volt, amit már pontosan a 23-as EB keret kihirdetésekor aláírt.
Elképesztő, milyen tehetséges, jobb szezont futó fiatalok maradtak ki egy Gerrard kedvéért például. Az egész iramot, sebességet elbaszta ezzel az öreg, a támadójátékot meg alapból nulla esélyre rombolta le.
Szóval köszönjük meg neki. És azt hiszem, baromira díjaznám, ha mostmár végre egy olyan menedzsert neveznének ki, aki ismeri a PL-t, és az angol játékosokat, és meri használni a fiatalokat.

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Olaszok döntőzni fognak, most mondom.szaba
Szerintem Schwainsteiger döntőbe jut, hogy elveszítse azt.Duff
Schweinsteiger.Amadeus91
Mindegy, a vesztesekre úgysem emlékeznek 😀
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Olaszok döntőzni fognak, most mondom.szaba
Szerintem Schwainsteiger döntőbe jut, hogy elveszítse azt.Duff
Schweinsteiger.
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
hülye angolok angol hülyékpetey
Gyönyörű volt, örülj magadnak most egy kicsit 😊Wyatt
nem fogok jobban aludni hogy kiestek az angolok. gyakorlatilag semmit nem tettek hogy eldöntsék, mint tegnap a franciák.
megérdemlik bőven, az hogy te nekik szurkolsz most elég szax, nem kárörvendés volt.

a 96-os csapatukat rettenetesen szerettem nézni.

több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Olaszok döntőzni fognak, most mondom.szaba
Szerintem Schwainsteiger döntőbe jut, hogy elveszítse azt.Duff
nincs Ballack a keretben, most már ARANYAT kell nyerni.

több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
ha jól emlékszem Mihajlovic jó pontrúgó volt és ballábas.Amadeus91
Rá én is így emlékszem 😊
Bár Ő is hibázott néha.
... és Ő eredetileg középpályás volt. 😊Sinisa
nem belsővédő volt a Lazio-ban és az Interben?Amadeus91
De, ott igen.
Vujadin Boskov csinált belőle hátvédet a Roma-ban.
Előtte belső középpályás volt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
ha jól emlékszem Mihajlovic jó pontrúgó volt és ballábas.Amadeus91
Rá én is így emlékszem 😊
Bár Ő is hibázott néha.
... és Ő eredetileg középpályás volt. 😊Sinisa
nem belsővédő volt a Lazio-ban és az Interben?Amadeus91
Eleinte játszott szűrőt meg balszélsőt. De valóban, leginkább védőként vált ismertté.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha jól emlékszem Mihajlovic jó pontrúgó volt és ballábas.Amadeus91
Rá én is így emlékszem 😊
Bár Ő is hibázott néha.
... és Ő eredetileg középpályás volt. 😊Sinisa
nem belsővédő volt a Lazio-ban és az Interben?Amadeus91
Nem

több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Olaszok döntőzni fognak, most mondom.szaba
sztem is.

Do your job
több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Olaszok döntőzni fognak, most mondom.szaba
Szerintem Schweinsteiger döntőbe jut, hogy elveszítse azt.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Nem kerestem még rá. 😊
Egyszerűen így tapasztaltam, így emlékszem.Sinisa
ha jól emlékszem Mihajlovic jó pontrúgó volt és ballábas.Amadeus91
Rá én is így emlékszem 😊
Bár Ő is hibázott néha.
... és Ő eredetileg középpályás volt. 😊Sinisa
nem belsővédő volt a Lazio-ban és az Interben?
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Olaszok döntőzni fognak, most mondom.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
😀 kezd tetszeni ez az EB.

Hollandia Off, csigazabálók off, szigetlakók offAmadeus91
Már csak a homokos dojcs teamnek kellene offolnia.Stez
mondjad csak. ereszd ki. 😊
több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Képzelem a németek most milyen boldogok...Boston
Szerintem a németeknek tökmind1. Angolokat 4-0ra verték volna, az olaszokat csak 2-0ra fogják.Duff
Fun fact: Németország soha nem győzte le Olaszországot nagy tornán. Mondjuk ha most sem fogják, akkor tényleg nem tudom, mikor.

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Ez mi? Van erről statisztika, vagy mi a fene? 😀szaba
Nem kerestem még rá. 😊
Egyszerűen így tapasztaltam, így emlékszem.Sinisa
ha jól emlékszem Mihajlovic jó pontrúgó volt és ballábas.Amadeus91
Rá én is így emlékszem 😊
Bár Ő is hibázott néha.
... és Ő eredetileg középpályás volt. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.